Recenzja Kinsta

8.3 Ogólna ocena
Najnowocześniejsza technologia, całodobowe wsparcie ekspertów, zarządzany hosting WordPress


Kinsta jest zarządzanym dostawcą hostingu WordPress, który wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby oferować start-upom i uznanym firmom najwyższej klasy usługi. Chociaż moc Google Cloud Platform, Kinsta zapewnia, że ​​przesyłanie danych jest bezpieczne i szybkie. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, ich wsparcie 24/7 obejmie Cię.

PROS
 • Szybsze prędkości
 • Bezpieczna sieć
 • Google Cloud Platform
 • Darmowe migracje stron
 • Automatyczne kopie zapasowe
 • Doskonałe wsparcie
CONS
 • cennik
 • Architektura ograniczonego serwera
 • Minimalna kontrola
9.7 Ocena WordPress

Cena £
30 USD


Zaczynaj

Jeśli jesteś małą firmą lub masz witrynę o dużym ruchu, warto zarządzać hostingiem WordPress zarządzanym przez Kinsta. W miarę rozwoju witryny możesz łatwo skalować bez martwienia się o czas pracy, szybkość, bezpieczeństwo i aktualizacje. Poniżej znajdują się plany, jakie Kinsta oferuje stronom opartym na WordPress.

Rozrusznik

Ten plan jest odpowiedni dla firm z miesięcznymi wizytami około 20 000. Zasoby serwera pozwalają na jedną instalację WordPress, ale masz do 3 GB miejsca na dysku SSD. Dysk SSD to wydajna pamięć masowa, która znacznie zmniejsza opóźnienia i skraca czas ładowania dla odwiedzających witrynę.

W tym planie Kinsta zapewnia 50 GB przestrzeni dyskowej CDN bezpłatnie. Ta pamięć działa jako substytut normalnego serwera w obsłudze plików statycznych. Dzięki pamięci CDN zaoszczędzisz zasoby serwera, zmniejszając liczbę żądań obciążenia serwera. Jest to korzystne przy dostarczaniu dużych plików, takich jak pakiety instalacyjne i filmy.

Plan startowy zapewnia zarówno codzienne kopie zapasowe, jak i ręczne kopie zapasowe. Służy to jako rozwiązanie awaryjne na wypadek zhakowania witryny i uszkodzenia zasobów.

Inne korzyści wynikające z tego planu 30 USD miesięcznie obejmują:

 • Przechowywanie kopii zapasowej przez 14 dni
 • Obsługa PHP 7
 • Darmowe i importowane certyfikaty SSL
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy okaże się, że rozwiązanie jest nieodpowiednie do twoich potrzeb w zakresie zasobów.

Zawodowiec

Jeśli masz dwie strony i szukasz rozwiązania hostingowego, plan Kinsta Pro jest odpowiedni dla Ciebie. Ten plan obsługuje miesięczne wizyty do 40 000 i oferuje miejsce na dysku SSD oraz bezpłatne miejsce na dysku CDN odpowiednio 6 GB i 100 GB.

Przenosząc witrynę z innego hosta do Kinsta, ten plan zapewnia migrację bez użycia białych rękawiczek. Twoja migracja witryny jest obsługiwana przez zespół ekspertów ds. Migracji Kinsta od początku do końca bez większego zaangażowania. Gdy przenoszą Twoją witrynę, nie wystąpią żadne przestoje, a do Twojej witryny zostanie przypisana domena tymczasowa, zanim zacznie działać.

Jeszcze jedną rzeczą, którą daje plan Pro, której nie ma w planie dla początkujących, jest klonowanie witryn. Dzięki temu możesz utworzyć nową stronę internetową, modyfikując lub kopiując istniejącą stronę internetową. Jest to tańszy sposób tworzenia stron internetowych, ponieważ eliminuje potrzebę pisania skryptów.

