Recenzja Vultr

Nie sprawdziliśmy jeszcze opcji Blog Hosting, ponieważ wydaje się, że obecnie nie oferują tego typu hostingu.


5 Dedykowana ocena

Cena £
$

Bare Metal Uproszczony

Jeśli tworzysz witryny lub aplikacje wymagające dużych zasobów, plan Bare Metal Uproszczony jest odpowiedni dla Ciebie. Daje Ci dedykowane zasoby serwerowe, których możesz użyć do wdrożenia na całym świecie w ciągu kilku minut. Jednak Bare Metal Simplified jest obecnie dostępny tylko w Azji, Ameryce Północnej i Europie.

W chwili obecnej to rozwiązanie ma tylko jeden plan podrzędny, który kosztuje 120 USD miesięcznie. To daje ci:

 • Dwa dyski SSD 240 GB
 • 8 procesorów o taktowaniu 3,8 Ghz
 • Procesor E3-1270v6
 • 32768 MB pamięci
 • Przepustowość 5000 GB

Fakturowanie odbywa się co godzinę, a kiedy potrzebujesz dodatkowych zasobów, zawsze możesz je zwiększyć.

 • Zero Noisy Neighbours – Otrzymujesz 100% sprzętu serwerowego. Oznacza to brak wspólnych zasobów, brak operacji wejścia / wyjścia na sekundę (IOPS) i mierzone procesory. To właśnie oznacza życie jako jeden dzierżawca w środowisku serwerowym.
 • Bezpośredni dostęp do sprzętu – w Vultr Bare Metal nie ma warstwy wizualizacji. Oznacza to, że masz bezpośredni dostęp do wszystkich zasobów serwera, co stanowi doskonałą okazję do przyspieszenia aplikacji wymagających dużej ilości zasobów.
 • Łączność 10GbE – z każdą dedykowaną instancją serwera uzyskujesz rozrywalną łączność sieciową 10GbE. Dzięki temu użytkownicy o dużej prędkości i dużej przepustowości są znacznie bliżsi.

Gwarancja zwrotu pieniędzy
Nie dotyczy
Miejsca na dysku
bez limitu
Nazwa domeny
ZA DARMO (1 rok)
Zobacz plany
5 Ocena VPS

Cena £
$

Dedykowane wystąpienia

Ten plan jest hybrydą między Cloud Compute (VC2) a Bare Metal Simplified. Zapewnia Ci dedykowane zasoby połączone z elastycznością chmury. Podobnie jak Bare Metal Simplified, nie udostępniasz zasobów innym użytkownikom.

Różnica, jaką Dedykowane Instancje wnoszą do przestrzeni hostingowej, polega na tym, że możesz wynająć określony procent dedykowanych przestrzeni serwerowych i cieszyć się godzinnym rozliczaniem i szybkim udostępnianiem.

Istnieją 4 podplany w ramach Instancji dedykowanych. Najniższy plan kosztuje 60 USD miesięcznie i zapewnia 120 GB SSD. Najwyższy plan daje w sumie 480 GB SSD za 240 USD miesięcznie.

 • Dedykowane vCPU – Dedykowane wystąpienia zapewniają do 8 vCPU do wyboru. Nie ma możliwości dzielenia się procesorem.
 • Łączność sieciowa – każda instancja ma dostęp do łącza wstępującego 1GbE i przepustowości do 40 TB do przesyłania danych.
 • Darmowa ochrona przed rozproszoną odmową usługi (DDOS) w Ameryce Północnej – Ochrona DDOS monitoruje cały przychodzący ruch pod kątem wszelkich anomalii. Dzięki temu możesz się skoncentrować na swojej firmie i zwiększyć produktywność.

Gwarancja zwrotu pieniędzy
Nie dotyczy
Miejsca na dysku
bez limitu
Nazwa domeny
ZA DARMO (1 rok)
Zobacz plany

Nie sprawdziliśmy jeszcze opcji WordPress Hosting, ponieważ wydaje się, że obecnie nie oferują tego typu hostingu.

Chmura to zmieniacz gier technologicznych, który może napędzać innowacje biznesowe. Jednym z powodów, dla których firmy jeszcze nie wykorzystały moc chmury przesunięcie konkurencyjnych krajobrazów jest częściowo spowodowane jego złożonością. Vultr zamierza to uprościć dzięki dostosowanym, wysokowydajnym rozwiązaniom hostingowym opartym na chmurze.

Przegląd

Firma Vultr została wydana w lutym 2014 r. I przez lata poczyniła godne pochwały postępy zarówno w zakresie rozszerzenia zasięgu centrum danych, jak i infrastruktury technicznej. Na przykład w maju 2015 r. Wprowadzili plany związane z wysokimi procesorami, aw marcu 2016 r. Uruchomili swoje rozwiązanie do przechowywania bloków.

