Przenoszenie witryn poza WebHostingHub

Czy mogę przenieść moją witrynę poza WebHostingHub?

Jeśli chcesz przenieść swoją witrynę hostowaną przez WebHostingHub na inny host i masz wątpliwości, czy jest to możliwe, odpowiedź brzmi tak; możesz i możesz przenieść swoją witrynę poza WebHostingHub. Jednak najpierw należy wyjaśnić, co należy zrobić, czy chcesz przenieść nazwę domeny do innego rejestratora domen, czy po prostu chcesz całkowicie anulować subskrypcję za pomocą WebHostingHub. Jeśli chodzi o kwestię anulowania subskrypcji, każdy klient może anulować subskrypcję w dowolnym momencie, gdy uzna to za konieczne. Klienci, którzy anulują subskrypcję, otrzymują zwrot kosztów zgodnie z czasem, w którym hostowali witrynę w firmie.


Możesz jednak także przenieść nazwę swojej domeny do innego rejestratora domen, ale nadal zezwalać WebHostingHub na przechowywanie plików Twojej witryny. W tym celu konieczne będzie skierowanie rekordu A na serwer WebHostingHub przy użyciu nowego rejestratora lub zmiana nazw serwerów nazw na WebHostingHub po zakończeniu przesyłania.

Ważne jest, aby zrozumieć, że rejestracja / zarządzanie domeną nie jest takie samo i jest oddzielne od hostingu, a przeniesienie praw do zarządzania domeną nie wpłynie w żaden sposób na konto hostingowe, które pozostanie aktywne. Jedynym sposobem na dezaktywację konta hostingowego będzie anulowanie.

Co muszę zrobić, aby przenieść moją witrynę poza WebHostingHub?

Przed przeniesieniem domeny z WebHostingHub firma wymaga przesłania prośby o zwolnienie domeny. Żądanie powinno mieć postać wiadomości e-mail i powinno zostać wysłane na adres [email protected] i powinno zawierać weryfikację konta oraz adres e-mail administratora. Rozpocznie się proces rejestracji domeny, ponieważ są one potrzebne firmie do odblokowania Twojej domeny. Ważne jest również, aby pamiętać, że musisz usunąć prywatność domeny z domeny, aby wpłynąć na proces odblokowania.

Po zwolnieniu domeny i uzyskaniu już kodu autoryzacyjnego, który otrzymasz za pośrednictwem e-maila administratora, możesz przejść do nowego rejestratora domeny i rozpocząć proces transferu domeny. Zakończenie transferu zajmuje zwykle 7–10 dni, jednak czas zakończenia różni się w zależności od rejestratora. Ważne jest, abyś wiedział, że za każdym razem, gdy wprowadzane są zmiany DNS lub domeny są przenoszone, podczas zmiany zmienia się okres propagacji DNS trwający około 7-24 godzin.

Jakie są typowe powody, dla których ludzie odchodzą od firmy hostingowej?

Istnieje wiele powodów, dla których tyle osób lub firm chce przejść na inną firmę hostingową. Różni się od zwykłego do najbardziej złożonego powodu. Wśród tych powodów są:

 •  Klient może być rozczarowany obsługą.
 •  Potrzeba więcej zasobów, takich jak przestrzeń dyskowa i przepustowość, a także potrzeba większej liczby aplikacji.
 • Klient mógł mieć trudności z utrzymaniem kwoty miesięcznych rachunków i mógł znaleźć lepszą cenę.
 • Mogą być niezadowoleni z obsługi klienta.

Jakie podstawowe kroki i zalecenia muszę przestrzegać podczas transferu??

Istnieje kilka podstawowych zaleceń, które klienci muszą wykonać przed i podczas procesu transferu. To są:

 • Najpierw musisz wybrać najbardziej odpowiedniego dostawcę usług hostingowych, porównując go z obecnym dostawcą. Rozważania powinny obejmować:
 •  Rodzaj używanego systemu operacyjnego, który powinien być zgodny z wymaganiami twojej witryny;
 •  Wymagania dotyczące miejsca na dysku; i
 •  Przepustowość;
 • Należy wykonać kopię zapasową wszystkich plików istniejącej witryny, pobierając wszystkie stare pliki kont. Możesz użyć dostępu FTP lub wyeksportować go za pomocą phpMyAdmin, w zależności od tego, który działa. Zasadniczo poszukaj hosta, który oferuje dostęp FTP.
 •  Upewnij się, że możesz otrzymywać wiadomości e-mail, sprawdzając, czy są one aktywne i aktywne.
 •  Zaleca się upewnienie się, że witryna i domena konta e-mail działają podczas procesu transferu, utrzymując istniejące konto hostingu otwarte do czasu zakończenia procesu.
 •  Po zakończeniu wszystkiego nie zapomnij zlikwidować konta.

Co muszę wziąć pod uwagę, kiedy zmieniam hosting na nowy??

Decydując się na zmianę na nowy hosting, upewnij się, że jesteś w stanie rozważyć wszystko, co jest konieczne. Jedną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że powinieneś poszukać powodu, dla którego zmieniłeś hosta i użyć go jako miernika, aby nie popaść ponownie w ten sam problem. Niektóre z tych rozważań to:

 •  Nie chcesz, aby Twoi klienci byli rozczarowani Twoją witryną z dużą ilością przestojów w trakcie przenoszenia. Zrób przelew tak płynnie, jak to możliwe.
 •  Musisz dokładnie zbadać potencjalnego hosta. Może być konieczne znalezienie następujących informacji:
 •  Co oznacza, że ​​umożliwiają przesyłanie plików.
 • Uzyskaj ich informacje DNS i upewnij się, że masz przygotowane informacje o koncie domeny, abyś mógł jak najszybciej zmienić ustawienia.
 •  Upewnij się, że masz przygotowany tymczasowy adres URL, abyś mógł przetestować przed zmianą DNS.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map