Przegląd StartLogic

Sercem StartLogic jest wizja, która ma pomóc małym firmom odkryć ich potencjał online, umożliwiając im tworzenie stron internetowych. Ta firma pragnie zapewnić firmom przestrzeń i platformę nie tylko do rozwoju, ale także do rozwoju online. Od momentu ich powstania, do 2003 r., Firma ogromnie się rozrosła do obecnej bazy klientów, która wynosi ponad 100 000, rozmieszczonych na całym świecie.


Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem biznesowym, StartLogic może teraz pochwalić się tym, że w pełni rozumie wymagania konsumentów w zakresie hostingu. Niezależnie od doświadczenia, potrzeb i historii małych firm, StartLogic jest zdeterminowany, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość korzystania z Internetu i najlepszą wartość. Firma oferuje jedne z najbardziej przystępnych cenowo rozwiązań hostingowych dla osobistych blogów, portfolio online i pełnoprawnych witryn e-commerce.

Współpraca z Google w 2011 r. Spowodowała, że ​​podjęli wysiłki, aby pomóc firmom w ustaleniu ich śladów online. Wraz z internetowym gigantem StartLogic wdrożył program o nazwie „Get Your Business Online”, który oferował przydatne narzędzia do budowania stron internetowych, edukację i wiedzę, aby rozwijać się i rozwijać w Internecie.

Poniższy opis maluje odnoszącą sukcesy firmę hostingową, ale pytanie, które większość ludzi regularnie zadaje w Internecie, brzmi: czy StartLogic może spełnić swoje obietnice?

Aby odpowiedzieć na powyższe pytanie i wiele innych problemów, uważam, że ważne jest, aby spojrzeć na niektóre funkcje zintegrowane z usługą hostingową StartLogic. Obejmuje to między innymi plany hostingowe, ceny, obsługę klienta, historię dostępności. Recenzja obejrzy również wszystkie zalety i wady, dzięki czemu decydując się na hosting witryny w StartLogic, zrozumiesz, w co się pakujesz.

Plany hostingu przez StartLogic

Zanim zagłębimy się w zawiłości planów hostingowych i ich funkcje, ważne jest, aby zrozumieć, że StartLogic zainwestował w różne plany hostingowe skierowane do małych firm. Z tego powodu ich ceny są dokonywane w sposób uwzględniający mniejsze budżety, co jest typowe dla tych małych firm. Liczba oferowanych przez nich planów hostingowych wynosi łącznie 6, z czego 3 to wspólne plany hostingowe, a pozostałe 3 plany wirtualnego serwera prywatnego (VPS). Oprócz tego możesz kupować nazwy domen bezpośrednio w StartLogic, a także wiele innych produktów i usług, które pomogą Ci zakotwiczyć działalność online.

Wspólny hosting

StartLogic korzysta z serwerów opartych na Linuksie zamiast Microsoft we wspólnym hostingu. Cena wywoławcza wynosi 4,50 USD miesięcznie, co jest prawdopodobnie jedną z najtańszych ofert wśród dostawców hostingu. We współdzielonym hostingu strony małych firm są umieszczane na tym samym serwerze i mogą dzielić przestrzeń hostingową. Na backendie serwerami zarządza StartLogic, co oznacza, że ​​obsługiwane są wszelkie instalacje oprogramowania serwera, wsparcie techniczne i aktualizacje bezpieczeństwa. Zaletą StartLogic w hostingu stron internetowych w systemie operacyjnym Linux jest bezpieczeństwo i niezawodność.

Jeśli jesteś firmą lub osobą, która szuka prostych rozwiązań dla stron internetowych, StartLogic może zdecydowanie pomóc Ci w udostępnianiu planów hostingowych. Rozumiejąc, że nawet w przypadku hostingu dzielonego istnieją zróżnicowane potrzeby, firma postanowiła dostosować swoje pakiety hostingowe i podzielić je na trzy: Express, Pro i Superarge. Każdy z tych planów, zgodnie z oczekiwaniami, zapewnia dostęp do szerokiej gamy funkcji i narzędzi niezbędnych do uruchomienia witryny bez wydawania dużych zasobów..

