Przegląd WPEngine

8.5 Ogólna ocena
WPEngine

WPEngine jest wiodącym zarządzanym dostawcą hostingu WordPress z różnorodnymi planami hostingowymi skierowanymi do szerokiego grona użytkowników, od osobistych blogów po witryny o kluczowym znaczeniu. Jako zarządzane środowisko hostingowe zaangażowanie wokół WPEngine jest obsługiwane wyłącznie przez ich obsługę klienta 24/7.

PROS
 • Bezpieczeństwo strony internetowej
 • E-commerce i e-mail marketing
 • Doskonały czas pracy
 • Obsługa klienta
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
CONS
 • Czapki dla gości
 • Stosunkowo drogi
 • Brak wsparcia telefonicznego dla planu osobistego
 • Brak hostingu e-mail
9.2 Ocena bloga

Cena £
35 USD

Szukając hosta na swoim blogu lub stronie internetowej, warto współpracować z firmą, która obsługiwała ponad 60 000 klientów i której zasięg dotyczy ponad 136 krajów. WPEngine opracowało swoją technologię w zarządzanym hostingu WordPress, który jest zdecydowanie jedną z najlepszych platform hostingowych blogów. Ich technologia jest wyjątkowa, dzięki czemu ich platformy są skalowalne, szybkie i bezpieczne.

Plany hostingowe blogów

Niezależnie od potrzeb hostingowych w WPEngine znajdziesz plan, który Ci odpowiada. 5 oferowanych przez nich planów to:

Plan osobisty – dotyczy małych stron internetowych i startupów. Zapewnia wsparcie 24/7 na żywo i 10 GB lokalnej pamięci. To kosztuje 29 USD miesięcznie.

Plan profesjonalny – akceptuje do 10 instalacji i oferuje 20 GB lokalnej pamięci. Wielkość ruchu, który może obsłużyć, wynosi 100 000 odwiedzin miesięcznie i kosztuje 99 USD miesięcznie.

Biznesplan – jeśli masz klaster witryn internetowych, które łącznie do 400 000 odwiedzin miesięcznie, jest to plan. Otrzymujesz 25 instalacji i 30 GB lokalnej pamięci za 249 USD miesięcznie.

Plan Premium – jest to dedykowana architektura, która zapewnia wysoką wydajność i zarządzanie wdrażaniem. Obsługuje ponad milion odwiedzin miesięcznie i zapewnia 150 instalacji z lokalną pamięcią do 300 GB.

Plan klasy korporacyjnej – jest to najlepszy plan z możliwością obsługi ponad 5 milionów wizyt miesięcznie w dedykowanym środowisku. Pamięć lokalna sięga 1 TB, a Ty otrzymujesz wsparcie 24/7, wydajność aplikacji i strategiczne zarządzanie kontem.

Co sprawia, że ​​WPEngine Blog Hosting jest wyjątkowy

Przy rozważaniu wyjątkowości hostingu blogów WPEngine bierze udział wiele czynników. Poniżej znajduje się krótki opis tego, co oznacza hostowanie witryny tutaj:

 • Solidne bezpieczeństwo witryny dzięki certyfikatom SSL, skanom złośliwego oprogramowania i zaporze ogniowej
 • Doskonały czas pracy
 • Wyjątkowa obsługa klienta, w tym bezpłatna pomoc telefoniczna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu dla wszystkich planów, z wyjątkiem osobistej, która korzysta z czatu na żywo przez całą dobę.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy – masz do 60 dni okresu próbnego, aby uzyskać dostęp do odpowiednich planów dla Ciebie.

Minusem WPEngine Blog Hosting

Następujące czynniki podważają ocenę WPEngine:

 • Czapki dla gości szczególnie w przypadku planów osobistych i profesjonalnych
 • Drogi w stosunku do niektórych konkurentów
 • Brak wsparcia telefonicznego w planie osobistym

Podsumowując, biorąc pod uwagę zalety i wady, WPEngine nadal oferuje doskonałe usługi hostingu blogów, które każda firma może chcieć rozważyć.

 • Solidne bezpieczeństwo strony internetowej
 • Doskonały czas pracy
 • Wyjątkowa obsługa klienta
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy

.


