Love Travel – Szczegółowa recenzja motywu WordPress agencji Creative Travel Agency

Podróże – zarówno krajowe, jak i międzynarodowe – są obecnie w fazie wzrostu, głównie ze względu na to, że firmy stają się bardziej konkurencyjne na całym świecie. Oczywiście coraz więcej osób docenia różne kultury i chce tego doświadczyć. Dzisiaj branża turystyczna i turystyczna jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu na świecie, z rocznym wkładem szacowanym na ponad 7 bilionów dolarów na całym świecie. Postęp technologiczny doprowadził do rozwoju i ogromnego wzrostu turystyki. Stworzenie strony internetowej dla turystów jest atrakcyjną opcją dla tych, którzy chcą generować przychody online.


Niezależnie od tego, czy jest to blog podróżniczy, w którym można udostępniać swoje przygody, czy hotelowa strona internetowa dla gości, opcje są nieograniczone i wystarczy profesjonalny i bogaty w funkcje motyw WordPress, aby pomóc Ci stać się kolejną wielką rzeczą. Jasne, istnieje szeroki zakres tematów dostosowanych do blogów turystycznych i biur turystycznych, ale możliwości są jeszcze bardziej zawężone, jeśli potrzebujesz zarówno formy, jak i funkcji. Jednym z takich tematów, który spełnia specyficzne potrzeby witryn związanych z podróżami, jest Love Travel – motyw WordPress Creative Travel Agency.

Love Travel to piękny motyw dla blogów i stron turystycznych. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się produktów na rynku ThemeForest – i nie bez powodu! Ta szczegółowa recenzja WordPress agencji kreatywnej miłości – Travel Travel daje wiele powodów, aby wybrać ten motyw do rejestrowania własnych przygód lub świadczenia usług tym, którzy chcą zaspokoić swoją podróż.

Cieszyć się!

Przegląd

Love Travel – Creative Travel Agency WordPress to najwyżej oceniany motyw Theme Forest stworzony przez dwuosobową ekipę programistów o nazwie nicdark. Temat był wynikiem kilku miesięcy ciężkiej pracy, analiz, ciągłych ulepszeń i gwarantowanej jakości.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to kreatywny motyw z elastycznymi opcjami projektowania, które pozwalają tworzyć i dodawać różne rodzaje funkcjonalności dla Twojej witryny turystycznej. Poza tym, dzięki wielu opcjom dostosowywania do zabawy, możesz szybko i łatwo uruchomić sklep internetowy i wersję wielojęzyczną z tym tematem. Co więcej, poza tym, że jest w pełni responsywna (co jest obecnie standardową funkcją wśród motywów), Love Travel oferuje również funkcje paralaksy, sekcje wideo, mega menu, fantazyjne obrazy pudełek i wiele innych. Jeśli więc chcesz zbudować witrynę z ofertami wycieczek / podróży i chcesz prowadzić działalność online, Love Travel to najlepszy wybór do promowania Twoich usług.

Nicdark zapewnił również samouczki dotyczące dokumentacji i jakości wideo, które pomogą Ci zaoszczędzić dużo czasu. Co więcej, postanowili zapewnić bezpłatną obsługę motywów, zapewniając im wszelką potrzebną pomoc w razie problemów z motywem.

Projekt

The Love Travel – biuro podróży Creative WordPress Motyw ma nowoczesny i minimalistyczny wygląd, który podkreśla najważniejszy aspekt Twojej witryny: Twoje produkty i / lub usługi. To wielostronicowy motyw WordPress zaprojektowany z myślą o biurach podróży, biurach podróży i blogach turystycznych. Ale dzięki prostej, kreatywnej i czystej grafice ten motyw jest również idealnym rozwiązaniem dla każdego innego rodzaju strony internetowej.

Love Travel zostało zaprojektowane przy użyciu systemu siatki o rozdzielczości 1200 pikseli z maksymalnie 12 kolumnami. Ma wbudowane układy stron, w tym te dotyczące miejsc docelowych, rynków, personelu, FAQ, cen itp. Możesz także dodać sklep do swojej witryny wraz z koszykiem, whpg, sekcją Moje konto, jak a także układ produktów (pełna szerokość, prawy pasek boczny lub lewy pasek boczny). Aby dodatkowo dostosować strony, motyw zawiera również ponad 100 elementów, które dodatkowo rozszerzają funkcjonalność Twojej witryny, w tym mega menu, stronę odliczania, stronę W budowie z efektem deszczu, filtr wyszukiwania podróży, akordeon, tabelę cen i wiele innych. Teraz masz pełną kontrolę nad każdym aspektem swojej witryny!

