Recenzja Aabaco

Zanim Google pojawił się na scenie, aby rzucić wyzwanie obecnym królom wyszukiwarek, Yahoo! był tam Każdy, kto chce śledzić historię Internetu, wiedziałby, jak wpływowy był Yahoo w tamtych czasach. Historia jest długa i kręta, ale na szczęście nie jesteśmy tutaj, aby zagłębić się w przeszłość, ale raczej mówić o Aabaco i oceniać niezawodność hostingu.


Możesz się zastanawiać, co wyszukiwarka lub katalog online ma wspólnego z hostingiem. Wydaje się, że Google dominuje w Internecie, ale jeśli istnieje jedna usługa, na której tak naprawdę nie są zerowani, to hosting. Wieśniak! z drugiej strony dobrze wiedziały wcześniej znaczenie hostingu dla firm i osób, które chciały być widoczne w Internecie. Aby strona była w pełni funkcjonalna, potrzebuje niezawodnego hosta. Dla zrównoważonego rozwoju, szczególnie dla małych firm, istnieje potrzeba przystępności cenowej usług hostingowych. Są to czynniki, które Yahoo! wiedział i wykorzystał, kiedy wprowadził Yahoo! Mały biznes.

Od Yahoo! Mały biznes do Aabaco Small Business

Wieśniak! Small Business poświęcony był oferowaniu usług hostingowych dostosowanych i spakowanych dla właścicieli małych firm, którzy chcieli umocnić swoją obecność online. Jednak w przeciwieństwie do innych dostawców usług hostingowych, którzy oferują szeroką gamę pakietów hostingowych, Yahoo! Small Business oferowało spersonalizowane, uniwersalne rozwiązanie, które było wyposażone w bardzo przydatne funkcje, które spodoba się początkującym.

Krytycy hostingowi zlekceważyli jednak funkcje określające je jako ogólne i niczym niezwykłym. Z biegiem lat klienci zaczęli narzekać na niską jakość obsługi klienta, którą otrzymywali, i to był punkt zwrotny Yahoo! Mały biznes. W zaskakującym posunięciu przenieśli swoją usługę hostingową, aby stworzyć coś, co, jak mieli nadzieję, będzie znacznie lepsze, i przemianowali ją na Aabaco Small Business. Zasadniczo byli oni tą samą drużyną, ale pod inną nazwą.

Obecnie Aabaco Small Business oferuje hosting z taką samą pasją jak ta, którą emanuje Yahoo! Mały biznes.

Aabaco Small Business

Jeśli chodzi o działalność, Aabaco Small Business kontynuuje od miejsca, w którym Yahoo Small Business przerwał. Zestaw narzędzi i usług, w które jest wyposażony, pozwala znacznie lepiej wspierać rozwijające się firmy. Kiedy się z nimi zarejestrujesz, oto kilka rzeczy, których możesz doświadczyć.

 • Elastyczne rozwiązania do projektowania stron internetowych, aby ci umożliwić budować strony internetowe e-commerce które wyglądają profesjonalnie.
 • Dostęp do szerokiej gamy eleganckich i pięknie zaprojektowanych szablonów. Pozwalają również dostosować sklep internetowy za pomocą wbudowanego edytora i kreatora.
 • Będziesz miał dostęp do oprogramowania stron trzecich, które pomogą ci w budowie sklepu internetowego. Niektóre z dostępnych programów obejmują Adobe GoLive, Adobe Dreamweaver i inne narzędzia do edycji HTML.
 • Ponieważ w Aabaco Small Business chodzi o start-upy i rozwijające się firmy, mają one sieć programistów gotową do pomocy w dostosowaniu witryny e-commerce, tak aby zawierała niezbędne funkcje, a także funkcje dla Twojej firmy.
 • Korzystając z kreatorów, będziesz mógł tworzyć strony internetowe przyjazne SEO, a także optymalizować treść, abyś mógł dobrze pozycjonować się w wyszukiwarkach.