Gwarancja zwrotu pieniędzy
60 dni
Miejsca na dysku
10 GB – 400 GB
Nazwa domeny
Nie dotyczy

Nie sprawdziliśmy jeszcze opcji dedykowanego hostingu dla WPEngine, ponieważ wydaje się, że obecnie nie oferują tego typu hostingu.

Nie sprawdziliśmy jeszcze opcji VPS Hosting dla WPEngine, ponieważ wydaje się, że obecnie nie oferują tego typu hostingu.

9.4 Ocena WordPress

Cena £
35 USD

Blisko 30% stron internetowych działa na WordPress i jest to kluczowa statystyka w ocenie popularności platform hostingowych. WPEngine oferuje szybszy i bezpieczniejszy sposób na rozwój marki dzięki wielu zarządzanym platformom WordPress. Zakres firm uwzględnionych w tych planach jest szeroki – od osobistych blogów na niższym końcu po witryny o znaczeniu krytycznym na wyższym poziomie.

WPEngine Plany hostingowe WordPress

Plany hostingowe oferowane przez WPEngine zostały docenione jako posiadające najlepszą w swojej klasie architekturę i skalowalność.

Plan osobisty

Dzięki 60-dniowemu okresowi próbnemu bez ryzyka plan osobisty najlepiej nadaje się dla klientów z prostymi witrynami i minimalnymi budżetami. Ten plan zawiera zaawansowaną technologię i solidną obsługę klienta dostępną przez całą dobę na czacie na żywo. Jest to wspólny plan, co oznacza, że ​​Twoja witryna będzie na platformie z wieloma innymi zasobami. Z tego powodu może pomieścić do 25 000 wizyt miesięcznie, a lokalna przestrzeń dyskowa wynosi 10 GB. Otrzymujesz również bezpłatny certyfikat SSL na subskrypcję. Koszt tego planu wynosi 29 USD miesięcznie.

Profesjonalny plan

Ten plan jest skierowany do firm o stałym ruchu lub dużej liczbie mniejszych witryn. Możesz hostować do 10 witryn, o ile łączna liczba odwiedzin miesięcznie nie przekroczy 100 000. Lokalna pamięć masowa wynosi 20 GB, a po subskrypcji otrzymasz także bezpłatny certyfikat SSL. Koszt abonamentu profesjonalnego wynosi 99 USD miesięcznie, ale okres próbny wynosi 60 dni, aby ocenić przydatność abonamentu.

Plan biznesowy

Podobnie jak dwa powyższe, działa to również na wspólnej platformie, ale obsługuje znacznie wyższy poziom ruchu, 400 000 odwiedzin miesięcznie. Dostępna jest pamięć lokalna o pojemności do 30 GB i mieszcząca do 25 instalacji. Dzięki bezpłatnemu certyfikatowi SSL możesz zagwarantować swoim klientom bezpieczeństwo ich danych i informacji podczas interakcji z witryną. Koszt to 249 USD miesięcznie i ponownie otrzymasz 60 dniowy okres próbny bez ryzyka.

Plan Premium

Jest to zarządzany plan hostingowy WordPress dla firm, które aktywnie się rozwijają i dla których priorytetem jest optymalna wydajność. Otrzymujesz dedykowane środowisko, w którym Twoja witryna jest hostowana na jednym serwerze, w którym uczestniczy dostosowany zespół obsługi klienta. Maksymalna liczba instalacji wynosi do 150, a miesięczna liczba odwiedzin to ponad 1 milion.

Plan klasy korporacyjnej

Jeśli masz ruch przekraczający 5 milionów miesięcznie i potrzebujesz dedykowanego środowiska z lokalną pamięcią do 1 TB, to jest plan, aby przejść. Tylko Plan klasy Enterprise i Plan Premium nie mają okresu próbnego, ponieważ wszystko jest negocjowane i dostosowywane.