Koszt tego planu wynosi 60 USD miesięcznie i masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Biznes 1

Jeśli prognozujesz wzrost ruchu w witrynie do około 100 000 odwiedzin miesięcznie, Business 1 zapewni ci przepustowość wystarczającą do obsługi żądań obciążenia. Możesz zainstalować do 3 witryn opartych na WordPress dzięki 10 GB miejsca na dysku SSD i 200 GB bezpłatnej sieci CDN, którą Kinsta przydzielił temu planowi.

Zaletą Business 1 w porównaniu z planami Starter i Pro jest dostęp SSH. SSH odnosi się do Secure Socket Shell i zapewnia administratorom bezpieczny dostęp do zdalnych komputerów. Komunikacja przez Internet może być niepewna, dlatego może stanowić ryzyko dla Twojej działalności. Jednak dzięki dostępowi SSH masz pewność silnego uwierzytelnienia i bezpiecznej komunikacji danych między komputerami. Wszystko to kosztuje 100 USD miesięcznie.

Biznes 2

W miarę rozwoju firmy i wzrostu liczby witryn internetowych musisz zwiększyć skalę. Biznes 2 jest skierowany do takich firm. Możesz hostować do 10 stron internetowych i bezproblemowo obsługiwać ruch do limitu 250 000 odwiedzin miesięcznie.

Miejsce na dysku SSD dla tego planu 200 USD miesięcznie wynosi 20 GB, a bezpłatne miejsce na dysku CDN to 300 GB. Dzięki temu Twoja strona ładuje się bardzo szybko, a serwer nie jest przeciążony. Business 2 zapewnia dwie migracje bez białych rękawiczek, co jest ogromną oszczędnością kosztów.

Liczba pracowników PHP na stronę w tym planie wynosi 4. Oznacza to, że witryna może obsłużyć jednoczesne żądania bez kolejkowania. Aby ograniczyć czas przetwarzania żądania w witrynie, ogranicz kod PHP i zawsze upewnij się, że witryna jest wysoce zoptymalizowana.

Biznes 3

Ten plan obsługuje podwójną liczbę instalacji WordPress dozwolonych w Business 2. Przy koszcie 300 USD miesięcznie Business 3 zapewnia 30 GB miejsca na dysku SSD i 500 GB bezpłatnego CDN. Limit ruchu w witrynie wynosi 400 000 odwiedzin miesięcznie, a Ty zyskujesz do 3 bezpłatnych migracji witryn.

Przechowywanie kopii zapasowych jest przedłużone do 20 dni, co daje więcej czasu na dostęp do zasobów z kopii zapasowej.

Biznes 4

To rozwiązanie jest dostosowane do potrzeb dużych firm z maksymalnie 40 instalacjami WordPress. Liczba odwiedzających, którymi możesz obsłużyć miesięcznie bez obciążania zasobów serwera, wynosi 600 000. Podczas gdy bezpłatna pamięć CDN pozostaje taka sama jak w Business 3, zyskujesz 10 GB więcej w pamięci SSD.

Metryka pracowników PHP na witrynę ma 6 równoczesnych żądań. Ponadto otrzymujesz 4 bezpłatne migracje witryn wykonane przez zespół ekspertów ds. Migracji.

Przedsiębiorstwo 1

Jeśli masz 1 milion odwiedzin miesięcznie, Enterprise 1 to rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie. W tym planie możesz zainstalować do 60 witryn WordPress, z których 5 kwalifikuje się do bezpłatnej migracji. Pamięć SSD i CDN zostały skalowane odpowiednio do 80 GB i 1000 GB.

Przechowywanie kopii zapasowej trwa miesiąc i można obsłużyć do 8 równoczesnych żądań na witrynę. Ten plan kosztuje 600 USD miesięcznie.

Przedsiębiorstwo 2

To najwyższy plan hostingowy oferowany przez Kinsta. Zapewnia wystarczającą przestrzeń do zainstalowania do 80 witryn WordPress. Może również obsłużyć jeden z najwyższych wskaźników ruchu w branży hostingowej przy 1,5 miliona odwiedzin miesięcznie.