Plan ekspresowy

Nie musisz mieć doświadczenia w prowadzeniu strony internetowej, aby założyć ją online. To jest wiadomość, którą StartLogic wysyła za pośrednictwem planu wspólnego hostingu Express, który kosztuje 4,50 USD miesięcznie. Jest to po prostu idealne rozwiązanie, którego szukają firmy, zwłaszcza podstawowe małe firmy, nowicjusze, witryny osobiste i technofobowie. Ten plan jest również odpowiedni dla osób, których harmonogramy są tak zajęte, że nie mogą usiąść, aby złożyć stronę internetową. Subskrybując ten plan, gwarantujesz w pełni funkcjonalną stronę internetową, uruchomioną w ciągu kilku minut.

StartLogic ma narzędzie do tworzenia witryn znane jako Site Expresso, które wykonuje ciężkie prace i wszystkie skomplikowane czynności związane z tworzeniem strony internetowej. Kreator witryn nawet generuje unikalne treści dla Twojej witryny, dzięki czemu możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy i czasu na tworzeniu treści. Podczas generowania treści Site Expresso wykorzystuje podstawowe informacje podane podczas konfigurowania strony internetowej. Musisz tylko odpowiedzieć na kilka pytań podczas konfigurowania strony internetowej i już wkrótce będziesz mieć gotową stronę, która jest w pełni dostosowana do twoich potrzeb.

Inne funkcje, z których będziesz korzystać w ramach tego planu, to 5 GB miejsca na dysku, przepustowość 100 GB, 5 adresów e-mail i darmowe kredyty reklamowe o wartości 175 USD. Maksymalna liczba stron na konto tutaj jest tylko jedna, a ty masz również dostęp do jednej bazy danych MySQL.

Pro Plan

Ten wspólny plan hostingu jest skierowany do firm i osób, które chcą zwiększyć swoją obecność w Internecie. Daje to możliwość dostosowania własnej strony internetowej. Jeśli jesteś małym biznesem, blogerem, organizacją non-profit lub kreatywnym profesjonalistą i szukasz idealnego rozwiązania, które pomoże Ci tworzyć elastyczne strony internetowe, Pro Plan StartLogic to prawdziwa okazja.

Począwszy od 5,99 USD miesięcznie, Pro Plan zapewnia nieograniczone miejsce na dysku, skalowalną przepustowość, nieograniczoną liczbę stron internetowych na konto, nieograniczoną liczbę adresów e-mail, bezpłatne kredyty reklamowe o wartości 175 USD oraz 10 baz danych MySQL.

Ten plan pozwala Ci zbudować witrynę od podstaw z dużą elastycznością i łatwością, korzystając z narzędzia do budowania witryn typu „przeciągnij i upuść”, Weebly i Site Expresso. Nie ma sensu proces, w którym będziesz narażony na jakiekolwiek skomplikowane oprogramowanie lub podstępny kod, wszystko, czego doświadczysz, to płynny proces, który w końcu zapewni ci zupełnie nową stronę internetową w mgnieniu oka.

Plan opłat dodatkowych

To jest crème de la cr29ème wspólnego planu hostingowego StartLogic. Jego ekosystem został zaprojektowany z myślą o witrynach o dużym i dużym ruchu, które wymagają wysokiego poziomu szybkości, bezpieczeństwa i optymalnej wydajności. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, zaawansowanym programistą, właścicielem witryny e-commerce lub prowadzisz szybko rozwijającą się witrynę, ten plan jest dla Ciebie. Koszt tego planu wynosi 8,99 USD miesięcznie.

