Przegląd hostingu Webfusion

Przegląd hostingu Webfusion

Świetna usługa z wieloletnim doświadczeniem, łatwością obsługi i wspaniałym wsparciem, to połączenie, które trudno pokonać. Oferta Webfusion obejmuje nieograniczone rozwiązania hostingowe, od wirtualnych prywatnych serwerów o bardzo szybkich prędkościach przetwarzania i ultra niezawodny hosting dedykowanych serwerów po elastyczny hosting zarządzany i hosting o wysokiej wydajności. Wszystkie te rozwiązania hostingowe zostały zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb biznesowych, niezależnie od tego, czy jest to strona startowa czy jednorazowa strona projektu. Każdy produkt jest objęty niezawodnym, całodobowym wsparciem i naszą żeliwną gwarancją.


Webfusion nie myli Cię z wieloma ofertami. Istnieje tylko jedna wspólna oferta hostingu, ale jest ona wystarczająca do użytku osobistego i małych firm. Pakiet daje dużo miejsca na rozwój. Oprócz nielimitowanego miejsca na dysku i ruchu, zyskujesz także nieograniczoną liczbę kont e-mail i możliwość hostowania wielu domen za pomocą jednego konta. Możesz szybko zainstalować platformy blogowe, fora, galerie zdjęć i systemy zarządzania treścią. Jeśli chcesz śledzić, kto odwiedza i dokąd idzie, Webfusion daje dostęp do statystyk witryny, prezentowanych w postaci prostych graficznych wyświetlaczy.

Opłacalne, bogate w funkcje, niestandardowe pakiety hostingowe. Zróżnicowana siedmiocyfrowa baza klientów, która obejmuje szereg programistów internetowych, międzynarodowych firm, projektantów internetowych i hobbystów. Wiodące na rynku bezpieczeństwo online, wsparcie ekspertów 24/7, wodoszczelna ochrona serwera zapory ogniowej oraz nowoczesne centrum danych. Wszystko to składa się na Webfusion Ltd, grupę hostingową, która szybko staje się przedsiębiorstwem hostingowym, do którego zwraca się coraz więcej osób, aby uzyskać swoje pomysły online.

Własne centrum danych Webfusion w Wielkiej Brytanii jest energooszczędne, ale bardzo bezpieczne przed kradzieżą danych i zagrożeniami, takimi jak pożar. Dzięki wykwalifikowanym technikom na miejscu 24/7 klienci Webfusion mogą skoncentrować się na budowaniu udanego biznesu, wiedząc, że ich strona pozostanie online bez względu na wszystko.

funkcje

 • Uzyskaj nieograniczone miejsce na pliki. Nieograniczona przestrzeń internetowa daje całkowitą swobodę rozwoju bez ograniczonej pojemności
 • Najlepszy hosting firmy Webfusion korzysta z platformy ATLAS w celu ułatwienia technologii chmury. Nie opiera się na jednym serwerze fizycznym, więc otrzymujesz solidny i skalowalny hosting
 • Panel sterowania Webfusion W pełni funkcjonalny i łatwy w użyciu. Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od zarządzania dowolnymi funkcjami. Dowiedz się więcej o panelu sterowania Webfusion
 • Nieograniczona przepustowość usuwa wszystkie ograniczenia ruchu w witrynie, więc nie ma ograniczenia co do liczby odwiedzających
 • Założona w 1997 r. Webfusion działa w 100% w Wielkiej Brytanii. Ich eksperci są dostępni 24/7/365
 • Aplikacje Fusion dodają doskonałą funkcjonalność do każdej strony internetowej. Możesz szybko zainstalować platformy blogowe, fora, galerie zdjęć i systemy zarządzania treścią do użytku z darmową domeną

Jeśli masz napięty budżet, ale potrzebujesz funkcji o dużym budżecie i możliwości rozwoju, Webfusion to miejsce, w którym możesz rozpocząć swoją obecność online.

Nagrody

Nagroda 8-webfusion
Najlepszy dostawca hostingu
(Zacznij swój magazyn biznesowy)

Webfusion zdobył nagrodę dla sektora małych firm za ich wsparcie w rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Zostali wybrani najlepszym dostawcą hostingu 2012 przez czytelników magazynu „Start Your Business”.

Award-intel
Centrum doskonałości Intel Server

Webfusion było pierwszym serwerowym centrum doskonałości Intela. Dzięki temu ich klienci mogą korzystać z technologii Intel natychmiast po ich uruchomieniu.

Nagroda 3-webfusion
Najlepszy dostawca VPS dla małych firm 2011

Webfusion został wybrany przez panel wiodących brytyjskich przedsiębiorców i czytelników magazynu „Start Your Business” jako najlepszy dostawca VPS dla małych firm w 2011 roku.

1award-intel
10 najlepszych dostawców usług hostingowych

Kwiecień 2010 Webfusion został wybrany na czwartym miejscu wśród 10 najlepszych dostawców hostingu w Wielkiej Brytanii.

nagradzana najlepsza mała firma
Najlepszy dostawca usług dla małych firm

Webfusion zostało nagrodzone najlepszym dostawcą usług dla małych firm 2010 za rozwiązanie Virtual Office przez magazyn Start Your Business.

nagroda gospodarza
Wysoko oceniany za wsparcie

HosTest.NET szereguje hosty internetowe, przesyłając zapytania do pomocy technicznej i mierząc jakość odpowiedzi.

sybmagazyna
Najlepszy hosting dla małych firm 2009

Zdobywca nagrody SYB 2009 dla najlepszego dostawcy usług hostingowych dla małych firm

katalog nagród-webhost
Katalog stron internetowych w Wielkiej Brytanii

Najlepsze dla open source, Microsoft i hostingu współdzielonego:

 • Hosting systemu Windows, grudzień ’08
 • Hosting Unix, listopad ’07
 • Hosting współdzielony, czerwiec ’07
 • Hosting systemu Windows, marzec 2006
tor wykupu nagród
Sunday Times Deloitte Buyout Track 100 firmy

Webfusion jest jedyną firmą hostingową w 2010 Sunday Times Deloitte Buyout Track 100.

Award-Microsoft
Nominowany do Listy Życzeń 2007

Webfusion został nominowany w serwisie internetowym kategorii roku do Listy Życzeń 2007, nagrody Windows Vista Magazine Awards.

Przeczytaj nasze recenzje na temat najbardziej wiarygodnych brytyjskich firm hostingowych tutaj.

Powiązane przedmioty

 • Co to jest Google App Engine i co możesz z tym zrobić
 • Dysk SSD vs dysk twardy do hostingu i jego wpływ na szybkość witryny
 • Jak wybrać najlepszego dostawcę CDN (pełny przewodnik)
 • Oddzielna domena i hosting – porady dotyczące hostingu w Wielkiej Brytanii, część 1
 • Przegląd hostingu UK2.NET
 • Przegląd hostingu internetowego Storm
 • Przegląd hostingu eUKhost
 • Recenzja hostingu Justhost
 • Przegląd hostingu iPage
 • 123-reg Hosting Review
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map