Pamięć CDN ma pojemność 1000 GB, a pamięć SSD 120 GB. Każda inna funkcja jest podobna do Enterprise 1, z wyjątkiem liczby pracowników PHP na stronę, która wynosi 10 za ten plan 900 USD miesięcznie.

 • Szybsze prędkości
 • Bezpieczna sieć
 • Google Cloud Platform
 • Darmowe migracje stron
 • Automatyczne kopie zapasowe
 • Doskonałe wsparcie

Zacznij korzystać z Kinsta już teraz.


Gwarancja zwrotu pieniędzy
30 dni
Miejsca na dysku
3 GB – 120 GB
Nazwa domeny
Nie dotyczy
Zobacz plany
www.Kinsta.com/wordpress/

Nie sprawdziliśmy jeszcze opcji VPS Hosting dla Kinsta, ponieważ wydaje się, że obecnie nie oferują tego typu hostingu.

Nie sprawdziliśmy jeszcze opcji Dedicated Hosting dla Kinsta, ponieważ wydaje się, że obecnie nie oferują tego typu hostingu.

Szukając rozwiązania hostingowego, na liście powinny znaleźć się pewne czynniki, takie jak technologia, bezpieczeństwo i wsparcie. Firmy hostingowe mają plany uwzględniające te aspekty i od Ciebie zależy wybór najlepszego w zależności od potrzeb.

Kinsta jest jednym z najlepiej zarządzanych hostingu WordPress z funkcjami przeznaczonymi zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych programistów. Zaletą Kinsta jest to, że każdy techniczny aspekt WordPressa jest zarządzany przez ich doświadczony zespół. Mają ponad 10 lat wspólnego doświadczenia, a ich zespół wsparcia jest dostępny 24/7.

Jest to bezproblemowe rozwiązanie dla firm i daje możliwość skalowania w miarę wzrostu potrzeb. Nawet jeśli nie znasz się na serwerach i na tym, jak działają panele sterowania, Kinsta może nadal pracować dla ciebie z powodu łatwości obsługi ich funkcji. Zarządzany hosting WordPress zapewnia spokój ducha podczas koncentracji na podstawowej działalności.

Przegląd Kinsta

Hosting Kinsta WordPress to rozwiązanie wykorzystujące moc Google Cloud Platform do udostępniania zasobów Twojej witryny online. Fakt, że jest zarządzany, oznacza, że ​​będziesz mieć mniej pracy na utrzymanie serwera, monitorowanie i inne techniczne bity. To pośrednio zwiększa wydajność, ponieważ daje więcej czasu na skoncentrowanie się na podstawowej działalności.

Jeśli zastanawiasz się, czy będziesz mieć kontrolę nad swoją witryną i innymi zasobami online, odpowiedź brzmi tak. Moja Kinsta daje przegląd pulpitu nawigacyjnego, w którym możesz zobaczyć wszystko w jednym miejscu. Stąd możesz śledzić przepustowość, tworzyć certyfikaty SSL, przeglądać statystyki odwiedzających i inne ważne analityki internetowe.

Kinsta korzysta z najnowszych technologii, takich jak PHP 7, Nginx, kontener oprogramowania LXD i Maria DB, aby zapewnić szybki czas ładowania na serwer. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Twoje zasoby sieciowe są monitorowane i monitorowane 24/7. Jest to ważne w odpieraniu ataków i złośliwych zamiarów.

Niezależnie od stosu programistycznego, Kinsta ma infrastrukturę sprzętową i programową serwera, aby zapewnić płynne działanie witryny.

Plany hostingowe WordPress firmy Kinsta

Popularność WordPress sprawiła, że ​​dostawcy hostingu specjalizują się i oferują hosting zarządzany WordPress. Oznacza to po prostu, że wszystkie techniczne aspekty zarządzania WordPress są przejmowane przez twojego hosta. Kinsta jest jednym z najbardziej znanych graczy w tej przestrzeni. Mają kilka planów hostingowych w celu zaspokojenia różnych potrzeb biznesowych.

