Przegląd Web Hosting Pickaweb

Pickaweb ma wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces online. Zapewniają tobie mnóstwo funkcji, które są atrakcyjne zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów wyjątkowy poziom wsparcia. Dowiedz się więcej o PickaWeb w naszej pełnej recenzji.


Hosting Pickaweb
UPTIME
980
PRĘDKOŚĆ
951
WSPARCIE
962
CENA £
943
FUNKCJE
975
ZIELONY
979
INNOWACYJNE
964

Pickaweb został założony w 1999 roku w jednym celu: stworzyć szybką, niezawodną i niedrogą usługę hostingu. Pickaweb jest wiodącym w Wielkiej Brytanii / wszystkie ich serwery znajdują się w centrum danych w Londynie / firma hostingowa oferująca doskonałe rozwiązania hostingowe.

Szybki, niezawodny i niedrogi hosting – Ich sieć hostingowa oparta jest na szybkich i niezawodnych systemach operacyjnych Linux i Unix. Pickaweb dużo inwestuje w najnowszą infrastrukturę chmurową o wysokiej dostępności Dyski SSD (SSD) dla dodatkowej prędkości i niezawodności. Używają tylko sprzętu klasy Enterprise. Ich serwery są pełne pamięci RAM, są bardzo wydajne i odporne. Londyńskie centrum danych Pickaweb gwarantuje dostępność sieci na poziomie 99,9%, ale faktyczny czas pracy w ostatnim miesiącu wyniósł 100%.

Szybki jak błyskawica – Pickaweb skonfigurował swoje serwery ze skonfigurowanym oprogramowaniem LiteSpeed, co oznacza znacznie szybszy czas ładowania Twojej witryny. LiteSpeed ​​Web Server zużywa mniej procesora i pamięci niż Apache, a to użycie pozostaje przewidywalne nawet przy skokach ruchu lub atakach DDoS. Aby lepiej zrozumieć, dlaczego szybkość firmy hostingowej bardzo ważne, możesz sprawdzić naszą infografikę.

Zainstaluj 100 najpopularniejszych narzędzi, takich jak WordPress, PrestaShop, Joomla, Magento, Drupal i wiele więcej.

Bezpieczeństwo – ochrona fizyczna zaczyna się przy bramie frontowej, całe miejsce jest chronione przez 3-metrowe ogrodzenie i monitorowane przez CCTV IP przez akredytowany personel ochrony 24x7x365. Wirtualne bezpieczeństwo jest bardzo ważne dla Pickaweb, dlatego często aktualizują jądro serwera, panel sterowania, apache, PHP, MySQL, Exim itp. Zapewniają również zaporę ogniową i usługę filtrowania spamu.

Dlaczego kochamy Pickaweb

Kopie zapasowe serwerów Pickaweb są wykonywane przy użyciu oprogramowania r1soft. Wykonują regularne codzienne, cotygodniowe i miesięczne kopie zapasowe, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Zasadniczo Twoje dane są bezpieczne dzięki Pickaweb.

funkcje – nawet najtańszy hosting dzielony Oferty Pickaweb są wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia witryny – Łatwy w użyciu panel sterowania / cPanel /, instalacja jednym kliknięciem, takie jak WordPress, PrestaShop, Joomla, Magento, Drupal itp., Anti Spam , Bezpłatna migracja strony, Kreator stron, Dreamweaver i FTP, wsparcie Premium i pełna 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Wyjątkowy poziom wsparcia – Pickaweb zapewnia wsparcie 24×7 przez telefon, czat na żywo i e-mail. Każdy członek zespołu jest w pełni przeszkolony w zakresie znajomości firmy i usług wewnątrz i na zewnątrz, biegle posługuje się językiem angielskim i ma doskonałe umiejętności techniczne.

Dlaczego kochamy Pickaweb

Praktycznie bez czasu oczekiwania na czacie i telefonie otrzymujesz jedno z najlepszych wsparcia na rynku!

Wreszcie, wzięliśmy pod uwagę recenzje użytkowników z jednej z najlepszych stron z recenzjami – TRUSTPILOT i jest to 9,8 / 10 z ponad 150 recenzji.

ODWIEDZIĆ Logo Pickaweb I OTRZYMUJ NASZE ZNIŻKI

Techniczny

 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • Darmowa konfiguracja; Transfer
 • Bezpłatnie 1 Kliknij opcję Instalacje aplikacji
 • Darmowy, łatwy w użyciu Kreator stron internetowych
 • cPanel i FTP Access
 • Nowe szybkie serwery o doskonałej wydajności
 • Najnowocześniejsze centrum danych w Londynie
 • Korzystanie z dysków twardych 10K SAS
 • Hosting SSD
 • Plan hostingowy budżetu nie zezwala na korzystanie z baz danych MySQL

Wsparcie

 • Wsparcie techniczne 24/7
 • Linia pomocy 24/7 w Wielkiej Brytanii
 • Darmowe migracje stron internetowych
 • 24/7 czat na żywo i wsparcie telefoniczne
 • Brak czasu oczekiwania na czacie i telefonie
 • Bogata baza wiedzy
 • Samouczki wideo
 • Nie znaleźliśmy żadnych

cennik

 • Elastyczne plany
 • Plan budżetu zaczyna się od 2,49 £ / mc.
 • 30 dni zwrotu pieniędzy
 • Musisz kupić plan początkowy / $$3.99/mo./, ponieważ plan budżetowy nie oferuje baz danych MySQL

Wydajność hosta

Wyniki testu Pickaweb

Pierwszym i prawdopodobnie najważniejszym narzędziem jest Test ping:

Ping pozwala przetestować osiągalność hosta i zmierzyć czas podróży w obie strony dla wiadomości wysyłanych z hosta inicjującego na komputer docelowy.

Wyniki hosta kontrolnego pokazują super szybki ping z Wielkiej Brytanii – mniej niż 1ms!

Wyniki testu Pickaweb

Pingdom przetestuj wydajność prędkości z serwera w Amsterdamie.

Jak widać, witryna WordPress, która jest w pełni funkcjonalna od lat, ładuje się o 97% szybciej niż inne testowane witryny o klasie wydajności 93/100.

Czas ładowania strony wyniósł 493 ms.

Wyniki testu Pickaweb

Test warunków skrajnych z LoadImpact pomaga określić zdolność do obsługi określonej liczby użytkowników (obciążenia) w Twojej witrynie. Celem jest sprawdzenie, jak będzie wyglądać Twoja witryna, jeśli zostanie obciążona zarówno oczekiwaną, jak i stresującą ilością obciążenia.

Nawet gdy 25 użytkowników przegląda naszą stronę internetową, czas ładowania jest równy (mniej niż 3 s.) Każdemu z nich.

To są bardzo dobre wskazówki.

Możesz również sprawdzić inne firmy hostingowe z Wielkiej Brytanii, recenzje i porównania tutaj.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map