Przegląd A2Hosting

A2 Hosting zapewnia hosting o dużej mocy od ponad 15 lat. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w tworzeniu stron internetowych, czy nigdy nie zajmowałeś się budowaniem strony internetowej, firma jest w stanie zapewnić szereg rozwiązań hostingowych, które są łatwe w użyciu i dostosowane do różnych potrzeb hostingu.


Logo A2Hosting
UPTIME
975
PRĘDKOŚĆ
965
WSPARCIE
970
CENA £
988
FUNKCJE
965
ZIELONY
945
INNOWACYJNE
960

Podczas gdy większość firm hostingowych zapewnia standardową obsługę klienta 24/7 oraz obietnicę szybkich i wydajnych serwerów, A2 Hosting podnosi go o poziom wyżej, wprowadzając trzy funkcje unikalne tylko dla ich firmy:

Przewijanie serwera – Funkcja Server Rewind przypomina standardowy przycisk „Cofnij”, ale zamiast cofania zmian wprowadzonych w tekście lub obrazie, zapisuje twoje konto, aby pomóc Ci przywrócić dowolny plik, bazę danych lub konto użytkownika, które mogłeś przypadkowo usunąć. Jest to możliwe, ponieważ funkcja wykonuje regularne migawki plików jako kopię zapasową. Jest darmowy i można szybko uzyskać do niego dostęp za pomocą panelu sterowania.

CloudFlare – Czas ładowania jest niezbędny do sukcesu każdej witryny. Im szybciej strona się ładuje, tym szybciej informacje są udostępniane odwiedzającym, pozostawiając ich zaangażowanymi przez cały czas. Właśnie tutaj pojawia się CloudFlare. Ta sieć CDN została zaprojektowana tak, aby ładować zawartość internetową 200 razy szybciej niż inne sieci CDN na rynku. Znane jest także szybkie przechowywanie i ładowanie treści z pamięci podręcznej, więc masz pewność, że Twoja witryna wyświetli wszystkie treści naraz.

HackScan – Nigdy nie możesz się pomylić, mając dodatkowe bezpieczeństwo w swoim hostingu. Oprócz standardowego systemu bezpieczeństwa, który jest dołączony do twojego planu hostingowego, hosting A2 obejmuje również funkcję HackScan. Działając jako zapora ogniowa, może zapobiegać niechcianym atakom na twoją stronę internetową, nawet zanim one wystąpią, zapewniając ci dodatkowe bezpieczeństwo i spokój.

Plany hostingowe A2Hosting

A2 Hosting oferuje szeroki wybór planów hostingowych o dużej mocy zaprojektowanych pod konkretne potrzeby. Jeśli chcesz po prostu hostować osobistą stronę internetową lub chcesz założyć witrynę swojej firmy, A2 Hosting ma odpowiedni plan, który zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć ten cel.

Shared Hosting

Idealny dla osób, które chcą założyć własną domenę internetową, plan hostingu współdzielonego jest zoptymalizowany pod kątem WordPress, Joomla lub Drupal. Korzysta z serwerów Turbo Hostingu A2 Hosting, które pozwalają stronom ładować się 20 razy szybciej niż przeciętny dostawca hostingu.

Plan Shared Hosting zapewnia klientom trzy rodzaje opcji hostingu:

 • Lite – Rozwiązanie Lite jest dla klientów, którzy chcą założyć jedną stronę internetową. Za 3,15 £ miesięcznie klienci mogą hostować jedną stronę internetową z pięcioma bazami danych. Oferuje także nieograniczone miejsce do przechowywania i przesyłanie plików, bezpłatne zwiększenie prędkości SSD oraz gwarancję zwrotu pieniędzy, z którego można skorzystać w dowolnym momencie w okresie subskrypcji.
 • Szybki – Przy cenie 3,94 £ miesięcznie opcja Swift zapewnia klientom dobry stosunek jakości do ceny, umożliwiając im tworzenie nieograniczonej liczby stron internetowych wspieranych przez nieograniczoną liczbę baz danych, przechowywanie i przesyłanie. Zapewnia również bezpłatny wzrost prędkości SSD i gwarancję zwrotu pieniędzy, z której można skorzystać w dowolnym momencie.
 • Turbo – Uważany za szybki spośród wszystkich rozwiązań Shared Hosting, opcja Turbo Hosting zapewnia nieograniczone funkcje, ale z jedną dodatkową korzyścią – Turbo Server A2 Hosting sprawia, że ​​jest szybszy i bardziej wydajny. Opcja Turbo pozwala skonfigurować nieograniczoną liczbę stron internetowych z nieograniczoną liczbą baz danych, transferów i pamięci. Ma również bezpłatny doładowanie SSD, gwarancję zwrotu pieniędzy i A2 Site Accelerator dla dodatkowej prędkości. Będzie Cię to kosztować 7,49 £.

