Przewodnik rejestracji w BlueHost

Jak zarejestrować się w BlueHost

Rejestracja konta w BlueHost jest prosta i łatwa. Oto, co musisz zrobić:


Krok 1: Przejdź do BlueHost

Wejdź na www.BlueHost.com i kliknij przycisk „zacznij teraz”. Jeśli użyjesz tego linku, otrzymasz najniższą cenę i BEZPŁATNĄ domenę.

Krok 2: Wybierz Twój plan.

Krok 3: Wybierz nazwę swojej domeny

Następnie kliknij „wybierz” dla wybranego planu. Nastąpi przejście do następnego kroku: wybranie nazwy domeny, jak pokazano poniżej.

Jeśli nie masz jeszcze nazwy domeny i zaczynasz od zera, możesz być szczęśliwy, że Twoja nazwa domeny w BlueHost jest bezpłatna. Śmiało i wpisz żądaną nazwę w polu „nowa domena” po lewej stronie.

Jeśli masz już nazwę domeny z innego miejsca i chcesz hostować swoją witrynę w BlueHost, możesz wpisać tę nazwę domeny w polu po prawej stronie „Mam nazwę domeny”

Wskazówka: jeśli nie masz jeszcze pewności co do nazwy domeny, przesuń mysz w lewy górny róg, jakbyś chciał wyjść ze strony, a pojawi się oferta wyboru bezpłatnej domeny później i kontynuuj z rejestracją hostingu na razie. Jeśli chcesz, możesz wybrać tę opcję. Łatwo jest później dodać domenę z panelu sterowania konta (który został niedawno przeprojektowany i UWIELBIAM nowy układ. O wiele prostsze, ale funkcje zasilania są nadal dostępne).

Krok 4: Wprowadź informacje o koncie i wybierz żądane opcje

Jesteś prawie na miejscu! Wprowadź informacje o żądanym koncie. Następnie w sekcji „Dodatki do pakietu” wybierz odpowiednie dodatki. Domyślnie SiteLock Security i Codeguard Basic są zaznaczone. Zalecam pozostawienie tych zaznaczonych, ponieważ chronią twoją stronę przed złośliwymi atakami i złośliwym oprogramowaniem. Jednak nadal możesz stworzyć świetną witrynę bez nich. Są to środki ostrożności, więc ich absolutnie nie potrzebujesz. Ponadto zawsze możesz dodać je później do swojego konta, jeśli chcesz dzisiaj zaoszczędzić pieniądze.

Na koniec wybierz preferowaną metodę płatności i kliknij Prześlij, aby utworzyć konto hostingowe.

Gratulacje! Teraz masz konto BlueHost!

…i co teraz? Cóż, jeśli tworzysz zupełnie nową witrynę od podstaw, wypróbuj mój bezpłatny przewodnik na temat tworzenia witryny za pomocą WordPress (krok po kroku od początku do końca).

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną! W wolnym czasie staram się pomóc.

-Jasio

==============

Jeśli jesteś ciekawy… oto historia BlueHost

BlueHost istnieje już od ponad dekady. Nadal świadczą swoim klientom wysokiej jakości usługi hostingowe od 2003 roku. I jak każda popularna firma hostingowa, ich ostatecznym celem jest zapewnienie doskonałej obsługi w przystępnej cenie.

Przez lata BlueHost dążyło do osiągnięcia tego celu, rozszerzając i ulepszając swoje usługi bez dodatkowych kosztów w planach hostingowych. Do tej pory hostują ponad milion domen, a jednocześnie utrzymują 750 serwerów dla wydajności i szybkości hosta.

BlueHost ma mnóstwo planów hostingowych z różnymi funkcjami i opcjami, których instalacja zajmuje tylko kilka minut. Wprowadzono również przyjazny dla użytkownika panel sterowania (o nazwie cPanel), który pozwala łatwo zarządzać kontem. Oprócz tego BlueHost zawiera narzędzia do tworzenia witryn, które pozwalają szybko i łatwo tworzyć nowe strony internetowe.

Oto kilka powodów, dla których powinieneś wybrać BlueHost:

 • Obsługa klienta na najwyższym poziomie, szybkość i elastyczność
 • Wsparcie 24/7 ekspertów
 • Instalacje jednym kliknięciem z SimpleScripts
 • Bezpieczny dostęp do powłoki SSH
 • Udokumentowane osiągnięcia
 • Błyskawicznie serwery

Korzyści i korzyści BlueHost

BlueHost jest jedną z wiodących firm hostingowych, która oferuje doskonałą wydajność i wiele innych niesamowitych funkcji. Oto niektóre z podstawowych funkcji planów hostingowych BlueHost:

 • Zapewnia obsługę różnych platform, takich jak WordPress, Drupal, Pligg i Zen Cart, żeby wymienić tylko kilka.
 • Oferuje darmowy certyfikat (certyfikat SSL), który jest ważny, gdy prowadzisz witrynę eCommerce.
 • Rejestracja konta BlueHost uprawnia do bezpłatnej rejestracji w usłudze CDN CloudFlare.
 • Usługi BlueHost są znacznie tańsze od innych usługodawców za jedyne 5,95 USD miesięcznie za abonament 5-letni i 3,95 USD miesięcznie za abonament 3-letni. Regularnie oferują też specjalne promocje.
 • Oferuje nieograniczoną liczbę domen na jednym koncie.
 • Zapewnia nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość.
 • Zawiera cPanel, panel sterowania, który może pomóc w łatwym dostosowaniu konta hostingowego.
 • Umożliwia klientom posiadanie nieograniczonej liczby kont e-mail.
 • BlueHost zapewnia całodobową pomoc dla klientów przez czat na żywo, e-mail i telefon.
 • BlueHost oferuje również swoim klientom gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map