Należy zauważyć, że jeszcze przed przejściem firma Yahoo Small Business była już dostawcą usług hostingowych, choć nie była tak znana jak inne marki. Jednym z wyjaśnień tego było to, że przybyli nieco później. Z pewnością Aabaco Small Business nie jest najlepszą opcją dla każdej firmy i osoby. To powiedziawszy, istnieje kilka ciekawych funkcji, które są zapakowane w plany hostingowe Aabaco dla małych firm, które są warte obejrzenia.

Jedną rzeczą, którą należy docenić, jest to, że Aabaco Small Business jest częścią firmy, która ma ogromną wiedzę fachową i doświadczenie w tej dziedzinie, a teraz przekazuje część tej wiedzy i korzyści z doświadczenia swoim klientom. Starają się chronić swoją reputację, zapewniając najlepsze usługi hostingowe.

Plany hostingowe Aabaco dla małych firm

Podstawowa działalność firmy Aabaco polega na oferowaniu rozwiązań handlu elektronicznego i hostingu. W planach hostingowych wszystkie z nich są hostingiem współdzielonym. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat tych dwóch głównych linii produktów Aabaco.

Wspólny hosting

Podobnie jak iPage, eHost, BlueHost i HostGator, Aabaco Small Business oferuje trzy różne plany hostingu w ramach hostingu współdzielonego. Są to Basic, Advanced i Premier.

Podstawowy plan

Jeśli tworzysz osobistą witrynę lub małą witrynę dla swojej firmy, w której ruch nie będzie duży, najlepszym planem na początek jest plan podstawowy. Ceny tego planu zaczynają się od 5,99 USD miesięcznie. Jednak Aabaco zwykle od czasu do czasu wprowadza rabaty, a kiedy to się stanie, ceny mogą spaść nawet do 3,75 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się pozostać przy Aabaco przez co najmniej 5 lat.

Plan podstawowy zapewnia 250 kont e-mail, 100 GB miejsca na dysku, bezpłatną domenę na dobry początek i do 1000 GB miesięcznego transferu danych. Ponadto masz dostęp do narzędzi do projektowania witryn Aabaco, które są ogromną ulgą dla osoby lub firmy, która nie ma budżetu na budowę witryny. Te narzędzia do projektowania umożliwiają tworzenie własnej witryny i dostosowywanie jej bez dotykania kodu.

Plan zaawansowany

Uruchomienie witryny firmy to przedsięwzięcie wymagające zasobów pod względem pieniędzy, czasu i wiedzy specjalistycznej. Często firmy wydają ogromną część swojego budżetu na outsourcing swoich działań internetowych. Dzięki wspólnemu planowi Aabaco Small Business Advanced nie musisz się martwić, w jaki sposób uzyskasz dostęp do Internetu, oni Cię tam zapewnią. Plan ten zaczyna się od 9,99 USD miesięcznie, ale przy pięcioletnim zobowiązaniu miesięczne opłaty mogą spaść do 5,99 USD miesięcznie. Oprócz tego, co oferuje plan podstawowy, plan zaawansowany zapewnia 500 GB przestrzeni dyskowej, przepustowość do 5000 GB miesięcznie dla ogromnych transferów danych i nieograniczoną liczbę baz danych.

Chociaż Aabaco nie oferuje zarządzanego hostingu WordPress, możesz blogować WordPress na tym planie. Dodali także narzędzie do tworzenia witryn innych firm, które pomoże Ci znaleźć fajne strony internetowe dla Twojej firmy. Pod względem bezpieczeństwa plan jest zintegrowany ze współdzielonymi certyfikatami SSL, które mają szyfrowanie na poziomie banku.

