Przegląd koła zamachowego

9.2 Ogólna ocena
Doskonała prędkość, niezawodny czas działania, bez hakerów, zarządzany hosting WordPress

Hosting WordPress zarządzany przez Flywheel został stworzony z myślą o użytkownikach końcowych. Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem, nadchodzącym biznesem, czy firmą o ugruntowanej pozycji, funkcje hostingowe i środowisko Flywheel zapewniają usprawnienie procesów i przepływów pracy.

PROS
 • Bezpieczeństwo bez hakerów
 • Szybkie prędkości
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Globalne centra danych
 • Uproszczony dostęp SFTP
 • Zbudowany na zamówienie dla WordPress
 • Wsparcie 24/7
CONS
 • Brakuje wbudowanego środowiska Git.
 • Brak połączenia SSH
 • Drogie

Nie sprawdziliśmy jeszcze opcji blogowania dla Flywheel, ponieważ wydaje się, że obecnie nie oferują tego typu hostingu.

Nie sprawdziliśmy jeszcze opcji dedykowanego hostingu dla Flywheel, ponieważ wydaje się, że obecnie nie oferują tego typu hostingu.

Nie sprawdziliśmy jeszcze opcji VPS Hosting dla Flywheel, ponieważ wydaje się, że obecnie nie oferują tego typu hostingu.

9.2 Ocena WordPress

Cena £
15 USD

Zarządzany hosting WordPress daje ci poczucie posiadania osobistego zespołu technicznego w celu rozwiązania wszystkich problemów z hostingiem. Koło zamachowe sprawia, że ​​to doświadczenie jest jeszcze większe dzięki superoptymalizowanym funkcjom dla witryn działających na WordPress.

Firma koncentruje się na freelancerach, agencjach i przedsiębiorstwach w zakresie rozwiązań hostingowych. Dlatego jeśli szukasz rozwiązania hostingowego, które gwarantuje bezpieczne środowisko, automatyczne aktualizacje, super szybkość, automatyczne kopie zapasowe i wsparcie, jest to odpowiednia platforma do subskrypcji.

Plany hostingowe i ceny

Flywheel ma w sumie 5 planów, które mogą zaspokoić wszystkie potrzeby związane z hostingiem, od pojedynczych witryn po małe agencje i międzynarodowe firmy.

Malutki

Jest to rozwiązanie hostingowe dla początkujących w ramach planów Flywheel. Ma następujące funkcje:

 • Może obsłużyć wizyty do 5000 miesięcznie
 • 5 GB miejsca na dysku
 • Przepustowość do 250 GB

Ponadto otrzymasz bezpłatny certyfikat SSL i wsparcie migracji. Jeśli płacisz miesięcznie, koszt wynosi 14 USD, podczas gdy za rok ten abonament kosztuje 165 USD.

Osobisty

Ten plan dla pojedynczej lokalizacji zapewnia znacznie większą pojemność dyskową do 10 GB i przepustowości 500 GB. Jeśli prognozujesz duży ruch w witrynie lub aktualnie rejestrujesz liczbę odwiedzających do 25 000 lub więcej, plan jest odpowiedni dla Ciebie.

Oprócz darmowego certyfikatu SSL i wsparcia migracji, masz także darmową wersję dla nadchodzącej witryny. Wszystkie te kosztują 28 USD miesięcznie lub 330 USD, jeśli płacisz rocznie.

Profesjonalny

Ten plan jest przeznaczony dla firm i osób, których działalność dość szybko się rozwija. Pomimo tego, że jest to plan dla jednej lokalizacji, profesjonalny pakiet może obsłużyć ruch odwiedzających nawet do 100 000 miesięcznie dzięki 20 GB miejsca na dysku i przepustowości 1 TB.

Wszystkie inne funkcje, w tym darmowy certyfikat SSL, bezpłatna wersja testowa i bezpłatna migracja, są takie same jak w innych planach. Koszt to 69 USD miesięcznie, ale gdy płacisz rocznie, rachunek wynosi 825 USD.

Wolny zawód

Obsługa rosnącej listy klientów wymaga najlepszego rozwiązania hostingowego. Plan Freelance zwiększył możliwości instalacji stron WordPress. Możesz skonfigurować do 10 witryn i łatwo zarządzać ruchem 150 000 odwiedzin miesięcznie.

Pojemność dysku wynosi 40 GB, a przepustowość do 4 TB. Ten plan oferuje również pamięć CDN, aby przyspieszyć czas ładowania serwera. Koszt to 92 USD miesięcznie, a jeśli wolisz rozliczenia roczne, dochodzi do 1100 USD.