Hosting VPS

Dla tych, którzy szukają optymalnej szybkości i bezpieczeństwa, plan VPS A2 Hosting jest dla Ciebie. Zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla programistów, ten plan daje możliwość dostosowania ogólnej funkcjonalności witryny po instalacji.

Plan VPS zapewnia zaawansowane opcje drzewa, z których każda ma swój unikalny zestaw korzyści:

 • Niezarządzany – Począwszy od zaledwie 4,03 £ miesięcznie, opcja niezarządzanego pozwala na pełną personalizację, umożliwiając tworzenie i konfigurowanie witryny od podstaw. Ta opcja zapewnia administratorowi systemu dostęp do rootowania wraz z opcją uruchomienia witryny w systemie operacyjnym Linux. Ma również 20 GB pamięci, pojemność transferu 2 TB i 512 MB pamięci RAM.
 • Zarządzane – Opcja Zarządzane pozwala zespołowi wsparcia A2 Hosting zarządzać Twoją witryną od samego początku. Przy 26,56 £ miesięcznie opcja zapewnia pełne zarządzanie Hostguard, które monitoruje twoją stronę internetową pod kątem wszelkich problemów z hostingiem. Opcja zarządzana jest również wyposażona w bezpłatny panel sterowania, 75 GB pamięci, pojemność transferu 2 TB i 4 GB pamięci RAM, DARMOWE SSL i SSD.
 • Rdzeń VPS – Taki sam jak maneged, ale z Root Access.

Hosting dedykowany

Dedykowany plan ma na celu zaspokojenie najbardziej intensywnych potrzeb biznesowych. Daje to możliwość skonfigurowania zasobów internetowych, zapewnia całkowitą izolację i pozwala wybrać poziom zarządzania witryną.

Dedykowany plan hostingu oferuje cztery opcje:

 • Serwer częściowo dedykowany – Przy cenie 7,49 £ miesięcznie plan częściowo dedykowany zapewnia klientom większą kontrolę i izolację niż zwykłe wspólne plany hostingowe. Jest wyposażony w bezpłatny panel sterowania i oferuje pełne wsparcie zarządzania Hostguard, aby zapewnić płynne działanie witryny. Ta opcja zapewnia również 75 GB przestrzeni dyskowej, pojemność transferu 2 TB i 4 GB pamięci RAM.
 • Niezarządzany serwer Flex – Dla tych, którzy chcą, aby programiści utworzyli witrynę, Unmanaged Flex Server zapewnia pełną personalizację witryny i hostingu. Ta opcja zapewnia dostęp do konta root i możliwość wyboru systemu operacyjnego Linux, którego chcesz użyć. Jest również wyposażony w pamięć 2×500 GB, pojemność transferu 10 TB i 8 GB pamięci RAM. Będzie Cię to kosztować 80,17 £.
 • Zarządzany serwer Flex – Za 113,58 £ miesięcznie opcja Managed Flex Server zapewnia pełną obsługę Hostguard, eliminując problemy z samodzielnym zarządzaniem witryną i jej hostingiem. Oprócz pełnej możliwości zarządzania, opcja posiada własny panel sterowania cPanel, pamięć 2×500 GB, pojemność transferu 10 TB i 8 GB pamięci RAM.
 • Serwer Core Flex – To samo co Managed Flex Server, ale z dostępem do konta root. Cena wynosi 113,58 £ miesięcznie.

Dlaczego umieściliśmy A2Hosting na drugim miejscu?

