Przegląd Easyspace

Klienci nie zawahają się uiścić opłaty premium, o ile otrzymają wysokiej jakości usługę, której szukają. Easyspace może nie działać w rozsądnej cenie w porównaniu do innych firmy hostingowe na rynku. Jednak dzięki szerokiej gamie innowacyjnych funkcji, bezpieczeństwu i doskonałemu procesowi obsługi klienta jest to usługa hostingowa warta dodatkowej zapłaty.


Logo EasySpace
UPTIME
946
PRĘDKOŚĆ
928
WSPARCIE
907
CENA £
898
FUNKCJE
923
ZIELONY
920
INNOWACYJNE
858

Innowacyjne i bezpieczne środowisko hostingowe – Easyspace zapewnia środowisko hostingowe, które jest wspierane przez różne funkcje online i narzędzia, które pomogą Ci z łatwością skonfigurować środowisko hostingowe Twojej witryny, a jednocześnie pozwolą ci uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny. Każde środowisko hostingowe ma własną pamięć w chmurze, która jest przechowywana w prywatnej i bezpiecznej sieci. Magazyn działa na osobnych fizycznych serwerach baz danych, aby zapewnić większą szybkość i wydajność. Te bazy danych są również wyposażone w klastry z wieloma węzłami, pamięć podręczną SSD i pamięć podręczną lakieru i mogą być włączone przez Google mod_pagespeed.

Pod względem bezpieczeństwa środowisko hostingowe Easyspace jest dostosowane do ochrony przed DDos i ma własny system skanowania w poszukiwaniu wirusów i złośliwego oprogramowania. Skanowanie antywirusowe działa 24 godziny na dobę i jest w stanie wykryć większość – jeśli nie wszystkie – wirusy, które nękają sieć. Te środki bezpieczeństwa pomagają zapewnić, że witryna nie ulegnie awarii w przypadku jakichkolwiek ataków online, a także zapewnią całodobową ochronę przed złośliwymi wirusami.

Obsługuje Linux i Windows OS – niektóre firmy hostingowe ograniczają się do używania Windows lub Linux jako podstawowego systemu operacyjnego. Nie mają możliwości uruchamiania obu systemów. Tak nie jest w przypadku Easyspace.

Easyspace zapewnia opcję korzystania z systemu Linux lub Windows do potrzeb hostingu, aby ułatwić zarządzanie witryną. Dzięki temu klienci biegli w dowolnym z tych systemów operacyjnych mogą wybierać i używać znanego systemu operacyjnego.

Ważny

Oczywiście każdy system operacyjny ma fabrycznie zainstalowane własne funkcje. Klienci, którzy wybiorą Linux, otrzymają pakiety danych MySQL, PHP, Perl, phpMyAdmin i Python w pakiecie z pakietem hostingowym. Z drugiej strony klienci Windows otrzymają ASP.NET v4, Microsoft Access, IIS 7.5 i opcję instalacji MSSQL.

Centra danych oparte na Wielkiej Brytanii – ogólna wydajność i działanie serwerów jest czymś, co Easyspace traktuje poważnie, dlatego firma zainwestowała w utworzenie 10 centrów danych w Wielkiej Brytanii. Sześć z tych centrów danych należy bezpośrednio do Easyspace, co przyczynia się do rozbudowy infrastruktury hostingowej, jednocześnie umożliwiając firmie przyjęcie dużej ilości danych. Ta inwestycja poprawia także niezawodność hostingu Easyspace, minimalizując wszelkie przestoje i inne problemy z hostingiem.

Oprócz zmniejszenia szans na problemy z hostingiem, wiele centrów danych rozmieszczonych w Wielkiej Brytanii daje webmasterom korzyść z wyboru tego, który znajduje się w pobliżu ich obszaru, co skraca czas ładowania.

Te centra danych są również zarządzane i obsługiwane przez własny zespół inżynierów Easyspace zamiast zespołu wsparcia zewnętrznego. W rezultacie mogą łatwo wyznaczyć inżynierów na miejscu do prac konserwacyjnych i sprawdzić wszelkie problemy, które mogą wyniknąć z sieci lub serwera.

Brytyjskie centra danych

Easyspace zainwestował w konfigurację 10 centrów danych po Wielkiej Brytanii.

Usługa wsparcia jakości – Easyspace wie, jak ważne jest zapewnianie klientom wysokiej jakości usług wsparcia w celu zaspokojenia ich zapytań i wątpliwości. Aby zapewnić, że klienci otrzymają potrzebną pomoc, firma stworzyła własny 4-etapowy proces wsparcia, który oferuje:

 • Aktualizacja statusu systemu. Zapewnia to klientom najnowsze aktualizacje hostingu i konserwacji z Easyspace. Bez względu na to, czy problem dotyczy rutynowej konserwacji systemu, czy załatania problemu z hostingiem, będziesz mógł uzyskać aktualizację tego, co dokładnie się dzieje.
 • Przewodniki pomocnicze. Easyspace ma własną bazę wiedzy i sekcję samopomocy, która zawiera szczegółowe przewodniki na temat funkcji i procesów. Te przewodniki pomogą ci lepiej zrozumieć, jak korzystać z nowych funkcji online firmy, eliminując jednocześnie konieczność oczekiwania w kolejce, aż przedstawiciel klienta odbierze telefon.
 • Czat pomocy technicznej. W przypadku problemów, które wymagają czegoś więcej niż tylko prostego przewodnika, Easyspace ma funkcję czatu online obsługiwaną przez brytyjski zespół obsługi klienta gotowy do udzielenia pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy kliknąć ikonę czatu, aby porozmawiać z jednym z pracowników działu obsługi klienta Easyspace.
 • Centrum Kontaktu. Easyspace zapewnia również centrum kontaktowe, do którego można zadzwonić w celu uzyskania pilniejszych informacji. Chociaż linia obsługi klienta nie jest dostępna przez 24 godziny, nie oznacza to, że nie będą mogli odebrać połączenia i pomóc w rozwiązaniu jakichkolwiek problemów. Godziny pracy biura zaczynają się od poniedziałku do piątku z harmonogramem od 9:00 do 17:30.

