Recenzja LiquidWeb

9.2 Ogólna ocena
Wysokowydajny VPS, WP i dedykowany hosting

Jako zarządzana firma hostingowa, LiquidWeb zdominował tę przestrzeń, przechodząc obecnie przez 3 w pełni kontrolowane centra danych i ponad 30 000 klientów w ponad 150 krajach. Ich innowacyjne, jakościowe i ukierunkowane na klienta rozwiązania hostingowe są oparte na najwyższej jakości obsłudze klienta. Obsługują firmy z całego spektrum, od małych przedsiębiorstw po międzynarodowe koncerny.

PROS
 • Różnorodne rozwiązania hostingowe
 • Wyjątkowa obsługa klienta
 • Darmowe migracje
 • Solidne centra danych
 • Proaktywne monitorowanie przez całą dobę
 • Innowacyjny zestaw narzędzi i usług
CONS
 • Drogo
 • Brak wspólnego hostingu
9.4 Ocena bloga

Cena £
34,5 USD

Czy chcesz założyć blog i nie do końca wiesz, jak to zrobić lub gdzie go prowadzić? Nie martw się, ponieważ jest to ścieżka odwiedzana przez wielu początkujących blogerów. Chociaż prawdą jest, że rynek jest zalany mnóstwem opcji hostingu blogów, wybranie odpowiedniej może być stresującym i przytłaczającym zadaniem.

LiquidWeb jest jedną z wiodących marek na świecie w obszarze hostingu blogów. Pomogli tysiącom właścicieli witryn z całego świata w zakotwiczeniu swoich blogów na ich platformie. Jedną z rzeczy, które możesz zapewnić, jest to, że zarówno Twoje treści, jak i blog będą zawsze bezpieczne dzięki LiquidWeb. Wynika to z proaktywnego podejścia, które firma stosuje, aby zapobiegać problemom, zamiast czekać, aż pojawią się, aby zareagować.

Platforma WordPress, na której hostuje Twój blog LiquidWeb, jest wyposażona w proaktywną opiekę polegającą na:

 • Monitor złośliwego oprogramowania
 • Monitor po wykonaniu kopii zapasowej
 • Monitor aktualizacji przed PHP
 • Monitor aktualizacji przed wtyczką

Inne korzyści, które zapewni ci pakiet hostingowy blogów LiquidWeb, to:

Zoptymalizowane prędkości ładowania – w celu zapewnienia szybszych prędkości ładowania stron blogu, LiquidWeb wykorzystuje takie techniki, jak kompresja obrazu, buforowanie w całej witrynie i opóźnione ładowanie obrazu.

Gwarantowany czas bezczynności – aby Twój blog był zawsze widoczny dla odbiorców docelowych, zespół pomocy technicznej i technicy zaplecza wprowadzili kilka warstw kopii zapasowych.

Centralne zarządzanie wieloma blogami – LiquidWeb ma solidne partnerstwo z iThemes, co oznacza, że ​​możesz zarządzać kilkoma blogami w ten sam sposób, w jaki zarządzasz jednym.

Dzięki LiquidWeb wybierasz partnera, który jest łatwo dostępny i może pomóc Ci zmaksymalizować wydajność i dać Ci możliwość skalowania architektury hostingu wraz ze wzrostem liczby odbiorców.

 • Do hostowania 10 witryn lub więcej (nie dla początkujących)
 • Zoptymalizowane prędkości ładowania
 • Gwarantowany czas pracy
 • Centralne zarządzanie wieloma blogami
 • Zarządzaj maksymalnie 100 witrynami tak łatwo, jak możesz zarządzać jednym. Wdróż aktualizacje ton witryn za pomocą jednego kliknięcia.

.