Kluczowe cechy

Oczywiście motyw Love Travel – Creative Travel Agency WordPress to nie tylko piękny design, ale zawiera wiele fajnych funkcji, które są niezbędne do zbudowania potężnej i angażującej witryny turystycznej. Oto pełna lista funkcji, na które musisz się spodziewać w tym temacie:

 • Elastyczny projekt

Love Travel jest w pełni responsywna, więc masz pewność, że Twoi klienci i odwiedzający witrynę mogą zobaczyć Twoje treści w najlepszy możliwy sposób na wszystkich nowoczesnych urządzeniach. Motyw wykorzystuje system siatki, który pasuje do treści w prosty i jednolity sposób.

 • Ikony siatkówki

Motyw jest zoptymalizowany dla urządzeń z wyświetlaczem Retina, ponieważ wykorzystuje ikony czcionek gotowe do siatkówki według projektu hybrydowego i programisty Alessio Atzeni. Te ikony są łatwe w użyciu i integrują się z motywem, dzięki czemu możesz stworzyć niepowtarzalny i nowoczesny wygląd swojej witryny.

 • 12-kolumnowy system siatki

Love Travel korzysta z popularnego 12-kolumnowego systemu siatki. Wszystkich siatek można użyć dla dowolnego kodu krótkiego, dzięki czemu możesz łatwo dostosować motyw w dowolny sposób.

 • Treść demonstracyjna

Dzięki zawartości demonstracyjnej zawartej w motywie możesz łatwo stworzyć pełnowymiarową stronę internetową w kilka minut. Możesz importować zawartość dla całej witryny (XML) w opcjach motywu importu.

 • Interfejs użytkownika jQuery

Motyw jest wyposażony w bibliotekę interfejsu użytkownika jQuery, która umożliwia dodawanie do witryny dynamicznych efektów, w tym akordeonu, podpowiedzi, paska postępu, efektów paralaksy i innych. Wszystkie te efekty można łatwo dodać, wpisując odpowiednią klasę.

 • System filtrowania z rezerwacją

Dzięki niestandardowemu systemowi filtrowania użytkownicy mogą łatwo wyszukiwać pakiety wycieczek w Twojej witrynie. Opcja filtrowania pozwala użytkownikom wyszukiwać według ceny, rodzaju, sezonu, miejsca docelowego i czasu trwania podróży. Możesz także wstawić informacje do taksonomii, aby dodatkowo dostosować filtr.

 • Przyklejone menu główne i menu po lewej stronie

Motyw zawiera dwie opcje menu do zarządzania zawartością w najlepszy możliwy sposób. Możesz dostosować czcionki i kolory oraz wybrać pomiędzy standardowym a lepkim (stałym) w menu głównym. Możesz także dodać pasek boczny do prezentacji najnowszych ofert i promocji lub najpopularniejszych miejsc docelowych.

 • Gotowy na WooCommerce i WPML

Love Travel jest zintegrowany z popularnymi wtyczkami WooCommerce i WPML. Dzięki tym dodatkom premium do Twojej dyspozycji możesz łatwo dodać funkcjonalność eCommerce do swojej witryny i przygotować jej tłumaczenie, abyś mógł zaspokoić potrzeby globalnej publiczności.

 • Suwak rewolucji

Love Travel zawiera wiele wtyczek premium, w tym Revolution Slider – oszczędzając do 19 USD. Dzięki tej wtyczce możesz tworzyć piękne pokazy slajdów, aby wyświetlać swoje oferty i najlepsze miejsca turystyczne. Wtyczka obsługuje filmy HTML5, Vimeo i YouTube, umożliwiając łatwe dodawanie filmów do swojej witryny. Możesz także wstawiać obrazy do pokazu slajdów, aby dodać kolorowy i kreatywny urok swojej witrynie.

 • Formularz kontaktowy 7 zgodny

Contact Form 7 to najlepsza wtyczka WordPress do tworzenia formularza kontaktowego. Dzięki tej wtyczce tworzenie własnego formularza rezerwacji podróży i biuletynów jest dziecinnie proste. Aby grafika była jeszcze bardziej dynamiczna, użyj ikon siatkówki i różnych opcji kolorów.

