Szczegółowy przegląd ładnego hotelu – motyw WordPress

Podróże i turystyka stały się najszybciej rozwijającym się sektorem globalnym w 2016 roku około 3,1% globalnego PKB i urósł większy niż sektor motoryzacyjny i chemiczny. Hotele i inne firmy związane z podróżami poszerzają swój zasięg, budując własne strony internetowe, umożliwiając im świadczenie usług na całym świecie. Właściciele firm korzystają z tej możliwości, ponieważ jest ona wygodniejsza, bardziej opłacalna i skuteczniejsza niż reklama za pośrednictwem reklam drukowanych. Jeśli planujesz rozwinąć działalność hotelową lub podróżniczą online, sensowne jest również zbudowanie własnej witryny!


WordPress to bez wątpienia najlepsza platforma do tworzenia blogów lub stron internetowych dowolnego typu i wielkości. Ma nie tylko ogromną kolekcję wtyczek, które zwiększają funkcjonalność strony, ale wielu programistów nadal tworzy motywy WordPress dla niemal każdej witryny. Jeśli musisz zbudować witrynę hotelu lub zakwaterowania za pomocą WordPress, motyw premium pozwoli ci łatwo stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę. Jednym z takich tematów, który robi spore zamieszanie na rynku ThemeForest, jest Nice Hotel – motyw WordPress.

Nice Hotel to wysokiej jakości motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla stron hoteli i miejsc noclegowych. Obejmuje określone funkcje zakwaterowania, takie jak system rezerwacji / rezerwacji online, niestandardowe układy stron do prezentacji pokoi, galerii zdjęć i inne elementy wymagane na stronie internetowej hotelu.

W tej szczegółowej recenzji Nice Hotel – Motyw WordPress, dowiemy się, czy to naprawdę idealny motyw do witryn typu rezerwacyjnego. Podobnie jak w przypadku każdej witryny, należy upewnić się, że dokonano dodatkowych optymalizacji zmaksymalizuj prędkość swojej witryny dla użytkowników.

Przegląd

Nice Hotel – WordPress Theme to motyw premium stworzony dla hoteli, kurortów, spa, luksusowego biznesu opartego na usługach i wszelkich innych usług wymagających rezerwacji lub systemu rezerwacji. To kolejne arcydzieło autorstwa ThemeForest Elite Author, QuiteNiceStuff, która zyskała sławę dzięki opracowaniu i projektowaniu najwyższej jakości motywów WordPress i szablonów HTML.

Nice Hotel oferuje wiele unikalnych funkcji, które mogą się przydać hotelom i innym firmom świadczącym usługi. Jest jeden do zarządzania usługami i zakwaterowaniem, menedżer wydarzeń, sekcja referencji, a nawet system rezerwacji. Inne godne uwagi funkcje to sekcja blogu, w pełni działający formularz kontaktowy, integracja z Mapą Google, zestaw niestandardowych skrótów, piękne ikony mediów społecznościowych i wiele innych.

Projekt

The Nice Hotel – motyw WordPress zawiera kilka łatwych w użyciu opcji motywu, które pozwalają skonfigurować witrynę przy minimalnym czasie i wysiłku. Ma zaawansowany panel motywów, który jest zupełnie niemarkowy, co pozwala łatwo dodawać do niego nazwę firmy i logo. Ma również responsywny wygląd, dzięki czemu działa idealnie na wszystkich urządzeniach i rozmiarach ekranu, takich jak iPhone’y i iPady. Ma prosty i nowoczesny układ, dzięki czemu jest funkcjonalny i łatwy w użyciu dla stron internetowych, które wymagają dużej ilości treści (lub nawet tych z niewielką ilością treści).

W przeciwieństwie do innych motywów WordPress z hoteli premium, Nice Hotel jest wyjątkowy, ponieważ odbiega od wszystkich typowych nowoczesnych, płaskich wzorów typowych obecnie w motywach. Zamiast tego trzyma się tego, co wiemy najlepiej, logując się do Internetu. Wspaniałe jest to, że potrafi wyglądać tak atrakcyjnie, mimo że nie dostosowuje się do bardziej modnej estetyki. Nice Hotel ma stałą szerokość wraz z eleganckim miejscem na górze strony, na którym można umieścić logo firmy. Możesz nawet znaleźć przyciski mediów społecznościowych u góry strony, a przycisk Zarezerwuj teraz znajduje się dokładnie tam, gdzie goście i goście zobaczą go jako pierwszy. Wszystkie dane kontaktowe są udostępniane odwiedzającym od razu, co pozostaje u góry strony, nawet gdy odwiedzający odwiedzają Twoją witrynę na urządzeniach mobilnych. Tymczasem suwak służy jako idealne miejsce do wyświetlania zdjęć pokojów hotelowych (lub innych oferowanych przez Ciebie usług), w tym modułu nakładki dla odwiedzających, aby przyciągnąć uwagę, gdy chcą zostać w hotelu.