Gwarancja zwrotu pieniędzy
10x Kompensacja
Miejsca na dysku
100 GB – 300 GB
Nazwa domeny
Nie dotyczy
9.9 Dedykowana ocena

Cena £
189 USD

Jeśli masz witrynę e-commerce o dużym natężeniu ruchu, potrzebujesz rozwiązania hostingowego zapewniającego najlepszą możliwą wydajność. LiquidWeb ma bogate w funkcje dedykowane rozwiązania hostingowe dla serwerów, które są oparte zarówno na systemie Linux, jak i Windows. Serwery te gwarantują 100% nieprzerwanej pracy w trybie 24/7 proaktywnego monitorowania sonaru, wzmacniania serwera poprzez ServerSecure i Heroic Support.

Masz swobodę wyboru spośród wstępnie skonfigurowanego, w pełni zarządzanego pakietu lub niestandardowego rozwiązania, które pozwala przejąć kontrolę nad własnymi serwerami dedykowanymi, ale nadal otrzymywać wsparcie.

Zalety dedykowanego hostingu serwerów

Dedykowane rozwiązanie do hostingu serwerów ma wiele zalet i jest opłacalne. Niektóre z wybitnych aspektów obejmują:

Serwery jedno- i dwuprocesorowe

Serwery jednoprocesorowe zapewniają klientom zablokowane bezpieczeństwo i wysoką wydajność dowolnej witryny. Ten pakiet doskonale nadaje się do hostowania baz danych, łączenia serwerów plików i witryn o dużym ruchu. Ceny zaczynają się od 199 USD miesięcznie.

Z drugiej strony podwójny procesor ma większą moc obliczeniową, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające strony. Możesz wybrać dwuprocesorowe serwery dedykowane, jeśli hostujesz wiele witryn lub chcesz mieć duże rozwiązanie do hostowania baz danych. Najtańszy pakiet dla podwójnego procesora zaczyna się od 399 USD miesięcznie.

CloudFlare CDN

LiquidWeb zapewnia swoim klientom bez dodatkowych opłat pełne zarządzanie jedną z najbardziej niezawodnych sieci CDN na świecie. Pomaga to zwiększyć szybkość witryny, a także bezpieczeństwo.

Wbudowane kopie zapasowe

Każdy serwer dedykowany ma wbudowaną lokalną kopię zapasową. Ponadto można kupić dodatkową warstwę ochrony kopii zapasowych za pośrednictwem systemu Guardian Backup.

Rozszerzona ochrona

Aby zapewnić bezpieczeństwo zasobów Twojej witryny, w tym danych klientów, LiquidWeb obejmuje ServerSecure przy każdym zakupie dedykowanego serwera.

Wniosek

Dzięki zespołowi architektów rozwiązań, LiquidWeb ma wszystko, czego potrzeba, aby wspierać Cię poprzez bogate w funkcje rozwiązania, które są stale aktualizowane i profesjonalnie zarządzane. Jedynym przedmiotem zainteresowania jest wysoka cena tych rozwiązań. Jednak, jak w przypadku każdej usługi wysokiej jakości, płacisz za to, co dostajesz.

 • DARMOWA przepustowość przychodząca i wybór systemu operacyjnego
 • Intel Xeon z 4-28 rdzeniami i 8 GB – 125,8 GB pamięci RAM
 • Błyskawicznie szybki dysk SSD w macierzy RAID1 lub RAID10
 • Niestandardowe konfiguracje z dyskami SSD i natychmiastowym udostępnianiem
 • Bezpłatne CDN CloudFlare, kopie zapasowe, ochrona DDoS i ulepszone bezpieczeństwo ServerSecure ™

.


Gwarancja zwrotu pieniędzy
10x Kompensacja
Miejsca na dysku
Dysk SSD 250 GB – 500 GB
Nazwa domeny
Nie dotyczy
9,8 Ocena VPS

Cena £
59 USD

Oferowane przez LiquidWeb rozwiązanie hostingowe wirtualnego serwera prywatnego (VPS) jest prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych wśród ich klientów. Jednym z powodów tego jest fakt, że ich plany zaczynają się od znacznie niższej ceny w porównaniu do innych i jest to jedyne okno wejścia na rozwiązania premium hostingu LiquidWeb po zaprzestaniu udostępniania hostingu dzielonego w kwietniu 2016 r..

