Sitey Review – Kreator stron internetowych dla każdego

Kultywowanie tożsamości online ma kluczowe znaczenie, niezależnie od tego, czy jesteś blogerem, właścicielem firmy, czy tylko próbujesz zbudować sklep internetowy, aby sprzedawać niektóre z twoich domowych produktów.


Zakładając stronę internetową, masz zasadniczo trzy opcje:

 1. Opcja nr 1: Hands Off ($$$$) – Możesz zainwestować w zatrudnienie profesjonalnego projektanta i programisty, aby zbudował dla Ciebie stronę internetową, lepszą alternatywą jest skorzystanie z narzędzia do tworzenia witryn internetowych.
 2. Opcja nr 2: praktyczne korzystanie z WordPress (średnio-zaawansowany do zaawansowanego) – Możesz zapisać się na normalny hosting i skonfigurować WordPress, którego możesz używać do blogowania, sprzedawania rzeczy online, generowania potencjalnych klientów… w zasadzie wszystko, co możesz sobie wyobrazić, można zrobić za pomocą WordPress. WordPress jest bezpłatny. Wiele świetnych wtyczek jest również bezpłatnych. Tak więc jedyną inwestycją będzie hosting i czas poświęcony na naukę korzystania z WordPressa i budowy z nim strony.
 3. Opcja nr 3: Praca z narzędziem do tworzenia stron internetowych (zalecane dla absolutnie początkujących) – Możesz użyć narzędzia do tworzenia witryn, które nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Twórcy witryn często przeciągają i upuszczają, a to, co widzisz na ekranie podczas zabawy, to dokładnie to, jak wygląda Twoja witryna na żywo, więc nie ma zamieszania i bałaganu w próbach poprawienia sytuacji.

Jeśli wybierzesz opcję 2 (WordPress), WebHostingPlanGuide ma recenzje wielu najlepszych hostów internetowych, takich jak eHost.com, BlueHost i iPage, które są zoptymalizowane pod kątem WordPress i mają automatyczną instalację.

Prawdopodobnie dotarłeś na tę stronę, ponieważ chcesz wiedzieć, który narzędzie do tworzenia witryn jest najlepszą opcją dla Twoich potrzeb. Sprawdźmy Sitey.

Sitey to nowo popularny internetowy kreator stron internetowych, który stara się zapewnić użytkownikowi wszystko, czego może potrzebować w kreatorze stron internetowych. Jak mówi firma: „Myśleliśmy o wszystkim …”

Zanim zarejestrujesz się w Sitey, poniżej znajduje się przegląd narzędzia do budowania stron internetowych i wszystkich funkcji, których możesz się spodziewać, abyś mógł określić, czy odpowiada on Twoim potrzebom.

Setki spersonalizowanych projektów do personalizacji witryny

Podczas tworzenia witryny jedną z najważniejszych funkcji jest unikalny i spersonalizowany szablon witryny. Jako właściciel witryny, który może sprzedawać produkt, usługę lub prezentować bloga, chcesz mieć pewność, że Twoi czytelnicy otrzymają coś wyjątkowego i interesującego.

Sitey spełnia potrzeby użytkowników, udostępniając setki spersonalizowanych projektów witryn. Każdy szablon jest unikalny i został zaprojektowany z myślą o użytkownikach końcowych. Dzięki szablonom określonym przez użytkownika Sitey możesz szybko wybrać projekt strony internetowej, którego szukasz, dzięki czemu proces jest wydajny i niezwykle łatwy.

 • Wszystkie szablony są zoptymalizowane: Optymalizacja strony internetowej stała się ostatnio przedmiotem zainteresowania jej właścicieli, a Sitey działa również w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników w tym zakresie. Bez względu na to, który szablon strony wybierzesz, możesz być pewien, że będzie działał bezbłędnie na tablecie lub urządzeniu mobilnym. Witryny w witrynie Sitey działają na wielu różnych tabletach i są również skonfigurowane do współpracy z systemami iOS i Android, więc bez względu na to, jakiego oprogramowania używa użytkownik końcowy, możesz mieć pewność, że Twoja witryna Sitey będzie działała być kompatybilnym z technologią, którą posiada użytkownik.
 • Przeciągnij i upuść edytor: Inną cechą spersonalizowanych projektów witryn Sitey jest to, że wszystkie zawierają tak zwany edytor „upuszczaj i przeciągaj”. Ten edytor bardzo ułatwia każdemu stworzenie świetnie wyglądającej strony internetowej, która po prostu działa od razu, bez konieczności zadzierać z kodem lub ustawieniami zaawansowanymi.

