Przegląd bezpieczeństwa FrontPoint

Cześć, tu Johnny.


Jak zapewne wiesz, ta strona zawsze była poświęcona hostingowi, projektowaniu i tworzeniu stron internetowych.

Dlaczego więc piszę o systemie bezpieczeństwa domowego DIY na mojej stronie z recenzjami dotyczącymi hostingu??

Myślę, że najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii bezpieczeństwa w domu i „Internetu rzeczy” (IOT) są naprawdę fajne.

W 2015 r. Coraz więcej właścicieli domów łączy i kontroluje urządzenia w naszych domach. W ramach rewolucji nowy rodzaj firm zajmujących się bezpieczeństwem w domu zrewolucjonizował bezpieczeństwo w domu (przepraszam, ADT). Powiedziawszy to, oto moja recenzja systemu bezpieczeństwa domowego FrontPoint:

Frontpoint Security System: Co musisz wiedzieć

Twoja rodzina, własność i bezpieczeństwo to jedne z najważniejszych rzeczy, które warto chronić. Jednak przy rosnącym wskaźniku przestępczości w większości obszarów zapewnienie niezbędnej ochrony może być wyzwaniem – chyba że masz wysokiej jakości i najwyższej klasy system bezpieczeństwa…

Rynek jest obecnie zalewany systemami bezpieczeństwa, ale nie każdy z nich działa podobnie. Jeśli naprawdę szukasz systemu bezpieczeństwa w domu, który jest wart inwestycji, to systemy bezpieczeństwa oferowane przez Frontpoint są idealnym rozwiązaniem. Poniżej znajduje się przegląd funkcji systemu, jego zalet i innych istotnych problemów.

O Frontpoint

Przed zainwestowaniem w jakikolwiek produkt, zwłaszcza taki, którego zamierzasz użyć do ochrony domu i rodziny, zawsze pomocne jest zrozumienie rodzaju firmy, od której myślisz o zakupie. Frontpoint jest stosunkowo nowy w branży bezpieczeństwa w domu.

Firma została założona w 2007 roku przez grupę ekspertów ds. Bezpieczeństwa w domu, z których każdy chciał wprowadzić rewolucyjne zmiany w branży bezpieczeństwa w domu. Sukces Frontpoint w dużej mierze zależy od jego zdolności do zapewnienia skutecznej technologii, wysokiej jakości obsługi klienta oraz budowania zaufania konsumentów do marki i systemu.

Trzy główne pakiety wyposażenia bezpieczeństwa do wyboru

Patrząc na zabezpieczenia Frontpoint, zauważysz, że do wyboru są trzy główne pakiety wyposażenia bezpieczeństwa.

 • Standardowe opakowanie: W przypadku inwestycji w wysokości 99 USD możesz wybrać pakiet standardowy. Standardowy pakiet zawiera bezprzewodowy panel sterowania z łączem wysyłającym do komórki, bezprzewodowy czujnik ruchu, pilot pęku kluczy, znak jardowy i pięć naklejek na okna oraz dwa bezprzewodowe czujniki drzwi lub okna.
 • Ulepszony pakiet: Pakiet rozszerzony kosztuje 164 USD, a dzięki temu systemowi otrzymasz standardowy panel sterowania, który zawiera łącze wysyłania komórki, dwa bezprzewodowe czujniki drzwi lub okna, bezprzewodowy czujnik ruchu, czujnik dymu i ciepła, pilot pęku kluczy oraz znaki na podwórku i naklejki na okna.
 • Pakiet oświetlenia: Pakiet oświetlenia kosztuje 199 USD i obejmuje najpopularniejszy sprzęt z pakietu standardowego i ulepszonego, sterowanie dwoma światłami w domu. W tym systemie otrzymujesz bezprzewodowy panel kontrolny z łączem wysyłającym komórki, dwa bezprzewodowe czujniki okna, czujnik ruchu, dwa bezprzewodowe kontrolki światła, pilot pęku kluczy oraz znak jardowy i pięć naklejek na okna.

Ogólnie rzecz biorąc, chociaż koszt samego systemu bezpieczeństwa będzie się różnił, pakiety te są jednorazowymi inwestycjami, które można kupić, wybierając system bezpieczeństwa Frontpoint. Jeśli Twój dom jest duży lub wymaga dodatkowych środków bezpieczeństwa, możesz rozważyć wersję ulepszoną lub lekką. Poniżej znajduje się wiele funkcji, których można się spodziewać przy inwestowaniu w system Frontpoint Security.

