Przegląd emaze – Jak najlepiej wykorzystać technologię prezentacji online emaze

Emaze to internetowa technologia prezentacji, która ułatwia ludziom udostępnianie współczesnych prezentacji w stylu PowerPoint do oglądania online bez specjalnych umiejętności.


Prosty w użyciu

Przykuwające uwagę profesjonalne prezentacje można wykonać w ciągu kilku minut za pomocą szerokiej gamy szablonów podzielonych na kategorie według rodzaju prezentacji, którą chcesz wykonać. Ponieważ prezentacje są przechowywane online, możesz uzyskać do nich dostęp i udostępniać je w dowolnym miejscu. Emaze to aplikacja internetowa z pamięcią w chmurze, która pozwala wyświetlać i edytować prezentacje na komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach wszędzie tam, gdzie masz połączenie z Internetem. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika i projektant nie wymaga znajomości HTML ani CSS.

Wiele opcji

Szablony zawierają sceny 3D do slajdów 2d przez wykwalifikowanych projektantów. Fakt, że slajdy są tworzone w HTML5, oznacza, że ​​masz o wiele więcej opcji projektowania, w tym gify, multimedia, dane na żywo, hiperłącza i wiele innych. Twoja prezentacja staje się interaktywna i wciągająca. Emaze obejmuje również obsługę języków z automatycznymi narzędziami do tłumaczenia. Szablony są uporządkowane według typu, aby łatwiej było znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Możesz także przeglądać inne prezentacje publiczne, aby zobaczyć, co inni zrobili ze swoimi prezentacjami i uzyskać pomysły na personalizację twojej prezentacji.

Projektowanie z Emaze

Projektowanie prezentacji za pomocą Emaze jest bardzo przyjazne dla użytkownika. Projektujesz w aplikacji internetowej w przeglądarce, która staje się coraz bardziej popularna w Internecie. Wiele interfejsów dla tego typu aplikacji internetowych zaprojektowano z myślą o użytkownikach bez dużego doświadczenia z tego typu oprogramowaniem. Emaze nie jest wyjątkiem, dzięki dużym przyciskom i łatwym do zrozumienia etykietom łatwo będzie uzyskać orientację i zaprojektować prezentację nawet dla osoby bez doświadczenia w projektowaniu graficznym. Możesz nawet zaimportować slajdy programu PowerPoint, aby ułatwić sobie pracę, więc jeśli masz slajdy z informacjami z innych dokumentów w pakiecie Microsoft Office Suite, będziesz w stanie łatwo przenieść te informacje.

Przyciski interfejsu są duże, proste i uporządkowane według ogólnych zadań.

Sekcja 1:

 • Ślizgać się – ze znakiem plus. Ten przycisk pozwala kliknąć, aby zobaczyć, jakie inne slajdy są dostępne w wybranym szablonie. Wygląda na to, że każdy szablon ma duży wybór standardowych slajdów do wyboru, dzięki czemu Twoja prezentacja jest wyjątkowa. W menu rozwijanym tej sekcji znajduje się również miejsce do importowania slajdów PowerPoint.
 • Sekcja – prezentację można podzielić na sekcje w celu ułatwienia edycji lub łatwego przełączania odbiorców między tematami w prezentacji.
 • Tematy – Ten przycisk pozwala wybierać między schematami kolorów dla wybranego motywu.

Sekcja 2:

 • Tekst – Ten przycisk pozwala wybrać rozmiar tekstu na podstawie tego, czy chcesz wpisać tekst, nagłówek, podtytuł lub ogólny tekst slajdu.
 • Wizerunek – Możesz przesyłać zdjęcia lub importować je z Internetu, jeśli masz adres URL. Możesz także łatwo używać zdjęć licencjonowanych do darmowego użytku komercyjnego z repozytoriów zdjęć takich jak Flickr i obrazy Google. Jeśli przeprowadzisz wyszukiwanie na tej karcie, wyświetli się obrazy, których możesz używać zgodnie ze specyfikacjami ustawionymi dla całej sieci. Wszystko to jest dostępne bezpłatnie.
 • Głoska bezdźwięczna – Możesz także importować multimedia, w tym pliki wideo i audio, a także wyniki z Google Maps. Karta „media” akceptuje przesłane pliki audio i wideo w formacie .mp3 i .mp4, a także adresy URL lub kod do umieszczenia na stronie YouTube, Vimeo i innych stronach.
 • Kształt – ten przycisk daje dostęp do dużej liczby kształtów, które mogą dodatkowo dostosować prezentację. Uwzględniono wiele standardowych kształtów, a także najpopularniejsze logo mediów społecznościowych i inne przydatne kontury obrazów o podobnym stylu, które pozwolą na ich jednoczesne użycie.
 • Wykresy – Możesz nawet tworzyć własne wykresy, kopiując i wklejając informacje z tabeli danych arkusza kalkulacyjnego i wybierając odpowiedni wykres. Oferują 11 opcji wykresów w zależności od tego, czego potrzebujesz, aby wyświetlić swoje dane. Uwzględniono standardy (kolumna, linia, wykresy kołowe, słupek, obszar i tabele), a także inne, rzadziej spotykane typy wykresów.

Edycja tekstu na slajdach jest prosta. Po prostu kliknij tekst, który chcesz edytować. Kliknięcie tekstu spowoduje rozwinięcie menu edycji, które pozwala manipulować wyglądem tekstu podobnym do opcji w interfejsie graficznym. Chociaż niektórzy powiedzieli, że nie możesz edytować czcionek w bezpłatnej wersji, jest ona dostępna pod zaawansowanymi opcjami w menu rozwijanym (elipsy). Możesz także edytować odstępy między literami, dodawać hiperłącza lub dźwięki, obracać czcionkę, aby wyglądała bardziej 3D, dodawać funkcje graficzne, takie jak gradienty i blask tekstu. Możesz także edytować położenie tekstu, przeciągając pole do żądanego miejsca w ramce, podobnie jak Photoshop i inne programy do edycji obrazów.

Edycja zdjęć jest podobnie prosta. Po wybraniu obrazu pojawi się menu rozwijane, a obraz zostanie podświetlony. Możesz zmienić rozmiar, edytować lub przyciąć obraz, dodać ramki lub efekty specjalne, dodać hiperłącza lub dźwięk, obrócić je i wiele więcej. Możesz rozmieścić zestawy zdjęć lub zablokować je na miejscu, aby zapobiec przypadkowemu przeciągnięciu. Efekt 3D pozwala obracać obrazy na kilka różnych sposobów o stopnie, jeśli chcesz uzyskać idealne położenie.

Sekcja 3 zawiera twoje standardy, takie jak cofanie / ponawianie, kopiowanie i wklejanie, usuwanie, zapisywanie, pobieranie, udostępnianie i odtwarzanie, abyś mógł zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja prezentacja podczas procesu produkcyjnego.

Mają dobre bezpłatne wsparcie sekcja, która pomoże Ci zrozumieć podstawy i działanie Emaze.

Płatne konta

Płatne konta są podzielone na 2 poziomy i mają różne korzyści. Warstwa „Pro” pozwala prezentować offline, ustawić prywatność prezentacji, pobierać do plików PDF i wideo oraz umożliwia współpracę, dzięki czemu możesz pracować nad prezentacjami z innymi członkami zespołu.

Warstwa konta „Biznesowa” oferuje wszystkie wspomniane wcześniej funkcje, a także informacje analityczne, dostosowane szablony marki, możliwość zarządzania zespołem oraz szkolenia i wsparcie premium, aby uzyskać kompetentną pomoc w zakresie skutecznego korzystania z systemu. Jeśli masz członków zespołu, którzy nie są przyzwyczajeni do takich interfejsów internetowych lub naprawdę chcesz, aby Twoje prezentacje się wyróżniały, opcje szkolenia mogą dobrze służyć pracownikom.

ZawodowiecBiznes
Prezentuj offline
Uczyń swoje prezentacje prywatnymi
Pobierz do pliku PDF i wideo
Współpraca
Insight Analytics Pro
Dostosowane szablony marek
Zarządzanie zespołem
Wsparcie szkoleniowe premium
14-dniowy bezpłatny okres próbny
Cena za miesiac 9 USD / mies 19 USD / mies

Oferują również plany zniżek dla studentów i nauczycieli.

