Recenzja One.com

Tanie usługi to nie jedna z cech, z których znane są usługi hostingu, ale ludzie One.com chciałby obalić to pojęcie. Uznana przez Wielką Brytanię za jedną z najlepiej budżetujących firm hostingowych, One.com dostarczyła niedrogie rozwiązania hostingowe zarówno początkującym, jak i profesjonalistom, aby pomóc im w tworzeniu własnych stron internetowych i ustaleniu obecności online bez kłopotów z faktycznym kodowaniem.


Logo One.com
UPTIME
975
PRĘDKOŚĆ
965
WSPARCIE
950
CENA £
988
FUNKCJE
965
ZIELONY
945
INNOWACYJNE
950

Darmowe przez pierwszy rok – One.com wyrobił sobie markę, oferując to, czego większość firm hostingowych nie odważyłaby się zrobić – darmowy hosting przez jeden rok. Rejestrując się w pakiecie startowym, będziesz mieć własną stronę internetową. Pakiet składa się z jednej nazwy domeny wraz z 15 GB przestrzeni dyskowej, pojedynczej bazy danych, protokołu SSL dla poprawy bezpieczeństwa online i 512 MB pamięci RAM.

Chociaż plan początkowy może nie zezwalać na to, aby Twoja witryna zawierała dużą część dynamicznych treści, jest w stanie prowadzić blog lub prostą statyczną stronę internetową, co czyni go dobrym planem dla właścicieli witryn podstawowych i małych firm.

Chociaż nie płacisz za to żadnych opłat za hosting lub subskrypcję, One.com pobiera standardową opłatę konfiguracyjną w wysokości 10,80 £, ale tylko przez pierwszy rok. Kolejne lata nie będą wymagać uiszczenia żadnej opłaty konfiguracyjnej, nawet jeśli zdecydujesz się odnowić członkostwo w firmie hostingowej.

Inne plany hostingowe One.com Chociaż jego plan początkowy może już okazać się kradzieżą, inne plany hostingowe One.com mogą podnieść stawkę, oferując więcej funkcji i rozwiązań przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów na minimalnym poziomie:

 • Profesjonalny – Przy cenie 1,94 GBP miesięcznie pakiet One.com Professional został stworzony dla tych, którzy chcą mieć szeroki zakres interaktywnych i dynamicznych treści zintegrowanych z ich witryną. Ponieważ ten rodzaj treści wymaga miejsca i szybkości ładowania, pakiet oferuje 1 GB pamięci RAM i 100 GB pamięci do przechowywania plików witryny. Oferując korzystanie z jednej domeny, pakiet One.com Professional zawiera również wiele baz danych, SSH, ulepszone SSL i 2 x CPU, aby przyspieszyć funkcje i procesy witryny.
 • Profesjonalny plus – Uważany za starszego brata w planie hostingowym One.com Professional, pakiet Professional Plus oferuje narzędzia i funkcje odpowiednie dla osób, które chcą założyć własny blog WordPress. Przy cenie miesięcznej 2,69 GBP miesięcznie plan Professional Plus zapewnia 200 GB przestrzeni dyskowej, 2 GB pamięci RAM, korzystanie z wielu domen i licznych baz danych. Aby uzupełnić pakiet, One.com zapewnia również ulepszoną funkcję SSL i SSH, a także 4x CPU. Dzięki tym narzędziom nie tylko zyskujesz możliwość tworzenia bloga WordPress, ale także masz niezbędne komponenty do jego utrzymania.
 • Biznes – Uważany za najbardziej zaawansowany pakiet hostingowy One.com, Biznes Plan jest odpowiedni dla firm, które chcą założyć duże i złożone strony internetowe. Wyceniony na 4,64 £ miesięcznie, ten plan daje ogromne 500 GB przestrzeni dyskowej na twoje pliki, wiele domen, wiele baz danych, 4 GB pamięci RAM, 8x procesor, SSH i ścisłe bezpieczeństwo dzięki protokołowi SSL.

