Rejestracja w Bluehost i instalacja WordPress

Pełne ujawnienie informacji: WebsiteSetup zarabia prowizję, jeśli kupisz Bluehost poprzez linki polecające w tym przewodniku. W ten sposób aktualizujemy naszą stronę internetową i ulepszamy samouczki. Dziękuję za wsparcie!Krok 1: Przejdź do Bluehost.com

Aby zarejestrować się w Bluehost, po prostu przejdź do Bluehost.com

Właśnie to powita Cię, gdy przejdziesz na ich stronę główną.

strona docelowa bluehost

Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, po prostu kliknij „Rozpocznij teraz”, aby przejść do następnego kroku, który jest krok 2:

Krok 2: Wybierz plan hostingowy

Wybierając plan hostingowy, zawsze miej na uwadze swój cel.

Czy budujesz małą osobistą stronę internetową jako hobby? Strona internetowa dla średnich i dużych firm? Bez względu na cel, wybierz plan hostingowy, który oferuje to, czego potrzebujesz.

W tym przewodniku zdecydujemy się na wspólny plan hostingu „Basic”. Podstawowy plan jest dobrym wyborem, jeśli dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze dużego ruchu na swojej stronie. Nie musisz marnować ciężko zarobionych pieniędzy na inne plany na razie – zawsze możesz zaktualizować później.

Jeśli jesteś zainteresowany hostingiem współdzielonym (np. Hosting serwera współdzielonego), jest to najczęstsza i najtańsza forma hostingu witryny. Poprzez tego typu hosting witryn użytkownicy współużytkują zasoby zabezpieczonego serwera lub grupy serwerów, aby uruchomić swoje strony internetowe.

Rejestrując się w jednym z wspólnych planów hostingowych Bluehost, nie będziemy musieli się martwić o zarządzanie serwerami i łatami platformy.

W rzeczywistości:

Sprawdź funkcje hostingowe Bluehost, jeśli chcesz głębiej zapoznać się z ich ofertą.

BHhostingplans
Zacznij od planu „podstawowego”. Zawsze możesz zaktualizować później, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Krok 3: Zabezpiecz nazwę domeny

Po wybraniu abonamentu następnym krokiem będzie podanie nazwy domeny.

BHdomain
Jeśli nie masz jeszcze pewności co do nazwy domeny, możesz na razie pominąć ten krok.

Wbrew powszechnemu przekonaniu:

Twoja nazwa domeny nie musi kończyć się na „.com”. Możesz użyć „.org”, „.net”, „.us”, „.biz” lub „.info” w nazwie domeny. Jest to szczególnie przydatne, gdy pierwszy wybór nie jest dostępny. Po prostu wpisz swoją domenę, a następnie kliknij „Dalej”.

Jeśli nie jesteś gotowy, aby wprowadzić nazwę domeny, zawsze możesz wykonać następujące czynności jak przypisać nazwę domeny jeśli zdecydujesz się to zrobić później.

Jeśli masz już nazwę domeny, wpisz ją w formularzu „Użyj własnej domeny” i kliknij „dalej”.

Krok 4: Podaj swoje dane

Następnym krokiem jest wypełnienie wymaganych informacji. Musisz podać swoje imię, nazwisko, kraj, adres, miasto, kod pocztowy, numer telefonu i adres e-mail.

Pamiętaj, że potwierdzenie zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Dodanie nazwy firmy jest opcjonalne.

BH Dane osobowe
Całkiem standardowe rzeczy.

Krok 5: Sprawdź „Informacje o paczce” i dokończ rejestrację

Następnym krokiem jest przewinięcie w dół i sprawdzenie informacji o paczce. Pamiętaj, aby przejrzeć dodatki, które są domyślnie dołączone. Pamiętaj, aby sprawdzić tylko te, których potrzebujesz.

Informacje o pakiecie BH
Wybierz plan i zdecyduj, który z opcjonalnych dodatków będzie potrzebny (wszystkie opcje opisane poniżej).