Plan Supercharge jest jedynym spośród wspólnych planów hostingowych, który ma technologię klasy korporacyjnej, która zapewnia moc i błyskawiczną prędkość ładowania do prowadzenia potężnych stron internetowych. Ponadto oferuje różnych twórców witryn do wyboru. Istnieje Site Expresso, Drag-and-Drop Site Builder i Weebly.

Dzięki temu planowi możesz uruchomić potężną witrynę internetową, która ma niesamowitą szybkość i zaawansowany profil bezpieczeństwa. W rzeczywistości osoby, które podpisały się pod tym planem, opisały go jako okazję do cieszenia się najlepszymi osiągnięciami na świecie i prostotą tworzenia stron internetowych.

Inne funkcje planu Superarge obejmują nieograniczone miejsce na dysku, skalowalną przepustowość, nieograniczoną liczbę stron internetowych na konto, nieograniczoną liczbę adresów e-mail, bezpłatne kredyty reklamowe o wartości 175 USD, funkcje e-commerce i nieograniczoną liczbę baz danych MySQL.

W porównaniu do innych hostów internetowych, takich jak BlueHost, StartLogic ma w przybliżeniu te same oferty, ale jest nieco tańszy pod względem cenowym. Prawdopodobnie jest to powód, dla którego StartLogic nie oferuje żadnych promocyjnych ani specjalnych cen wprowadzających dla swoich wspólnych planów hostingowych.

Plan hostingu wirtualnego serwera prywatnego

Posiadanie wspólnego planu hostingowego jest godna pochwały zwłaszcza dla startupów. Jednak z założenia współdzielony hosting nie może pomieścić witryn o dużym natężeniu ruchu z powodu ograniczonych zasobów hostingowych. Gdy dojdziesz do punktu, w którym czujesz, że Twój wspólny plan hostingowy w sposób utrudnia perspektywy rozwoju Twojej witryny, możesz przejść na hosting wirtualnego serwera prywatnego. StartLogic nie chce, żebyś się przeprowadzał, ale zamiast tego przejdź na bardziej przestronny plan hostingowy, który daje ci miejsce na rozwój.

Jeśli nadal potrzebujesz przekonujących do przejścia na hosting VPS, zastanów się nad tym:

Hosting VPS od StartLogic nie wiąże się z żadnymi kosztami utrzymania. Firma uważa, że ​​skoro są Twoim usługodawcą internetowym, to ich zadaniem jest wykonanie konserwacji. Ponadto można utworzyć wirtualny prywatny serwer, aby uzyskać wiele pojedynczych maszyn wirtualnych. Oznacza to, że możesz mieć dostęp do kilku maszyn wirtualnych na tym samym serwerze lub udostępniać swój serwer innym użytkownikom, bez negatywnego wpływu na twoje operacje.

W ramach hostingu VPS otrzymujesz część zasobów serwera, co pozwala Tobie i Twojemu ruchowi doświadczyć niektórych szybkich czasów ładowania. Jak zapewne wiesz, strony, które ładują się powoli, mogą być kłopotliwe dla użytkowników witryny i zostały wyróżnione jako jedna z głównych przyczyn współczynników odrzuceń. Dzięki przestronnej pamięci RAM, potężnemu procesorowi centralnemu i większej ilości miejsca na dysku możesz mieć pewność, że wydajność Twojej witryny będzie niesamowita.

Innym punktem wyjścia od hostingu współdzielonego jest to, że hosting VPS daje swobodę wyboru aplikacji lub oprogramowania, które chcesz zainstalować. Nie ma żadnych ograniczeń i w gruncie rzeczy jesteś swoim własnym szefem. Największą zaletą hostingu VPS StartLogic jest cena. W przeciwieństwie do hostingu dedykowanego, na którym masz własny serwer dedykowany, hosting VPS jest hybrydą hostingu dzielonego i hostingu dedykowanego. Tutaj dzielisz koszty hostingu z innymi użytkownikami uzyskującymi dostęp do tych samych zasobów serwera, co Twoja witryna. Oznacza to, że usługi i narzędzia są znacznie tańsze, bez uszczerbku dla wydajności.