Agencja

Jeśli chcesz zainstalować witryny masowe, jest to najpopularniejszy plan. Umożliwia instalację do 30 witryn WordPress o łącznej miesięcznej liczbie odwiedzających do 600 000. Aby zasilić tę skalę, Flywheel ma dedykowaną pamięć dyskową 120 GB i przepustowość do 8 TB.

Tym, co wyróżnia plan Agencji, jest przydzielenie dedykowanego menedżera konta i cieszenie się zniżkami na CDN. Cena za miesiąc wynosi 229 USD, a jeśli płacisz rocznie, rachunek wynosi 2750 USD.

Jeśli którykolwiek z powyższych planów nie spełnia twoich potrzeb, Flywheel daje Ci możliwość dostosowania pakietu hostingowego. W tym celu firma wyznacza eksperta ds. Rozwiązań dla przedsiębiorstw, który poprowadzi Cię do najlepszych funkcji, które można uwzględnić w niestandardowym planie.

 • Bezpieczeństwo bez hakerów
 • Szybkie prędkości
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Globalne centra danych
 • Uproszczony dostęp SFTP
 • Zbudowany na zamówienie dla WordPress
 • Wsparcie 24/7

Zacznij już teraz z kołem zamachowym.


Gwarancja zwrotu pieniędzy
72 godziny
Miejsca na dysku
5 GB – 120 GB
Nazwa domeny
Nie dotyczy
Zobacz plany

Flywheel jest zarządzanym rozwiązaniem hostingowym WordPress przeznaczonym dla freelancerów, agencji, witryn o dużym natężeniu ruchu i zespołów przedsiębiorstw. Rozwiązanie zawiera również narzędzia przepływu pracy, które pomagają szybko i łatwo budować i zarządzać stronami WordPress.

Wraz z rozwojem działalności platforma umożliwia skalowanie zasobów internetowych w celu spełnienia wymagań i oczekiwań klientów. W przypadku migracji z innych hostów do Flywheel, profesjonaliści tutaj pomogą ci poradzić sobie ze szczegółami bezpłatnie.

Przegląd koła zamachowego

Poszukiwanie odpowiedniego hosta dla Twojej witryny to ważna decyzja biznesowa, która wymaga czasu, wiedzy technicznej i dobrego budżetu. Istnieje wiele firm hostingowych oferujących najnowocześniejsze technologie i najnowocześniejsze funkcje, które pomogą Ci przenieść witrynę na zupełnie nowy poziom. Niektórzy nie wypełniają swoich obietnic, ale Flywheel spełnia. Są spójne i przestrzegają, aby zapewnić, że twoje doświadczenie jest opłacalne.

Niezależnie od środowiska pracy posiadanie wydajnej platformy WordPress może z jednej strony uchronić Cię przed kłopotami związanymi z hostingiem, az drugiej usprawnić procesy..

Flywheel zróżnicował zarządzany hosting WordPress w następujący sposób:

 • Malutki – Jest to opcja początkowa dla jednej witryny, która może obsłużyć do 5000 wizyt miesięcznie. To kosztuje 14 USD miesięcznie.
 • Osobisty – Jest to abonament dla jednej witryny, który kosztuje 28 USD miesięcznie, a miejsce na dysku może wynosić do 10 GB.
 • Professional – Gdy Twoja firma rośnie i wymagania serwera rosną, profesjonalny plan Cię obejmuje. Otrzymujesz 20 GB miejsca na dysku i przepustowość 1 TB przy 69 USD miesięcznie.
 • Wolny zawód – Jest to plan, który zapewnia do 10 instalacji WordPress i przepustowość 4 TB w cenie 92 USD miesięcznie.
 • Agencja – To jest prawdziwa okazja, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom. Za 229 USD miesięcznie otrzymasz do 30 instalacji WordPress i możliwość obsłużenia 600 000 wizyt miesięcznie.

Jeśli szukasz niestandardowego rozwiązania hostingowego dla witryn firmowych, Flywheel ma ekspertów od rozwiązań korporacyjnych, którzy szczegółowo omawiają Twoje potrzeby. Plany dla przedsiębiorstw zaczynają się od 1500 USD miesięcznie.

Dla kogo jest zbudowany koło zamachowe?

Istnieją 4 kategorie użytkowników Cele Flywheel z ich rozwiązaniem hostingowym.