Ostatecznie, jeśli chodzi o spersonalizowane projekty Sitey, zauważysz, że są one nie tylko łatwe w użyciu, wydajne i przyjazne dla użytkownika, ale również dbają o Ciebie, tak abyś mógł jak najlepiej wykorzystać produkt.

Niestandardowa nazwa domeny

Ogólnie nazwy domen mogą kosztować około 10–20 USD rocznie – chyba że korzystasz z usługi Sitey. 

Dzięki Sitey masz dostęp do bezpłatnej domeny udostępnianej przez Sitey. Domena jest domeną niestandardową i zawiera odpowiedni adres e-mail, dzięki czemu możesz utrzymać porządek w swojej witrynie. Ponadto bezpłatna nazwa domeny nie jest regulowana jednym lub konkretnym planem cenowym. Ta funkcja obejmuje wszystkie plany, więc cokolwiek wybierzesz, nadal możesz się spodziewać darmowa nazwa domeny od Sitey.

W zestawie niezawodny hosting

Oprócz ochrony użytkowników, jeśli chodzi o nazwę domeny, Sitey zapewnia również użytkownikom hosting. Usługa hostingu to infrastruktura, w której publikowana jest witryna.

Jednak Sitey wyróżnia się, oferując użytkownikom hosting za darmo.

Oznacza to, że strona internetowa, którą budujesz na Sitey, jest przechowywana na serwerze internetowym o dużej mocy, który jest podłączony do bardzo szybkiej sieci. Za każdym razem, gdy użytkownik przeszukuje twoją stronę, możesz mieć pewność, że Twoja strona szybko się ładuje, a sama strona jest widoczna, przejrzysta i uporządkowana. W tym momencie nie zgłoszono żadnych przypadków załamania się hostingu Sitey, co czyni go wysoce niezawodną opcją, jeśli szukasz narzędzia do tworzenia witryn, które zapewni Ci stałą jakość i obsługę.

Przyjazny dla wyszukiwarek

Jeśli dopiero zaczynasz budować własną stronę internetową i wszystko, co się z nią wiąże, pokochasz tę funkcję. Mając witrynę internetową, musisz zoptymalizować swoją witrynę za pomocą słów kluczowych używanych w treści, niezależnie od tego, czy jest to pełny tekst, nagłówki czy nagłówki tekstu.

Chociaż niektórzy twórcy witryn utrudniają włączanie słów kluczowych lub nie są zgodni z Google, Sitey wykonał całkiem dobrą robotę, zapewniając swoim użytkownikom funkcje przyjazne dla słów kluczowych. Kreator stron internetowych pozwala łatwo dodawać słowa kluczowe, co oznacza, że ​​gdy użytkownicy wyszukują w Internecie, można łatwo znaleźć Twoją witrynę wśród konkurencji i innych.

Zespół wsparcia – przez całą dobę

Nie ma żadnej technologii, która byłaby w stu procentach idealna. Bez względu na to, w którymś momencie technologia, której użyjesz, przestanie działać. Podczas gdy wszelkie problemy, które ma Sitey, są bardzo sporadyczne i bardzo nieliczne i pośrednie, może się zdarzyć, że potrzebujesz pomocy technicznej.

Niezależnie od tego, czy masz problemy techniczne, czy potrzebujesz pomocy w korzystaniu z narzędzi Sitey, Sitey zapewnia wszystkim swoim klientom doskonałe wsparcie 24/7. Zespół wsparcia jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, a najlepsze jest to, że nie musisz czekać godzinami, aby do nich dotrzeć. Sitey szybko reaguje na pytania, a ci, którzy pracują przez czas wsparcia, są dobrze zaznajomieni z technologią i systemem, dzięki czemu możesz uzyskać wysokiej jakości usługę, której potrzebujesz, dzwoniąc lub rozmawiając z zespołem.

Całodobowe wsparcie przez całą dobę jest prawdopodobnie jedną z najlepszych funkcji Sitey. Istnieje kilka twórców stron internetowych, które mogą zapewnić użytkownikom niezawodność i jakość usług wdrożonych przez Sitey w zakresie pomocy technicznej. Dlatego jeśli uważasz, że będziesz potrzebować dodatkowej pomocy podczas korzystania z Sitey, to jest to funkcja, o której z pewnością powinieneś pamiętać.

Nawet przez Google Analytics – Sitey dostarcza

Google Analytics to jedno z najpotężniejszych narzędzi analitycznych, które pozwala analizować i monitorować ruch filtrujący Twoją witrynę. Idąc o krok dalej, dane analityczne przedstawiają informacje o lokalizacji użytkowników, sposobie, w jaki odwiedzający znaleźli Twoją witrynę, rodzaju przeglądarki, z której korzystają użytkownicy, oraz o słowach kluczowych, które mogli wyszukiwać w wyszukiwarce Google.