Klienci hostujący rozwiązanie VPS mają dostęp do platform Linux i Windows i cieszą się elastycznością wyboru spośród szerokiej gamy szablonów systemów operacyjnych, w tym Ubuntu, Fedora, Debian, CentOS 6,7, a także Windows Server 2012 R2. Podczas gdy hosting VPS jest zarządzany rdzeniem, LiquidWeb zapewnia również klientom dostęp do opcji samozarządzania.

Zalety zarządzanego hostingu VPS

To rozwiązanie zapewnia z jednej strony wydajność dedykowanego serwera, az drugiej elastyczność hostingu w chmurze.

Różnorodność planów gwarantuje, że otrzymasz dokładnie to, czego szukasz pod względem wydajności i ceny. Istnieją wirtualne prywatne serwery o pojemności 2 GB, 4 GB, 8 GB, od 2 do 8 rdzeniowych procesorów i do 300 GB SSD miejsca na dysku.

Wszystkie plany hostingowe VPS są wspierane przez 100% amerykańską obsługę heroiczną, która jest dostępna za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu i telefonu 24/7.

W porównaniu do swoich konkurentów, takich jak Amazon, DigitalOcean i Rackspace, VPS firmy LiquidWeb wyróżnia się. Rozwiązanie hostingowe VPS jest dostarczane z bezpłatną nazwą domeny, bezpłatnym certyfikatem SSL, a także cPanel, webhost managerem i plesk.

LiquidWeb VPS Hosting Cons

Cena wyróżnia się jako główna przeszkoda dla klientów chcących przejść na to rozwiązanie hostingowe. Najtańszy pakiet w ramach VPS kosztuje 59 USD miesięcznie. Jeśli weźmiesz pod uwagę takie aktualizacje, jak przepustowość, system operacyjny, codzienne tworzenie kopii zapasowych i dodatkowe IPS, na pewno wydasz więcej.

Dla początkujących sekcja bazy wiedzy wygląda losowo i obejmuje aktualne trendy, które każdy może przeszukać. Jeśli kategorie można rozszerzyć, aby klienci mieli dostęp do referencji i odpowiedzi na podstawie pakietów hostingowych, może być to pomocne.

Wniosek

Jak zawsze jakość usług LiquidWeb jest na najwyższym poziomie, ale ma stosunkowo wysoką cenę. Jeśli szukasz czasu pracy, niezawodności i wysokiej jakości sprzętu, a koszt nie stanowi problemu, to jest to godny pochwały dostawca.

 • Różnorodne plany dostosowane do twoich wymagań
 • Wyjątkowa wydajność i elastyczność serwerów
 • 100% heroicznej pomocy z siedzibą w USA

.


Gwarancja zwrotu pieniędzy
10x Kompensacja
Miejsca na dysku
40 GB – 300 GB
Nazwa domeny
Nie dotyczy
9.3 Ocena WordPress

Cena £
34,5 USD

Bazując na popularności WordPress, LiquidWeb specjalizuje się w tym systemie zarządzania treścią i oferuje hosting WordPress. Krótko mówiąc, firma świadczy usługi konsjerża, w których techniczne aspekty zarządzania WordPress są obsługiwane wewnętrznie przez LiquidWeb. Ideą tego rozwiązania hostingowego jest zapewnienie bezproblemowej obsługi, dzięki czemu możesz skupić się w 100% na prowadzeniu firmy.

Zalety zarządzanego hostingu WordPress

Hosting WordPress jest niesamowity, a na LiquidWeb jest jeszcze bardziej ekscytujący. Wśród zalet tego rozwiązania są:

Błyskawiczne szybkie prędkości – Zarządzane serwery hostingowe WordPress są specjalnie skonfigurowane dla WordPress. Nawet jeśli Twoja witryna odnotowuje gwałtowny wzrost ruchu, prędkości się nie zmieniają.