Plan Premier

W zależności od charakteru Twojej witryny może występować duży ruch przez cały rok lub sezonowe skoki. W każdym razie potrzebujesz planu hostingowego, który może uwzględniać i wygładzać Twoją aktywność w ruchu, aby żaden z nich nie był sfrustrowany przestojami i spowolnieniami witryny. Premier hosting to najlepszy program Aabaco Small Business na wspólne plany. Nie zobowiązując się do pozostania przy Aabaco, będziesz musiał płacić 14,99 USD miesięcznie, ale kwota ta może spaść do około 8,99 USD miesięcznie, jeśli podejmiesz z nimi pięcioletnie zobowiązanie.

Jedną z wyjątkowych funkcji Premier Plan jest to, że zapewnia nieograniczone miejsce na dysku i nieograniczoną przepustowość. Połączenie tych dwóch funkcji oznacza, że ​​przesyłanie danych przebiegnie bezproblemowo, a witryna będzie zawsze działać bez przestojów. Konta e-mail, które możesz skonfigurować w tym planie hostingowym, to 1000, co maluje obraz ogromnej organizacji. Masz również dostęp do współdzielonych certyfikatów SSL dla bezpieczeństwa witryny, co jest ważne, jeśli masz witrynę e-commerce, w której klienci pozostawiają poufne dane osobowe.

Wszystkie wspólne plany hostingowe zapewniają kredyt reklamowy o wartości 100 USD w formie kuponu. Aabaco wspólne plany hostingowe wszystkie działają na systemie operacyjnym Unix / Linux, a także na serwerach Apache. Jeśli wolisz system operacyjny Windows i inne serwery, wskazane jest, aby spróbować gdzie indziej.

Funkcje Aabaco Hosting

Zagłębiając się w torbę hostingową Aabaco, istnieje wiele innych funkcji i usług, które sprawią, że uruchomienie witryny będzie dziecinnie proste. Poniżej znajdują się niektóre z najlepszych funkcji, które będą Ci się podobać, gdy subskrybujesz ich hosting.

Możliwości dostosowywania witryny

Myśl o stworzeniu strony internetowej niemal natychmiast przerywa fakt, że możesz nie być ekspertem w dziedzinie kodu. Jednak pomyśl o tym, nie każdy, kto prowadzi udaną stronę internetową, wie, jak działa kodowanie, a nawet jak wygląda. Wynika to z faktu, że twórcy stron internetowych pojawili się na obrazku, aby ułatwić użytkownikom projektowanie własnych stron internetowych przy użyciu bardzo łatwych procesów. Aabaco Small Business również nie pozostaje w tyle. Posiadają łatwe w użyciu narzędzia do projektowania stron internetowych, które pozwalają stworzyć własną stronę internetową przy użyciu dostępnych szablonów.

Jeśli jesteś zbyt zajęty, aby skonfigurować swoją witrynę od podstaw, nie martw się, ponieważ Aabaco ma zakryte plecy. Jest to jeden z nielicznych hostów internetowych, który oferuje swoim klientom profesjonalnie zaprojektowane szablony, które można dowolnie dostosowywać w celu szybkiego tworzenia stron internetowych. Każdy z szablonów ma elastyczne strony i układy stron dostosowane do rodzaju prowadzonej działalności. Pod względem projektowania stron internetowych oznacza to zaoszczędzone pieniądze, które można dobrze wykorzystać gdzie indziej.

Internetowe narzędzia analityczne dla przedsiębiorstw

O ile nie chcesz ze względu na to uzyskać dostępu do Internetu, wiele firm chciałoby wiedzieć, jak sobie radzą pod względem ruchu i zaangażowania klientów. To tutaj pojawiają się dane analityczne. Dają ci podgląd wydarzeń wokół i na twojej stronie, dzięki czemu możesz wiedzieć, gdzie poprawić, aby skierować swoją stronę we właściwym kierunku. Istnieje wiele przydatnych narzędzi analitycznych, które Aabaco zapewnia swoim klientom, aby pomóc im monitorować i analizować statystyki witryn w celu zwiększenia wydajności.

