Przegląd hostingu eUKhost

EUKhost został założony w 2001 roku i od tego czasu stał się jedną z największych firm hostingowych w Wielkiej Brytanii. eUKhost Ltd. działa z ich siedziby w Leeds i centrów danych w Maidenhead i Milton Keynes. Na eUKhost znajdziesz tanie i niezawodne usługi hostingowe. Dziś obsługują ponad 35 000 klientów w swoich dwóch ultranowoczesnych centrach danych w Wielkiej Brytanii, obsługując ponad 70 000 stron internetowych na całym świecie. Od podstawowych pakietów Shared Hosting aż po prywatne klastry, EUKhost zdobywa 2 miejsce na naszych listach najlepszych brytyjskich firm hostingowych.


logo eUKhost
UPTIME
910
PRĘDKOŚĆ
865
WSPARCIE
890
CENA £
945
FUNKCJE
815
ZIELONY
800
INNOWACYJNE
815

Zespół eUKhost – Przy ponad 100 pracownikach pracujących dla eUKhost, przyjazne i kompetentne wsparcie techniczne, zespoły ds. Fakturowania i sprzedaży są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Polegają na silnie zbudowanej jedności zespołu, aby służyć klientom w jak najdokładniejszy i najszybszy możliwy sposób.

Technologia eUKhost – Ważne jest, aby mieć niezawodny hosting dla witryny firmy lub organizacji. Ich technologia naprawdę wyróżnia ich spośród innych firm. Ich serwery sieciowe znajdują się w światowej klasy centrach danych, które oferują zaawansowaną redundancję, bezpieczeństwo fizyczne i wiele szybkich połączeń sieciowych. Dzięki temu eUKhost zapewnia najbardziej niezawodne możliwe środowisko hostingu, a także dostarcza treści i strony internetowe z błyskawiczną prędkością. CPanel Web Hosting EUKhost jest idealny dla osób prywatnych i profesjonalistów do hostowania osobistych stron internetowych, blogów i forów. Niezależnie od tego, czy chcesz przenieść swoją stronę internetową, czy pracować nad kolejnym dużym projektem, hosting cPanel jest doskonałym wyborem dla małych i średnich stron internetowych i blogów. Zapewnia pełną kontrolę nad hostingiem dzięki wiodącemu w branży panelowi sterowania cPanel – z przydatnym zestawem dodatków w pakiecie, takich jak Softaculous, do instalacji oprogramowania za jednym kliknięciem, narzędziami SEO i wiele więcej.

Usługi eUKhost – Jak dotąd nie ma żadnych ukrytych opłat związanych z ich produktami lub cena, którą widzisz, jest ceną, którą płacisz. Mają także 30-dniową polisę zwrotu pieniędzy na większość swoich produktów i usług. Zapewniają wysokiej jakości wsparcie techniczne 24x7x365 za pośrednictwem czatu na żywo, systemu biletów, pomocy technicznej, telefonu i na forach hostingowych.

eUKhost Web Builder – eUKhost ogłosił wprowadzenie swojej pierwszej ważnej nowej usługi, która jest specjalnie przeznaczona dla użytkowników nietechnicznych. Zbuduj stronę internetową – korzystając z innowacyjnego narzędzia Web Presence Builder firmy Parallels – jest bardzo łatwym i prostym sposobem na zaprojektowanie, rozwój i zarządzanie własną stroną internetową bez konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy technicznej. Dzięki zintegrowanemu narzędziu do tworzenia witryn wszystko jest w zasięgu kilku kliknięć i jest w zasięgu ręki dzięki ponad 100 szablonom dostępnym w 10 kategoriach do wyboru. Możesz dostosować swój szablon tak, aby pasował do Twojej witryny. Dzięki zintegrowanym modułom, takim jak zakupy online, komentowanie, blogi, udostępnianie społecznościowe, osadzone wideo i wiele innych.

Lokalizacja serwera eUKhost – eUKhost ma ponad 1200 serwerów w dwóch nowoczesnych centrach danych, zlokalizowanych w Maidenhead Berkshire w Wielkiej Brytanii.