Sprzęt automatyki domowej

Frontpoint Security ma wiele funkcji, ale jedną z najwygodniejszych dla każdego właściciela domu jest system automatyki domowej i sprzęt, który zapewnia firma.

System automatyki domowej jest formą technologii, która pozwala zdalnie sterować wszystkim, co ma związek z twoim domem, takim jak zamki, drzwi, termostat, światła i wiele więcej.

Osoby dołączające do Frontpoint Security mogą kontrolować urządzenia w domu za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub laptopa. Dzięki systemowi automatyki domowej możesz nie tylko zapewnić, że Twój dom jest chroniony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale możesz także zarządzać swoim domem, gdy jesteś daleko.

Usługi geograficzne

Usługi geograficzne to funkcja technologiczna, którą niewiele firm zajmujących się bezpieczeństwem w domu zapewnia swoim klientom.

Frontpoint jest wyjątkowy pod tym względem i na pewno opłaca się skorzystać z tej funkcji. Usługi geograficzne to rodzaj technologii, która pozwala poprawić połączenie z domem. Za pomocą tego systemu możesz stworzyć „strefę geofence” wokół obszaru domu. Ten niewidoczny obszar, który konfigurujesz w aplikacji Frontpoint, jest zasadniczo obszarem oznaczonym jako całkowicie bezpieczny.

Jeśli ty lub cokolwiek przejdzie przez ogrodzenie geograficzne, obowiązują zasady bezpieczeństwa, które obowiązują. Ten rodzaj ustawienia jest optymalną funkcją, jeśli chcesz wzmocnić i monitorować bezpieczeństwo swojego domu. Kilka najczęściej używanych ustawień, które można zastosować w usłudze Geo, to:

 • Nagrywanie wideo
 • Automatyzacja termostatu
 • Powiadomienie o alarmie

Ponadto system usług geograficznych i większość aplikacji Frontpoint są kompatybilne z urządzeniami iOS i Android, więc niezależnie od tego, co masz, nadal będziesz mógł monitorować i kontrolować bezpieczeństwo swojego domu.

Opcje nadzoru

Bardzo niewiele firm zajmujących się ochroną domu dokłada wszelkich starań, aby Frontpoint chronił Twój dom. Większość domowych systemów bezpieczeństwa zapewnia tylko standardowe nieruchome kamery do monitorowania domu podczas Twojej nieobecności.

Frontpoint wykracza poza to, oferując kamery, które mają niezwykle przydatne funkcje, takie jak obracanie i pochylanie. Ponadto, jeśli potrzebujesz bezpieczeństwa na zewnątrz, ale w granicach parametrów swojej nieruchomości, Frontpoint zapewnia Ci swoją linię kamer zewnętrznych.

Monitorowanie pakietów

Różnorodność i szeroki wybór opcji są zawsze zaletą przy wyborze systemu bezpieczeństwa w domu.

Oprócz pakietów wyposażenia, które Frontpoint ma do dyspozycji, firma posiada trzy systemy monitorowania, z których możesz wybrać…

 • Monitorowanie ochrony
 • Interaktywny monitoring
 • Najwyższy monitoring

Każdy z tych systemów oferuje optymalną ochronę, ale główna różnica między tymi trzema systemami polega na tym, że w przeciwieństwie do monitorowania ochrony, który jest najprostszym systemem, monitorowanie interaktywne i ostateczne zapewnia natychmiastowe powiadomienia o zagrożeniach pożarowych i środowiskowych.

Będziesz także mieć do dyspozycji system wsparcia bezpieczeństwa życia, profesjonalne monitorowanie, które jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a także wiele interaktywnych funkcji, takich jak sterowanie oświetleniem, zdalny dostęp i kontrola, powiadomienia e-mail i SMS oraz powiadomienia o awariach i rozbiciach. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz czegoś bardziej zaawansowanego niż podstawowy plan monitorowania ochrony, najlepszym wyborem będzie monitorowanie interaktywne i ostateczne.

Ceny i ryzyko

Wybierając system bezpieczeństwa w domu, jedną z pierwszych właściwości, o których myśli wiele osób, jest struktura cen – i słusznie.