Wszystkie plany A2Hosting są dostarczane z panelem sterowania cPanel oraz bezpłatnym SSL i SSD.

Panel kontrolny hostingu A2

Prosty i łatwy w użyciu – tego można się spodziewać po panelu sterowania A2 Hosting. Panel sterowania wyświetla tylko logo A2 Hosting na zielonym tle i zapewnia prosty wygląd, który pokazuje wszystkie narzędzia, z których można korzystać oraz aplikacje, które można uruchomić.

Na pierwszy rzut oka panel sterowania zapewnia narzędzia marketingowe i promocyjne, takie jak MailChimp, Constant Contact oraz bezpłatne kredyty Bing / Yahoo. Daje również dostęp do aplikacji, które można zintegrować z witryną, takich jak WordPress, Drupal, Pivik i Elgg.

Na koniec oferuje różnorodne narzędzia SEO i marketingowe, które mogą pomóc zoptymalizować witrynę i jej zawartość po uruchomieniu.

ODWIEDZIĆ Logo A2Hosting I OTRZYMAJ 50% ZNIŻKI

Techniczny

 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • Dyski SSD dla wszystkich planów
 • Idealny do podstawowych stron internetowych, blogów i hostingu poczty e-mail
 • Lokalizacja wielu serwerów
 • Bardzo duża prędkość hostingu
 • cPanel i SSH Access
 • A2Hosting korzysta z własnych serwerów sieciowych
 • Nie masz centrum danych w Wielkiej Brytanii

Wsparcie

 • Wsparcie techniczne 24/7
 • Obsługa czatu na żywo
 • Przewodniki i często zadawane pytania
 • Linia wsparcia 24/7
 • Wsparcie przez e-mail z 24-godzinnym oknem odpowiedzi
 • Obsługa biletów
 • Nie znaleźliśmy żadnych

cennik

 • Bardzo tanie za świadczone usługi
 • Elastyczne plany
 • Opłaty za migrację serwerów
 • Zmienne ceny
 • Serwer Turbo Dostępny tylko dla użytkowników Turbo

Wniosek

Szybkość jest najwyższym priorytetem A2 Hosting i aby zapewnić, że jej klienci będą mogli się tym cieszyć, firma skonfigurowała szereg funkcji sprzętowych i programowych w celu zwiększenia ich prędkości hostingu. Wspólne plany hostingu działają w połączeniu z siecią 10 GB, 12-rdzeniowym serwerem, 64 GB pamięci RAM i są dostarczane w pakiecie z obsługą CloudFlare CDN, co zapewnia im dużą szybkość przetwarzania informacji. Z drugiej strony użytkownicy planu Turbo mają również dostęp do funkcji Railgun Optimizer, która pozwala na ładowanie stron internetowych o 140% szybciej.

W Michigan, Amsterdamie i Singapurze nie musisz się martwić, że odbiorcy w tych regionach będą mieli długi czas ładowania podczas odwiedzania Twojej witryny. Rozprzestrzeniając swoje serwery, A2 Hosting zapewnia, że ​​hostowane witryny będą ładować się szybciej i szybciej rozpowszechniać informacje.

Dzięki niezawodnym i stabilnym serwerom A2 Hosting jest w stanie zapewnić maksymalnie 99,9% czasu bezawaryjnego działania, gwarantując, że ich hostowane strony internetowe będą działać przez cały czas. Przestoje są rzadkie, a jeśli tak się stanie, zespół wsparcia 24/7 A2 Hosting będzie gotowy do uruchomienia Twojej witryny w mgnieniu oka.

A2 Hosting jest znany z funkcji Turbo Server, która zapewnia klientom czas pobierania, który jest 20 razy szybszy niż w przypadku zwykłych serwerów hostingowych. Problem polega na tym, że jest on dostępny tylko z planami Turbo. Ponieważ większość z nich to plany wyższego poziomu, właściciele podstawowych i średnich planów hostingowych nie będą mogli z nich skorzystać, co powoduje, że tracą oni na poprawie prędkości serwera.

Możesz również sprawdzić inne najlepsze firmy hostingowe w Wielkiej Brytanii tutaj.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map