Przeniesienie Twojej witryny z BlueHost do WebHostingHub

Czy mogę przenieść moją witrynę hostowaną w BlueHost do Web Hosting Hub?

Jeśli masz już witrynę internetową hostowaną przez BlueHost i chcesz w jakiś sposób przenieść ją do innego dostawcy usług hostingowych, takiego jak Web Hosting Hub, firma chętnie ją dostosuje i pomoże.


Web Hosting Hub (lub w skrócie The Hub) jest jedną z najlepszych i najbardziej zaufanych firm hostingowych, które wspierają klientów i pomagają im w procesie przenoszenia lub migracji ich stron internetowych poprzez oferowanie bezpłatnych usług. Co więcej, oferują „proces przenoszenia bez przestojów”, co oznacza, że ​​Twoja witryna nigdy nie doświadczy żadnych przestojów podczas faktycznego procesu przenoszenia.

Nie musisz się martwić przeniesieniem swojej witryny z BlueHost do Web Hosting Hub, ponieważ jest to proste i łatwe. Zakończenie całego procesu może zająć trochę czasu, ale sam proces nie jest nauką rakietową.

Najpopularniejszą metodą przenoszenia witryny jest pobranie starych plików i daty za pomocą klienta FTP, a następnie przesłanie ich do Centrum hostingu.

Dlaczego warto wybrać Web Hosting Hub?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie decydują się na przeniesienie swojej witryny (witryn) do innej firmy hostingowej. Przyczyny te są różne, z których niektóre mogą nawet wpłynąć na przyszłość strony internetowej, a może nawet na samą firmę.

Jeśli chodzi o powód, dla którego powinieneś wybrać Web Hosting Hub spośród setek firm hostingowych w branży, odpowiedź jest taka, że ​​ta firma jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości usług hostingowych, szczególnie pod względem szybkości i niezawodności. Jest to najlepszy wybór dla wielu właścicieli witryn i programistów internetowych, ze względu na ich najlepszą obsługę klienta i ultraszybkie serwery – czynniki, które są bardzo ważne dla webmasterów. Wszystkie te, a także wiele innych fajnych i przydatnych funkcji, są uwzględnione w ich planach hostingowych – i są dostępne w bardzo konkurencyjnej cenie. Daje to Web Hosting Hub niezbędną przewagę nad innymi firmami hostingowymi.

Co musisz wiedzieć przed przeniesieniem witryny do centrum hostingowego

Jest kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć przed rozważeniem przeniesienia swojej witryny z BlueHost do Web Hosting Hub. Obejmuje to:

 • Proces transferu dotyczy tylko domen z .com, .net, .org, .biz ,. .us i .info rozszerzenia;
 • Cały proces transferu może trwać do 10 dni;
 • Nie można wprowadzać żadnych zmian w informacjach WHOIS, co oznacza, że ​​nie będzie więcej zmian kontaktów, żadnych zmian nazw serwerów / DNS po rozpoczęciu przesyłania;
 • Nie możesz przenieść konta, które nie upłynęło jeszcze 60-dniowy okres dla nowo utworzonych domen i 45-dniowy okres dla odnowionych domen.Jeśli Twoja domena dotyczy któregoś z tych dwóch, zdecydowanie zalecamy poczekać na 60-dniowy okres lub 45-dniowy okres do zakończenia przed przeniesieniem witryny.
 • Migracja do innego dostawcy usług hostingowych spowoduje tylko przeniesienie domeny i w żaden sposób nie wpłynie na Twoje bazy danych lub pliki witryny i inne ważne informacje.

Przeniesienie witryny z BlueHost do Web Hosting Hub

Przeniesienie witryny z BlueHost wymaga wykonania kilku prostych kroków. Te kroki powinny działać wszędzie tam, gdzie chcesz przenieść swoją witrynę.

 1. Zaloguj się do panelu sterowania BlueHost.
 1. Kliknij Menedżer domen.
 1. Kliknij nazwę domeny, aby ją podświetlić. Zakładki pojawią się po prawej stronie ekranu.
 1. Od ZAMEK kartę, odblokuj domenę.
 1. Wyłącz ustawienia prywatności w PRYWATNOŚĆ
 1. Zmodyfikuj serwery nazw w NAZWA SERWERÓW , aby skierować witrynę do nowych serwerów nazw.

[Uwaga: Nie rób tego, chyba że jesteś gotowy, aby WSZYSTKIE usługi wskazywały nowy serwer.]

 1. Od PRZENOSZ kartę EPP, Zdobądź EPL / kod autoryzacyjny.Musisz przekazać ten kod do Web Hosting Hub podczas procesu transferu.
 1. Upewnij się, że dane kontaktowe są poprawne i zaktualizowane.Można to zrobić poprzez ŁĄCZNOŚĆ Informacje te obejmują szczegóły dotyczące Rejestrującego, Administratora i Fakturowania. Kontaktowy adres e-mail administratora musi zostać zaktualizowany, ponieważ e-mail z potwierdzeniem zostanie wysłany wraz z kodem autoryzacyjnym i tymczasowym adresem URL.
 1. Od Menedżer domen, kliknij domenę, którą chcesz przenieść, a następnie kliknij PRZENIESIENIE EPP Powinieneś zobaczyć dwa linki na stronie: jeden do zatwierdzenia przeniesienia, a drugi do odrzucenia.

[Uwaga: Jeśli nie możesz znaleźć linków, może to oznaczać, że Web Hosting Hub nie wysłał prośby o przeniesienie na Twój adres e-mail.]

 1. Kliknij zakładkę zatwierdzającą przeniesienie. Proces transferu powinien rozpocząć się natychmiast. Cały proces transferu może potrwać do 3 dni.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map