Offshore hosting – co to jest i jakie korzyści?


Offshore Hosting jest rodzajem niszowego hostingu. Offshore Hosting działa jak tradycyjny hosting. Ale przychodzi z niespodzianką. Daj nam bezpośrednio poznać zwrot akcji, zanim przejdziesz do pełnego przewodnika Offshore Hosting.

Hosting offshore, dowiedz się więcej

Rzecz w tym, że w Offshore Hosting Twoja witryna znajduje się w centrum danych daleko od Twojej lokalizacji. Powody, dla których warto wybrać Offshore Hosting, są liczne. Posiadanie treści chronionych prawem autorskim, treści DMCA, witryn dla dorosłych, witryn hakerskich i to kilka ważnych powodów. Ta opcja jest preferowana przez tych, którzy nie chcą, aby ich strona została zamknięta zgodnie z prawem i trudniej jest je prześledzić lub skontaktować.

Jakie są kluczowe punkty Offshore Hosting?

Serwer musi znajdować się w odległej lokalizacji

Jest to główny wymóg, który definiuje Offshore Hosting. Technicznie rzecz biorąc, za każdym razem, gdy witryna jest hostowana przez zagranicznego dostawcę usług hostingowych, jest to Offshore Hosting, ale cel jest inny. Nie wszyscy dostawcy hostingu pozwalają hostować takie witryny. Bardzo często ci dostawcy hostingu są zgodni z prawem międzynarodowym.

Brak zgodności z DMCA

DMCA jest prawem autorskim Stanów Zjednoczonych. DMCA oznacza Digital Millennium Copyright Act. Mimo że jest to prawo amerykańskie, większość zagranicznych dostawców usług hostingowych przestrzega tego prawa. Dlatego tylko dlatego, że hostujesz swoją witrynę u zagranicznego dostawcy usług hostingowych, nie oznacza to, że możesz hostować treści niezgodne z prawem. Ponieważ jeśli dostawca usług hostingowych przestrzega przepisów DMCA, można podjąć kroki prawne przeciwko tobie. Dlatego upewnij się, że wybrałeś dostawcę usług hostingowych, który nie spełnia norm DMCA, jeśli chcesz hostować treści chronione prawem autorskim lub inne treści niezgodne z prawem.

Nie wszystko jest dozwolone w Offshore Hosting

Tylko dlatego, że Offshore Hosting może być wykorzystany do rozwiązania DCMA i innych przepisów, nie oznacza to, że możesz zrobić wszystko, co chcesz. Skrypty DDoS, działania Brute Force, które umożliwiają dostęp do systemu innej osoby i wykonywanie złośliwych działań.

Jaki typ Offshore Hosting wybrać?

Wybór rodzaju Offshore Hosting jest jak wybranie normalnego typu hostingu. Dlatego rodzaj hostingu zależy od witryny lub aplikacji internetowej, którą chcesz uruchomić, oraz od konkretnych wymagań. Podobnie jak tradycyjny hosting, wybór offshore zależy również od wielu czynników, takich jak potrzebna przestrzeń dyskowa, przepustowość, ruch na Twojej stronie internetowej itp. Jeśli dopiero zaczynasz, będziesz potrzebować Offshore Shared Hosting. W miarę wzrostu wymagań możesz wybierać zaawansowane opcje, takie jak Offshore VPS lub Offshore Dedicated Hosting.

Najlepsze firmy hostingowe typu offshore

Teraz, gdy wiesz, czym jest Offshore hosting i jego zalety w porównaniu do zwykłego hostingu. Następnym krokiem jest wybór dobrego usługodawcy hostingowego, który oferuje usługi i plany hostingowe Offshore.

Jeśli chodzi o prowadzenie strony internetowej, która udostępnia poufne treści, wymagania dotyczące hostingu są nieco inne niż w przypadku zwykłego hostingu.

