Recenzja GoDaddy

Tak więc obecnie myślisz o GoDaddy jako opcji dla swojego dostawcy usług hostingowych.


Może masz nawet nadzieję, że korzystając z usługi GoDaddy, będziesz miał tyle samo szczęścia co Walter w reklamie GoDaddy Superbowl 2013, gdzie pocałował Bar Rafaeli hahaha…

Przynajmniej z resztą funkcji GoDaddy możesz mieć bardzo realistyczne i pozytywne oczekiwania – po prostu nie że jeden.

Ostatecznie GoDaddy to usługa, która ma na celu zapewnienie swoim klientom atrakcyjnego hostingu internetowego z wieloma możliwościami. Jest niezwykle skuteczny dla osób początkujących lub doświadczonych specjalistów od witryn.

Aby upewnić się, że podejmujesz właściwą decyzję dotyczącą potrzeb związanych z hostingiem, poniżej znajduje się przegląd GoDaddy i czego możesz się spodziewać podczas korzystania z tej usługi.

GoDaddy i hosting – odtwarzacz branżowy

GoDaddy jest wybitnym graczem w branży hostingu. Przez lata udało mu się zgromadzić ponad 13 milionów klientów dzięki konsekwentnej obsłudze klienta i ekspansywnemu rejestratorowi nazw domen. Osoby dołączające do GoDaddy mogą spodziewać się wielu funkcji, ale przede wszystkim wysokiej jakości hosting za uczciwą cenę jest najbardziej odpowiedni.

Jak działa Hosting GoDaddy

Aby ustalić, czy usługa hostingowa jest zgodna z Twoją witryną, ważne jest, aby zrozumieć, jak działa dana usługa. Po zakupie planu hostingowego z GoDaddy twoja strona internetowa jest następnie przechowywana na ich serwerze w unikalnym DNS. Serwer DNS umożliwia ludziom na całym świecie dostęp do Twojej witryny i przeglądanie jej. Po ustaleniu wstępnych wymagań możesz również rozważyć rodzaj używanego pakietu hostingowego. Pakiety oferowane przez GoDaddy będą dostępne bardziej szczegółowo poniżej.

Należy pamiętać, że osoby zainteresowane zakupem hostingu przez GoDaddy są zobowiązane do korzystania z hostingu Linux lub Windows. Oba systemy są dobre, tylko wybór zależy od celu Twojej witryny. Ogólnie rzecz biorąc, jedną z głównych cech GoDaddy jest to, że zapewnia stałą jakość usług i obsługę klienta przez cały proces. W przypadku problemu możesz skontaktować się z obsługą klienta i uzyskać odpowiedź na pytania niemal natychmiast.

Opcje deski rozdzielczej

Korzystanie z usługi hostingowej nie zawsze jest łatwe. Niektóre usługi mają mylący panel sterowania i pulpit, co sprawia, że ​​całe doświadczenie jest bardziej frustrujące niż to konieczne. Na szczęście GoDaddy stara się zapewnić Ci niezwykle funkcjonalne funkcje, jeśli chodzi o panel sterowania.

GoDaddy wykorzystuje cPanel w wersji 11.40.1, który jest bardzo prosty w użyciu.

Wszystko opiera się na kontekście wizualnym, więc wystarczy spojrzeć na panel, by znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Ponadto panel jest dostępny dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich planu.

Należy jednak wspomnieć, że chociaż wszyscy mają do dyspozycji panel sterowania, nie każdy plan ma wszystkie zaawansowane funkcje, które są dostępne dla innych w panelu sterowania. Na przykład plan ekonomiczny ma znacznie mniej funkcji niż plan premium.

Jedyną wadą w stosunku do panelu sterowania jest to, że pojawienie się funkcji panelu sterowania może zająć trochę czasu, jeśli dokonasz zmian. Zwykle standardowe ramy czasowe to 24 godziny.