Bezpieczeństwo treści i witryny – zespół ekspertów LiquidWeb pracuje nad tym, aby problemy nie wpływały na wydajność Twojej witryny. Oferują one proaktywną opiekę wszystkim stronom objętym rozwiązaniem hostingowym WordPress. Mają monitor złośliwego oprogramowania, monitor po utworzeniu kopii zapasowej, monitor aktualizacji przed wtyczką i monitor aktualizacji przed PHP.

Łatwe zarządzanie witryną – partnerstwo między LiquidWeb i iThemes sprawiło, że klienci mogą stosunkowo łatwo zarządzać pakietem witryn tak, jakby nimi zarządzali. Jednym kliknięciem możesz wdrożyć ciąg aktualizacji na bardzo wielu stronach internetowych.

Aktualizacje wtyczek – Zarządzane rozwiązanie hostingowe WordPress w LiquidWeb pomaga w aktualizacji wtyczek. Robią nawet krok do przodu, aby przetestować aktualizacje za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do porównywania wizualnego, aby upewnić się, że nic się nie zmieniło. Dopiero po zatwierdzeniu aktualizacji obowiązują one w Twojej witrynie.

Wady

Pod względem kosztów subskrypcja zarządzanego przez LiquidWeb rozwiązania hostingowego WordPress jest droga. Najtańszy plan oferowany przez firmę to 119 USD miesięcznie.

Ponieważ architektura serwera jest dostosowana do platformy WordPress, uruchomienie innej strony internetowej, która nie jest oparta na platformie WordPress, może stanowić wyzwanie.

Werdykt

Jeśli jesteś właścicielem witryny, który nie lubi sprawować kontroli nad kimś innym, to rozwiązanie hostingowe nie jest dla Ciebie. W przeciwnym razie zarządzane przez LiquidWeb rozwiązanie hostingowe WordPress jest jednym z najlepszych pod względem wydajności.

 • Płonące szybkie prędkości
 • Bezpieczeństwo treści i witryny
 • Łatwe zarządzanie witryną
 • Aktualizacje wtyczek

.


Gwarancja zwrotu pieniędzy
10x Kompensacja
Miejsca na dysku
100 GB – 300 GB
Nazwa domeny
Nie dotyczy

LiquidWeb jest zarządzaną firmą hostingową, która działa w tej domenie od 1997 roku, obecnie może się poszczycić 3 w pełni własnością centrów danych i ponad 30 000 klientów w ponad 150 krajach. Jako jedna z potężnych sił w branży hostingu, LiquidWeb wykazał się niezachwianym zaangażowaniem w projektowanie i wdrażanie jednych z najlepszych produktów hostingowych z obsługą klienta premium.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu, LiquidWeb przeszedł transformacje w branży technologicznej, w tym bańkę technologiczną na początku 2000 roku. Od skromnych początków firma rozwijała i dywersyfikowała swoje usługi hostingowe, aby obsługiwać firmy z całego spektrum, od małych przedsiębiorstw po międzynarodowe.

Szukając firmy hostingowej, jednym z aspektów, na który nie możesz sobie pozwolić, jest przeoczenie firmy pod względem zakresu i głębokości oferowanych usług. LiquidWeb stał się autorytetem w tej dziedzinie, oferując więcej niż niezbędne usługi hostingowe. Jego oferta obejmuje:

 • Zarządzany hosting WordPress
 • Hosting wirtualnego serwera prywatnego (VPS)
 • Hosting dedykowany
 • Hosting w chmurze

Aby wesprzeć powyższe produkty, firma oferuje również takie usługi, jak przechowywanie i tworzenie kopii zapasowych, usługi sieciowe, usługi oprogramowania, usługi monitorowania, usługi bezpieczeństwa, hosting poczty i zarządzanie logami. Dzięki obietnicy dostarczenia niezawodnych rozwiązań hostingowych firma zatrudniła ponad 400 pracowników pomocy technicznej na miejscu, aby obsłużyć stale rosnącą globalną bazę klientów.