Możesz dodać Google Analytics i Yahoo Web Analytics do swojej witryny, aby śledzić jej wydajność i uzyskiwać przydatne informacje na temat kluczowych wskaźników marketingowych. Podczas konfigurowania kont analitycznych należy to zrobić osobno. Ponadto Aabaco ma inne niesamowite narzędzia analityczne, takie jak aplikacja Live Insights, dzięki której można w czasie rzeczywistym przeglądać produkty kupowane przez klientów i odwiedzane strony. Aby nadać Live Insights osobisty charakter, ma zintegrowany system czatu na żywo, który pomoże Ci skontaktować się z klientami.

Wymyślenie słów kluczowych, które pomogą Ci zwiększyć widoczność, nie jest łatwym zadaniem, a wiele firm nie ma racji bytu. Aabaco za pośrednictwem usługi Live Insights umożliwia szybkie wybranie najpopularniejszych słów kluczowych oraz witryn odsyłających. Poprzez interfejs będziesz miał pomysł, skąd pochodzi ruch przychodzący do Twojej witryny i które z Twoich działań marketingowych zapewniają najlepszy zwrot z inwestycji. Co wiecej! Live Insights można pobrać bezpłatnie na iPhone’a lub komputer stacjonarny.

Funkcje e-mail

Dzięki Aabaco zyskujesz nieograniczone miejsce na pocztę e-mail, obsługę protokołu pocztowego (POP) i obsługę prostego protokołu przesyłania poczty (SMTP), przekazywanie wiadomości e-mail, zgodność z innymi programami pocztowymi, takimi jak Outlook, dostęp do poczty internetowej i mobilnej, Norton Antivirus i osobisty kalendarz wśród inni Każdy pakiet hostingowy jest wyposażony w skrzynkę pocztową typu catch-all, która umożliwia odbieranie poczty wysyłanej do domeny, która może być błędnie zaadresowana lub błędnie napisana.

 Interaktywne funkcje multimedialne

Jeśli chcesz przeprowadzić ankiety wśród klientów, Aabaco ma w pełni konfigurowalne formularze, które pomogą Ci zebrać opinie. Istnieje również mapa ze wskazówkami dojazdu, które pomogą Twoim klientom dotrzeć do Twojej firmy. Jest to z pewnością plus dla zwykłych przedsiębiorstw. Strona porównująca zdjęcia przedstawia zdjęcia przed i po, co jest przydatne podczas tworzenia zdjęć do wykorzystania w Internecie. Inne narzędzia multimedialne obejmują znaczki do łączenia wszystkich kont w mediach społecznościowych, darowizny, płatności teraz, kup teraz i przycisków PayPal.

Patrząc na podobne firmy hostingowe, Aabaco wyróżnia się bogactwem funkcji we wspólnych planach hostingowych. Ceny są również świetne, szczególnie dla startupów.

Rozwiązania hostingowe e-commerce

Jeśli myślałeś, że wiele widziałeś w udostępnianych przez Aabaco planach hostingu, jeszcze nic nie widziałeś! Rozwiązania hostingowe e-commerce sprawiają, że Aabaco naprawdę wyróżnia się na tle innych. Witryny e-commerce, niezależnie od ich wielkości i rodzaju, są obsługiwane przez rodzinę Aabaco Small Business. Subskrypcja planu hostingowego e-commerce Aabaco oznacza:

 • Stabilność – Twoja witryna lub sklep internetowy będą działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez przestojów, nawet podczas ruchliwych sezonów wakacyjnych.
 • Skalowalność – Skoki ruchu są szczególnie trudne dla wielu firm hostingowych. W Aabaco mają doświadczenie w radzeniu sobie z dużymi skokami ruchu i twierdzą, że osiągnęli 100% w ciągu ostatnich 5 lat. Gdy rośnie zapotrzebowanie na zasoby internetowe, Twoja strona automatycznie skaluje się w górę w celu dostosowania do ruchu.
 • Bezpieczeństwo – Umiejętność postępowania z poufnymi informacjami o klientach zapewnia wiarygodność online. Ponieważ w e-commerce chodzi o transakcje i dane klientów, Aabaco uznał za właściwe i wygodne zabezpieczenie wszystkich płatności i upewnienie się, że są one zgodne z PCI i CISP.