Bezpieczny system

GoDaddy jest jedną z najlepiej ocenianych firm pod względem bezpieczeństwa. Ponadto, w przeciwieństwie do innych serwerów hostingowych, GoDaddy nie ujawnia planu ekonomicznego z podstawowych funkcji bezpieczeństwa tylko dlatego, że jest na najbardziej podstawowym poziomie.

Ci, którzy są częścią planu ekonomicznego, mogą spodziewać się wykrywania spamu dla kont e-mail i wykrywania powłoki. Dzięki tym funkcjom i innym, jeśli masz konto premium, możesz czuć się bezpiecznie, że Twoja witryna znajduje się na bezpiecznym i zarządzalnym hoście.

Bardzo przyjazny dla WordPress

W dzisiejszych czasach miliony ludzi zwracają się do WordPress o rozwój swojej witryny. GoDaddy rozpoznaje to i próbuje ułatwić ci przejście, jeśli masz konto WordPress.

Osoby posiadające konta WordPress przekonają się, że GoDaddy zapewnia automatyczną instalację programu. Podczas instalowania programu przekonasz się również, że wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa są w działaniu.

Dlatego pod koniec dnia oznacza to mniej pracy i łatwiejszą konfigurację witryny WordPress za pośrednictwem serwera hostingowego GoDaddy.

Niezwykle rzadkie przestoje

Przestoje są poważnym problemem dla większości właścicieli witryn, szczególnie jeśli chodzi o wybór usług hostingowych, z którymi nie są zaznajomieni.

Jeśli chodzi o GoDaddy, nie musisz martwić się o przestoje, ponieważ dzięki tej usłudze hostingowej Twoja witryna będzie w trybie online przez 99,9% czasu, gwarantowana przez nich.

Jedna procentowa różnica wynika z nieszczęśliwych zdarzeń i innych nieprzewidzianych problemów, które mogą się pojawić. Ale ogólnie GoDaddy jest tam z najlepszymi usługami.

Plan cenowy

Czas porozmawiać o cenach, ale spodoba ci się to, co masz zamiar przeczytać – więc kontynuuj.

Plan ekonomiczny (4,99 USD / mies.)

Plan ekonomiczny jest idealny dla osób, które dopiero zaczynają, jeśli chodzi o uruchomienie własnej strony internetowej. Dzięki planowi ekonomicznemu możesz zbudować 1 witrynę internetową i uzyskać 100 GB przestrzeni dyskowej, nieograniczoną przepustowość, 100 adresów e-mail, bezpłatną domenę z abonamentem rocznym oraz opcję rejestracji kopii zapasowej i przywracania witryny, która jest opcją płatną.

Plan Deluxe (5,99 USD / mies.)

Dzięki abonamentowi Deluxe masz do dyspozycji nieograniczoną liczbę stron internetowych, przestrzeń dyskową, przepustowość i 500 adresów e-mail. Ten abonament obejmuje również bezpłatną domenę przy zakupie abonamentu rocznego. Wreszcie, istnieje również kopia zapasowa witryny i przywracanie, jeśli zdecydujesz się na opcję płatną.

Ostateczny plan (7,99 USD / mies.)

Wreszcie ostateczny plan jest niezwykle obszerny. Dzięki temu planowi masz nieograniczoną witrynę internetową, miejsce do przechowywania, przepustowość, 1000 adresów e-mail, bezpłatną domenę z abonamentem rocznym, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie witryny jako opcję płatną, dwukrotne przetwarzanie i zasilanie w systemie Linux i cPanel, Premium DNS, 1-letni SSL oraz certyfikat zabezpieczający dane klientów i zwiększający rankingi wyszukiwania.

Wybrany plan będzie zależeć od twoich potrzeb. Ostateczne plany są szerzej wykorzystywane do celów biznesowych i osób, które patrzą na przedsiębiorczą stronę projektowania i zarządzania stronami internetowymi.

Podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc, GoDaddy jest doskonałą opcją dla tych, którzy zaczynają lub mają duże doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Jeśli chodzi o to, GoDaddy oferuje klientom doskonałą obsługę hostingu z kilkoma problemami i stałą obsługę klienta w razie potrzeby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map