Zakładanie sklepu – Po wybraniu planu następnym krokiem jest decyzja o typie strony internetowej, która ma zostać utworzona. One.com oferuje trzy różne typy, które klienci mogą budować, a każdy z nich ma unikalny zestaw narzędzi, które pomogą je skonfigurować:

W panelu sterowania mają opcję automatyczna aktualizacja Joomla i WordPress, a im bardziej zaktualizowany jest Twój CMS, tym mniejsze ryzyko uzyskania złośliwego dostępu do niego. Aby mieć bezpieczną stronę internetową, musisz mieć zabezpieczony serwer!

  • Hostowana witryna – Podstawową spośród wszystkich opcji konfiguracji, strona hostowana może być dowolna, od strony korporacyjnej po osobistą. One.com sprawia, że ​​proces tworzenia jest prosty i łatwy do zrozumienia, dzięki różnym funkcjom wyświetlanym na ekranie oraz za pomocą interfejsu przeciągania i upuszczania. W lewej górnej części pokazano, ile miejsca na dysku można pracować, oraz opcję po prawej stronie, aby uzyskać więcej wolnego miejsca. Tworzenia Twojej witryny może dokonać nawet osoba, która nie zna kodowania, ponieważ kreator witryny One.com zapewnia dostęp do 45 wstępnie zaprojektowanych i czterech pustych szablonów internetowych. Po wybraniu szablonu możesz rozpocząć tworzenie stron internetowych za pomocą zaawansowanego edytora treści One.com. Edytor treści zapewnia również różnorodne narzędzia online, które można zintegrować z witryną, w tym utworzenie sekcji galerii, osadzanie filmów z YouTube, dodawanie linków do mediów społecznościowych, przesyłanie zdjęć i tworzenie tabel.
  • Blog WordPress Dzięki funkcji konfiguracji WordPress za pomocą jednego kliknięcia użytkownicy blogów WordPress mogą teraz hostować i zarządzać swoimi blogami w One.com. Opcja 1-WordPress WordPress uruchomi kreatora konfiguracji, w którym klienci będą mogli utworzyć swoją nazwę użytkownika i hasło. Po podaniu niezbędnych informacji będziesz mógł zintegrować swojego bloga WordPress i hostować go w One.com. Oprócz łatwości konfiguracji, funkcja WordPress 1-kliknięciem zapewnia również następujące narzędzia – konfigurowalne szablony internetowe, funkcja zarządzania treścią z przyjaznymi dla użytkownika narzędziami CMS, szeroką gamę wtyczek, różne aplikacje mobilne WordPress i media społecznościowe integracja.
  • Sklep internetowy Dla firm, które chcą skorzystać ze swojego sklepu internetowego, One.com oferuje opcję jego zbudowania poprzez ręczną integrację systemów zarządzania treścią e-commerce. Przesyłanie systemu treści e-commerce musi być wykonane, ponieważ One.com nie udostępnia swojego narzędzia e-commerce. Pozwala tylko klientom łączyć inne platformy sklepów internetowych w celu tworzenia własnych sklepów. Konfiguracja nie jest tak prosta, jak się wydaje, ponieważ będziesz musiał przesłać cały pakiet e-commerce na swoją stronę przez FTP, a następnie wprowadzić zmiany za pomocą kreatora konfiguracji CMS.

Wbudowany kreator stron internetowych – One.com podkreśla fakt, że możesz z nimi budować swoją stronę internetową, nie wiedząc, jak kodować. Jest to możliwe dzięki ich narzędziu do tworzenia witryn. Oferuje prosty i przyjazny interfejs, w którym wystarczy wstawić obrazy i wpisać treść po wybraniu preferowanego szablonu strony internetowej. To takie szybkie i łatwe.

Plany opłacalne – Plany hostingowe One.com są tańsze w porównaniu do innych planów hostingowych, dzięki czemu prawie każdy może się zarejestrować. Co więcej, pomimo ich niskich cen, One.com nie rezygnuje z funkcji, więc nadal masz odpowiednie zasoby, których potrzebujesz, aby założyć stronę internetową i działać poprawnie.