Należy od samego początku wspomnieć, że architektura serwera wszystkich tych planów specjalizuje się w WordPress. Oferowane przez Ciebie plany WordPress to:

 • Rozrusznik – Zapewnia to jedną instalację WordPress i do 20 000 odwiedzin miesięcznie. Koszt 30 USD miesięcznie daje 3 GB miejsca na dysku SSD i 50 GB miejsca na dysku CDN.
 • Zawodowiec – Ten plan daje 2 instalacje WordPress i może pomieścić do 40 000 odwiedzin miesięcznie. Kosztuje 60 USD miesięcznie i oferuje 6 GB miejsca na dysku SSD i 100 GB bezpłatnej sieci CDN.
 • Biznes 1 – Ten pakiet ma miejsca na 3 instalacje WordPress, daje dostęp do SSH, 10 GB miejsca na dysku SSD i 200 GB bezpłatnej sieci CDN. Jest odpowiedni dla witryn z wizytami do 100 000 miesięcznie. Koszt to 100 USD miesięcznie.
 • Biznes 2 – To rozwiązanie umożliwia do 10 instalacji WordPress i 250 000 odwiedzin miesięcznie. Z odpowiednio 20 GB i 300 GB pamięci SSD i CDN, twój serwer będzie miał niewiele do roboty. Zwiększy to jego szybkość. Koszt tego planu wynosi 200 USD miesięcznie.
 • Biznes 3 – Dotyczy to dość dużych firm z wizytami do 400 000. Możesz zainstalować 20 stron internetowych WordPress i cieszyć się pamięcią CDN o pojemności do 500 GB. Koszt to 300 USD miesięcznie.
 • Przedsiębiorstwo 1 – Ogromne przedsiębiorstwa z milionem wizyt miesięcznie mogą wybrać ten plan. Umożliwia do 60 instalacji WordPress i daje 80 GB miejsca na dysku SSD i 1000 GB miejsca na dysku CDN. Koszt to 600 USD miesięcznie.
 • Przedsiębiorstwo 2 – To najwyższy plan w zarządzanych przez Kinsta rozwiązaniach WordPress. Zapewnia miejsce na zainstalowanie do 80 stron internetowych i może pomieścić do 1,5 miliona odwiedzin miesięcznie. Dyski SSD i CDN mają odpowiednio 120 GB i 1000 GB. Będzie to kosztować 900 USD miesięcznie.

Wszystkie plany pozwalają wybrać centrum danych spośród 17 centrów w ramach platformy chmurowej Google. Masz również pewność fachowej pomocy, bardzo bezpiecznej i szybkiej sieci. Podczas opracowywania witryny, strojenia, testowania lub ulepszania jej możesz skorzystać z obszarów przejściowych. Wydajne administrowanie witryną za pośrednictwem administratora Kinsta daje potężne, ale łatwe w użyciu funkcje.

Plusy Kinsta Web Hosting

Z czasem Kinsta zdobyło doświadczenie, a dziś należą do czołowych dostawców hostingu WordPress w branży. Zajęli się problemami odczuwanymi przez większość firm i przygotowali ukierunkowane rozwiązania. Poniżej przedstawiamy niektóre z kluczowych zalet, które przynoszą na pokład.

Szybsze prędkości

Zarządzane przez Kinsta serwery hostingowe WordPress są specjalnie skonfigurowane do obsługi WordPress. Architektura została zaprojektowana z wykorzystaniem technologii takich jak Nginx, kontener oprogramowania LXD, PHP 7 i Maria DB. Technologie te zapewniają szybsze ładowanie zasobów strony internetowej.

