Przegląd TMDHosting

Jak firma TMD znalazła się na szczycie listy firm hostingowych w Wielkiej Brytanii? Tl; DR


Jak już wiesz, wymieniamy tylko renomowane firmy z najlepszym sprzętem, który sprawi, że Twoje projekty będą przebiegać sprawnie. Różnica polega na tym, jak poważnie firma bierze wsparcie i bezpieczeństwo.

TMDHosting-new-logo-Black-500px
UPTIME
995
PRĘDKOŚĆ
998
WSPARCIE
977
CENA £
982
FUNKCJE
972
ZIELONY
970
INNOWACYJNE
989

W TMDHosting biorą jedno i drugie. Możesz poprosić o wszystko w systemie biletowym, na które odpowiedź jest udzielana średnio w 15 minut, wsparcie to wewnętrzny personel sysadmin, który jest dostępny 24/7, nawet w święta. Mają harmonogram tworzenia kopii zapasowych, który przechowuje w zdalnej lokalizacji wszystkie twoje pliki przynajmniej raz w tygodniu. Ping do Londynu z centrum danych w Amsterdamie to tylko 8,5 ms. Dostajesz CPanel i Softaculou, dzięki czemu możesz wdrożyć swój projekt w 30 sekund. Ponadto mają 60-dniową polisę zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz bezpiecznie przetestować usługę. Spróbuj na www.tmdhosting.com i daj nam znać, co myślisz.

Przegląd

Hosting TMD został założony w 2007 roku z 4 pracownikami i przez 7 lat rośnie do ponad 70 pracowników i około 70 000 hostowanych stron internetowych. Ten stały wzrost jest jednym ze wskaźników jakości usług hostingowych.

Firma została założona w Orlando, Floryda, ale się rozwinęła i teraz kolokuje sprzęt najwyższego poziomu w 4 centrach danych, z których jedno znajduje się w Amsterdamie i ma szybki czas reakcji w Wielkiej Brytanii oraz, jak wiemy, lokalizacja twojego projektu ma znaczenie zarówno pod względem SEO, jak i UX.

Hosting jest skalowalny i możesz zacząć od małych, a jeśli projekty rosną z czasem, faceci z TMD hosting mają moc, aby przenieść Cię na lepszą maszynę. Oferują różne plany, takie jak wspólny hosting, hosting dla sprzedawców, hosting dedykowanych serwerów, hosting e-commerce.

Technologia

Czas pracy w ostatnim roku kalendarzowym wynosi 99,9996%, a oto sonda ping z jednego z naszych serwerów z Amsterdamu w kierunku testowego adresu IP GTMetrix z siedzibą w Londynie:

root @ node01 [~] # ping -c10 217.27.250.160
PING 217.27.250.160 (217.27.250.160) 56 (84) bajtów danych.
64 bajty z 217.27.250.160: icmp_seq = 1 ttl = 56 czas = 8,53 ms
64 bajty z 217.27.250.160: icmp_seq = 2 ttl = 56 czas = 8,45 ms
64 bajty z 217.27.250.160: icmp_seq = 3 ttl = 56 czas = 8,48 ms
64 bajty z 217.27.250.160: icmp_seq = 4 ttl = 56 czas = 8,44 ms
64 bajty z 217.27.250.160: icmp_seq = 5 ttl = 56 czas = 8,49 ms

Używają sprzętu najwyższego poziomu z dyskami SSD, które zmieniają się kilka razy w roku, a serwery są super szybkie. Możesz to przetestować, instalując WordPress lub Joomla i uruchomić go w ciągu 30 sekund (w tym kliknięć).

Dostajesz CPanel dzięki czemu otrzymujesz wszystkie narzędzia niezbędne do migracji projektu na serwer w mgnieniu oka. Z Softaculou do Twojej dyspozycji możesz zainstalować swoją ulubioną aplikację i uruchomić ją w 30 sekund.