Zalety WPEngine WordPress Hosting

Wśród zalet tego hostingu są:

 • Najnowocześniejsza technologia, która obsługuje duży ruch
 • Globalna sieć z centrami danych rozproszonymi w regionach EMEA, USA i Azji i Pacyfiku.
 • Różnorodne plany hostingu dostosowane do twoich potrzeb
 • Doskonała obsługa klienta
 • Skanowanie złośliwego oprogramowania i codzienne kopie zapasowe
 • Wyjątkowy czas pracy

Dlaczego hosting WPEngine WordPress może nie być dla Ciebie

 • Stosunkowo drogi
 • Brak abonamentu telefonicznego w abonamencie osobistym
 • Nie sprzedają domen ani nie zapewniają hostingu poczty e-mail
 • Nie ma środowiska serwerowego opartego na systemie Windows
 • Czapki dla gości

Każdy, kto szuka średniej klasy dostawcy hostingu WordPress, WPEngine stoi wysoko w tej niszy.

 • Najnowocześniejsza technologia
 • Globalna sieć ze strategicznie rozmieszczonymi centrami danych
 • Różnorodność planów hostingowych Doskonała obsługa klienta
 • Skanowanie złośliwego oprogramowania i codzienne kopie zapasowe
 • Wyjątkowy czas pracy

.


Gwarancja zwrotu pieniędzy
60 dni
Miejsca na dysku
10 GB – 400 GB
Nazwa domeny
Nie dotyczy

W dzisiejszym świecie marki są znacznie ważniejsze niż sto lat temu. Marki łączą naukę i psychologię tego, co oferuje Twoja firma w zakresie produktów, a nawet świadczenia usług. Jeśli chcesz, aby Twoja marka przeżyła Twoje produkty i zapewniła wiarygodność, jakość i doświadczenie, musisz pielęgnować jej cyfrowy komponent. O to właśnie chodzi w WPEngine. Jako zarządzany dostawca hostingu WordPress, firma pomaga markom w zwiększeniu ich doświadczenia cyfrowego dzięki różnorodnym planom.

Czy wiesz, że każda sekunda opóźnienia w ładowaniu witryny może spowodować ponad 7% strat w konwersji? A 2-sekundowe opóźnienie może skutkować rezygnacją 87%? Cóż, jeśli nie, teraz wiesz. Dlatego konieczne jest wybranie platformy zapewniającej odpowiednie połączenie technologii i usług w celu zwiększenia wydajności przedsiębiorstwa.

Przegląd WPEngine

WordPress jest zdecydowanie najbardziej niezawodnym kręgosłupem obsługującym miliony witryn internetowych na całym świecie. Właśnie dlatego niektóre usługi hostingowe, takie jak WPEngine, postanowiły skupić się wyłącznie na hostingu na tym systemie zarządzania treścią. WPEngine został oceniony przez wielu graczy na rynku, w tym duże marki, jako ponad-kompetentny dostawca usług hostingowych ze względu na ich doskonały rekord dostępności, nieograniczony miesięczny transfer danych, bezpieczeństwo skoncentrowane na WordPress i inne doskonałe funkcje.

Będąc zarządzanym środowiskiem hostingowym, zaangażowanie wokół WPEngine jest obsługiwane wyłącznie przez ich obsługę klienta 24/7. Środowisko zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o instalacjach i wtyczkach WordPress. W rzeczywistości z WPEngine nie musisz instalować WordPressa, jak w przypadku innych hostów internetowych. Każdy zakupiony plan WPEngine jest fabrycznie zainstalowany z systemem zarządzania treścią. Wyobraź sobie otwarcie otwierającego e-maila, aby wyświetlić dane logowania i odkryć, że nie potrzebujesz żadnej dodatkowej konfiguracji, aby zacząć.

Jeśli chodzi o tworzenie treści, WPEngine oferuje zalety hostingu WordPress, dzięki czemu zapewnia przyjazne środowisko, w którym możesz z łatwością tworzyć strony, posty i galerie. Nie każda wtyczka WordPress, z którą się spotkasz, jest automatycznie kompatybilna z WPEngine. Wynika to z faktu, że firma ocenia wtyczki przed włączeniem ich do swojej platformy. Wykluczające są wtyczki działające negatywnie i duplikujące wszystko, co już ma WPEngine.