Aby upewnić się, że nikt nie pozostanie w tyle, Aabaco spersonalizował swój plan hostingu e-commerce i podzielił go na trzy podplany: Basic, Professional i Premier.

Podstawowy plan

Ten plan jest idealny dla startupów online. Zaczyna się od 26 USD miesięcznie i jest kierowana do sklepów, które chcą budować proste strony internetowe. Plan obejmuje mobilną witrynę sklepową, bezpłatną domenę, 10 biznesowych kont e-mail do komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, kredyt reklamowy Bing o wartości 100 USD, 1,5% opłaty transakcyjnej, co oznacza, że ​​masz więcej pieniędzy, najlepsze narzędzia SEO do celów widoczności i Wsparcie PayPal.

Profesjonalny plan

Jeśli jesteś rozwijającą się firmą iz powodu zwiększonej liczby produktów, potrzebujesz nieograniczonej przestrzeni dyskowej, profesjonalny plan, który zaczyna się od 69 USD miesięcznie, może być odpowiedzią. Plan ten opiera się na ofertach planu podstawowego, a ponadto obejmuje dostęp do interfejsu API dla rozwiązań innych firm, 1% opłaty transakcyjnej i 30 biznesowych kont e-mail.

Premier Pan

To najlepszy pakiet e-commerce oferowany przez Aabaco Small Business. To nie jest tanie, ale daje tyle pod względem funkcjonalności. Subskrypcja tego planu spowoduje, że będziesz wypłacać 249 $ miesięcznie. Celem tego pakietu są witryny e-commerce o wyjątkowo wysokiej wydajności.

Narzędzia, którymi dysponujesz w tym planie, są więcej niż wystarczające, aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom. Masz dostęp do ponad 1000 firmowych kont e-mail, wyjątkowo niską opłatę transakcyjną wynoszącą zaledwie 0,75%, a ponadto masz priorytetową pomoc telefoniczną. Przyjemnie jest, gdy wyznaczono Ci menedżera konta, który pomoże ci obsługiwać zapytania i zapewni ci wiedzę na temat lepszego zarządzania witryną.

Należy zauważyć, że Aabaco rozlicza swoje plany co roku. Oznacza to, że twoje zobowiązanie powinno trwać co najmniej 12 miesięcy.

Funkcje planów e-commerce

Aabaco koncentruje się na dostarczeniu niezbędnych narzędzi, które pozwolą na rozwój Twojej firmy w Internecie. Podobnie jak w przypadku hostingu współdzielonego, otrzymujesz wysoce konfigurowalne szablony, które pozwalają szybko i łatwo zbudować sklep internetowy. Strony internetowe, które projektujesz w Aabaco, są przyjazne dla urządzeń mobilnych, co jest ważne nie tylko jako sygnał rankingowy, ale także jako platforma umożliwiająca interakcje kupujących na urządzeniach mobilnych i tabletach. W swoim sklepie internetowym będziesz mógł akceptować płatności za pośrednictwem różnych bram, takich jak American Express, Mastercard, Visa, PayPal i Discover Network. Dzięki integracji wysyłek z gotowymi usługami wysyłkowymi, takimi jak UPS, możesz ustalać opłaty za wysyłkę, drukować etykiety i robić wiele więcej w swoim sklepie internetowym.

Inne funkcje obejmują:

Potężne aplikacje na rozwój firmy

Na platformie e-commerce Aabaco znajduje się zbiór aplikacji, które mogą pomóc Ci uzyskać znaczące zaangażowanie i zamknąć sprzedaż bez nadmiernego pocenia się. Niektóre aplikacje obejmują:

 • Sprzedaż na żywo – umożliwia czatowanie z klientami i zamykanie sprzedaży
 • Zakupy Google – Dzięki tej aplikacji możesz wykorzystać moc Google, aby wyświetlać reklamy swoich produktów
 • Retargeting – wykorzystuje siłę reklam displayowych do przyciągania użytkowników do Twojej witryny.
 • T-Hub Online – jest to menedżer zamówień zintegrowany z QuickBooks w celu ułatwienia rozliczeń.
 • Justuno Social Bribery – Ta aplikacja zapewnia łatwe w użyciu widżety, które pomogą szybko zyskać fanów społecznościowych.