Ponadto, poprzez izolację zasobów, Kinsta przydziela obciążenie procesora i przydziały pamięci dla określonych procesów. Oznacza to, że każda aplikacja działająca na serwerze używa tylko przydzielonych zasobów i dlatego nie może zakłócać innych procesów. Chroni to serwer i przyspiesza czas dostępu do strony internetowej.

Bezpieczna sieć

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem każdego rozwiązania hostingowego. Ze strony Kinsta mają zarówno aktywne, jak i pasywne środki mające na celu powstrzymanie ataków i wszelkich innych złośliwych działań. Zespół pomocy technicznej monitoruje wydajność serwera 24/7 i może szybko wykryć podejrzane działania. Niektóre ze środków bezpieczeństwa, które wprowadzili, obejmują:

 • Zapobieganie atakom DDoS – Ataki DDoS mają na celu przełączenie zasobów witryny do trybu offline lub uczynienie ich bezużytecznymi. Kinsta jest obsługiwana przez Google Cloud Platform, która zapewnia im dostęp do 17 globalnych centrów danych. Powoduje to rozproszenie zasobów organizacji, w tym Twojej witryny, a tym samym zwiększenie odporności ich serwerów na ataki DDoS.
 • Ograniczenia programowe – wprowadzono środki zapobiegające uruchamianiu nieautoryzowanych programów na serwerze lub komputerze. Zapewnia to ochronę zasobów witryny przed zagrożeniami bezpieczeństwa i dostępem hakerów. Dzięki podpisywaniu sterowników zapewniają, że każde oprogramowanie jest testowane i działa poprawnie, zanim będzie można je uruchomić na serwerze.
 • Wsparcie SSL – Zespół ekspertów Kinsta może pomóc w utworzeniu żądania podpisania certyfikatu SSL, instalacji, konfiguracji i odnowienia certyfikatu. Zapewnia to odwiedzającym, że ich informacje są u Ciebie bezpieczne. To z kolei zwiększa pewność siebie, zwiększa liczbę wizyt powrotnych i podnosi igłę konwersji.
 • Zapora sprzętowa – ten środek zabezpiecza sieć komputerową, zapobiegając nieautoryzowanemu dostępowi i wykorzystaniu zasobów sieciowych. Zapora sprzętowa nie zużywa żadnych zasobów, co nie wpływa na wydajność serwera.
 • Monitorowanie czasu pracy – możesz mieć spokój, wiedząc, że nad Twoją witryną czuwa ekspert. Zespół nadzoru znajduje się w 17 różnych lokalizacjach i działa na wszystkich kontynentach, sprawdzając dostępność w jednominutowych odstępach czasu. Gdy Twoja witryna nie działa lub zostanie wykryte zagrożenie bezpieczeństwa, otrzymasz powiadomienie e-mail lub SMS.

Google Cloud Platform

Kinsta wykorzystuje Google Cloud Platform do optymalizacji sieci w chmurze pod kątem wydajności. Subskrypcja zarządzanego hostingu WordPress automatycznie stawia Cię na poziomie premium. Zaletą tego poziomu jest bezpieczny i szybki transport danych, współpraca i wydajność.

Google Cloud Platform ma 17 globalnych centrów danych które zapewniają bezpieczeństwo zasobów Twojej witryny. W miarę rozwoju firmy platforma umożliwia skalowanie zasobów.

Darmowe migracje stron

Przenosząc witrynę z innego hosta do Kinsta, nie wystąpią żadne przestoje. Jest to szczególnie ważne, jeśli Twoja firma ma dużą liczbę wizyt, ponieważ wszelkie przestoje mogą cię kosztować.

Podczas migracji zespół przypisze Twojej witrynie tymczasową domenę i potwierdzi, że wszystko działa tuż przed uruchomieniem.

Automatyczne kopie zapasowe

W Kinsta twoja kopia zapasowa Twojej witryny będzie codziennie tworzona. Oznacza to, że w przypadku najgorszego nastąpi przywrócenie ustawień domyślnych witryny. Niezależnie od tego, czy Twoja witryna jest na żywo, czy na etapie, skorzystasz z automatycznych kopii zapasowych.