WPEngine Zarządzane plany hostingowe WordPress

Jeśli szukasz firmy z różnymi pakietami hostingowymi, nie znajdziesz jej w WPEngine. Wynika to z faktu, że firma ta poświęciła swoje badania, innowacje i tworzenie produktów wokół hostingu WordPress. Dla niektórych osób może się to wydawać wadą, ale z drugiej strony pomogło WPEngine być autorytetem w tej niszy.

Dlatego jeśli chcesz założyć osobistego bloga lub nawet złożoną i skomplikowaną stronę internetową dla swojej marki, WordPress jest jedną z platform, którą warto rozważyć, a przez to WPEngine jako partnera hostingowego. Niezależnie od twoich wymagań, ten dostawca usług hostingowych ma plan, który może pomóc ci osiągnąć twoje cele. Poniżej znajduje się krótki przegląd tego, co oferuje każdy z planów.

Plan osobisty

Jeśli masz jedną witrynę, którą chcesz uruchomić, na przykład osobisty blog lub prostą stronę sklepu, ten pakiet Ci odpowiada. Również ludzie, którzy chcą wdrożyć większy projekt, ale z jakiegoś powodu chcą zacząć od małego i przetestować doświadczenie kilku firm hostingowych i planów przed osiedleniem się na jednej, jest to również dobra platforma wejścia. Jedną z wyjątkowych cech osobistego planu jest to, że jest zasilany innowacyjną technologią i całodobową obsługą klienta.

Jeśli chodzi o lokalne miejsce do przechowywania, ten plan zapewnia do 10 GB miejsca, które technicznie powinno być w stanie pomieścić przesłane pliki i funkcje witryny bez spowalniania. Piękno z dużą ilością miejscowego miejsca do przechowywania polega na tym, że umożliwia bezpieczne przechowywanie dużych ilości danych związanych tylko z domeną i protokołem. Nie udostępniasz nikomu tego miejsca.

Ten plan daje również bezpłatne certyfikaty SSL do zabezpieczania połączeń z przeglądarki internetowej do serwera. Jeśli prowadzisz małą witrynę e-commerce, jest to z pewnością dodatkowa zaleta, ponieważ Twoi klienci z łatwością powierzą Ci swoje informacje, wiedząc, że jest ona bezpieczna i nikt nie może z nią manipulować. Zazwyczaj ten plan obejmuje witryny internetowe, które odwiedza średnio 25 000 odwiedzin miesięcznie.

Profesjonalny plan

Ten zarządzany plan hostingowy WordPress firmy WPEngine jest przeznaczony dla klientów zarządzających witrynami o stałym ruchu, takimi jak duże witryny e-commerce, witryny z narzędziami, a nawet średnie witryny z wiadomościami. Prawdziwą atrakcją profesjonalnych planów jest ich elastyczność. Pozwala zainstalować do 10 witryn, co oznacza, że ​​możesz mieć wszystkie swoje domeny na tej samej platformie, aby ułatwić zarządzanie.

Profesjonalne plany dotyczące natężenia ruchu uwzględniają je u większości klientów. Mogą obsłużyć do 100 000 wizyt miesięcznie, co jest ogromne dla każdej firmy, która ma odpowiedni plan konwersji. Jeśli chodzi o lokalne przechowywanie, ten plan ma dwa razy więcej niż osobisty plan, 20 GB. Zaletą jest również bezpłatny certyfikat SSL, który przekłada się na bezpieczeństwo witryny.

Plan biznesowy

Ten plan pozwala mieć do 25 instalacji. Może się to wydawać dość dużo, ale jeśli jesteś firmą, która ma różne strony internetowe dla różnych produktów lub działasz w więcej niż jednym regionie, uznasz to za pomocne. Limit ruchu dla tego planu jest 4 razy większy niż w planie profesjonalnym przy 400 000 odwiedzin miesięcznie. Oznacza to, że średnia dzienna liczba wynosi około 13 000, co jest dobrą liczbą dla każdej ruchliwej witryny. Lokalna pamięć zapewnia do 30 GB oprócz bezpłatnych certyfikatów SSL.