Zalety LiquidWeb

Wiele powiedziano o trudnościach, z jakimi borykają się potencjalni klienci, starając się znaleźć rozwiązanie hostingowe dostosowane do ich potrzeb biznesowych. W znacznej mierze LiquidWeb ma to, czego potrzeba w zakresie portfolio produktów, obsługi klienta i kanałów dostawy, aby zaspokoić potrzeby hostingu i rozwiązań internetowych. Wśród obszarów, w których przoduje LiquidWeb:

Różnorodne rozwiązania hostingowe

LiquidWeb ma ślady we wszystkich kategoriach produktów hostingu internetowego, z wyjątkiem hostingu współdzielonego. Na przykład ich rozwiązania hostingowe w chmurze dają firmom przewagę skalowanie ich infrastruktury w odpowiedzi na wzrost ruchu. Jest to szczególnie ważne w firmach, które mają sezonową sprzedaż i na których wyniki wpływają wzrosty i spadki cykli koniunkturalnych.

Ze względu na bezpieczeństwo informacji i ryzyko przestoju serwera możesz preferować wynajęcie serwera fizycznego do hostowania swojej witryny. LiquidWeb ma dedykowany hosting, który gwarantuje, że tylko twoja witryna będzie hostowana na serwerze, dzięki czemu nie będziesz nikomu udostępniać zasobów. Dzięki tej usłudze jest mało prawdopodobne, aby Twoja witryna zwalniała.

Jeśli szukasz zarówno hostingu dedykowanego, jak i hostingu współdzielonego, rozwiązanie hostingowe wirtualnego serwera prywatnego (VPS) na LiquidWeb jest prawdopodobnie najlepszym wyborem. Ponieważ każdy wirtualny prywatny serwer dzieli niektóre zasoby sprzętowe z innymi, masz dedykowany udział zasobów obliczeniowych. W związku z tym możesz mieć pewność, że żaden z sąsiadów nie usunie Twojej witryny. Istnieją różne plany w ramach hostingu VPS, a najtańszy kosztuje zaledwie 59 USD miesięcznie.

Niezależnie od tego, czy jesteś startupem, czy międzynarodową korporacją, jedną z podstawowych prawd, których nie możesz obalić, jest fakt, że WordPress stopniowo staje się Google platform internetowych. Popularność WordPress zmusiła LiquidWeb do oferowania zarządzanego hostingu WordPress. Dzięki temu rozwiązaniu hostingowemu firma zapewnia, że ​​wszystkie Twoje instalacje WordPress są na bieżąco, a także chroni twoją witrynę przed zagrożeniami bezpieczeństwa i lukami, które hakerzy mogą wykorzystać.

Bez względu na branżę, skalę działalności i niszę, jedno z tych rozwiązań hostingowych będzie niezwykle przydatne.

Wyjątkowa obsługa klienta

Jeśli jest jakiś aspekt, w którym LiquidWeb może się pochwalić, to jego Heroiczne wsparcie 24/7/365 na miejscu, obejmujące ponad 400 techników. Ten zespół ma zarówno certyfikowanych techników Windows, jak i Linux, którzy są dostępni przez telefon lub czat na żywo z czasem reakcji poniżej 59 sekund. Mają też obszerną bazę wiedzy na wypadek, gdybyś chciał przejrzeć.

W świecie, w którym obsługa klienta jest automatyzowana, a usługodawcy coraz częściej korzystają z interfejsu użytkownika innego niż człowiek, pomaga w tym zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą obsługiwać klientów. LiquidWeb ma w tym bardzo dużo punktów.