Szybki czas hostingu – O ile można się spodziewać, że One.com zapewnia bardzo słaby czas pracy z powodu ich niskich cen, One.com zaskakująco zapewnia szybki czas działania, z powodzeniem wynoszącym ponad 99%. Dzięki temu masz pewność, że Twoja witryna będzie działać przez cały czas.

Elastyczność w aktualizacji planu – Niektóre firmy hostingowe mają tendencję do trzymania się istniejącego planu. Tak nie jest w przypadku One.com. Firma pozwala zacząć od planu podstawowego, a następnie umożliwia aktualizację do nowszej, jeśli zajdzie taka potrzeba w późniejszym terminie. / P>

Dlaczego umieściliśmy One.com na 4 miejscu

Wszystkie plany One.com są dostarczane z bezpłatnym narzędziem do tworzenia witryn, więc nie musisz bałagać się kodowaniem lub językami programowania, aby zaprojektować witrynę.

Spojrzenie na panel Kreatora stron One.com

One.com jest dumny z faktu, że ich panel do tworzenia witryn nie wymaga od użytkowników żadnego kodowania w celu uruchomienia witryny. Aby to zadziałało, firma zaprojektowała panel w taki sposób, aby wszystko, czego potrzebuje użytkownik, było łatwo widoczne.

Proste i jednoznaczne, wszystkie narzędzia są umieszczone w pudełkach wraz z obrazami i krótkim opisem, dzięki czemu będziesz wiedział, co każde z nich robi. Podczas gdy niektórzy mogą uważać, że dostępne narzędzia są ograniczone w porównaniu z tym, co oferują inne firmy hostingowe, ta prostota sprawia, że ​​One.com jest popularny wśród klientów, ponieważ nie muszą się martwić o to, aby coś wymyślić lub wejść dogłębnie i zrozum, co robi każde narzędzie.

Klienci mogą zacząć od narzędzia Web Editor, w którym mogą wybierać spośród 45 wstępnie zaprojektowanych szablonów internetowych, których mogą używać w swojej witrynie internetowej. Oferuje interfejs przeciągania i upuszczania, który ułatwia dodawanie tekstu, wstawianie obrazów, a nawet osadzanie filmów. Funkcja edytora zawiera również funkcję widoku mobilnego, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja witryna po obejrzeniu na urządzeniu mobilnym. Wstawianie niestandardowych kodów HTML i JavaScript jest również dozwolone, dając programistom większą swobodę w budowaniu swoich stron internetowych.

Kolejnym narzędziem oferowanym przez panel sterowania jest jego własna funkcja Menedżera plików, która umożliwia przesyłanie i przechowywanie plików potrzebnych do witryny. Pliki można przesyłać pojedynczo, podobnie jak pliki w WordPressie lub innych systemach zarządzania treścią.

One.com oferuje również własne miejsce do przechowywania w chmurze w postaci narzędzia Bix. Klienci muszą tylko zarejestrować się za darmo, aby móc przesyłać i udostępniać swoje pliki do pobrania przez inne osoby.

ODWIEDZIĆ Logo ONE.com I OTRZYMAJ 50% ZNIŻKI

Techniczny

 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • Dyski SSD dla wszystkich planów
 • Idealny do podstawowych stron internetowych, blogów i hostingu poczty e-mail
 • Aktualizacje aplikacji użytkownika
 • One.com ma 3 centra danych
 • cPanel i SSH Access
 • One.com ściśle współpracuje z HP, IBM i Dell, które dostarczają wszystkie serwery do swoich centrów danych
 • One.com ma prawo zawiesić konto, jeśli ruch do tej witryny wpływa na inne witryny klientów. Powodem tego jest to, że przepustowość zajmowana przez duży ruch może wpływać na wydajność innych stron internetowych. Minusem jest to, że nie wiesz, czy Twoja witryna zbliża się do zawieszenia, ponieważ One.com nie zapewnia ustawionego limitu przepustowości, którego powinieneś przestrzegać.