Płatne konta mają również przeglądarkę Emaze, która umożliwia odtwarzanie plików .emaze offline. Jak dotąd ich przeglądarka Emaze jest przeznaczona tylko dla systemu Windows. Jeśli używasz komputera Mac, musisz użyć funkcji „Pobierz HTML”, aby wyświetlić prezentację offline.

Emaze ma również program polecający, w którym, jeśli zaprosisz przyjaciela, możesz otrzymać bezpłatny miesiąc Emaze Pro na wypróbowanie. Mają także program partnerski.

Emaze dla studentów i nauczycieli

Emaze to nie tylko świetny sposób dla nauczycieli, aby ożywić swój program nauczania i utrzymać zaangażowanie uczniów w elementy interaktywne, ale ma także opcje, które szczególnie pomagają nauczycielom. Emaze dla nauczycieli ma łatwą w użyciu platformę na wiele urządzeń, która zachęca do wspólnego uczenia się, a także ma specjalne narzędzia, które pozwalają nauczycielowi śledzić postępy i poziom zaangażowania każdego ucznia za pomocą analiz i zaawansowanych platform zespołowych.

Emaze jest również dobre dla studentów. Każdy uczeń, który musi prowadzić prezentację w ramach klasy na poziomie szkoły podstawowej lub wyższej, skorzysta na tym, że nie będzie musiał uczyć się skomplikowanego systemu, aby uczynić prezentację taką, którą docenią nauczyciele i ich koledzy. Istnieją specjalne szablony dla studentów, które pozwolą im stworzyć prezentację w ciągu kilku minut, i mogą z łatwością ulepszyć swoje prezentacje za pomocą obrazów, danych na żywo, audio i wideo.

Emaze jest szczególnie odpowiedni dla współczesnych studentów, którzy są przyzwyczajeni do wykonywania dużej części swojej pracy online i mogą mieć tylko typy urządzeń, które nie mają poważnej pamięci, więc wszystko, co robią, powinno być przechowywane w chmurze. Studenci korzystający z Chromebooków lub innych rodzajów urządzeń uzyskujących dostęp do Internetu w dużym stopniu skorzystają z narzędzi oferowanych przez Emaze.
Uczniowie mogą również udostępniać i współpracować z kolegami z klasy i nauczycielami za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych, stron internetowych i blogów, aby inni uczniowie mogli się zaangażować, a nauczyciele mogli śledzić ich postępy.

Jak Emaze pokonuje konkurencję

Emaze znajduje sposób, aby zarówno mieć więcej szablonów i opcji niż większą część swojej bezpośredniej konkurencji, i być bardziej przyjaznym dla użytkownika. Ma intuicyjny interfejs z dużymi, odważnymi przyciskami i głębokim szarym i czarnym tłem, aby zmniejszyć zmęczenie oczu. Ma więcej szablonów i opcji niż część konkurencji, jest mniej niezręczna i jest wystarczająco intuicyjna, aby nie wymagać samouczka dla osób o średnim doświadczeniu w aplikacjach natywnych w Internecie. Łatwo jest się uczyć, używać i dzielić się z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, klientami i innymi.

eMaze vs PowerPoint

eMazePowerPoint
Kompatybilny z komputerami PC, Mac, tabletami i smartfonami
Dostęp do prezentacji można uzyskać z dowolnego miejsca
Profesjonalnie zaprojektowane szablony
Szablony 3D
Szablony wideo
Przestrzenny ruch informacji
Umieść tekst, obrazy i filmy w płaszczyźnie 3D
Udostępnij swoją prezentację przez e-mail lub Facebook
Współpracuj ze swoimi prezentacjami
Dziesiątki wstępnie zaprojektowanych układów
Obsługuje wszystkie języki
Automatyczne tłumaczenie prezentacji
Dostęp offline
Prezentacje mogą być osadzone na dowolnej stronie internetowej
HTML5 i CSS3
Obsługa hiperłączy
Muzyka w tle
Efekty dźwiękowe
Importuj slajdy z programu PowerPoint
Wykresy i tabele

