Przegląd WebHostingHub

„Zdecydowanie skierowany do początkujących. Raporty pokazują, że hosting jest szybki, ale obsługa klienta może być powolna. ”

WebHostingHub jest dość nowy na scenie usług hostingowych. Ten dostawca działa dopiero od około 12 lat. Ale podobnie jak starsze firmy hostingowe, WebHostingHub już się wyrobił.

Jest znany jako solidny dostawca usług dla witryn prywatnych i małych firm. Specjalizują się w hostowaniu stron blogów, więc ich funkcje są skierowane do tej konkretnej branży. Firma ta szczyci się tym, że każda osoba może stworzyć stronę internetową i umieścić ją online w ciągu kilku minut po zarejestrowaniu się w swoim planie. Ich jedyny wspólny plan hostingowy oferuje nieograniczone zasoby i inne typowe funkcje. Jednym z powodów, dla których wielu klientów wybiera WebHostingHub, jest to, że firma oferuje wybór między dwoma centrami danych. Jak wielu wie, bliskość centrum danych może mieć wpływ na wydajność witryny. Pozwalając swoim klientom wybrać bliższe centrum danych, ich abonenci mogą cieszyć się wyższą wydajnością. Za specjalną cenę 3,99 USD miesięcznie jest to już wystarczająco dobra oferta dla osób poszukujących hostingu z podstawowymi funkcjami.

Ważne jest, aby stwierdzić, że jest to cena promocyjna. Standardowa stawka za plan wynosi 4,95 USD. Jest to wciąż znacznie tańsze niż stawki promocyjne innych firm.

[layerlider id = ”5 ″]

CENA ZA MIESIĄC4,99 USDUPTIME I SPEED85%
MIEJSCA NA DYSKUUNLITWOJA DOMENAWOLNY
PASMOUNLIOGÓLNA OCENA8/10

Funkcje i łatwość użycia

Obecnie dostawcy hostingu mają tak często plany z nieograniczonymi funkcjami, takimi jak miejsce na dysku, konta ftp, przepustowość, bazy danych i adresy e-mail. Oto, co otrzymasz, gdy zarejestrujesz się w webhostinghub. Oprócz tego otrzymasz:

• Dostęp do zaawansowanych systemów bezpieczeństwa z suphp
Spokój ducha dla webmastera wynika ze świadomości, że jego strona internetowa jest zabezpieczona przed atakiem. Jest to jedna z cech, z której jest dumny Whh lub WebHostingHub.

• Gratisy dla reklam internetowych
Twoja strona nie przetrwa, chyba że uzyskasz wielu odwiedzających. Pomoże Ci w tym publikowanie reklam w strategicznych lokalizacjach. Whh daje swoim klientom kredyty o wartości do 75 USD do wykorzystania na yahoo !, bing i słowa reklamy Google.

• Bezpłatny transfer lub rejestracja domeny
Jeśli masz już zarejestrowaną nazwę domeny, możesz bezpłatnie przenieść ją na swoje konto WebHostingHub. Firma poniesie również koszty rejestracji Twojej pierwszej nazwy domeny, jeśli jeszcze ją masz.

• Dostęp do Premium Site Builder
W większości firm, gdy dają ci dostęp do kreatora stron, dostajesz tylko wersję podstawową. Jeśli chcesz stworzyć bardziej złożoną stronę internetową, musisz dodatkowo zapłacić.

Dzięki webhostinghub możesz korzystać z wersji premium bez dodatkowych kosztów. Dzięki webhostinghub możesz korzystać z wersji premium bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że masz dostęp do większej liczby szablonów, motywów i narzędzi, dzięki którym Twoja witryna będzie atrakcyjna wizualnie i bardzo funkcjonalna.

Niezawodność

Podobnie jak inne firmy, które obiecują, że ich czas pracy pozostanie powyżej 99%. Stale aktualizują swoje systemy i używają tylko najnowszych i najszybszych serwerów i innego sprzętu, aby zapewnić doskonałą wydajność. Ich system jest stale monitorowany, dzięki czemu każdy problem można łatwo wykryć i rozwiązać bez powodowania przerw w świadczeniu usług.

Obsługa klienta i pomoc techniczna

Jeśli chcesz skontaktować się z obsługą klienta webhostinghub, możesz użyć typowych opcji: telefon, e-mail lub czat na żywo. Jeśli zaczynasz i nie wiesz, od czego zacząć, możesz przejść na ich oficjalną stronę internetową i przeczytać przewodnik po hostingu, aby uzyskać orientację. W ich bazie wiedzy znajdują się także liczne artykuły i samouczki wideo, które pomagają w rozwiązywaniu typowych problemów.

Ostateczny werdykt

Jedyną wadą, którą można zauważyć podczas rejestracji w WebHostingHub, jest to, że oferują hosting dzielony tylko przez Linux. Nie stanowi to problemu, jeśli planujesz stworzyć małą stronę internetową. Jeśli jednak chcesz mieć dedykowany serwer lub serwer VPS, lub jeśli programista Twojej witryny wymaga użycia serwera z systemem Windows, być może będziesz musiał poszukać innej firmy hostingowej.

AKTYWUJ KUPON 3,99 USD
PLUS: UZYSKAJ 200 USD KREDYTÓW REKLAMOWYCH Z GOOGLE, TWITTER, BING & YAHOO!

Aktywuj kupon i otwórz witrynę

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map