Wyjątkową cechą tego planu jest GeoIP. Jest to w zasadzie najnowocześniejsza technologia, która pomaga zidentyfikować położenie geograficzne terminala komputerowego za pomocą jego adresu IP. Ta technologia przydaje się podczas generowania treści i chcesz kierować ją do określonej lokalizacji lub dostosowywać do niej. Również ukierunkowane reklamy, zapobieganie spamowi i ograniczony dostęp na podstawie lokalizacji mogą być dobrze wykonywane za pomocą GeoIP.

Plan Premium

Są organizacje, których priorytetem jest optymalne działanie ich stron internetowych. Krótko mówiąc, nie możesz pozwolić, by Twoja sekunda zwolniła lub spadła. Jeśli jesteś takim klientem, to dokładnie tego potrzebujesz. Tym, co wyróżnia ten plan, jest to, że łączy unikalne cechy środowiska pojedynczego serwera. W rzeczywistości plan ten zapewnia własne, dedykowane środowisko wraz z ukierunkowaną obsługą klienta i mnóstwem innowacji, które pozwolą zwiększyć wydajność..

Z tego powodu ten plan jest wysoce spersonalizowany i można go ustawić, gdy WPEngine zrozumie twoje unikalne potrzeby. W przeciwieństwie do innych, które mają stałą kwotę miesięcznie, ten plan nie ma wyraźnej liczby. Dzięki zarządzanemu wdrożeniu, które jest jedną z kluczowych funkcji planu premium, możesz łatwo przenosić witryny bez opóźnień.

Plan klasy korporacyjnej

Jest to najlepszy plan pod względem czasu pracy, wydajności i skalowalności, jaki ma WPEngine. Jest to plan zarezerwowany dla witryn o znaczeniu krytycznym i tych, które mają wyjątkowo duży ruch. Istnieje dedykowane środowisko klastrowe, w którym witryny są zabezpieczone. Obsługa klienta poświęcona temu planowi jest najwyższej jakości.

Podobnie jak plan premium, plan klasy korporacyjnej zarządza wdrożeniem, aby ułatwić przenoszenie witryn. Jednak jedyną cechą tego planu jest technologia równoważenia obciążenia. Z technicznego punktu widzenia równoważenie obciążenia to technologia, która umożliwia rozłożenie obciążeń na wiele zasobów, takich jak klaster komputerowy. Zaletą tego jest to, że wykorzystanie zasobów jest wysoce zoptymalizowane, a przepustowość zmaksymalizowana. Każdy klient odwiedzający Twoją witrynę doceni zminimalizowany czas reakcji i szybkość witryny. Jest to również jedyny plan, który ma strategiczne zarządzanie kontem, całodobową obsługę zgłoszeń i wydajność aplikacji.

Zaleta WPEngine

Według statystyk zebranych z WPEngine firma ma doświadczenie w obsłudze ponad 60 000 klientów w 136 krajach na całym świecie. Ich centra danych znajdują się w regionie EMEA, Stanów Zjednoczonych i Azji i Pacyfiku. Zapewnia to, że prędkość witryn klientów jest zawsze wysoka, niezależnie od ich lokalizacji. Aby wykorzystać to doświadczenie, WPEngine ma następujące kluczowe zalety.

Bezpieczeństwo strony internetowej

Jeśli jesteś firmą, która chce sprzedawać produkty za pośrednictwem swojej witryny, jedną z rzeczy, których powinieneś szukać i mieć gwarancję, jest certyfikat Secure Socket Layer (SSL). Zaletą tego certyfikatu jest to, że zabezpiecza przepływ informacji od klienta do serwerów. Ta pewność siebie pomaga zdobyć reputację, którą można łatwo przełożyć na konwersje. Na korzyść klientów WPEngine dostępny jest jeden bezpłatny certyfikat SSL dla każdej subskrypcji hostingu od osobistej do korporacyjnej.

Oprócz tego WPEngine codziennie skanuje złośliwe oprogramowanie i ma silną zaporę ogniową zaprojektowaną do blokowania wszelkich zagrożeń. Mają obietnicę, że każda witryna, która zostanie zaatakowana przez hakera, zostanie naprawiona bezpłatnie przez ich zespół.

