Przegląd HostClear

Na pierwszy rzut oka HostClear wygląda jak każdy inny host witryny. Oferują wiele normalnych funkcji, niskie ceny i całodobową obsługę, którą większość innych hostów twierdzi. Istnieje jednak kilka rzeczy, które oddzielają HostClear od konkurencji i sprawiają, że są one najlepszym wyborem i ogromną wartością jako gospodarz strony internetowej.


Pierwszym pytaniem, które należy zadać i odpowiedzieć, rozważając hosting strony internetowej, jest: „Czy są one wiarygodne?”

Host, który nie jest niezawodny, to taki, któremu po prostu nie można ufać jako opcji, szczególnie jeśli planujesz prowadzić małą firmę ze swojej witryny. Nawet drobne błędy i załamania radaru mogą sprawić, że potencjalni odwiedzający i potencjalni klienci opuszczą witrynę i nigdy nie wrócą. Utrata ważnych danych może również spowodować nieodwracalne szkody dla Twojej marki lub firmy.

Na szczęście HostClear zdecydowanie przechodzi ten test. Oprócz wielu opinii, które otrzymali od klientów, którzy korzystają z ich usług od lat, mogą oni również twierdzić, że hostują swoje usługi z najwyższej klasy centrum danych. Oferowane przez nich bezpieczeństwo i ochrona są dostępne niemal w każdej firmie hostingowej w branży.

Ponieważ pomyślnie przeszli test niezawodności, rzućmy okiem na ich cenę i wiele oferowanych przez nich funkcji:

Główne cechy

Funkcje oferowane przez HostClear są dość obszerne i obejmują prawie wszystko, co początkujący lub przeciętny użytkownik witryny będzie musiał założyć, zbudować i rozbudować. Oto niektóre z najważniejszych elementów ich oferty:

Zastosowanie cPanel

Jednym z głównych atutów polegających na zaufaniu HostClear jako hostowi witryny jest to, że używany przez nich panel sterowania jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Panel sterowania cPanel, którego używają, jest jedną z bardziej popularnych opcji w Internecie. Powodem tego jest to, że daje możliwość łatwego poruszania się po różnych aspektach witryny, a nawet instalowania nowych programów w witrynie.

Niezależnie od tego, czy chcesz przesyłać i pobierać pliki, czy szybko i łatwo administrować domenami, cPanel ma wszystko, czego potrzebujesz, aby być maksymalnie wydajnym podczas prowadzenia witryny.

Obsługa klienta

Głównym powodem, dla którego HostClear był w stanie szybko rozwinąć jedną z największych i najlepszych reputacji w branży hostingu witryn internetowych, jest ich niesamowita obsługa klienta. Jeśli jesteś nowym właścicielem witryny, próba samodzielnego wykrycia tajników może być absolutnym koszmarem.

Z tego powodu HostClear oferuje wsparcie 24/7. Podczas gdy wiele innych osób może twierdzić, że oferuje całodobową obsługę klienta, szybko stało się jasne, że HostClear był jednym z niewielu, którzy mogli spełnić tę obietnicę. Ich średni czas reakcji na zgłoszenie wynosi mniej niż godzinę, co jest niespotykane w tej branży. Oferują trzy różne rodzaje wsparcia, w tym e-mail, czat na żywo i telefon.

Dodatkową zaletą obsługi klienta jest to, że ich zespół wsparcia telefonicznego mówi w języku angielskim. Może to być absolutnie boskie przesłanie dla właścicieli witryn, którzy są przyzwyczajeni do zatrzymywania przez osoby, których nawet nie rozumieją. Mają nawet filmy instruktażowe i mnóstwo pomocnych artykułów dla użytkowników hostów zaawansowanych i początkujących.

Instalacje 1-Click

Praca z hostem może być niezwykle frustrująca, co utrudnia tworzenie nowych treści lub wydajną dystrybucję tych treści w witrynie. Opcje instalacji dostępne za pomocą jednego kliknięcia oferowane przez HostClear pozwalają łatwo dodać blog, CMS, a nawet utworzyć forum na swojej stronie. Fakt, że HostClear może również służyć jako narzędzie do tworzenia witryn internetowych, oznacza, że ​​mają one o wiele bardziej przyjazne dla użytkownika funkcje, z których mogą korzystać klienci, niż większość witryn hostów.