Rzeczywiście, Love Travel to bogaty w funkcje motyw WordPress, który pozwala każdemu stworzyć własną stronę internetową. Oprócz wyżej wymienionych funkcji, uzyskasz więcej z tego pakietu, w tym:

 • Typy blogów (lewy / prawy, pasek boczny, pełna szerokość, pełna szerokość na środku)
 • Ponad 500 czcionek Google
 • Wiele niestandardowych skrótów
 • Sekcja paralaksy
 • Sekcja wideo
 • Obrazy Fancybox
 • Obsługa mega menu
 • Licznik animacji JS
 • Wsparcie forum WP
 • Wtyczka filtra izotopowego
 • Kupuj strony
 • Efekt JS odliczania
 • I wiele więcej!
Plusy i minusy

WordPress to nie tylko platforma do publikowania aktualizacji lub udostępniania treści. Jest to najlepszy i najpotężniejszy dostępny system zarządzania treścią (CMS), umożliwiający tworzenie dowolnej witryny internetowej o dowolnym poziomie złożoności. A ponieważ jest to najpopularniejsza opcja, masz do wyboru setki tysięcy pięknych motywów WordPress na każdą niszę. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem płatnego motywu WordPress, takiego jak Love Travel, najpierw zapoznaj się z następującymi zaletami i wadami:

Plusy
 • Love Travel jest aktualizowana częściej niż bezpłatne odpowiedniki. Jest to ważny czynnik przy wyborze motywu, biorąc pod uwagę fakt, że WordPress jest stale aktualizowany. Motyw, który jest regularnie aktualizowany, usuwa najnowsze błędy i problemy bezpieczeństwa, zanim może spowodować jakiekolwiek problemy w witrynie.
 • Darmowe motywy WordPress są szeroko stosowane, dlatego wiele stron używa tego samego projektu. Dzięki motywom premium jest więcej funkcji i opcji dostosowywania, które pozwalają stworzyć unikalny projekt, który będzie się wyróżniał od reszty.
 • Love Travel jest dobrze udokumentowane i zawiera szczegółowy plik PDF, który wyjaśnia, w jaki sposób można w pełni z niego skorzystać. Wręcz przeciwnie, dokumentacja jest mniej powszechna wśród bezpłatnych motywów.
 • W przeciwieństwie do wielu darmowych motywów, które wymagają umieszczenia w stopce linku atrybucji, motywy premium, takie jak Love Travel, nie wymagają od użytkowników dodania linku do autora autora motywu, dzięki czemu witryna ma bardziej osobisty urok.
Cons
 • Motywy premium mają oczywiście swoją cenę, co wymaga inwestowania w dowolnym miejscu od 30 do 300 USD.
 • Ponieważ motywy premium mają własny niestandardowy panel administracyjny oraz szereg funkcji i opcji, nauka i konfiguracja może trochę potrwać.
 • Niektóre motywy premium zawierają zwykle wiele dzwonków i gwizdków, które inni użytkownicy mogą uznać za niepotrzebne. Chociaż dzięki temu motyw jest wszechstronny, niepożądane funkcje po prostu go powiększą.

Ogólnie rzecz biorąc, najważniejszą rzeczą, której należy szukać w motywie WordPress – bez względu na to, czy jest on darmowy, czy płatny – jest jakość i staranność, która została mu poświęcona. Najłatwiejszym sposobem oceny jakości motywu jest przeczytanie wypowiedzi klientów na forach pomocy technicznej, w tym problemów, które użytkownicy mają z tematem. Ważne jest również, aby wiedzieć, jak szybko i szybko reagują autorzy motywów na rozwiązywanie problemów.

Ostateczny werdykt – idealny motyw podróży dla blogerów i właścicieli firm

Zgodnie ze swoją nazwą, Love Travel – biuro podróży Creative WordPress Motyw to temat, który pokochają wszyscy blogerzy podróżni i właściciele firm. Jest to kreatywny, profesjonalny i dobrze zakodowany motyw premium, który jest nie tylko dla biur podróży, ale dla każdego rodzaju nisz biznesowych. Jest prosty, czysty i nowoczesny, z wieloma przydatnymi funkcjami, które pomogą Ci stać się kolejną wielką rzeczą w wybranej niszy. Jest niedrogi i niezawodny, co czyni go jednym z najlepszych wyborów na rynku ThemeForest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map