Integracja bezpłatnych narzędzi internetowych do hostingu – Hosting z Easyspace zapewnia szereg narzędzi online, które można zintegrować z witryną w celu poprawy jej ogólnej funkcjonalności. Najlepsze jest to, że nie zostaniesz obciążony za korzystanie z nich i będziesz mógł cieszyć się ekskluzywnymi promocjami oferowanymi przez te narzędzia.

Oto lista firm, które nawiązały współpracę z Easyspace i ich równoważna oferta promocyjna:

 • Google AdWords. Klienci, którzy skorzystają z usługi hostingowej Easyspace, będą mogli uzyskać bezpłatne kupony reklamowe z AdWords, które pomogą promować ich firmę.
 • Menedżer korespondencji. Rejestracja w Easyspace zapewni klientom bezpłatne kredyty z Mailing Managera, które umożliwią im wysyłanie wiadomości e-mail marketingowych do klientów.
 • WordPress. Partnerstwo Easyspace z WordPress zapewnia narzędzia do skonfigurowania swojego bloga lub sklepu e-commerce za pomocą jednego kliknięcia przycisku, który pomaga w utworzeniu witryny w ciągu kilku minut.
 • Przywracania kopii zapasowej. To narzędzie online oferuje bezpłatną wersję próbną produktu dla klientów Easyspace, aby dać im wyobrażenie o ich skuteczności w ochronie bazy danych i przestrzeni internetowej.
 • Otwórz Exchange. Otwarcie konta hostingowego w Easyspace daje możliwość wypróbowania OpenExchange, aby pomóc Ci zarządzać udostępnianymi informacjami, w tym wydarzeniami w kalendarzu, dokumentami i innymi zadaniami.

Wiele opcji płatności – Easyspace obsługuje szeroką gamę klientów, z których część ma siedzibę za granicą. W przypadku klientów mieszkających za granicą nie wszystkie metody płatności stosowane zazwyczaj przez osoby zamieszkałe w Wielkiej Brytanii są dostępne. Właśnie dlatego Easyspace skonfigurował wiele opcji płatności, aby ułatwić zagranicznym klientom rozliczanie rachunków.

Easyspace pozwala klientom płacić rachunki za pomocą dwóch walut – dolarów lub funtów. Akceptuje również wszystkie rodzaje głównych kart kredytowych, w tym American Express, Delta, Maestro, MasterCard, Switch, Solo i Visa. Ta mnogość opcji płatności to sposób na zapewnienie wygody klientom.

Techniczny

 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • Nieograniczona przepustowość. Ma to zastosowanie do wszystkich planów hostingowych Easyspace, dzięki czemu Twoja strona będzie ładować się szybciej i będzie działać dla Twoich klientów.
 • Darmowa nazwa domeny. Eliminuje kłopoty z dodatkową opłatą za utworzenie i zarejestrowanie nazwy domeny
 • 10 centrów danych
 • Darmowa konfiguracja; Transfer
 • Nieograniczony ruch, e-maile, bazy danych
 • Serwery są zbyt wolne w porównaniu do najlepszych firm hostingowych

Wsparcie

 • Wsparcie techniczne 24/7
 • Baza wiedzy z przewodnikami pomocy
 • Czat online na żywo
 • Centrum Kontaktu
 • Nie znaleźliśmy żadnych

cennik

 • Elastyczne plany
 • Można kupić co miesiąc
 • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w Easyspace może być nieco krótsza w porównaniu do tego, co najczęściej oferują inne firmy. Jeśli jednak w tym okresie nie będziesz w pełni zadowolony z otrzymanej usługi, Easyspace zwróci wszystkie naliczone opłaty za hosting.

Panel sterowania Easyspace

W przeciwieństwie do innych firm hostingowych, które polegają tylko na jednym rodzaju panelu sterowania, Easyspace oferuje swoim klientom różne warianty, dając im możliwość wyboru systemu, z którego wygodnie korzystają. Ułatwia im to zarządzanie witrynami, ponieważ są one w stanie uruchomić go z systemem, do którego są przyzwyczajeni..

Panele sterowania oferowane obecnie przez Easyspace obejmują popularny system cPanel, VMware i Plesk. System ten umożliwia klientom pełną kontrolę i zarządzanie witryną, w tym możliwość zarządzania informacjami o koncie, konfigurowania wiadomości e-mail, konfigurowania hostingu i ustanawiania domen, aby wymienić tylko kilka. Jeśli klienci będą potrzebować dodatkowych narzędzi hostingowych, Easyspace będzie w stanie zapewnić im to, czego potrzebują za równoważną opłatą.

Wniosek

Wreszcie panel sterowania Easyspace oferuje instalator za jednym kliknięciem, który pozwoli ci skonfigurować system. Systemy objęte tą unikalną funkcją to WordPress, Joomla, b2evolution i Drupal. W przeciwieństwie do tego, co widzisz od innych firm hostingowych, które wymagają przejścia skomplikowanych nawigacji tylko w celu skonfigurowania tych usług, instalator Easyspace za jednym kliknięciem umożliwi Ci skonfigurowanie witryny tak szybko i wydajnie, jak to możliwe.

Możesz również sprawdzić inne firmy hostingowe z Wielkiej Brytanii, recenzje i porównania tutaj.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map