Nieograniczone adresy e-mail

Podczas gdy wielu hostów w sieci oferuje nieograniczoną liczbę adresów e-mail, panel sterowania, z którego korzysta HostClear, wyjątkowo ułatwia korzystanie nawet niedoświadczonym właścicielom witryn. Jedną z trudności, z jakimi boryka się wielu początkujących użytkowników hostów witryn internetowych, jest to, że nie wiedzą, dokąd pójść i jak dokładnie postępują różne rzeczy. HostClear zapewnia łatwe do przestrzegania wytyczne, a nawet filmy szkoleniowe, które przeprowadzą Cię przez kroki niezbędne do utworzenia i wykorzystania różnych adresów e-mail.

Dodatki

Każdy host w sieci zaczął oferować dodatki jako narzędzie marketingowe w celu zwiększenia wartości swoich usług i zwiększenia konwersji. HostClear oferuje jednak wiele dodatków, których nie oferują inne witryny. Choć może się to zmienić, główne dodatki, które oferują, to 100 USD w stosunku do Google AdWords, 100 USD Yahoo Bing! Kredyty reklamowe, 1 GB przestrzeni dyskowej w chmurze w Just Cloud i mnóstwo świetnych narzędzi blogowych WordPress. Reklamują także swoje użycie cPanel jako „dodatkowego”.

Ogólnie rzecz biorąc, oferowane przez nich dodatki są w rzeczywistości nieco więcej niż większość innych witryn.

Kreator stron

Jedną z najfajniejszych funkcji HostClear w ich arsenale jest kreator stron. Nawet jeśli dopiero zaczynasz budować witryny lub współpracujesz z usługodawcą hostingowym, korzystanie z ich narzędzi do tworzenia witryn powinno być dziecinnie proste. Oprócz ułatwienia tworzenia własnej witryny, narzędzie do tworzenia witryn zawiera również dodatkowe narzędzia marketingowe, które mogą pomóc w promowaniu treści na rynku docelowym.

Negatywne

Jeśli HostClear ma coś negatywnego, oznacza to, że podczas korzystania z narzędzia do tworzenia witryn, ich ogólne funkcje i układ wydają się być bardziej dostosowane do użytkownika hosta witryny dla początkujących niż kogoś, kto jest zaawansowany w tym procesie. Funkcje są więcej niż wystarczające dla przeciętnego lub początkującego użytkownika, ale zaawansowani użytkownicy, którzy szukają czegoś z mnóstwem opcji i bardziej intensywnych funkcji, mogą chcieć szukać gdzie indziej.

Jeśli jednak skończysz szukać gdzie indziej, należy jednak zauważyć, że bardziej niż prawdopodobnie zapłacisz znacznie wyższą cenę. Spodziewaj się, że zapłacisz co najmniej dwukrotnie lub trzy razy więcej niż to, co oferuje HostClear za bardziej zaawansowaną, ale porównywalną usługę.

Kolejnym niewielkim minusem HostClear jest to, że nie mają oni różnych planów dla użytkowników. Wiele witryn ma plany hostów poświęcone różnym potrzebom użytkowników, a HostClear oferuje tylko jeden plan. Jedyną realną opcją w tym planie jest wybór między cPanel i ich twórcą strony. Należy również zauważyć, że po wybraniu cPanel lub narzędzia do tworzenia witryn nie można przejść na inne.

Plany i ceny

Cena HostClear jest bardzo podobna do ceny na większości witryn hostingowych. Chociaż główna cena, którą reklamują, wynosi około 6 USD miesięcznie, oferują one również regularne rabaty nawet o 50% w stosunku do ich zwykłej ceny.

Wartość podana przez HostClear jest zdecydowanie wyższa niż 80% dostępnych hostów. Świetne i łatwe w obsłudze funkcje, które zapewniają i zaangażowanie w obsłudze klienta 24/7 sprawiają, że pieniądze, które płacisz za ich usługę, stają się kradzieżą.

Ostatnie słowo

Ogólnie rzecz biorąc, wartość podana przez HostClear nie ma sobie równych. Jest bardzo mało negatywnych informacji na temat ich usług, a ich lista funkcji wydaje się nie mieć końca. Ostatecznie jednak to naprawdę ich zdolność do zaspokojenia potrzeb zarówno zaawansowanego, jak i początkującego użytkownika hosta internetowego, oddziela ich od konkurencji.

Jeśli szukasz hostingu internetowego o świetnej wartości, trudno jest nie zgodzić się z tym, co ma do zaoferowania HostClear. Zdecydowanie w twoim najlepszym interesie byłoby dać im szansę, niezależnie od tego, czy chcesz przenieść się z obecnego hosta, czy utworzyć nową witrynę, ponieważ oferują one nawet gwarancję zwrotu pieniędzy klientom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map