Jakaś promocja / zniżki Hosting FatCow?

Czy są teraz jakieś promocje / rabaty dla FatCow?

Tak: W tej chwili możesz zdobyć FatCow 49 USD rocznie tylko 37,8 USD rocznie (3,15 USD miesięcznie).


Rabat jest ważnym czynnikiem, szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją stronę internetową. FatCow, niezawodny dostawca hostingu, regularnie oferuje kody kuponów i rabaty swoim nowym klientom poprzez kupon lub kod promocyjny. Oto lista kontrolna, aby uzyskać kod promocyjny i zastosować zniżkę do stałej stawki planu:

 •  Znajdź kupon rabatowy lub kod promocyjny na własnej stronie internetowej FatCow lub na stronie kuponu rabatowego.
 •  Po uzyskaniu specjalnego kodu znajdziesz również link, który musisz kliknąć, aby przejść do strony marketingowej FatCow.
 •  Sprawdź dokładnie i upewnij się, że strona jest zgodna z posiadanym kodem rabatowym
 •  Wykonaj normalny proces rejestracji.

Istnieje wielu dostawców usług hostingowych, którzy są zawsze gotowi pomóc Ci założyć i zarządzać twoją stroną internetową, a jednym z nich jest FatCow. FatCow działa w tej branży od 1998 roku, a firma dążyła do zaoferowania wyróżniającej się usługi od reszty dostawców w branży hostingowej.

FatCow oferuje różne usługi. Usługi handlu elektronicznego, hosting dzielony, a także rejestracja domen to tylko niektóre z podstawowych usług, które można wykorzystać w FatCow. Oferuje również kilka pakietów hostingowych, w tym pakiet Mini Moo, który jest odpowiedni dla użytkowników, którzy chcą założyć stronę internetową w krótkim czasie. Jeśli chodzi o koszty, plan hostingowy FatCow jest znacznie niższy niż plany oferowane przez innych dostawców usług hostingowych, bez uszczerbku dla jakości rozwiązań hostingowych.

Dlaczego warto wybrać FatCow dla swoich potrzeb hostingowych?

Fatcow wyróżnia się na tle innych firm hostingowych lub dostawców, ponieważ oferuje ekskluzywne lub specjalne pakiety. Jeden z pakietów abonamentowych oferowanych przez FatCow kosztuje 44,04 USD rocznie, ale kwota ta może się różnić w zależności od innych wymagań, które chcesz dodać do swojej witryny internetowej. Ten podstawowy plan zawiera już nieograniczoną ilość miejsca na dysku, przepustowość, domeny, skrzynki pocztowe, bazy danych MySQL i inne. Zawiera także narzędzia, które pozwolą Ci zainstalować Joomla, WordPress, phpBB i wiele innych skryptów.

FatCow radzi sobie również wyjątkowo dobrze, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i niezawodność. Ma centrum danych, które codziennie wykonuje kopie zapasowe, ma generator prądu i całodobowy nadzór sieci. Obsługa klienta i wysoce wykwalifikowani technicy są również dostępni w dzień iw nocy, i można się z nimi skontaktować za pośrednictwem bezpłatnego numeru telefonu lub poprzez utworzenie biletu pomocy technicznej, gdy tylko pojawi się problem. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jest dobrym znakiem, że firma jest wierna swojemu zobowiązaniu do zapewnienia najwyższej jakości usług i niezawodności.

Jakie obiecujące funkcje zawiera pakiet hostingowy FatCow?

Jeśli szukasz wydajnego i zapchanego środowiska lub platformy do hostowania swojej witryny internetowej, FatCow ma rozwiązanie dla ciebie. Poniżej znajduje się lista przydatnych i obiecujących funkcji oferowanych przez FatCow.

 •  Nieograniczone miejsce na dysku dla twoich stron internetowych
 •  Nieograniczone wykorzystanie przepustowości lub ruchu
 •  Możliwość hostowania wielu domen na jednym koncie
 •  Korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn bez żadnych opłat
 •  Nieograniczona liczba kont e-mail
 •  Istniejące i gotowe do użycia motywy i szablony
 •  Kreator instalacji programu Oneclick
 •  Integracja z Paypal
 •  Codzienne kopie zapasowe serwera
 •  Transfer rejestratora bez żadnych kosztów
 •  Bezpłatne kredyty reklamowe i marketingowe

Jakie są dostępne ceny hostingu pakietu hostingowego FatCow?

Istnieją trzy regularne stawki planu hostingowego, które są oferowane Fatcow i są klasyfikowane zgodnie z pożądanym przedziałem czasowym lub okresem klienta.

 •  36-miesięczny okres rozliczeniowy 7,49 USD co miesiąc lub 269,64 USD za cały okres.
 •  24-miesięczny okres rozliczany jest za 8,49 USD za każdy miesiąc lub 203,76 USD za cały okres.
 •  Okres 12 miesięcy, który jest naliczany za 9,49 USD co miesiąc lub 113,88 USD za cały okres.

Z drugiej strony, FatCow oferuje ograniczone w czasie rabaty promocyjne, kody kuponowe lub oferty specjalne. Te zniżki lub kody kuponów można zobaczyć lub uzyskać na stronie internetowej FatCow lub na niektórych stronach internetowych z kuponami rabatowymi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map