Nice Hotel posiada również zaplecze zarządzania zakwaterowaniem na zapleczu, które pozwala dodawać i usuwać określone pokoje, obrazy i opisy. Z drugiej strony system rezerwacji wysyła zapytania bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. To sprawia, że ​​wszystko jest dla ciebie wygodniejsze, ponieważ Twoi goście nie muszą już do Ciebie dzwonić, co pozwala spędzić więcej czasu na innych aspektach działalności.

Temat jest gotowy do tłumaczenia, co oznacza, że ​​goście z innych krajów mogą zrozumieć treść Twojej witryny w ich języku ojczystym. Jest to bardzo ważne dla firm świadczących usługi, biorąc pod uwagę, że na pewno przybędą do Ciebie ludzie ze wszystkich zakątków świata. Oprócz tego możesz wybierać spośród 4 różnych skórek i dodać obszar zarządzania wydarzeniami, w którym możesz prezentować duże wydarzenia, które mają miejsce na twoim terenie. Istnieje również sekcja opinii, strony kontaktowe, galeria zdjęć i sekcja blogu. Dzięki nim Nice Hotel jest właśnie tym, czego potrzebujesz do udanej obecności w Internecie!

Kluczowe cechy

Co zatem wyróżnia Nice Hotel – WordPress Theme na tle konkurencji? Oto kluczowe funkcje, których powinieneś się spodziewać w tym niesamowitym temacie:

 • Łatwy w użyciu panel opcji. Możesz dostosować ustawienia motywu i stworzyć niepowtarzalny wygląd swojej witryny.
 • Niestandardowe szablony stron. Twórz wspaniałe strony za pomocą gotowych szablonów, wraz ze specjalnymi układami i funkcjami.
 • Zarządzanie zakwaterowaniem. Umożliwia to dodawanie opisów i zdjęć dostępnych pokoi i innych usług, które możesz zaoferować.
 • Kreator rezerwacji. Tutaj goście mogą zarezerwować pokój / usługę, która zostanie wysłana bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.
 • W pełni działająca strona Kontakt. Łatwa w konfiguracji strona kontaktowa pozwala klientom skontaktować się z Tobą w szybki i najwygodniejszy sposób. Jest również zintegrowany z Mapą Google, dzięki czemu goście mogą łatwo zlokalizować Twoją firmę.
 • Udostępnianie w mediach społecznościowych. Użytkownicy mogą klikać ikony mediów społecznościowych, aby udostępniać treści znajomym.
 • 4 wstępnie zaprojektowane skórki. Nice Hotel oferuje 4 skórki, a także opcję tworzenia własnych przy użyciu próbnika kolorów.
 • Lightbox. Kliknięcie obrazu spowoduje wyświetlenie większego rozmiaru na ciemnym tle.
 • Rozwijane menu. Częścią nawigacji motywu są menu rozwijane i podmenu.
 • Zarządzanie imprezami. Tutaj możesz dodać wszystkie swoje najnowsze i największe wydarzenia za pomocą wbudowanego menedżera wydarzeń.
 • Zarządzanie referencjami. Poinformuj innych ludzi, jak zadowoleni są Twoi klienci! Wybierz opinie, które najbardziej Ci się podobają i automatycznie dodaj je do strony głównej witryny.
 • Niestandardowe widżety. Niestandardowe widżety zapewniają określoną funkcjonalność Twojej witryny.
 • Niestandardowe skróty. Dodaj specjalne elementy do swoich postów i stron.
 • Warstwowe pliki graficzne. Idealny dla tych, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad projektem motywu.
 • Tłumaczenie gotowe. Nice Hotel jest kompatybilny i został w pełni przetestowany z najnowszą wersją WPML.
 • Kompatybilny z urządzeniami mobilnymi. Ten motyw jest responsywny i można go używać na różnych urządzeniach mobilnych, takich jak iPhone i iPad.

Inne ważne funkcje obejmują:

 • Naprawiono szerokość
 • Menu główne
 • 2 kolumny
 • Integracja z mapą Google
 • Integracja z BuddyPress
 • Integracja z YouTube i Vimeo
 • Integracja ze Skype, LinkedIn i Gravatar
 • Sekcja blogu
 • Lokalizacja
 • Automatyczna zmiana rozmiaru obrazu
 • Mapowanie
 • Komentarze w wątkach
 • Niestandardowe typy postów

QuiteNiceStuff zapewnia również obsługę najwyższej jakości, która jest standardową funkcją wszystkich ich produktów. Zazwyczaj odpowiadają w ciągu 24 godzin w dni robocze. Wszystkie twoje potrzeby są w dużej mierze pokryte tym tematem!