ODWIEDZIĆ I POBIERZ NASZ £3,33/mo. CENA £

Domeny hostowane przez eUKhost

Techniczny

 • Gwarancja dostępności na poziomie 99,95%, jeśli nie zostanie dotrzymana, zwracają klientowi 5% opłaty miesięcznej za każde 30 minut przestoju (do 100% opłaty miesięcznej klienta)
 • Centra danych w Wielkiej Brytanii
 • Wiele szybkich połączeń sieciowych
 • Redundancja sieci BGP przez Simply Transit
 • W pełni monitorowany system
 • Pełne i przyrostowe kopie zapasowe
 • Pełna ochrona dzięki automatycznemu monitorowaniu poczty e-mail w celu wykrywania i czyszczenia wirusów
 • Pracownicy ochrony 24/7
 • Nie znaleźliśmy żadnych

Wsparcie

 • Wsparcie techniczne 24/7
 • Wsparcie e-mail 24/7
 • Bezpłatna pomoc telefoniczna 24/7
 • Wsparcie dla biletów 24/7
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • Bardzo szybki czas reakcji czatu na żywo
 • Bogata baza wiedzy
 • 100% wewnętrznego wsparcia zespołu
 • Plany są dostępne zarówno na platformie Linux, jak i Windows
 • Czas odpowiedzi na bilet i pocztę – w ciągu 1 godziny

cennik

 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie – 30 dni na pełny zwrot pieniędzy. Prośby o zwrot po 30 dniach zostaną zwrócone proporcjonalnie do niewykorzystanego czasu.
 • Oferują ogromne rabaty – do 50%
 • Tylko konta po raz pierwszy kwalifikują się do zwrotu pieniędzy

Wydajność hosta

Do tej oceny wykorzystaliśmy jedne z najlepszych narzędzi hostingowych do oceny wskaźników eUKhost. Po pierwsze sprawdziliśmy statystyki użytkowania eUKhosta, co oznacza, ile witryn jest hostowanych przez eUkhost. Jak widać na poniższym zdjęciu, eUkhost pobiera 1,1% z brytyjskiego rynku hostingu lub około 70 000 hostowanych witryn.

Domeny hostowane przez eUKhost

eUKhost obsługuje około 35 000 domen .UK, które możesz zobaczyć na poniższym obrazku:

Domeny hostowane przez eUKhost

Poniższa lista zawiera witryny internetowe według liczby osób na świecie, które odwiedzają każdą witrynę w ciągu miesiąca. Obejmuje 20 najpopularniejszych witryn o szacowanym ruchu, a także witryn o ruchu, które Quantcast niezależnie zweryfikowało i są hostowane przez eUKhost. Zdecydowaliśmy się wybrać stronę internetową: LINUXMINT.COM i dokładnie ją przetestować.

20 najpopularniejszych stron eUKhost

Wybraliśmy stronę internetową: LINUXMINT.COM / losowo wybraną, hostowaną przez eUKhost / i dokładnie ją przetestowaliśmy: Traceroute przetestuj połączenie sieciowe z serwerem; Test obciążenia; Test ping z kilku lokalizacji; Monitoruje czas działania i wiele innych.

Wniosek

eUKhost zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia, hostowania i utrzymywania strony internetowej. Co więcej, usługa jest solidną brytyjską firmą hostingową o dużej obecności w całym kraju z dwoma centrami danych w Reading, Maidenhead i Milton Keynes. Chociaż pakiety eUKhost mogą być bardziej ograniczone niż niektórzy z jego rywali, usługa rekompensuje to silną listą funkcji.

Odwiedź eUKhost: http://www.eukhost.com/

A oto niektóre z usług hostingowych, które sprawdziliśmy i zalecamy:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

i tutaj możesz przeczytać najlepsze recenzje hostingu w Wielkiej Brytanii i nasz najlepszy hosting WordPress w Wielkiej Brytanii

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map