Jak aplikacje internetowe pokonują tradycyjne oprogramowanie

Wiele osób ma co najmniej pewne doświadczenie ze standardem biznesowym oprogramowania do prezentacji, PowerPoint pakietu Microsoft Office Suite. Powerpoint został zbudowany do pracy w pakiecie Office Suite, pobierając informacje z innych programów w pakiecie, aby ułatwić pobieranie i wyświetlanie informacji. Problem z programem PowerPoint polega na tym, że ma dość stromą krzywą uczenia się w porównaniu do czegoś takiego jak Emaze dla osób, które nie są przyzwyczajone do generowania prezentacji PowerPoint lub które muszą regularnie generować prezentacje. Aplikacje internetowe, takie jak Emaze, rozumieją, że ich użytkownicy mogą nie mieć lub nie posiadać umiejętności wymaganych do wygenerowania profesjonalnie wyglądającej prezentacji. Oprogramowanie zoptymalizowane pod kątem najważniejszych funkcji, w szczególności oprogramowanie, które może importować prezentacje PowerPoint z potrzebnymi danymi, jest idealne dla ludzi biznesu, którzy nie mają czasu zainwestować w umiejętności niezwiązane z wymaganiami swojej pracy. Możesz zrobić prezentację w ciągu kilku minut, która wygląda tak, jakby nie była bardziej profesjonalna niż prezentacja Powerpoint, bez wymagającego szkolenia.

Fakt, że prezentacje są przechowywane w chmurze i dostępne za pośrednictwem strony internetowej oznacza, że ​​współpraca jest łatwa. Każdy może uzyskać dostęp do tej samej prezentacji w tym samym czasie i edytować na żywo. Oszczędza to komunikacji w obie strony i udostępniania plików, co oszczędza czas zarówno na dużych, jak i skomplikowanych prezentacjach oraz w pozycjach, w których prezentacje muszą być generowane w locie, ale niektóre osoby mają dostęp do różnych informacji, które muszą być udostępniane.

Przechowywanie w chmurze oznacza, że ​​do prezentacji można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca, o ile masz połączenie z Internetem. Oznacza to, że możesz łatwo udostępniać prace w toku współpracownikom lub innym osobom w zespole, a także mieć możliwość łatwego udostępniania ukończonych prezentacji klientom, szefom, znajomym i potencjalnym klientom. Nie musisz płacić osobno za miejsce i hostować je na własnej stronie internetowej lub serwerze. Nie musisz osobiście martwić się obsługą lub przenoszeniem potencjalnie dużych plików, chyba że potrzebujesz kopii zapasowej do użytku offline.

Fakt, że prezentacje są tworzone w HTML5, oznacza, że ​​filmy, gify, niektóre efekty tekstowe i animacje, wygląd 3D i inne formy mediów, które są uważane za szczególnie przyciągające wzrok, są dostępne dla osób bez doświadczenia w programowaniu w interfejsie, z którego mogą łatwo korzystać dostosuj do swoich potrzeb. HTML5 oznacza również, że osoby korzystające z każdej przeglądarki mogą uzyskać pełny efekt prezentacji, niezależnie od tego, czy korzystają z komputerów stacjonarnych, laptopów czy urządzeń mobilnych z dowolnym systemem operacyjnym.

Łatwo wystarczy dla wszystkich

Twórz pokazy slajdów dla swojej rodziny. Pokaż klientowi, co potrafi Twoja firma. Zaangażuj uczniów i znajdź wyjątkowe sposoby udostępniania programu nauczania. Zaskocz swoich nauczycieli. Zaangażuj współpracowników z pomysłem na projekt. Ułatw pracę szefowi. Możliwości Emaze są nieograniczone i tak łatwo jest się nauczyć, że nie masz żadnej wymówki, by tego nie robić. Dzięki 5 minutom inwestycji możesz uzyskać profesjonalną prezentację wysokiej jakości, gotową do pracy, szkoły lub domu. Zobacz, co Emaze może dla Ciebie zrobić dzisiaj!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map