Przegląd hostingu Heart Inetrnet UK

Heart Internet znalazł się na szczycie naszej listy recenzji hostingu w Wielkiej Brytanii z kilku powodów. Są w 100% brytyjską firmą hostingową, co oznacza, że ​​czerpiesz z tego wszystkie korzyści – brytyjskie centrum danych do szybkiego dostarczania treści i wewnętrznego wsparcia technicznego gotowego rozwiązać wszelkie problemy 24×7. Więcej informacji o Heart Internet w poniższej recenzji.


Internet serca
UPTIME
999
PRĘDKOŚĆ
994
WSPARCIE
982
CENA £
938
FUNKCJE
983
ZIELONY
940
INNOWACYJNE
988

Najlepsza technologia. Serwery Heart Internet są hostowane w najnowocześniejszych centrach danych w Wielkiej Brytanii. Zapewnia to bardzo niski ping i szybką dostawę do odbiorców w Wielkiej Brytanii. Ich platforma hostingowa jest w pełni zrównoważona pod względem obciążenia, co oznacza, że ​​inne strony internetowe nigdy nie są zależne od jednego serwera i nie są spowalniane przez gwałtowny wzrost ruchu. Czas działania jest również imponujący, zgodnie ze statystykami z Netcraft, Heart Interent ma 100% dyspozycyjności w ostatnim miesiącu i 99,98% w ubiegłym roku z 99,82% udanymi żądaniami.

Heart Internet oferuje wszelkiego rodzaju plany hostingowe od hostingu współdzielonego po wirtualne serwery prywatne i serwery dedykowane. Dlatego jest bardzo skalowalny i jeśli Twój blog lub sklep robi się duży, możesz łatwo przejść do większego serwera. Tutaj możesz zobaczyć wspólne plany hostingowe. Zalecamy plan Home Pro, ponieważ daje on więcej miejsca do działania. Dostarcza nieograniczonej przestrzeni, przepustowości, baz danych i kont ftp. Zapewnia również dostęp do wszystkich funkcji handlu elektronicznego oraz instalacji aplikacji za pomocą 1 kliknięcia, takich jak WordPress, Joomla lub Magento, które są świetne dla początkujących. Tutaj możesz porównać wszystkie funkcje hostingu współdzielonego oferowane przez Heart Internet.

Wsparcie jest jedną z najważniejszych funkcji przy wyborze hostingu, a Heart Internet ma świetne wsparcie. Jest to w 100% brytyjski personel techniczny, który może rozwiązać wszelkie problemy. Mają opcję czatu na żywo, numer telefonu w Wielkiej Brytanii i system biletów pomocy technicznej. Jest dostępny 24x7x365 i jest bezpłatny z każdym wybranym planem hostingowym. Wsparcie spowoduje nawet migrację treści za darmo ze starego hostingu (z wyjątkiem hostingu Starter Pro, który kosztuje 9,99 £)

Jeśli chodzi o cenę, Heartinternet może być nieco drogi. Za 2,99 £ / m można uzyskać Starter Pro, który jest w porządku, a dzięki niemu masz wszystkie zalety technologii i wsparcia z Heart Internet, ale ma również wiele ograniczeń. Aby doświadczyć całej swobody i wspaniałych funkcji, które oferuje ten dostawca hostingu, zalecamy plan Home Pro, który kosztuje 9,00 £ / m, ale ma nieograniczoną przestrzeń i przepustowość, więc nigdy nie musisz się o to martwić. Możesz przetestować usługę i sprawdzić, czy Ci się spodoba, ponieważ wszystkie wspólne plany hostingowe są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Kolejnymi kryteriami, których używamy do oceny firm hostingowych, są recenzje ich klientów. Heart Internet ma nagrodę PC Pro Awards dla najlepszego hosta internetowego – 2013, a 97% czytelników poleciłoby ten hosting swoim znajomym. Możesz także kontynuować Świergot i sprawdź, co mówią prawdziwi ludzie o Heart Internet.

ODWIEDZIĆ logo serca I UZYSKAJ PLAN Z RABATEM

internet serca

Techniczny

 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • Darmowa konfiguracja i transfer (z abonamentem Home Pro i nowszym)
 • Nieograniczony ruch, e-maile, bazy danych (z abonamentem Home Pro i nowszym)
 • Centrum danych z siedzibą w Wielkiej Brytanii
 • Rozszerzony panel sterowania
 • Nowe szybkie serwery o doskonałej wydajności
 • Tylko 400 MB skrzynek pocztowych, większe dostępne za dodatkową opłatą
 • Plan hostingowy Start Pro (najbardziej podstawowy plan) nie ma wielu specyfikacji technicznych, więc sprawdź go przed zakupem i upewnij się, że spełnia Twoje potrzeby.

Wsparcie

 • Wewnętrzny zespół techników z siedzibą w Wielkiej Brytanii
 • Wsparcie telefoniczne w Wielkiej Brytanii i czat na żywo
 • SysAdmins do opieki nad biletami w ciągu 1 godziny w godzinach pracy i maksymalnie 24 godziny.
 • Wsparcie jest świetne, tutaj nie ma upadków.

cennik

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Elastyczne plany
 • Miej podstawowy plan, który jest stosunkowo tani
 • Zaczyna się od 2,99 £ / mc.
 • Plan obejmujący wszystkie funkcje to 9,00 £

Przegląd backendu

Internet Heart ma niestandardowy panel sterowania, który jest również dostępny dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu możesz zarządzać swoimi witrynami w podróży. Wiele aplikacji 1 kliknięciem do szybkiej instalacji oraz mnóstwo darmowych szablonów i grafiki do wykorzystania przy tworzeniu witryny. Istnieje również narzędzie do tworzenia stron internetowych oraz lista specyfikacji wszystkich technologii, które można zobaczyć w tabeli porównawczej planów hostingowych tutaj.

A oto niektóre z usług hostingowych, które sprawdziliśmy i zalecamy:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

i tutaj możesz przeczytać najlepsze recenzje hostingu w Wielkiej Brytanii i nasz najlepszy hosting WordPress w Wielkiej Brytanii

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map