Hosting offshore musi umożliwiać hosting zabronionych treści. Załóżmy, że mieszkasz w Indiach i chcesz mieć stronę internetową z grą w pokera. Ponieważ poker i kasyno są zakazane w Indiach i innych krajach azjatyckich, nie ma możliwości hostowania twojej witryny na serwerze azjatyckim. To tutaj Offshore Hosting jest bardzo przydatny.

Hostingi offshore mają poczucie anonimowości. Ponieważ większość dostawców hostingu offshore zazwyczaj oferuje wiele rodzajów opcji płatności. Możesz wybrać opcję płatności, która może zmniejszyć ryzyko ujawnienia Twojej tożsamości.

Ponieważ Twoja witryna jest hostowana na obcym serwerze, szanse globalnej ekspozycji z pewnością wzrosną. Jest to najlepsza opcja, jeśli mieszkasz w kraju, w którym za hosting dużo zapłaciłeś. Możesz przejść do dowolnego zagranicznego dostawcy usług hostingowych, który zapewnia hosting w bardzo niskiej cenie.

Ponadto, inne ważne aspekty, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dobrego hosta Offshore to:

 • Dobry czas pracy i wydajność

Upewnij się, że jeśli host jest w stanie zapewnić dobry czas działania i wydajność, zawsze chciałeś szybko uruchomić swoją stronę i nie stracić ruchu z powodu przestojów lub niskiej wydajności.

 • Niezawodne wsparcie techniczne

Dobre firmy hostingowe Offshore oferują szeroki zakres metod wsparcia, takich jak czat na żywo, telefon i poczta e-mail. Pamiętaj, aby sprawdzić kasę dla hostów internetowych, o których wiadomo, że oferują krótkie czasy reakcji.

 • Bezpieczne serwery

Wreszcie bardzo ważne jest, aby hostować witryny na bezpiecznych serwerach. Sprawdź, czy hosty zapewniają ochronę zapory ogniowej, oprogramowanie antywirusowe, kopie zapasowe witryn i inne funkcje bezpieczeństwa zapewniające ochronę przed hakerami, awariami systemów, złośliwym oprogramowaniem i przypadkową utratą danych.

Zobaczmy jednych z najlepszych hostów internetowych oferujących usługę hostingu na morzu. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej niezawodne hosty offshore, pamiętając o wymienionych wyżej czynnikach.

1. Hostinger

Hostinger Tani hosting offshore

Hostinger oferuje różnorodne plany hostingowe, które obsługują również hosting offshore. Ponieważ mają serwery w wielu centrach danych na całym świecie, możliwe jest przeniesienie konta do innych centrów danych w razie potrzeby.

Jeśli więc chcesz wybrać plan hostingowy offshore, hosting dzielony, VPS lub Cloud, Hostinger to oferuje! i gwarantujemy, że będziesz w dobrych rękach Hostinger.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ HOSTINGERA

2). Flaunt7

Flaunt7 najlepszy hosting offshore

Flaunt7 najlepszy zignorowany hosting DMCA i dostawca hostingu offshore i znajduje się na naszej drugiej liście rekomendacji pod najlepszymi dostawcami hostingu offshore. Flaunt7 to indyjska firma świadcząca usługi hostingowe, która oferuje różne plany hostingu dla blogów WordPress, galerii obrazów, a nawet witryny e-commerce. Firma oferuje jeden z najlepszych i niedrogich hostowanych serwerów DMCA na świecie, a także specjalizuje się w zapewnianiu wolności słowa / prasy.

Flaunt7 oferuje 5 kompleksowych pakietów, które spełniają wymagania hostingowe niemal każdego rodzaju biznesu internetowego. Offshore Shared Hosting od 0,99 USD miesięcznie idzie do 137 USD miesięcznie, co obejmuje najwyższe zasoby i najwyższą wydajność.

PRZECZYTAJ PRZEGLĄD FLAUNT7

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map