Przegląd PowWeb

PowWeb jest jednym z wielu hostów stron internetowych należących do Endurance International Group. Zostały założone w 1999 r. I rzeczywiście miały dość satysfakcjonującą satysfakcję swoich klientów, zanim zostały przejęte przez EIG w 2006 r.


Jeśli nie wiesz, EIG jest znany jako zabójca obsługi klienta w branży. Prawie każdy host, którego jest właścicielem, koncentruje się na zapewnieniu użytkownikom poradników i silnej bazy wiedzy, jednocześnie obniżając poziom obsługi klienta i ekspertów technicznych.

W każdym razie rzućmy okiem na to, co oferuje PowWeb, abyś mógł lepiej zrozumieć, czy spełniają one Twoje unikalne potrzeby:

Cechy i zalety

Chociaż PowWeb z pewnością nie wychodzi z siebie, aby stworzyć mnóstwo atrakcyjnych funkcji, które mają zapewnić użytkownikom, wydaje się, że obejmowały wszystkie podstawy. Ponadto prostota ich funkcji i opcji czyni z nich jednego z bardziej przyjaznych dla użytkownika hostów witryn internetowych na rynku.

Oto dalsze spojrzenie na niektóre z głównych funkcji i korzyści, które zapewnia PowWeb:

Kreator stron

Kreator witryn Click & Point, który oferuje PowWeb, jest prawdopodobnie ich najbardziej intrygującą funkcją. Jest niezwykle łatwy w użyciu i jest idealny dla początkujących właścicieli witryn, którzy szukają prostego sposobu na stworzenie profesjonalnie wyglądającej strony internetowej.

Bez zamieszania

Jeśli jest jedna rzecz, która odróżnia PowWeb od konkurentów, to fakt, że tak naprawdę nie pozwalają na zamieszanie na swojej stronie. Oferują tylko jeden plan, a użytkownicy, którzy wybiorą ten plan, mają dostęp do wszystkiego, co oferują. Może to być odświeżające dla użytkowników, którzy spędzili godziny na analizowaniu różnych planów od innych hostów witryn.

Analityka

Narzędzia analityczne dostarczane przez PowWeb są zdecydowanie na równi z wieloma innymi hostami witryn w całej branży. Zapewniają dostęp do statystyk internetowych Webalizer i Awstats, a także zapewniają raport przepustowości i rejestrowanie w czasie rzeczywistym. Ogólnie, oferowane przez nich narzędzia analityczne obejmują wszystkie podstawowe informacje, które warto znać, aby stale ulepszać i optymalizować witrynę.

E-mail

Oferowana przez nich funkcja poczty e-mail jest również dość standardowa dla branży, choć należy zauważyć, że pozwalają użytkownikom tworzyć nieograniczoną liczbę skrzynek pocztowych. Filtry spamu są dołączone do wszystkich skrzynek pocztowych, a do wszystkich kont można uzyskać dostęp za pośrednictwem poczty internetowej. Mają także opcję przekazywania wiadomości e-mail dla użytkowników, którzy chcą zbudować listę e-mail, aby bardziej efektywnie rozpowszechniać treści i informacje.

Handel elektroniczny

Chociaż oferują tylko jeden plan, pakiet ten zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić mały sklep internetowy. Mają wbudowany koszyk na zakupy osCommerce, a do celów bezpieczeństwa dołączony jest wspólny certyfikat SSL. Należy również zauważyć, że możesz akceptować płatności PayPal natychmiast po otwarciu sklepu.

Niezawodność

Niestety w tym miejscu PowWeb naprawdę pozostaje w tyle za konkurencją. Chociaż nie wyświetlają danych o czasie pracy ani nie oferują żadnej gwarancji dostępności, wielu użytkowników regularnie skarży się na tajemnicze wiadomości e-mail i przerwy w działaniu serwera, które mogą trwać kilka godzin. To naprawdę nie jest coś, na co większość właścicieli witryn może zaryzykować i może być dla niektórych przełomem.

Obsługa klienta

Podobnie jak w przypadku prawie wszystkich hostów witryn należących do Endurance International Group, obsługa klienta koncentruje się głównie na mnóstwie informacji o samopomocy. Dysponują obszerną bazą wiedzy i instrukcją obsługi, pozwalającą znaleźć mnóstwo rzetelnych informacji, a także zapewniają typowy czat na żywo, e-mail i wsparcie telefoniczne.

Chociaż nie wyświetlają publicznie czasów reakcji personelu pomocniczego, większość użytkowników uważa, że ​​jest to dość żałosne. Nawet od dawna użytkownicy skarżyli się, że wsparcie techniczne jest bardzo niewielkie, a większość agentów obsługi klienta kieruje Cię w kierunku przewodników lub poradników zamiast omawiać sposoby rozwiązywania różnych problemów.

Cons

Oczywiście obsługa klienta jest poważnym problemem dla każdego użytkownika, który nie ma jeszcze wielu umiejętności technicznych. Jeśli nie masz doświadczenia w rozwiązywaniu problemów we własnym zakresie, nie ma wątpliwości, że odczujesz frustrację z powodu ogólnego doświadczenia w obsłudze klienta.

Kolejną wadą jest to, że użytkownicy mają bardzo niewiele opcji, aby lepiej dostosować swoje strony internetowe. Chociaż korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn lub panelu sterowania jest dość prostym procesem, doświadczeni właściciele witryn prawdopodobnie nie będą zadowoleni z dostosowywanych funkcji, które są dostępne.

cennik

Jak wspomniano, PowWeb oferuje tylko jeden plan dla swojego użytkownika. Chociaż plan jest regularnie wyceniany na 11,95 USD / miesiąc, regularnie oferują oferty rabatowe już od 3,88 USD / miesiąc. Możesz nawet zaoszczędzić kilkaset dolarów w perspektywie długoterminowej, jeśli podejmiesz decyzję o zaangażowaniu na dwa lub trzy lata.

Ostatnie słowo

Ogólnie brak silnej obsługi klienta i niezawodności sprawia, że ​​PowWeb jest jedynie opcją budżetową dla właścicieli witryn. Jeśli szukasz czegoś, co jest niedrogie i pozwala szybko i łatwo stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową, mogą mieć to, czego szukasz. Z drugiej strony, jeśli chcesz stworzyć firmę, którą możesz stale ulepszać i rozwijać, prawdopodobnie nie jest to najlepsza opcja.

Należy zauważyć, że mają one 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc warto spróbować ich twórcy witryny, jeśli szukasz czegoś taniego i łatwego w użyciu. W przeciwnym razie najlepiej jest unikać tych gości.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map