Domowe systemy zabezpieczeń to inwestycja, ale jeśli zamierzasz odłożyć pieniądze, równie dobrze możesz to zrobić w firmie, w której czujesz się komfortowo, i która oferuje funkcje i możliwości, których szukasz system bezpieczeństwa w domu. Jeśli chodzi o ceny Frontpoint, możesz spodziewać się:

 • Dostępne są trzy plany, od 34,99 USD miesięcznie i do 49,99 USD miesięcznie
 • W grę wchodzi 30-dniowy okres próbny bez ryzyka – więc jeśli nie jesteś zadowolony z tego, co dostajesz, możesz zwrócić go bez żadnych kosztów

Ogólnie rzecz biorąc, podczas gdy Frontpoint może wydawać się nieco droższy w porównaniu do innych domowych systemów bezpieczeństwa, ważne jest, aby zrozumieć uzasadnienie struktury cenowej.

W przeciwieństwie do innych systemów bezpieczeństwa, które działają na telefonach stacjonarnych lub szerokopasmowych, Frontpoint to system bezpieczeństwa, który jest całkowicie bezprzewodowy dzięki wykorzystaniu systemów komórkowych. Dzięki technologii bezprzewodowej otrzymujesz optymalny poziom ochrony, który jest wart nieco ulepszonej ceny. Ponadto, jak wspomniano powyżej, firma oferuje 30-dniowy okres próbny bez ryzyka. Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz zwrócić sprzęt i odzyskać pieniądze bezpłatnie.

Po zainstalowaniu Frontpoint

Systemy bezpieczeństwa Frontpoint mogą być instalowane przez Ciebie lub przez profesjonalistę. Jeśli wybierzesz profesjonalną instalację, wiąże się to z opłatą.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować Frontpoint, firma ma jeszcze jedną wspaniałą funkcję, a mianowicie ciągłe ulepszenia bezpieczeństwa. Zasadniczo Frontpoint zawsze aktualizuje swoje systemy technologiczne. Na przykład obecni klienci korzystający z firmowego panelu sterowania Simon ST mogą przejść na panel dotykowy QQ firmy Qolsys firmy, który zapewnia im wysoce zaawansowaną technologię bezpieczeństwa w domu.

Oprócz aktualizacji systemu firma pracuje również nad aktualizacją sprzętu, takiego jak czujniki, kamery i wiele innych. Dlatego dzięki Frontpoint możesz mieć pewność, że otrzymujesz najnowsze i najlepsze informacje dotyczące systemu bezpieczeństwa.

Wady

Jako całość Frontpoint jest rodzajem systemu bezpieczeństwa w domu, który jest wartościową inwestycją. Jednak, podobnie jak wszystkie systemy bezpieczeństwa, istnieje szereg wad, o których warto wiedzieć.

 • Sprzęt nie jest objęty dożywotnią gwarancją. Zamiast tego na wszystkie urządzenia przysługuje trzyletni okres gwarancji
 • Jeśli zdecydujesz się zrobić to sam, samodzielna instalacja systemu bezpieczeństwa Frontpoint może być trudna, jeśli nie masz doświadczenia w majsterkowaniu.
 • Firma ma 28 skarg skierowanych przeciwko niej w Better Business Bureau. Jednak jeśli zapytasz, firma wyśle ​​ci odpowiedź i wyjaśni okoliczności
 • FrontPoint to stosunkowo nowa firma w branży zabezpieczeń domowych (założona w 2007 r.)

Ogólna rekomendacja

Podsumowując – nawet jeśli nie uzyska idealnego wyniku 10/10, Frontpoint jest wysokiej jakości systemem bezpieczeństwa i usługą monitorowania, w którą warto zainwestować.

Zasadniczo klienci są bardzo zadowoleni z poziomu usług i bezpieczeństwa zapewnianego przez firmę. Regularne aktualizacje, wysokiej jakości sprzęt, zdalny dostęp i technologia bezprzewodowa sprawiają, że Frontpoint jest systemem bezpieczeństwa, który ochroni Twój dom na najwyższym możliwym poziomie.

Ponadto nic nie przebije 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, który zapewnia firma. Taka elastyczność i troska o klientów jest nieuzasadniona w branży, dlatego najlepiej skorzystać z niej, gdy jest dostępna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map