Plan hostingowy VPS jest podzielony na trzy różne podplany: Logic, LogicPro i LogicPremium, kosztując odpowiednio 29,99 USD, 39,99 USD i 49,99 USD.

Konfigurowalny panel sterowania vDeck

Jest to kompleksowy panel sterowania, który StartLogic zaoferował swoim klientom. Ma przyjazny dla użytkownika interfejs i odzwierciedla funkcjonalność cPanel. Jest wydajny i może płynnie wykonywać wszystkie funkcje webmastera. Dzięki krzywej uczenia się wynoszącej od około 10 do 30 minut, vDeck jest łatwy w użyciu, szczególnie dla początkujących.

Wersja vDeck, której używa StartLogic, to 3.0. Ta wersja jest kompletnym zautomatyzowanym rozwiązaniem hostingowym zaprojektowanym w celu umożliwienia zarządzania kontem hostingowym. Bardziej atrakcyjne jest to, że nie potrzebujesz żadnych umiejętności kodowania, aby profesjonalnie korzystać z vDeck. W interfejsie możesz wykonywać szereg zadań, takich jak marketing witryny, tworzenie witryny, tworzenie konta e-mail i analiza statystyk za pomocą techniki „wskaż i kliknij”.

Z vDeck możesz wykonać następujące czynności:

 • Uzyskaj dostęp i sprawdź pocztę
 • Przeglądaj i analizuj statystyki swojej witryny
 • Monitoruj wykorzystanie miejsca na dysku i wydajność przepustowości
 • Prześlij pliki
 • Zarządzaj swoim kontem oraz danymi rozliczeniowymi

VDeck jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możesz dodawać logo firmy, zmieniać czcionki i kolory, a także dodawać panel sterowania do swojej firmowej witryny. Możesz to wszystko zrobić za pomocą hipertekstowego języka znaczników (HTML). Ponieważ możesz łatwo zarządzać domenami z tego miejsca, masz niezbędne narzędzia i usługi potrzebne do rozwoju firmy.

vDeck to rozwiązanie potrzebne do zarządzania rozwojem firmy poprzez dostęp do całego portfela internetowego na jednym uproszczonym panelu sterowania. Jedynym minusem panelu sterowania vDeck jest to, że korzysta on z instalatora MOJO Marketplace, który jest wprawdzie świetny, ale czasami może być nieco powolny. Wielu klientów StartLogic wolałoby zamiast tego Softaculous Installer.

Podstawy e-commerce

StartLogic zapewnia narzędzia potrzebne do łatwego uruchomienia sklepu internetowego. Na platformie e-commerce możesz dodać koszyk, przetwarzać karty kredytowe i chronić informacje o swoich klientach. Funkcją, której nie ma na wielu platformach e-commerce, jest wyszukiwanie produktów. StartLogic uwzględnił to wyszukiwanie, aby ułatwić klientom robienie zakupów w Twojej witrynie. Dzięki wirtualnemu koszykowi Twój klient może kliknąć i dodać produkty przed dokonaniem zakupu.

Istnieją różne sposoby integracji koszyka z witryną e-commerce StartLogic. Możesz korzystać z koszyka ShopSite, usług płatniczych PayPal, koszyka Agora, Weebly eCommerce i osCommerce.

Jeśli chodzi o ochronę informacji o klientach, StartLogic ma pozytywny certyfikat SSL. Jeśli jednak potrzebujesz wyższego poziomu bezpieczeństwa, możesz wybrać Comodo Extended Validation Certificate.