Freelancerzy

Centralnym filarem freelancingu jest współpraca. Flywheel zapewnia freelancerom solidną platformę WordPress, która pozwala im budować witryny WordPress, współpracować z klientami i rozładowywać gotowe produkty bez zmiany platform. Wśród funkcji, którymi freelancerzy cieszą się na Flywheel, są:

 • Bezpłatna witryna demonstracyjna – jest to inwestycja za zero dolarów, serwer demonstracyjny, który pozwala rozpocząć pracę nad projektami w trakcie migracji lub tworzenia witryny od zera.
 • Szybko twórz szablony stron – jeśli masz ulubione wtyczki i motywy, Flywheel pozwala szybciej stworzyć zupełnie nową stronę bez konieczności instalowania wszystkiego po kolei.
 • Współpraca z łatwością – platforma WordPress firmy Flywheel umożliwia dodawanie współpracowników z osobnymi loginami, które pomagają w aktualizacji bazy danych, edytowaniu plików i zarządzaniu witryną.
 • Przenieś rozliczenia do klientów – kiedy tworzysz witrynę dla klienta i nadszedł czas na uruchomienie, możesz od razu przenieść własność na klienta. Klient otrzyma wówczas e-mail z rozliczeniem z prośbą o zapłatę za nowo utworzoną witrynę.

Agencje

Jeśli prowadzisz agencję, niewątpliwie masz dużo ruchomych części. Koło zamachowe oferuje kompleksowa platforma WordPress dzięki temu możesz łatwo zarządzać hostingiem, współpracować ze swoim zespołem i rozliczać klientów.

Funkcje dostępne dla agencji na zarządzanej platformie WordPress Flywheel umożliwiają skalowanie usług, dodawanie nowych źródeł przychodów i współpracę z zewnętrznymi interesariuszami. Uzyskujesz również dostęp do środowiska pomostowego, które pozwala na bezstresowe wprowadzanie zmian w witrynie przed jej uruchomieniem.

Witryny o dużym ruchu

Gdy Twoja witryna rejestruje statystyki odwiedzin w setkach tysięcy miesięcznie, potrzebujesz wydajniejszych zasobów internetowych, w tym niezawodnych rozwiązań hostingowych. Koło zamachowe wykorzystuje technologię kontenerową, aby zapewnić Twojej stronie internetowej miejsce do natychmiastowego zwiększenia w miarę wzrostu ruchu.

Czas pracy, jaki otrzymujesz, jest przeznaczony dla przedsiębiorstw i jest obsługiwany przez Google Cloud. Oznacza to, że każdy klient wchodzący do Twojej witryny nie ma problemu z klikaniem stron niereagujących.

Możesz także współpracować ze swoim zespołem i klientami w czasie rzeczywistym. Platforma WordPress uprościła zarządzanie witryną.

Zespoły Enterprise

Jako właściciel lub kierownik przedsiębiorstwa Twoim priorytetem jest popchnięcie produkcji na rynek. Jednak, aby odnieść sukces, potrzebujesz platformy hostingowej, która umożliwi Twojemu zespołowi szybkie i wydajne działanie.

Flywheel ma jedno z najbezpieczniejszych korporacyjnych rozwiązań hostingowych obsługiwanych przez Amazon Web Services (AWS). Zapewnia to, że twoja strona jest bezpieczna i obsługiwana niezawodnie, aby obsłużyć każde pojedyncze żądanie. Będziesz także cieszyć się spersonalizowanym wsparciem i niezawodnym przepływem pracy dostosowanym do każdego członka zespołu.

Zalety hostingu Flywheel

Fakt, że Flywheel poświęcił swoją energię i wiedzę specjalistyczną na oferowanie tylko zarządzanego hostingu WordPress, wiele znaczy dla firm. Hosting WordPress jest dynamiczny, a zarządzany przez zespół ekspertów z łatwością przekształca się w złoty standard hostingu. Wśród korzyści, jakie oferują klientom Flywheel, są:

Bezpieczeństwo bez hakerów

Podczas szukania rozwiązania hostingowego bezpieczeństwo ma najwyższy priorytet. Gdy Twoja witryna zostanie zaatakowana przez hakerów, a zasoby sieciowe zostaną zmienione, koszt zarządzania katastrofą i kontrolowania jej może być kolosalny. Z tego powodu Flywheel skoncentrował się na zarządzaniu bezpieczeństwem poprzez kilka procesów i narzędzi.

Oto niektóre ze środków zastosowanych przez firmę.

 • Egzekwowanie hasła – Koło zamachowe zapewnia silne hasła do wszystkich loginów.
 • Ograniczone próby logowania – wiele nieudanych prób zalogowania się do Twojej witryny lub serwera natychmiast powoduje zablokowanie. Zapobiega to złośliwym logowaniom.
 • Inteligentne blokowanie adresów IP – system bezpieczeństwa Flywheel szybko wykrywa intruzów i blokuje ich adresy IP w ciągu kilku sekund.
 • Aktualizacje WordPress – Zespół bezpieczeństwa WordPress obsługuje wszystkie podstawowe aktualizacje, aby zapewnić, że korzystasz z najbardziej bezpiecznej i aktualnej wersji WordPress.