Inne przydatne aplikacje to Olark do czatów i monitorowania odwiedzających, a także Cinsay do e-commerce.

Panel sterowania

Wszyscy znają cPanel. Jeśli jednak będziesz mieć możliwość interakcji z Business Control Panel Aabaco, możesz nawet zapomnieć o cPanel. Z tego panelu sterowania można uzyskać dostęp do większości, jeśli nie wszystkich narzędzi oferowanych pod parasolem rozwiązań internetowych Aabaco. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika, a za pomocą panelu sterowania można łatwo usuwać lub dodawać strony, dostosowywać projekty do własnych preferencji i dowolnie zmieniać układ.

Najważniejsze zalety Aabaco Small Business

Chociaż wiele zostało już omówionych powyżej, istnieją trzy kluczowe zalety, z których możesz skorzystać, gdy subskrybujesz e-commerce Aabaco lub wspólne rozwiązania hostingowe. Wśród nich są:

Gwarantowany czas działania i niezawodność – Aabaco ma reputację zapewniającą stabilne usługi hostingowe. Jest to ważne dla wiarygodności online. Jeśli Twoi klienci wiedzą, że Twoja witryna jest zawsze aktywna, będą mieli pierwszeństwo dla Twojej witryny.

30-dniowa gwarancja satysfakcji – jeśli subskrybujesz plany hostingowe Aabaco i z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z ich usług, możesz anulować hosting, a oni zwrócą ci pieniądze, o ile jest to w ciągu 30 dni.

Obsługa klienta – Aabaco ma sprzedaż biletów e-mail, samouczki wideo i bazę wiedzy, z którymi klienci mogą wchodzić w interakcje, ponieważ dowiadują się więcej o tym, jak spersonalizować lub zoptymalizować korzystanie z różnych funkcji hostingu przez tehri.

Werdykt

Oprócz tego, że Aabaco nie oferuje zarządzanego hostingu WordPress, hostingu Windows OS i funkcji Live Chat, w dużej mierze udało się przekonać wielu użytkowników, że są wybraną firmą hostingową. Wiele funkcji, które mają zarówno w ramach planów wspólnych, jak i planów hostingu e-commerce, są niezwykle przydatne dla firm zakładających online.

7.5 Ogólna ocena
Recenzja Aabaco

Aabaco patrzy na małe firmy. Opracował rozwiązania bogate w funkcje, ale w konkurencyjnych cenach, aby dać przewagę początkującym firmom, które chcą założyć online. Wspólne plany hostingowe: Basic, Advanced i Premier oraz plany eCommerce: Basic, Professional i Premier są dostosowane, aby zapewnić tym firmom wygodę podczas uruchamiania online.

PROS
 • Bogate w funkcje i niedrogie udostępniane plany hostingu i handlu elektronicznego
 • Intuicyjne narzędzia analityczne dostępne na komputerach i urządzeniach mobilnych
 • Interaktywne narzędzia do tworzenia stron internetowych i profesjonalnie zaprojektowane szablony
 • Mnóstwo narzędzi eCommerce
 • Łatwy w obsłudze i interaktywny panel sterowania
CONS
 • Brakuje dedykowanych, VPS i zarządzanych planów hostingowych WordPress
 • Instalacja WordPress jest dostępna tylko w wersjach Premier i Advanced
 • Słabe wsparcie klientów i długie linie oczekiwania
 • Nie można kompetentnie uwzględniać skoków ruchu
 • Działa tylko z systemem operacyjnym Linux / Unix. Brak systemu operacyjnego Windows
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map