Wsparcie

Zaletą obsługi TMD jest bezpłatna migracja istniejącego projektu. Personel pomocy technicznej jest doświadczony, ma siedzibę w Europie, a dzięki systemowi biletów Twoje problemy rozwiązuje się średnio po 15 minutach (w naszym przypadku na oba bilety, które opublikowaliśmy podczas testów, odpowiedzieliśmy w ciągu 7 minut)

To, co lubimy w TMDhosting, to ich stosunek do wsparcia. Oto, na co odpowiedzieli, kiedy ich o to zapytaliśmy:

„Nie zlecamy na zewnątrz jednego stanowiska poza naszą siedzibą. Zapewnienie wyższej jakości na każdym poziomie usług – infrastruktury, obsługi klienta i wsparcia technicznego – wymaga wielu osób pracujących jak jeden. Zdarza się to rzadko na stanowiskach zleconych na zewnątrz i nigdy nie poświęcamy jakości ponad wydatki Mamy obsługę klienta, wsparcie techniczne i administratorów systemu dostępnych 24/7, nawet w święta.

Żądania są początkowo obsługiwane w ciągu 15 minut, a my staramy się dostarczać rozwiązania tak szybko, jak to możliwe, średnio po około 20 minutach od pierwszej odpowiedzi. Jest to jednak bardzo zależne od żądania, ale większość z nich udziela odpowiedzi w ciągu pierwszych 15 minut po ich złożeniu. Bardziej skomplikowane zajmują od 20 do 30 minut, a jeśli coś jest naprawdę trudne, może to potrwać do godziny, ale to dość rzadkie ”.

Minusem jest to, że nie ma numeru telefonu do obsługi w Wielkiej Brytanii i nie mogliśmy znaleźć opcji czatu na żywo w obszarze użytkownika (czat na żywo na stronie głównej, więc jeśli masz pilny problem, możesz go wypróbować, byli przydatne, gdy testowaliśmy usługę).

Ponadto sekcja Samouczki na stronie jest nieaktualna. Ale rekompensuje to bezpłatna migracja i szybkie wsparcie. Pamiętaj więc – jeśli masz jakieś pytania – opublikuj zgłoszenie do pomocy technicznej.

Ochrona danych

Jednym z najważniejszych punktów w ocenie firm hostingowych, które wymieniliśmy na top5hosting, jest to, jak poważnie traktują bezpieczeństwo danych i jak bezpieczne są przy nich Twoje dane. Centrum danych w Amsterdamie, w którym kolokowane są serwery, ma bezpieczeństwo wojskowe. Oto, co powiedzieli, kiedy zapytaliśmy ich o sposób obsługi danych w firmie:

„Bardzo poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa danych i mamy ścisły harmonogram tworzenia kopii zapasowych na wszystkich naszych platformach (udostępnione, odsprzedawca, VPS / Cloud, dedykowane) – wykonujemy migawki plików / folderów co najmniej raz w tygodniu, podczas gdy wykonujemy kopie MySQL i inne treści związane z DB na codzień, zachowując je do 7 dni wstecz.

Proces jest zautomatyzowany, ale nasi administratorzy systemu sprawdzają go codziennie, upewniając się, że migawki są wykonywane prawidłowo. Wszystkie kopie zapasowe są przechowywane w zdalnej lokalizacji. W naszym zespole administratorów systemu mamy osoby zajmujące się monitorowaniem wszelkich możliwych zagrożeń bezpieczeństwa lub wydań poprawek, mających zastosowanie do używanego przez nas oprogramowania. Reagujemy na zagrożenia bezpieczeństwa i stosujemy łatki zgodnie z naszą polityką „jak najszybciej”.