Plusy i minusy

Motywy premium stały się istotną częścią profesjonalnych stron internetowych opartych na WordPressie, skierowanych do podróży i turystyki. Jednak mając wielu autorów motywów premium i dokonujących zakupów, rozważenie potencjalnych wad produktu może być trudne. Mamy nadzieję, że następujące rozważania za i przeciw pomogą ci, jeśli zastanawiasz się nad wyborem Nice Hotel – WordPress Theme:

Plusy
 • Motywy premium, takie jak Nice Hotel, mają oficjalne wsparcie, zwykle za pośrednictwem forum, telefonu, poczty e-mail itp. Użytkownicy motywów premium zwykle otrzymują szybką odpowiedź od autora motywu, a także pomagają naprawić błędy lub wszelkie problemy z bezpieczeństwem.
 • Jakość motywów premium WordPress, których celem jest generowanie dochodu, jest znacznie wyższa w porównaniu do darmowych motywów. Dla autorów i sklepów z motywami premium wysoka jakość zapewnia pozytywne opinie, a ich motywy stają się coraz lepsze, gdy coraz więcej użytkowników korzysta z nich.
 • Nice Hotel oferuje zaawansowane funkcje, takie jak wbudowany panel opcji motywu, który znacznie ułatwia dostosowywanie i konfigurację witryny, zaawansowane wtyczki, system rezerwacji / rezerwacji i wiele innych.
 • Projektowanie premium szablonów WordPress jest zwykle znacznie lepsze w prawie każdym aspekcie, od układów stron, aż po widżety i menu administracyjne zaplecza. Motyw hotelu lub zakwaterowania o czystym i atrakcyjnym wyglądzie znacznie przyczynia się do promowania Twojej marki i przyciągania większej liczby gości i potencjalnych klientów.
 • Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem w przypadku motywów premium takich jak Nice Hotel. Aby wejść na konkurencyjny rynek, autorzy motywów premium będą musieli zainwestować w spełnianie wysokich standardów bezpieczeństwa użytkowników.
 • Dzięki motywom WordPress premium cykl aktualizacji jest krótszy niż w przypadku ich darmowych odpowiedników. Wpływa to nie tylko na kompatybilność motywu z najnowszą wersją WordPress, ale także z wieloma innymi ważnymi kwestiami, które należy rozwiązać, takimi jak błędy i problemy z bezpieczeństwem. Istnieje wiele problemów, które mogą wynikać z przestarzałego motywu WordPress, więc jedynym sposobem na ich uniknięcie są częste aktualizacje, w których autorzy motywów premium są zwykle dobrzy.
Cons
 • Cena tego pięknego i bogatego w funkcje motywu WordPress może przekroczyć budżet, a jednocześnie wymagać dodatkowych opłat za licencję. Jeśli prowadzisz małą witrynę internetową z ograniczonym budżetem lub po prostu jako hobby, może nie zarobić wystarczającej ilości pieniędzy, aby zrównoważyć koszty motywu. Temat, który wymaga corocznego uiszczania opłat licencyjnych, może poważnie poparzyć twój portfel!
 • Obecnie nadal nie ma oficjalnego procesu sprawdzania płatnych motywów WordPress, w przeciwieństwie do darmowych motywów, które podlegają standardowemu procesowi recenzowania. Oznacza to, że twórcy motywów premium mogą łatwo zignorować najlepsze praktyki programistyczne WordPress w niektórych aspektach. Może to powodować drobne problemy lub może kosztować znacznie więcej.
 • Motywy WordPress premium często cierpią na „wzdęcia”. Jest to zwykle kompromis dla większej liczby funkcji i lepszej funkcjonalności. Jednak niektórzy użytkownicy mogą uznać niektóre z tych funkcji za niepotrzebne, a nawet mogą spowolnić szybkość witryny.
 • Gdy płatny motyw zostanie usunięty z rynku lub autor przestanie go sprzedawać, przestaniesz otrzymywać wsparcie i aktualizacje. Kiedy to się stanie, będziesz musiał przejść do innego tematu (który może być czasochłonny), a stracisz zainwestowane pieniądze.

Naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy motyw premium WordPress jest lepszy niż darmowy. Ostatecznie to Ty decydujesz o wyborze motywu premium, a to zależy od potrzeb Twojej witryny, a także od budżetu. Dlatego przed zakupem Nicea Hotel (lub jakiegokolwiek innego motywu w tej sprawie) pamiętaj o zaletach i wadach i sprawdź opinie klientów, aby dowiedzieć się, co mówią o tym temacie.

Ostateczny werdykt – pięknie zaprojektowany motyw z ładnym systemem rezerwacji

The Nice Hotel – motyw WordPress jest jednym z najlepiej ocenianych, najlepiej sprzedających się hotelowych motywów WordPress w ThemeForest – i to z wielu dobrych powodów! Jest nie tylko niedrogi i niezawodny, ale także pięknie zaprojektowany i wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje umożliwiające zbudowanie profesjonalnego iw pełni funkcjonalnego hotelu, kurortu, spa lub innego rodzaju strony internetowej wymagającej działającego systemu rezerwacji. Nie ma w nim „puchu” – tylko odpowiednią liczbę narzędzi i opcji, których na pewno użyjesz, i takich, które nie przeciągną Twojej witryny do rowu. Jeśli więc szukasz idealnego motywu dla witryn typu rezerwacyjnego, koniecznie sprawdź Nice Hotel. Na pewno nie pożałujesz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map