Wsparcie

 • Wsparcie techniczne 24/7
 • Przewodniki i FAQ
 • Europejska linia wsparcia 24/7
 • Wsparcie czatu 24/7
 • Wsparcie przez e-mail z 24-godzinnym oknem odpowiedzi
 • Nie znaleźliśmy żadnych

cennik

 • To jest tanie, naprawdę tanie
 • Elastyczne plany
 • Można kupić co miesiąc
 • Chociaż One.com daje klientom gwarancję zwrotu pieniędzy, nie jest tak długo w porównaniu do innych firm hostingowych. Gwarancja firmy trwa tylko 15 dni wraz z wymogiem rozliczenia opłat konfiguracyjnych w momencie podjęcia decyzji o zamknięciu konta.

Przegląd backendu

Tutaj udostępniamy kilka zdjęć zaplecza One.com (panel niestandardowy). Jest to bardzo proste, po pierwszym logowaniu pojawia się wyskakujące okienko i możesz wybierać między tworzeniem wiadomości e-mail i tworzeniem strony internetowej. W panelu możesz zrobić wiele rzeczy, takich jak:

 • Administracja poczty
 • Aktywuj filtr wirusów i spamu – po aktywacji filtr wirusów i spamu One.com analizuje przychodzące wiadomości w celu ustalenia, czy są spamem, czy nie, i sprawdza, czy zawierają one wirusa lub mogą być szkodliwe w jakikolwiek sposób.
 • Skorzystaj z Kreatora stron internetowych
 • Utwórz sklep internetowy – korzystając z narzędzi One.com – sklep jest bezpłatny przez 14 dni. Powinieneś uaktualnić swoją subskrypcję pod koniec okresu próbnego, za 10,00 funtów miesięcznie.
 • Zarządzaj swoimi plikami
 • Zobacz statystyki strony
 • Zarządzaj kopiami zapasowymi i restauracjami
 • Zarządzaj DNS, PHP i MySQL, prywatnością domeny, użyciem dysku, SSL itp.

Wróć do podstaw z One.com

Chociaż może nie być tak płodny w zakresie narzędzi i funkcji, One.com zapewnia prosty i łatwy do zrozumienia system, który sprawia, że ​​tworzenie stron internetowych jest szybkie i bezproblemowe w bardzo rozsądnych cenach. Dzięki podstawowemu panelowi do tworzenia stron internetowych i opłacalnym planom każdy może mieć witrynę online w mgnieniu oka.

Wydajność hosta

Wyniki testu One.com

Pierwszym i prawdopodobnie najważniejszym narzędziem jest Test ping:

Ping pozwala przetestować osiągalność hosta i zmierzyć czas podróży w obie strony dla wiadomości wysyłanych z hosta inicjującego na komputer docelowy.

Wyniki hosta kontrolnego pokazują szybki ping z Wielkiej Brytanii – 20ms

Wyniki testu One.com

Pingdom przetestuj wydajność prędkości z ich serwera w Amsterdamie.

Jak widać, przetestowana strona internetowa, która jest w pełni funkcjonalna od lat, ładuje się o 76% szybciej niż inne testowane strony o wydajności 83/100.

Czas ładowania strony wynosił 1,80s.

Wyniki testu One.com

Test warunków skrajnych z LoadImpact pomaga określić zdolność do obsługi określonej liczby użytkowników (obciążenia) w Twojej witrynie. Celem jest sprawdzenie, jak będzie wyglądać Twoja witryna, jeśli zostanie obciążona zarówno oczekiwaną, jak i stresującą ilością obciążenia.

Nawet gdy 25 użytkowników przegląda naszą stronę internetową, czas ładowania jest równy (2,5 s) dla nich wszystkich.

To są bardzo dobre wskazówki.

Możesz również sprawdzić inne firmy hostingowe z Wielkiej Brytanii, recenzje i porównania tutaj.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map