Do tej pory firma wdrożyła ponad 17 milionów instancji i obsługiwała ponad 100 000 klientów na całym świecie. Dlatego jeśli szukasz serwerów w chmurze dla instancji obliczeniowych lub serwerów dedykowanych, które pozwolą Ci uruchomić się w kilka minut, Vultr ma jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań hostingowych w branży.

Usługi hostingowe Vultr

Jako dostawca wysokowydajnych serwerów chmurowych SSD, Vultr dąży do ciągłego zwiększania niezawodności i wydajności swoich usług hostingowych. Niezależnie od tego, czy jesteś programistą, małym przedsiębiorstwem czy firmą międzynarodową, znajdziesz znormalizowaną platformę Vultr jako jedną z najbardziej elastycznych i konkurencyjnych cenowo.

Ze względu na rosnące i zróżnicowane wymagania różnych kategorii klientów docelowych Vultr, rozwinęli się różne rodzaje opcji hostingu. Każda opcja ma funkcje odpowiadające obsługiwanemu segmentowi rynku. To powiedziawszy, możesz również skalować zasoby serwera w oparciu o swoje unikalne potrzeby. Oto opcje hostingu:

Vultr Cloud Compute (VC2)

Jeśli szukasz hostingu opartego na chmurze, ale nie jesteś przygotowany na długoterminowe zobowiązania, Cloud Compute (VC2) może ci dobrze służyć. To potężne narzędzie obliczeniowe, które pozwala wdrożyć na całym świecie za pomocą 100% pamięci SSD Vultr w niecałe 60 sekund.

Oprócz innych korzyści ta opcja hostingu zapewnia:

 • Zaawansowana łączność sieciowa – dzięki Cloud Compute (VC2) możesz dodać wiele adresów IPv4 dla każdego wirtualnego prywatnego serwera, ustanowić izolowane regionalne prywatne sieci dla swoich instancji i włączyć łączność IPv6.
 • Automatyzacja wdrażania – możesz łatwo zautomatyzować swoje wdrożenia przy użyciu skryptów startowych i funkcji migawek Vultr przy pierwszym uruchomieniu. Możesz korzystać z tych funkcji bezpośrednio z niestandardowego interfejsu API Vultr.

Jest to zalecana opcja, jeśli zaczynasz z zaawansowanym hostingiem.

Bare Metal Uproszczony

Ta opcja jest przeznaczona dla użytkowników korzystających z witryn i aplikacji wymagających dużej ilości zasobów. Najlepszym sposobem na opisanie Bare Metal Simplified jest wymyślenie niestandardowego hostingu dedykowanego serwera. Jedną z największych zalet tego planu hostingowego jest to, że umożliwia on wdrożenie w ciągu kilku minut.

Jeśli Twoje wymagania internetowe wzrosną w dowolnym momencie, możesz łatwo zwiększyć zasoby serwera za pomocą automatyzacji. The dedykowane funkcje hostingu w tym planie umożliwiają pełną kontrolę nad środowiskiem hostingowym i nieograniczony dostęp do całego fizycznego sprzętu obsługującego zasoby internetowe.

Dedykowane wystąpienia

Jest to innowacyjna alternatywa dla uproszczonego planu Bare Metal. W tej opcji Vultr pozwala wynająć ułamki serwera dedykowanego. Weź przykład, w którym chcesz tylko 50% serwera dedykowanego do hostowania swojej witryny. Jest to możliwe dzięki dedykowanym instancjom dzięki jego elastyczności.

Idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy uważają, że plan obliczeniowy w chmurze jest nieco restrykcyjny, a plan Bare Mental Uproszczony zbytnio jak na swoje potrzeby, najlepiej obsługują wystąpienia dedykowane.

Zablokuj pamięć

To nie jest rozwiązanie hostingowe, a raczej usługa pamięci masowej. Zapewniając usługę Block Storage, Vultr chce utworzyć rozszerzalne woluminy pamięci, których można używać z dowolnym ich planem. Obecnie Block Storage jest ograniczony do New Jersey Cloud Center i dlatego nie jest dostępny w pozostałych 14 centrach danych.

Każdy magazyn blokowy jest replikowany na 3 kopie i przechowywany w wysoce dostępnym klastrze. W ten sposób zawsze możesz mieć kopię zapasową na wypadek awarii serwera lub innych problemów technicznych.

Pod względem wydajności i niezawodności Block Storage jest wysoko oceniany. Jest wspierany przez NVMe Enterprise SSD, który jest szybkim interfejsem kontrolera hosta zaprojektowanym dla przedsiębiorstw, systemów klienckich i centrów danych. Pozwala to na szybką transmisję danych do 1200 MB na sekundę.