E-commerce i e-mail marketing

Specjalizacja WPEngine w przestrzeni hostingowej WordPress przyniosła wiele innych korzyści, z których klienci mogą łatwo korzystać, aby rozwijać swoje firmy internetowe. Jednym z tych skarbów jest ogromna biblioteka wtyczek systemu zarządzania treścią zaprojektowana specjalnie dla e-commerce. Niektóre wtyczki obejmują WooCommerce i Shopify.

Do tego dochodzi wiele technologii e-mail marketingu, takich jak Mailflow, Drip i DirectIQ. Nawet przy niewielkiej opłacie pobieranej przez firmy zajmujące się marketingiem e-mail i e-commerce lepiej jest działać w tej przestrzeni.

Doskonały czas pracy

Każda usługa hostingowa warta swojej soli musi ustalić priorytet dostępności strony. Wynika to wyłącznie z tego, że witryny, które mają nieprzewidywalne przestoje, frustrują klientów i w dużym stopniu ograniczają dostępność oferowanych produktów i usług. Możesz dosłownie przetestować czas pracy WPEngine za pomocą narzędzia do monitorowania witryny i udowodnić ich niesamowitą stabilność. Uptime w większym stopniu wpływa na komfort korzystania z Internetu przez klientów.

Obsługa klienta

Nie ma znaczenia, jak dobrze produkt jest lub jest sprzedawany, jeśli nie będzie solidnego zespołu obsługi klienta, który by go wspierał, wynik końcowy nie będzie znaczący. Zdając sobie sprawę, że nie wszyscy są guru w Internecie, WPEngine wdrożyło jedną z najbardziej pomocnych linii obsługi klienta, aby zaspokoić różne zapytania z całego świata. Posiadają dedykowaną linię telefoniczną, która jest otwarta 24/7 i bezpłatna.

Ponadto mają internetową platformę czatu na żywo, która jest ponownie otwarta przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, aby klienci mogli dzielić się swoimi doświadczeniami, zadawać pytania i szukać wyjaśnień. Ta platforma jest szczególnie korzystna dla abonentów Personal Plan, ponieważ nie są oni objęci bezpłatnym telefonicznym wsparciem.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Dostawca usług hostingowych, który jest przekonany o oferowanych produktach, nie może powstrzymać się przed podaniem swoim klientom kawałka ciasta, zanim podejmą zobowiązanie zakupowe. WPEngine zdecydowanie przewyższa to, co większość konkurentów oferuje jako okno próbne. Dają 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za abonament osobisty, profesjonalny i biznesplan. Nie dotyczy to jednak planów hostingowych Premium i Enterprise Grade.

Minusem WPEngine

Poza doskonałymi funkcjami i innowacyjną technologią niektórzy klienci czują się wykluczeni z WPEngine ze względu na niektóre z nich:

 • Ograniczenia liczby odwiedzających – Ograniczenie liczby odwiedzających, które może pomieścić witryna, jest przeszkodą, szczególnie dla firm rozpoczynających działalność, które chcą skorzystać z tanich pakietów.
 • Stosunkowo drogie – nawet z osobistym planem wycenionym na 29 USD miesięcznie, WPEngine są nadal drogie w porównaniu do niektórych konkurentów. W ciągu roku klienci korzystający z tego planu płacą 348 USD, co jest dość dużą kwotą na prowadzenie bloga.
 • Brak telefonicznego wsparcia dla abonamentu osobistego – jest to jedna z największych rozczarowań dla subskrybentów w tej kategorii, ponieważ mogą oczekiwać więcej po tej cenie. To pozostawia abonentów polegać tylko na obsłudze czatu na żywo.
 • Brak hostingu poczty e-mail – klienci oczekują hostingu poczty e-mail w ramach pakietów oferowanych przez WPEngine. Jednak tak nie jest i do pewnego stopnia sfrustrowało to niektórych subskrybentów, którzy muszą szukać hostingu w innym miejscu.

Dolna linia

Patrząc zarówno na zalety, jak i wady, WPEngine oferuje kluczowe funkcje pełne przydatnych funkcji, które mogą dać ci miękkie lądowanie, gdy chcesz ustalić swój ślad w Internecie. Przyjazne funkcje WordPress sprawią, że twoje wrażenia będą cenne, szczególnie z pomocą przedstawicieli obsługi klienta, którzy są zawsze online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map