Top 10 czasopism / wiadomości Motywy WordPress, które pokochasz

Technologia zapewnia nam szybsze środki komunikacji – to jeden ze sposobów spojrzenia na szybko rozwijającą się technologię wokół nas. Niektóre osoby wolą nawet włączyć komputery lub gadżety i czytać najnowsze wiadomości, niż czytać je na papierze drukowanym. Jeśli myślisz o czymś takim, to właśnie tutaj mamy odpowiednie rzeczy.


WordPress to najlepsza platforma do publikowania treści, jak twierdzą niektórzy ludzie. WP jest w rzeczywistości doskonałym narzędziem do tworzenia witryny z wiadomościami online. Poniżej znajduje się 10 motywów WordPress, które wykonałyby tę pracę za Ciebie.

Dobre wieści

Goodnews to premium motyw WordPress, który ma wszystkie funkcje potrzebne do stworzenia strony z wiadomościami / czasopismami. Po pierwsze, zawiera narzędzie do tworzenia stron metodą „przeciągnij i upuść”, dzięki czemu dostosowywanie jest nie tylko łatwiejsze, ale także trochę zabawne, nie sądzisz? Po drugie, oferuje wiele nieograniczonych możliwości – nieograniczone kolory, paski boczne i wszystkie czcionki Google! Po trzecie, ten motyw jest również w pełni responsywny, co oznacza, że ​​świetnie wygląda w każdym gadżecie! Najlepszą częścią ostatniej funkcji jest to, że możesz ją włączyć / wyłączyć w dowolnym momencie!

Jarida

Przede wszystkim możesz chcieć wiedzieć, że Jarida, responsywny motyw WordPress specjalizujący się w serwisach informacyjnych, czasopismach lub blogach, ma 4,84 (średnio) ocenę kupujących. To powinno powiedzieć coś o funkcjach, które może zaoferować ten motyw. Pakiet zawiera narzędzie budujące HomePage typu „przeciągnij i upuść”, dzięki któremu dostosowywanie strony głównej jest bardziej wydajne. Z nieograniczoną liczbą kolorów do wyboru, nieograniczonymi paskami bocznymi do dodania, pełnoekranowym tłem do wyświetlenia, 35 przydatnymi niestandardowymi widżetami do użycia – ocena 4,84 jest naprawdę uzasadniona.

Repro

Repro to czysty i schludny motyw wiadomości / czasopisma WordPress, który zdecydowanie jest wart każdego grosza, za który będziesz. Wybieraj spośród nieograniczonych opcji kolorów podczas dostosowywania swojego profilu. Możesz nawet przetłumaczyć swoją stronę na zupełnie nowy język dzięki pełnej obsłudze lokalizacji zawartej w pakiecie motywów. Również z 10 obszarami widżetów, 8 niestandardowymi widżetami, niemarkowymi i rozbudowanymi opcjami motywów, czego więcej możesz naprawdę szukać w temacie wiadomości / magazynu WordPress?

NewsPlus

NewsPlus to idealny motyw WordPress na czasopisma i artykuły redakcyjne. Jest nie tylko responsywny – co sprawia, że ​​twoja strona automatycznie dostosowuje się do rozmiaru ekranu gadżetu, z którego korzysta twoja przeglądarka – jest również gotowy na siatkówkę, co oznacza, że ​​świetnie wygląda również na urządzeniach HD. Dzięki pudełkowatemu / rozciągniętemu układowi możesz zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć z niej naprawdę schludną stronę internetową. Jest także gotowy na WooCommerce 2.0+, co jest przydatne, jeśli chcesz zmienić swoją stronę internetową w sklep internetowy. Mógłbym mówić o cudownych cechach tego motywu, ale myślę, że lepiej, jeśli sam je sprawdzisz.

Brzęczenie

Buzz to zdecydowanie świetny wybór dla tych z Was, którzy planują stworzyć witrynę z wiadomościami za pośrednictwem WordPress. Ten motyw WP zawiera widżetową stronę główną, w pełni responsywną dla Twojej wygody. Wybieraj spośród nieograniczonej liczby kolorów podczas dostosowywania witryny, używaj zaawansowanych widżetów, korzystaj z suwaka Polecane strony głównej jQuery i wielu innych funkcji, w które nie uwierzysz. Dzięki obszernemu panelowi opcji motywów możesz nawet dostosować wszystko, co chcesz!

Algarida

Algarida to responsywny motyw wiadomości / magazynu WordPress, który może mieć stały lub płynny układ, wybór należy do Ciebie. Oprócz tego, że jest gotowy do tłumaczenia i ma obsługę RTL, ten motyw WP ma potężny panel i mnóstwo skrótów, dzięki czemu dostosowywanie nie jest tak uciążliwe, jak zwykle. Możesz wybierać spośród nieograniczonej liczby kolorów, wszystkich czcionek Google i wielu innych.

Ares

Ares to szablon blogu, czasopisma lub gazety dla WordPressa, który jest również wyposażony we wszystkie potrzebne funkcje i nie tylko. Ma responsywny wygląd, więc nie musisz się martwić, że Twoja witryna wygląda jak bzdura na bardzo małych (lub bardzo dużych) ekranach. Zawiera również 6 skórek, 2 układy stron postów, udostępnianie w mediach społecznościowych i wiele innych. Stwórz swoją stronę internetową z funkcjami, które może zaoferować tylko Ares.

Typegrid

Typegrid to nie tylko responsywny temat wiadomości i czasopism, ale także gotowy na siatkówkę! Zapewnia czyste i zorganizowane miejsce do umieszczenia pracy. Ponadto masz mnóstwo opcji dostosowywania witryny, takich jak ta strona witryny, w której chcesz umieścić pasek boczny (lewy lub prawy), nieograniczone opcje akcentowania kolorów, nieograniczony widget paski boczne do dodania i wiele więcej.

Londyn na żywo 3 w 1

Z pewnością możesz w pełni wykorzystać ten motyw, ponieważ dzięki London Live 3-w-1 możesz tworzyć 3 różne typy witryn z jednym motywem WordPress! Utwórz serwis informacyjny, czasopismo lub blog z tym tematem. Poza tym, że jest responsywny, ma również 7 gotowych skórek, wiele suwaków, łatwe tłumaczenie, dołączony plik PSD i wiele więcej.

Nowości

Wersja 1.6.1 Newses jest gotowa na SEO. Co więcej, dzięki Newses masz 4 moduły treści, w które możesz włożyć swoją pracę. Dzięki temu motywowi WordPress możesz wybierać różne kolory dla kategorii z nieograniczonego wyboru kolorów, 2-stylowej listy artykułów kategorii i wielu innych opcji, które możesz wybierz w dostosowując swoją stronę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map