Oto, co możesz wziąć pod uwagę:

Ochrona prywatności domeny: Ta usługa kosztuje 0,99 USD więcej miesięcznie (opłata roczna wynosi 11,88 USD rocznie). Pomaga zachować prywatność danych osobowych (np. Imienia i nazwiska) i adresu. Zdobądź to tylko wtedy, gdy chcesz zachować anonimowość informacji o swojej witrynie i domenie.
SiteLock Security: Ta usługa kosztuje 1,99 USD miesięcznie (opłata roczna wynosi 23,88 USD rocznie). Ten dodatek weryfikuje Twój adres e-mail, adres fizyczny i numer telefonu. Ta funkcja może pomóc udowodnić wiarygodność klientom, jeśli planujesz sprzedawać produkt lub usługę w swojej witrynie.
CodeGuard Basic: Ta usługa kosztuje 2,99 USD miesięcznie (opłata naliczana do końca okresu hostingu). Zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo Twojej witrynie, umożliwiając jej regularne tworzenie kopii zapasowych. Ułatwia to przywrócenie poprzedniej wersji witryny, jeśli coś się stanie lub popełnisz błąd
Narzędzia startowe Bluehost Start: Ta funkcja kosztuje dodatkowo 1,99 USD miesięcznie (opłata roczna wynosi 23,88 USD rocznie). Bluehost twierdzi, że to narzędzie może pomóc Ci uzyskać rankingi wyszukiwarek.
1 skrzynka pocztowa Office 365: Ten dodatek jest bezpłatny przez pierwsze 30 dni. Jest to bezpieczna i niezawodna platforma e-mail obsługiwana przez Microsoft.

Płatność BH
Jeśli chcesz korzystać z PayPal, kliknij link „Więcej opcji płatności”, a zobaczysz opcję PayPal.
BH drobnym drukiem
Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze wydrukuj drobny druk

Należy pamiętać, że kwota wskazana w każdym planie jest rozliczana co roku. Możesz być zaskoczony, gdy Bluehost odliczył kwotę ryczałtową zamiast wskazanej ceny miesięcznej.

Powinniśmy wspomnieć, że Bluehost ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc zawsze możesz zrezygnować w tym czasie.

Jednak:

To nie dotyczy domeny. Jeśli dostaniesz domenę od Bluehost, a następnie anulujesz w ciągu pierwszych 30 dni, odejmą one niezbędną kwotę za roczną opłatę za domenę. Pamiętaj o tym na wypadek, gdybyś musiał odzyskać swoje pieniądze.

Po zakończeniu tego kroku zostaniesz przywitany tym potwierdzeniem.

Sukces BH
Pomyślnie zarejestrowałeś się w Bluehost.

UWAGA: Pamiętaj, aby utworzyć nowe hasło do swojego konta Bluehost.

Możesz również zauważyć, że Bluehost tworzy dla ciebie stronę po rejestracji. Możesz usunąć tę stronę, przechodząc do „Zarządzaj witryną”, a następnie kliknij „Ustawienia”, przewiń w dół do dołu strony, a następnie Usuń witrynę.

Krok 6: Zainstaluj WordPress z instalacją Bluehost „Instalacja jednym kliknięciem”

Po zakończeniu rejestracji w Bluehost następnym krokiem jest instalacja WordPress i rozpoczęcie konfiguracji witryny. Bluehost pozwala łatwo i szybko zainstalować WordPress.

1. Aby rozpocząć, po prostu zaloguj się na swoje konto Bluehost i kliknij „Moje witryny”, a następnie kliknij „Utwórz witrynę”.

BH stworzyć stronę internetową

2. Nadaj swojej nowej witrynie WordPress nazwę i slogan.

Informacje o stronie BH

3. Następnie wybierz domenę, której chcesz używać dla TEJ STRONY WORDPRESS, i odznacz niepotrzebne wtyczki. Pamiętaj, aby zanotować adres URL strony internetowej WordPress, nazwę użytkownika i hasło.

Konfiguracja witryny BH

Sukces WordPress BH

4. Teraz nadszedł czas, aby wybrać motyw. Możesz wybierać spośród zainstalowanych motywów lub dowolnego z darmowych motywów WordPress.

Tematy BH

5. Stamtąd następny krok należy do Ciebie.

Czy chcesz utworzyć stronę kontaktową, aby inni mogli się z tobą skontaktować? Być może chcesz dodać treść do swojej witryny? Może chcesz dodać obrazy lub więcej stron?

Bluehost pozwala łatwo wykonywać te wszystkie czynności, po prostu najeżdżając kursorem na każdą opcję i klikając „Chodźmy”.

BH kolejne kroki

Gratulacje! Twoja witryna WordPress jest teraz uruchomiona!

Pytania, problemy, komentarze? zostaw komentarz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map