Jesteśmy w ścisłej współpracy ze wszystkimi naszymi dostawcami oprogramowania, takimi jak CloudLinux i cPanel, i nie jest rzadkie stosowanie łaty, zanim zostanie ona publicznie ogłoszona. W naszym zespole mamy także kilku współpracowników. ”

O czym należy pamiętać podczas śpiewania

Dbaj o bezpieczeństwo e-maili rejestracyjnych, informacje DNS i adres IP serwera powinny tam być, jeśli ich szukasz (ponieważ nie można ich znaleźć w obszarze użytkownika). Jeśli masz jakieś pytania, opublikuj zgłoszenie do pomocy technicznej, są bardzo pomocne. I możesz to sprawdzić samemu w ten sposób :)

Upewnij się, że Twój projekt został wdrożony na serwerze w Amsterdamie. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, poproś o wsparcie, aby go przenieść. (Oczywiście, jeśli kierujesz reklamy na Wielką Brytanię, a nie USA czy Azję).

Podsumowując

TMDHosting jest bardzo dobrze znany z zapewniania najnowocześniejszych technologii w przystępnej cenie z doskonałą obsługą klienta, która jest bezpłatna. Jest świetny dla osób, które nie mają wiedzy technicznej lub mają niewielką wiedzę, ponieważ mogą z niej skorzystać i zaoszczędzić czas i pieniądze na instalowaniu aplikacji, modułów itp. Mają też 2-miesięczną politykę zwrotu pieniędzy, dlatego zalecamy przetestowanie TMDHosting i pozostanie przy je, jeśli podoba ci się usługa.

ODWIEDZIĆ logo tmdhosting I OTRZYMAJ 50% ZNIŻKI

Techniczny

 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • Darmowa konfiguracja; Transfer
 • Nieograniczony ruch, e-maile, bazy danych
 • Bezpłatna cotygodniowa kopia zapasowa
 • cPanel
 • Bezpłatny CDN CloudFlare
 • Najlepsza wydajność strony dzięki SuperCacher
 • Automatyczny instalator dla łatwego startu
 • Nowe szybkie serwery o doskonałej wydajności
 • Najbliższe centrum danych znajduje się w Amsterdamie

Wsparcie

 • Wsparcie techniczne 24/7
 • Darmowa konfiguracja; Transfer
 • Wsparcie europejskie 24/7
 • SysAdmins zajmie się Twoimi biletami w 15 minut
 • Zapewniają eksperckie wsparcie aplikacji oprócz hostingu (WordPress, Joomla, Magento)
 • Brak numeru telefonu do pomocy technicznej w Wielkiej Brytanii
 • Brak czatu na żywo w obszarze użytkownika

cennik

 • Elastyczne plany
 • Można kupić co miesiąc
 • Zaczyna się od 1,75 £ / mc.
 • Zwrot pieniędzy w ciągu 60 dni
 • Nie znaleźliśmy żadnych

Przegląd backendu

Tutaj udostępniamy kilka zdjęć zaplecza hostingowego TMD (cPanel), dzięki czemu można uzyskać lepszy pomysł na temat intuicyjnego obszaru użytkownika, który otrzymujesz po rejestracji.

Wydajność hosta

Wyniki testu tmdhosting

Pingdom przetestuj wydajność prędkości z serwera w Amsterdamie.

Jak widać, domyślna instalacja WordPress, którą wykonaliśmy dla testu, bez żadnych wtyczek pamięci podręcznej ani dostosowań prędkości działała 85% szybciej niż wszystkie testowane strony internetowe.

Czas ładowania strony wynosił 1,29s.

Wyniki testu tmdhosting

Test warunków skrajnych z LoadImpact pomaga określić zdolność do obsługi określonej liczby użytkowników (obciążenia) w Twojej witrynie. Celem jest sprawdzenie, jak będzie wyglądać Twoja witryna, jeśli zostanie obciążona zarówno oczekiwaną, jak i stresującą ilością obciążenia.

Nawet gdy 25 użytkowników przegląda naszą stronę internetową z lokalizacji w Brazylii, czas ładowania wynosi średnio 2 sekundy.

To są bardzo dobre wskazówki.

Możesz również sprawdzić inne firmy hostingowe z Wielkiej Brytanii, recenzje i porównania tutaj.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map