Szybkie prędkości

Niezależnie od liczby odwiedzin, ostatnią rzeczą, której chcesz, jest powolne ładowanie strony. Koło zamachowe ma reputację zwiększania wydajności stron internetowych poprzez zwiększanie ich prędkości. Robią to za pośrednictwem kilku mechanizmów, w tym sieci dostarczania treści (CDN) i solidnej technologii buforowania.

Pomagają również w dostrajaniu wydajności w celu oceny konfiguracji i kodu witryny. W ten sposób Twoja witryna może osiągnąć najwyższe prędkości we wszystkich wymiarach.

Codzienne kopie zapasowe

Nawet przy najlepszej dostępnej infrastrukturze bezpieczeństwa nigdy nie można powiedzieć katastrofy za kilka dni lub godzin. Rozważając to, Flywheel opracował harmonogram tworzenia kopii zapasowych, który jest uruchamiany co noc. Wszystkie zasoby z kopii zapasowej są przechowywane bezpiecznie przez 30 dni, co daje wystarczająco dużo czasu na przywrócenie w razie potrzeby.

Istnieje również opcja ręcznego tworzenia kopii zapasowych podczas instalowania wtyczki lub aktualizowania motywu, abyś mógł być bezpieczny na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Wszystkie kopie zapasowe są przechowywane w chmurze Amazon S3. Zapewnia to niezawodność i bezpieczeństwo.

Globalna dostępność

Koło zamachowe jest zdeterminowane, aby ustawić Cię w samym centrum globalnej publiczności. Część ich wysiłków w wypełnianiu tej obietnicy polega na dawaniu wam do 10 centrów danych do wyboru podczas hostingu witryny. Cztery centra danych znajdują się w USA; dwa w Azji (Singapur i Tokio); jeden w Toronto, Kanada i trzy w Europie (Amsterdam, Frankfurt i Londyn).

Uproszczony dostęp SFTP

Zamiast próbować zapamiętać wiele danych logowania, możesz mieć tylko jedną nazwę użytkownika i hasło Flywheel, które zapewnią ci dostęp SFTP do wszystkich witryn, które współpracujesz i jesteś właścicielem. Serwer SFTP łączy wszystkie witryny w jedno miejsce, w którym można uzyskać do nich dostęp za pomocą jednego zestawu poświadczeń. Możesz także odwołać lub przyznać dostęp innym osobom.

Zbudowany na zamówienie dla WordPress

Od konfiguracji serwera po zoptymalizowaną technologię buforowania, hosting Flywheel zapewnia właścicielom witryn WordPress doskonałą infrastrukturę wsparcia 24/7.

Minusem hostingu Flywheel

Ponieważ Flywheel jest zarządzanym rozwiązaniem hostingowym, nie można uzyskać dostępu do SSH w celu zarządzania plikami i folderami, a także modyfikowania ich uprawnień. Jednak dzięki zespołowi ekspertów i dostępowi SFTP prawie nie potrzebujesz połączenia SSH.

Jeśli jesteś programistą, możesz być nieco niedogodny, ponieważ Flywheel nie oferuje wbudowanego środowiska Git. Dlatego musisz mieć konto w DeployHQ. W przypadku certyfikatów SSL Flywheel pozwala tylko instalować, ale nie kupować ich.

W porównaniu z innymi hostami internetowymi, 14 USD miesięcznie na jedną stronę Flywheel jest nieco wyższe. Jeśli jednak weźmiesz pod uwagę wiele dodatkowych funkcji, które otrzymasz w zamian, cena może być uzasadniona.

Wniosek

Zarządzany przez Flywheel hosting WordPress ma piękne i dobrze zaprojektowane interfejsy front-end i back-end. Pulpit nawigacyjny jest łatwy w nawigacji, nawet dla początkujących z niewielkim doświadczeniem lub nowością w hostingu. Oszczędza to czas i pozwala szybciej dotrzeć do celu, zwiększając wydajność.

Ich współpraca z Sucuri zapewnia Ci przyjemność bezpieczne środowisko hostingowe dla Twojego biznesu. Zespół wsparcia jest również imponujący i proaktywny. Gdziekolwiek jesteś na świecie, możesz uzyskać do nich dostęp 24/7. Jeśli jesteś freelancerem, agencją lub przedsiębiorstwem poszukującym niezawodnego zarządzanego rozwiązania hostingowego WordPress, Flywheel jest dobrym wyborem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map