Darmowe migracje

Czy kiedykolwiek hostowałeś swoją witrynę u usługodawcy, który dosłownie trzyma cię na okupie, żądając zapłaty za migrację na swoje serwery? Cóż, LiquidWeb wykroczył poza to. W rzeczywistości mają zespół w gotowości, aby pomóc Ci przenieść się z obecnego hosta. Migracja hostingu może to być dość mglisty proces i jeśli nie otrzymasz wysokiej jakości pomocy, możesz być sfrustrowany. Poprzez czat na żywo możesz uzyskać pomoc na ten temat w LiquidWeb.

Solidne centra danych

LiquidWeb posiada 3 prywatne i obsługiwane centra danych. Urządzenia te są obsługiwane przez całą dobę przez dobrze wyszkolonych techników, zapewniając tym samym jeden z najszybszych czasów reakcji, jakich kiedykolwiek doświadczył przemysł..

Aby dodać do tego, centra danych mają wiele stref dla dodatkowej redundancji i są wyposażone w redundantne zasilanie, sieć chłodzenia i systemy bezpieczeństwa. Dla ciebie, jako firmy, oznacza to, że możesz być pewien, że Twoje dane są bezpieczne. Awaria jednego centrum danych nie ma wpływu na bezpieczeństwo danych i wydajność witryny.

Proaktywne monitorowanie przez całą dobę

Cała istota strony internetowej polega na tym, abyś mógł pozostać online. W zależności od skali firmy i jej zależności od Internetu nawet jedna minuta offline może przynieść ogromne straty. LiquidWeb ma wyjątkowy system monitorowania znany jako Sonar Monitoring, który dosłownie skanuje sieć w poszukiwaniu jakichkolwiek problemów. Jeśli zespół monitorujący zauważy problem, podejmie go proaktywnie, abyś nie zdawał sobie sprawy, że problem kiedykolwiek istniał. Monitorowanie jest dokładne i dotyczy zarówno oprogramowania, jak i komponentów sprzętowych.

Innowacyjny zestaw narzędzi i usług

Dla każdego środowiska hostingowego firma LiquidWeb stworzyła narzędzia, które sprawiają, że hosting jest ekscytujący dla klientów. Firmy mają dostęp do łatwej w obsłudze konsoli zarządzania, która pozwala im na bieżąco śledzić wydarzenia zarówno na poziomie serwera, jak i strony internetowej w danym momencie. Wśród tych narzędzi są:

 • Ciągłe kopie zapasowe – Nie można wystarczająco podkreślić, że bezpieczeństwo danych ma ogromne znaczenie w działalności biznesowej. Dzięki rozwiązaniu Guardian Backup & Recovery, LiquidWeb zapewnia wyjątkowe kopie zapasowe poza siedzibą, które w sposób ciągły przechwytują całą konfigurację systemu, umożliwiając dostęp do wszelkich potrzebnych informacji dotyczących odzyskiwania.
 • Instalacje jednym kliknięciem – Jeśli chcesz założyć blog lub po prostu uruchomić swoją witrynę internetową, instalacje za pomocą jednego kliknięcia sprawiają, że absolutnie łatwo jest założyć witrynę i uruchomić ją. Niektóre skrypty, które można znaleźć, to WordPress, Drupal, Magento, MediaWiki i Joomla.
 • Interfejs zarządzania – LiquidWeb uznaje, że niektórzy klienci są tubylcami DIY i chętnie sami zarządzaliby rzeczami. Dlatego oprócz oferowanej przez całą dobę pomocy technicznej 7 dni w tygodniu umożliwiają dostęp do statystyk witryny i informacji rozliczeniowych, tworzenie serwerów i wiele więcej dzięki interaktywnemu interfejsowi zarządzania.
 • Służby Bezpieczeństwa– LiquidWeb poważnie traktuje bezpieczeństwo danych. Oferują zgodność z PCI, certyfikaty SSL, zapory ogniowe i bezpieczne sieci VPN, dzięki czemu możesz być chroniony w dowolnym momencie. Korzyści, jakie możesz czerpać z takich wysokopoziomowych środków bezpieczeństwa, to to, że ruch przychodzący do Twojej witryny będzie miał pewność, że wchodzą w interakcje i pozostawiają informacje w bezpiecznym portalu. Wraz z rosnącymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa klientów i kradzieżami tożsamości pomaga polegać na usługodawcy, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa.