Zalety StartLogic

StartLogic wyróżnia się rozwiązaniami hostingowymi. Dają firmom, szczególnie startupom, platformę potrzebną do rozwoju ich działalności. Do zalet StartLogic należą:

Niezawodność i wydajność

Ta firma oferuje 99,9% gwarancji czasu dostępności, który według niektórych sekcji użytkowników jest bardziej normą branżową. Jednak StartLogic stara się zminimalizować wszelkie przestoje, a z doświadczenia wynika, że ​​ich średni czas sprawności wynosi około 99,95 monitorowany w 10-dniowym okresie testowym. Szybkość ładowania strony przetestowana w tym samym okresie wynosi około 1,4466. To stawia go na równi z najlepszymi hostami internetowymi, takimi jak iPage i eHost.

Wsparcie techniczne 24/7

Obsługa klienta jest ważna dla wydajności każdej witryny, a StartLogic jest zdecydowany oferować swoim klientom wsparcie 24/7 przez czat na żywo, e-mail i telefon. Ich obsługa klienta jest kompetentna i przyjazna. Istnieje również obszerna baza wiedzy i obszerny podręcznik użytkownika, który łączy samouczki wideo i przydatne instrukcje.

Przystępne plany hostingowe

StartLogic nie ma wielu planów hostingowych, ale hosting dzielony i hosting VPS są w przystępnej cenie, aby pomieścić osoby fizyczne i firmy, szczególnie te, które dopiero zaczynają. Wspólny plan zaczyna się od 4,50 USD, podczas gdy plan VPS zaczyna się od 29,99 USD.

Hosting wielu domen

W zależności od wybranego planu możesz mieć nieograniczony hosting dla swoich domen. W rzeczywistości jedynym planem ograniczającym hosting domeny jest plan hostingu Express Shared.

Darmowa nazwa domeny

Po zarejestrowaniu się w planie hostingowym otrzymujesz wybraną przez siebie bezpłatną domenę, która obniża całkowity koszt połączenia z Internetem.

Google ma także zaufanie do StartLogic, co jest dodatkowym atutem widoczności.

Minusem

Brak dedykowanego hostingu oraz zarządzanego hostingu WordPress obniżył ocenę i preferencje StartLogic. Ponadto fakt, że wszystkie witryny są hostowane na serwerach opartych na systemie Linux, blokuje klientów preferujących serwery oparte na systemie Windows. Ponieważ vDeck nie należy do powszechnie używanych paneli sterowania w przeciwieństwie do cPanel, niektórzy klienci uważają, że krzywa uczenia się jest nieco niewygodna. Obsługa klienta musi również ulec poprawie, ponieważ ludzie narzekają na długi czas oczekiwania i pytania bez odpowiedzi.

Dolna linia

StartLogic może nie być najlepszym dostawcą usług hostingowych dla wszystkich, ale są ponadprzeciętni, jeśli chodzi o jakość swoich usług. Współpraca z Google w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań właścicielom małych firm jest wystarczającym dowodem na to, że nie są zwykłymi gospodarzami. Dzięki ich niedrogim planom hostingowym i 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy możesz spróbować.

8 Ogólna ocena
Przegląd StartLogic

StartLogic ma dostosowane rozwiązania hostingowe, internetowe i eCommerce dla wszystkich, ale przede wszystkim małych firm potrzebujących dodatkowej szybkości i zaawansowanych zabezpieczeń. Hosting witryny na ich serwerach zapewnia błyskawiczną prędkość, bezpłatny kredyt marketingowy, wsparcie 24/7 i bezpieczeństwo w sieci.

PROS
 • Hosting wielu domen
 • Niedrogie plany hostingowe
 • Bezpłatna nazwa domeny po wykupieniu abonamentu
 • Doskonały rekord dostępności 99,95%
 • Zaufany przez Google
 • Łatwe do zrozumienia i zarządzania opcjami hostingu
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Doskonałe funkcje i usługi eCommerce
CONS
 • Długi czas oczekiwania w dziale obsługi klienta
 • Ograniczony do serwerów opartych na systemie Linux
 • Brak dedykowanego hostingu internetowego i hostingu WordPress
 • Krzywa uczenia się panelu sterowania vDeck
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map