Biorąc to pod uwagę, jeśli zamierzasz zbudować witrynę internetową, kluczowe jest posiadanie firmy dobrze współpracującej z Google Analytics. Na szczęście zgodność Sitey z Google Analytics to kolejny powód, dla którego warto wybrać tę usługę tworzenia stron internetowych. Gdy utworzysz witrynę za pomocą Sitey, będziesz mieć dostęp do Google Analytics. Google Analytics pozwala uzyskać pełniejsze i dogłębniejsze zrozumienie użytkownika witryny, dzięki czemu wiesz, jak promować swoją markę, blog lub produkt, który sprzedajesz. Nie wszystkie usługi tworzenia stron internetowych działają dobrze z Google Analytics, więc z pewnością jest to godna uwagi funkcja. Dzięki tej funkcji na pewno będziesz mógł pozostać na szczycie swojej witryny i dostosować ją do sukcesu.

Integracja z mediami społecznościowymi

Dla każdego właściciela witryny, który chce poprawić widoczność swojej witryny, konwersję, generowanie potencjalnych klientów i sprzedaż, konieczna jest integracja społeczna. Sitey spełnia również potrzeby użytkowników w tym obszarze. Wszystkie witryny oparte na usłudze tworzenia witryn Sitey można zintegrować z dowolnym kontem w mediach społecznościowych. Tylko kilka spośród wielu platform społecznościowych, na których można promować Sitey:

 • Świergot
 • Facebook
 • Pinterest
 • LinkedIn

Korzystając z witryny w witrynie Sitey w celu budowania obecności w mediach społecznościowych, możesz mieć pewność, że ruch będzie przechodził przez witrynę utworzoną w witrynie Sitey. Ponadto możesz użyć funkcji Google Analytics firmy Sitey, aby określić, ilu użytkowników pochodzi z platform mediów społecznościowych. Dzięki tej funkcji przekonasz się, że możliwości rozwoju są nieograniczone.

Profesjonalne funkcje projektowania stron internetowych

Niektóre usługi projektowania stron internetowych naprawdę utrudniają użytkownikom tworzenie witryny internetowej. Sitey przekształciło formę, tworząc system, który bardzo ułatwia użytkownikom osiągnięcie celu końcowego. Na przykład inną godną uwagi funkcją Sitey jest to, że zapewnia użytkownikom obszerną bibliotekę obrazów.

Wszystkie obrazy w bibliotece obrazów są podzielone na kategorie i profesjonalne, co oznacza, że ​​możesz uzyskać czysty i wysokiej jakości wygląd swojej witryny. Ponadto nie ma nic lepszego niż to, że nie musisz poświęcać czasu na robienie własnych zdjęć lub przeszukiwanie zdjęć w Internecie. Sitey z powodzeniem zintegrowało tę funkcję, aby zaoszczędzić czas i problemy.

Blog w obrębie witryny

Możliwości z Sitey są nieograniczone. Oprócz powyższych funkcji, Sitey umożliwia także tworzenie w pełni dostosowanego bloga na stronie internetowej. W ten sposób możesz przyciągnąć więcej użytkowników i upewnić się, że Twoi widzowie są zaangażowani w stronę, nad którą pracujesz niezawodnie. Ponadto blog opracowany w witrynie Sitey można umieścić na platformach społecznościowych i innych stronach internetowych, co oznacza, że ​​zyskasz więcej widzów w witrynie Sitey.

Stosunek jakości do ceny

Podobnie jak w przypadku każdego rodzaju usługi lub produktu, który kupujesz, cena jest istotna. Podsumowując, Sitey zapewnia użytkownikom jedne z najlepszych wartości ich pieniędzy w Internecie. Poniżej znajdują się ceny, których możesz się spodziewać, jeśli zdecydujesz się skorzystać z Sitey:

Darmowa opcja

Na poziomie podstawowym, Sitey oferuje użytkownikom możliwość zbudowania strony internetowej za darmo. Darmowa wersja Sitey daje ci do pięciu stron, 50 MB miejsca, 5 MB przesłanych plików, i Przepustowość 1 GB. Nie możesz usuwać reklam i nie możesz połączyć domeny niestandardowej. Aby usunąć te ograniczenia, musisz zaktualizować pakiet do jednego z omówionych poniżej…

Pakiety Sitey Site Builder i ceny

Pakiet startowy

Po przerośnięciu bezpłatnego konta Sitey następnym poziomem jest pakiet startowy, który zawiera trzy różne aktualizacje w różnych punktach cenowych.

