Oferta Bluehost – 2,95 USD / miesiąc ekskluzywna zniżka

Oto jak uzyskać najniższą stawkę dostępną w BlueHost:


Krok 1 – Przejdź do BlueHost

Wejdź na www.BlueHost.com i kliknij przycisk „zacznij teraz”. Jeśli użyjesz tego linku, otrzymasz najniższą cenę i BEZPŁATNĄ domenę.

BlueHost jest jedną z najlepszych i najbardziej zaufanych firm hostingowych, a także jedną z najstarszych. Jednak ta firma hostingowa nigdy nie straciła magicznego charakteru z czasem. Ich pakiety uległy pewnym zmianom i wszystkie mają na celu zapewnienie lepszych rozwiązań dla swoich klientów.

Niektóre z podstawowych funkcji pakietów hostingowych BlueHost obejmują:

 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Nieograniczony hosting domen
 • Darmowy kreator stron z funkcją przeciągnij i upuść
 • Darmowa rejestracja nazwy domeny
 • Obsługa międzynarodowych nazw domen
 • Wsparcie emailowe
 • Nieograniczony transfer strony
 • Domeny dodatków
 • Zaparkowane Domeny
 • Przyjazny dla użytkownika panel sterowania cPanel
 • Dostęp FTP
 • Statystyki strony

BlueHost oferuje to wszystko – i więcej – za bardzo rozsądną cenę. Co więcej, regularnie przeprowadzają ulepszenia i aktualizacje swoich pakietów, aby ich klienci zawsze otrzymywali najlepsze i najnowsze usługi hostingowe.

Dlaczego warto wybrać BlueHost?

Wiele osób uważa, że ​​tworzenie własnej witryny i zarządzanie nią może być zniechęcającym zadaniem. Cóż, tak i nie.

Jeśli nie masz dużego doświadczenia i wiedzy w zakresie tworzenia stron internetowych i zarządzania treścią, może to z pewnością stanowić wyzwanie. Strony internetowe reprezentują Twoją markę lub firmę, dlatego muszą być utrzymywane i chronione. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób i firm korzysta z usług outsourcingu w firmach hostingowych. W tym miejscu pojawia się BlueHost.

BlueHost oferuje różne plany hostingowe, w tym hosting dzielony, hosting VPS, hosting dedykowany, hosting w chmurze i hosting zoptymalizowany pod WordPress.

Nieograniczone funkcje

Hosting witryny nigdy nie był łatwiejszy. Kilka lat temu stworzenie i utrzymanie strony internetowej może być dość kosztowne. Ale dziś każdy może stworzyć stronę internetową w ciągu kilku minut. BlueHost oferuje wiele nieograniczonych funkcji za ułamek kosztów. W porównaniu z innymi dostawcami usług hostingowych, dzięki BlueHost zaoszczędzisz więcej pod względem kosztów. Na przykład nieograniczony transfer plików BlueHost sprawia, że ​​wygodniej jest przyciągnąć do Twojej witryny tyle osób, ile chcesz.

Nazwa domeny

BlueHost oferuje bezpłatną rejestrację nazwy domeny wraz z planami hostingowymi. Nazwy domen są bardzo ważne, ponieważ reprezentują Twoją markę lub firmę. Ludzie najprawdopodobniej uznają Cię za wiarygodnego, jeśli masz profesjonalną nazwę domeny, która pasuje do treści Twojej witryny lub wybranej przez Ciebie niszy.

BlueHost pozwala mieć tyle nazw domen, ile chcesz, nawet z jednym kontem. Możesz również uzyskać dostęp do swojej witryny (witryn) na prawie każdym komputerze, co pozwala monitorować witrynę i zapewnić płynny przebieg działalności.

Ochrona przed spamem

Dzięki BlueHost możesz mieć tyle adresów e-mail, ile chcesz. Najlepsze jest to, że każdy z tych adresów e-mail ma ochronę przed spamem, dzięki czemu Twoja skrzynka odbiorcza jest bezpieczna przed różnymi zagrożeniami czającymi się w sieci WWW. BlueHost zapewnia, że ​​możesz bezpiecznie otworzyć swoją pocztę e-mail i odfiltrować te, które mogą być szkodliwe dla Twojej witryny i komputera.