Dlaczego LiquidWeb może nie być dla Ciebie?

Wiele powiedziano o pozytywach LiquidWeb, nadszedł czas, aby spojrzeć na wady tego dostawcy hostingu. Jest kilka rzeczy, które sprawiają, że LiquidWeb jest trochę niepożądany.

Drogo

Firmy poszukujące rozwiązań do hostingu zazwyczaj mają określone cele, które chcą osiągnąć, a jednym z nich jest wycena. Ponieważ żaden decydent nie opiera swojego wyboru wyłącznie na cenach, jest to istotny element. LiquidWeb ma doskonałe, najlepsze rozwiązania hostingowe i wsparcie najwyższej klasy. Jednak ich ceny są nieco wyższe w porównaniu do ich konkurentów i są niedostępne, szczególnie dla nowych firm i stron prywatnych.

Aby uzyskać obraz ich cen, rozważ następujące kwestie:

 • Rozwiązania zarządzanych serwerów dedykowanych zaczynają się od 199 USD miesięcznie. Najwyższym pakietem w ramach tego rozwiązania hostingowego jest dedykowany pakiet, który zapewnia 64 GB pamięci RAM, przepustowość 5 TB, dysk 1 TB SATA Backup i podstawowy dysk 2 × 250 GB SSD za 509 USD miesięcznie.
 • Hosting VPS – To rozwiązanie ma 4 abonamenty, z co najmniej 59 USD miesięcznie, a najwyższy z 219 USD miesięcznie.
 • Hosting w chmurze – zaczyna się od 159 USD miesięcznie, a ich najwyższy plan kosztuje 309 USD miesięcznie. W porównaniu do swoich konkurentów, LiquidWeb są drogie, co potencjalnie uniemożliwia ludziom dostęp do ich usług.

Brak wspólnego hostingu

LiquidWeb zrezygnował ze wspólnego planu hostingu, a najbliższy dostęp do niego to hosting wirtualnego serwera prywatnego. Chociaż hosting dzielony ma swoje wady, nadchodzące firmy, które nie mają tyle zasobów na utrzymanie strony, uważają to za wygodne. Wynika to głównie z tego, że koszty są dzielone i dlatego każdy właściciel witryny płaci trochę, aby mieć swoją witrynę na serwerze.

Powodem, dla którego LiquidWeb podał za rezygnację z hostingu współdzielonego w kwietniu 2016 r., Jest to, że chciał zawęzić swoją ofertę do oferowania produktów dostosowanych do właścicieli firm o złożonych wymaganiach. Platforma hostingu dzielonego została sprzedana firmie Deluxe Hosting, liderowi platformy hostingu współdzielonego. Z tego powodu start-upy i osobiste strony internetowe są ponownie w niekorzystnej sytuacji.

Dolna linia

Jeśli jesteś firmą gotową i gotową do pracy, LiquidWeb oferuje prawdziwą ofertę hostingu. Kluczową zaletą jest ich sprzęt o dużej mocy i zespół wsparcia, na który zawsze można liczyć. Fakt, że są właścicielami swoich serwerów zamiast dzielić się nimi z innymi dostawcami usług hostingowych, stanowi zmianę sytuacji, ponieważ teraz skupili się na tworzeniu nowych rozwiązań, które ułatwią Ci życie i zapewnią bezpieczeństwo Twoim stronom internetowym.

Jeśli jednak jesteś małą firmą bez wystarczającej siły finansowej, możesz rozejrzeć się trochę za odpowiednim dostawcą rozwiązań hostingowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map