Opłata za magazyn Vultr Block jest naliczana za godzinę. Najniższy pakiet to 10 GB SSD za 1 USD miesięcznie, a najwyższy to 10 000 GB SSD za 1000 USD miesięcznie.

Plusy Vultr

Vultr zainwestował znaczne środki w poprawę infrastruktury hostingowej od Cloud Compute (VC2) do Bare Metal Simplified. Istnieje wiele oczywistych korzyści dla użytkowników końcowych. Poniżej znajduje się podsumowanie najważniejszych korzyści, z których masz gwarancję.

Swoboda wdrażania z dowolnej lokalizacji

Vultr daje możliwość rozwoju lokalnego i wdrażania globalnego. Posiadają jedną z największych sieci centrów danych od Ameryki Północnej po Azję Wschodnią. Łączna liczba lokalizacji wynosi obecnie 15. Dzięki tak szerokiemu wyborowi możesz wdrożyć w centrum danych bliższym docelowym odbiorcom.

Bogaty w funkcje panel sterowania

Intuicyjny panel sterowania Vultr umożliwia natychmiastowe wdrożenie wysokowydajnego serwera w chmurze. Panel sterowania zapewnia dostęp do instancji serwera, migawek, kluczy ISO, SSH, zapór ogniowych, skryptów uruchamiania i zastrzeżonych adresów IP – wszystko z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Ułatwia to między innymi monitorowanie stanu serwera za pomocą parametrów, takich jak przepustowość i użycie procesora.

Elastyczne systemy operacyjne

Możesz rozwinąć nową instancję z wybranym systemem operacyjnym w ciągu kilku sekund. Wśród systemów operacyjnych do wyboru są CentOS, CoreOS, Debian, Fedora, FreeBSD, OpenBSD, Ubuntu i Windows. Możesz także przesłać własny system operacyjny.

Zabezpieczone obiekty

Wszystkie centra danych są bezpieczne i znajdują się w dyskretnych środowiskach. Fizyczny dostęp jest ograniczony, aby zezwolić tylko na odpowiedni personel. W przypadku awarii system tworzenia kopii zapasowych bardzo szybko się podnosi, aby przywrócić wszystko do pierwotnego stanu.

Obsługa klienta

Możesz skontaktować się z zespołem obsługi klienta za pośrednictwem biletów, mediów społecznościowych lub e-mail. Możesz też skorzystać z bogactwa wiedzy dostarczanej przez dynamiczną społeczność internetową Vultr pod adresem talk.vultr.com. Dostępne są także pomocne przewodniki, często zadawane pytania i inne zasoby.

Cons

Oprócz kilku drobnych wad, Vultr jest doskonałym gospodarzem. Jednak wielu klientów uważa, że ​​płacenie pierwszego miesiąca jest nieco ograniczające. Dobra wiadomość jest taka, że ​​zyskujesz wartość za każdy wydany grosz.

Programiści mogą napotkać problemy techniczne, takie jak zablokowany SMTP. Jest to jednak szybko naprawiane przez skontaktowanie się z zespołem pomocy technicznej.

Wniosek

Wykorzystanie w chmurze może zapewnić przebieg wyprzedzając konkurencję. Hosting zasobów internetowych w niezawodnej infrastrukturze z dostępem administratora root, 100% rdzeni Intela i nieskończoną liczbą kombinacji systemów operacyjnych, gwarantuje Tobie i Twoim klientom jakość korzystania z Internetu.

9,6 Ogólna ocena
Wysokowydajne, bezpieczne i zoptymalizowane środowisko hostingu

Vultr wprowadza na rynek jedno z najbardziej wydajnych i niezawodnych rozwiązań hostingowych do uruchamiania niesamowicie szybkich serwerów chmurowych. Serwery SSD są obecne na całym świecie za pośrednictwem 15 centrów danych. Oznacza to, że możesz uruchomić swoją witrynę z dowolnego z tych regionów, aby pomóc Ci zbliżyć swoje usługi do odbiorców. Procesory, których używa Vultr, to rdzenie Intel najnowszej generacji. Zapewnia to szybki czas przetwarzania i szybkie wdrażanie. Ich ceny są konkurencyjne, a już za 2,50 USD miesięcznie możesz uzyskać plan hostingu w chmurze.

PROS
 • Swoboda wdrażania z dowolnej lokalizacji
 • Bogaty w funkcje panel sterowania
 • Elastyczne systemy operacyjne
 • Bezpieczna infrastruktura
 • Doskonała obsługa klienta
CONS
 • Płatność z góry w pierwszym miesiącu trochę ograniczająca
 • Programiści mogą napotkać problemy techniczne, takie jak zablokowany SMTP
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map