BlueHost zawiera wiele niesamowitych narzędzi, które odfiltrowują szkodliwe i irytujące treści, zanim jeszcze trafią na twoją maszynę. Te zaawansowane i wysoce konfigurowalne narzędzia do filtrowania spamu w wiadomościach e-mail można skonfigurować do pracy i pomocy w uporządkowaniu skrzynki odbiorczej.

Wózek sklepowy

Zakupy online są obecnie powszechną praktyką, więc jeśli prowadzisz witrynę eCommerce, ważne jest, aby zapewnić jej bezpieczeństwo klientom i potencjalnym klientom. Dzięki BlueHost będziesz mieć spokój, wiedząc, że Twoja witryna jest całkowicie bezpieczna, a klienci są w dobrych rękach.

BlueHost jest w pełni kompatybilny z biznesem eCommerce. Integruje się z jednymi z najbardziej popularnych i zaufanych programów eCommerce, które są następujące:

 • ShopSite
 • PrestaShop
 • Magento
 • CubeCart
 • OSCommerce
 • Zen Cart
 • AgoraCart
 • OpenCart
 • TomatoCart

Wszystkie informacje Twoich klientów będą również bezpieczne przed kradzieżą i będą miały dostęp do przyjaznego dla użytkownika koszyka na Twojej stronie. Warto również wiedzieć, że serwery BlueHost są kompatybilne z większością rozwiązań eCommerce PHP. BlueHost pomaga również w łatwym budowaniu witryny eCommerce dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu eCommerce i instalatorom za jednym kliknięciem.

Im bardziej pewni są Twoi klienci, tym więcej zyskasz potencjalnych klientów – i tym więcej zarobisz! Dlatego nigdy nie możesz się pomylić, wybierając BlueHost jako dostawcę usług hostingowych.

Darmowe aplikacje

Dzięki nowym trendom w tworzeniu stron internetowych i projektowaniu stron internetowych strony internetowe ciągle się zmieniają. Dobrze, że możesz łatwo tworzyć, projektować i zarządzać swoimi stronami za pomocą BlueHost.

BlueHost ma zintegrowane skrypty SimpleScript, które zostały zaprojektowane w celu rozszerzenia zasięgu hostingu dla początkujących i doświadczonych twórców stron internetowych oraz zapewnienia przyjaznego dla użytkownika i niezawodnego kanału dystrybucji dla twórców aplikacji i społeczności open source. SimpleScripts zarządzał ponad 3 milionami instalacji i aktualizacji dla tysięcy klientów.

Za pomocą SimpleScripts możesz łatwo instalować skrypty i aplikacje, które mogą ulepszać i zaspokajać potrzeby Twojej witryny. Jest to ogromna pomoc dla osób fizycznych i firm, ponieważ wszystko jest łatwo dostępne i możliwe do zarządzania.

Przystępność

Stworzenie strony internetowej nie oznacza, że ​​musisz wydać dużo pieniędzy. BlueHost oferuje najlepsze i najtańsze usługi hostingowe ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami potrzebnymi do promowania swojej witryny i generowania ruchu.

W tej chwili oferują specjalną obniżoną cenę jedynie 2,95 USD miesięcznie, więc dobry dzień na skonfigurowanie witryny.

Wsparcie techniczne

BlueHost wie, że witryny muszą być zawsze online. Mając to na uwadze, jeśli masz problemy z witryną, wiedz, że możesz łatwo skontaktować się z zespołem pomocy technicznej BlueHost.

BlueHost ma przeszkolonych, wewnętrznych ekspertów, którzy są gotowi do pomocy 24/7. Są gotowi pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy techniczne, a także udzielić porady dotyczącej najlepszego sposobu działania, jaki musisz podjąć.

Możesz się z nimi skontaktować przez telefon, e-mail i czat na żywo. Mają także solidne Centrum pomocy, w którym można znaleźć przewodniki, samouczki wideo i wiele innych.

BlueHost posiada również sekcję forum, na której można wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami BlueHost. Możesz uzyskać odpowiedzi, a także porady ekspertów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map