Jeśli wybierzesz pakiet startowy, otrzymasz…

 • Darmowa domena
 • W zestawie hosting o wysokiej wydajności
 • Darmowe kredyty reklamowe
 • Nie wyświetlają już reklam w Twojej witrynie. Masz 100% kontroli.
 • Z drugiej strony, dzięki pakietowi pro, otrzymujesz bezpłatną domenę, darmowy hosting, bezpłatne kredyty reklamowe, możesz usuwać reklamy, otrzymujesz pomoc SEO, a strona jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych.

Pakiet Pro

Jeśli wybierzesz pakiet Pro, otrzymasz…

 • Darmowa domena
 • W zestawie hosting o wysokiej wydajności
 • Darmowe kredyty reklamowe
 • Nie wyświetlają już reklam w Twojej witrynie. Masz 100% kontroli.
 • Plus: Otrzymujesz pomoc SEO, a strona jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Posiadające witryna zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych jest naprawdę ważne. Uważam, że powinienem poinformować Cię, że eHost oferuje świetnego narzędzia do tworzenia witryn za mniej niż 10 USD miesięcznie i nie musisz płacić za aktualizację, aby zoptymalizować witrynę pod kątem urządzeń mobilnych. Wszystkie szablony narzędzi do tworzenia witryn eHost są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych.

Pakiet e-commerce

Wreszcie, jeśli masz witrynę e-commerce i szukasz bardzo zaawansowanych funkcji, to najlepszy pakiet jest tym, czego potrzebujesz.

Dzięki pakietowi najwyższemu zyskujesz wszystko z pakietu Pro, a także bezpłatne profesjonalne adresy e-mail, priorytetowe wsparcie, a nawet możesz przyjmować płatności za pośrednictwem swojej witryny.

Tabela porównawcza planów dla początkujących, PRO i e-commerce

ROZRUSZNIKZAWODOWIECECOMMERCE
Cena £ 6,99 USD / mies 7,99 USD / mies 12,99 USD / mies
Darmowa domena
Darmowy hosting
Darmowe kredyty reklamowe
Usuń Dodaj
Pomoc SEO
Witryny mobilne
Bezpłatny e-mail
Wsparcie priorytetowe
Przyjmuj płatności

Sitey vs eHost vs HostGator

Porównajmy niektóre funkcje Sitey z eHost i HostGator. Sprawdź także kupony lub specjalne zniżki, które oferują.

SiteyeHostHostGator
Cena abonamentu podstawowego 6,99 USD / mies 2,75 USD / mc 3,95 USD / mies
Darmowa domena
1-Kliknij Konfiguracja WordPress
Przeciągnij i upuść edytor
Darmowe szablony
Bezpłatny kredyt reklamowy
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni 45 dni 45 dni
Wsparcie 24/7
Kupon / oferta specjalna Żaden 50% ZNIŻKI 60% ZNIŻKI (użyj kuponu BUILDPATH)
Ucz się więcej Odwiedź stronę Odwiedź stronę Odwiedź stronę

Ogólny konsensus

Jeśli jest jedna negatywna strona tej usługi, to to, że nie jest ona całkowicie darmowa. Ale dobrą wiadomością jest to, że dzięki Sitey możesz zacząć od bezpłatnego planu, a następnie uaktualnić do dowolnego z wyżej wymienionych pakietów. W rezultacie możesz wypróbować usługę i zdecydować, czy chcesz dokonać ostatniej inwestycji.

Ponadto Sitey jest nie tylko uważany za wysokiej jakości usługę tworzenia stron internetowych dla tej recenzji, ale jest również dobrze oceniany w branży. Wielu użytkowników ogłosiło Sitey jako rodzaj usługi projektowania stron internetowych, która zapewnia użytkownikom końcowym wszystkie funkcje, których mogą potrzebować.  

I co najważniejsze, Sitey to rodzaj usługi do budowania stron internetowych, z którą każdy może pracować.

Istnieje kilka usług, które sprawiają, że jest to wyzwanie lub wymagają wiedzy specjalistycznej, jednak w przypadku Sitey zasadniczo każdy może przeglądać szablon, przeciągać i upuszczać swoją witrynę, zarejestrować się w serwisie i korzystać z wielu dostępnych funkcji. Dzięki tym wysokiej jakości i uproszczonym doświadczeniom użytkowników każdy, kto chce zbudować stronę internetową – może. Dostępność, unikalne funkcje, wsparcie i jakość to najwyższe piękno witryny Sitey i dlatego możemy ją ocenić na 4/5 gwiazdek wśród twórców stron internetowych, które oceniliśmy.

8.5 Ogólna ocena
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map