Dodatkowe kopie zapasowe są również dostępne za dodatkową opłatą. Kopia zapasowa Twojej witryny może być tworzona co godzinę lub co 6 godzin. Jeśli Twoja witryna jest bardzo dynamiczna lub dokonujesz częstych zmian, może to być przydatne.

Doskonałe wsparcie

Zespół pomocy technicznej Kinsta jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i może ci służyć bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. Ich komunikacja jest szybka i jasna. Dzięki ujednoliconemu systemowi komunikacji pracownicy wsparcia płynnie przechodzą między zmianami. Oznacza to, że nie musisz powtarzać się za każdym razem, gdy Twój problem zostanie przekazany przychodzącym pracownikom.

Cons

Zarządzany przez Kinsta hosting WordPress, choć doskonały, ma jednak kilka wad. Główne obawy dotyczą ceny, limitów i kontroli.

cennik

W porównaniu do hostingu dzielonego, zarządzany plan hostingowy WordPress, oferty Kinsta, są dość drogie. Na starcie możesz otrzymać wspólny plan hostingowy za jedyne 3,95 $ miesięcznie, ale na Kinsta możesz co najmniej dostać 30 $ miesięcznie.

Jednak prowadzenie dużej witryny WordPress wiąże się z uczciwym udziałem kosztów wewnętrznych, w tym wynagrodzeń personelu administracyjnego systemu. Jeśli weźmiesz to wszystko pod uwagę, zarządzany hosting WordPress jest nadal dobrym rozwiązaniem.

Architektura ograniczonego serwera

Wszystkie plany oparte są na architekturze serwera WordPress, co oznacza, że ​​możesz korzystać tylko z witryn WordPress. Ograniczenia programowe zaimplementowane przez Kinsta ograniczają niektóre wtyczki WordPress, ograniczając tym samym pełny smak doświadczenia WordPress.

To powiedziawszy, należy zauważyć, że Kinsta blokuje tylko wtyczki, które potencjalnie narażają twoją witrynę na zagrożenia bezpieczeństwa lub spowalniają ją. Dlatego ograniczenia nie są całkowicie wadą, jeśli zdecydowałeś się uruchomić witrynę WordPress.

Minimalna kontrola

Oprócz My Kinsta, która zapewnia przegląd zasobów internetowych i możliwość śledzenia przepustowości, nie masz pełnej kontroli nad zarządzaniem witryną. Aspektami technicznymi zarządza zespół w Kinsta, co pozostawia niewiele do zniesienia.

Kwestia kontroli dotyczy nie tylko Kinsta, ale jest to wyjątkowa funkcja w całym zarządzanym hostingu WordPress. W rzeczywistości jest to ich kluczowy argument, aby zminimalizować problemy.

Wniosek

Zarządzany hosting WordPress to realne rozwiązanie hostingowe dla dużych i małych firm. O ile nie prowadzisz bloga, w którym to przypadku możesz zdecydować się na zwykły hosting WordPress, zarządzany hosting WordPress ma sens z biznesowego punktu widzenia.

Jak zawsze upewnij się, że wymieniłeś wszystkie swoje potrzeby i dopasowałeś je do odpowiedniego planu. Niezastosowanie się do tego może spowodować, że subskrybujesz wyższy plan z mniejszymi potrzebami lub niższy plan, ale masz wiele potrzeb.

Otoczenie biznesu szybko się zmienia, a usługi outsourcingowe stają się coraz bardziej atrakcyjne. Nie możesz sobie pozwolić na pilnowanie swojej podstawowej działalności, ale z drugiej strony masz problemy z zarządzaniem techniczną częścią swojego biznesu. Zarządzanym hostingiem WordPress jest rozwiązaniem tego problemu, a Kinsta zapewnił Ci wiele planów, od wersji Starter po Business i Enterprise.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector