Jak generować wiodące wyniki dla Twojej firmy za pomocą WordPress

Istnieją tylko trzy sposoby rozwoju firmy:


 • Znajdź nowych klientów
 • Zdobądź obecnych klientów, aby wydawali więcej
 • Zwiększ swoją cenę

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep z cegłą i zaprawą sprzedając żywność, prowadzisz własną praktykę weterynaryjną, czy prowadzisz sklep internetowy, aby wygenerować większy przychód, musisz podjąć działania w związku z którymkolwiek z powyższych elementów.

Podnoszenie ceny to nisko wiszący owoc, ponieważ nie wymaga wysiłku, ale wiąże się z dwoma problemami:

 • Możesz uniemożliwić nowym klientom korzystanie z Twojej usługi i odepchnąć obecnych klientów
 • To nie jest skalowalne ani trwałe rozwiązanie dla ciągłego wzrostu

Pozostaje ci więc # 1 i # 2.

W ciągu najbliższych sześciu minut pokażę Ci krok po kroku, jak generować potencjalne szanse za pośrednictwem WordPress, którą może śledzić każdy właściciel firmy lub specjalista ds. Marketingu wewnętrznego.

Pod koniec sześciu minut nauczysz się:

 • Jakich wtyczek i narzędzi e-mail użyć do WordPressa (potrzebujesz tylko dwóch)
 • Jak stworzyć odpowiednią treść do generowania potencjalnych klientów
 • Jak prowadzić prowadzi do swojej witryny
 • Jak umieścić cały proces generowania potencjalnych klientów w programie Auto Pilot
 • Jak się upewnić, że Twoi nowi klienci nadal wydają pieniądze na Twoją firmę
 • Cztery największe błędy popełniane przez właścicieli małych firm przy generowaniu potencjalnych klientów

Narzędzia, których potrzebujesz, aby zacząć

Aby rozpocząć, potrzebujesz tylko dwóch narzędzi; konfiguracja zajmuje tylko kilka minut, a cały proces instalacji wyjaśniłem na moim blogu, Jak skonfigurować stały kontakt i OptinMonster dla WordPress.

Narzędzie 1 – OptinMonster

Pierwszym narzędziem, którego potrzebujesz, jest jakiś formularz, który pozwala osobom odwiedzającym stronę na podanie ci swoich danych (adres e-mail).

Lead z definicji jest następujący:

„W marketingu generowanie potencjalnych klientów to inicjowanie zainteresowania konsumentów lub zapytanie o produkty lub usługi firmy. Przewody można tworzyć do takich celów, jak tworzenie listy, pozyskiwanie listy e-biuletynów lub do celów sprzedaży ”. – Wikipedia

Powinieneś tylko poprosić o podanie nazwy potencjalnego klienta i adres e-mail najbardziej. Możesz myśleć:

„Bleh, czy ich numer telefonu nie jest lepszy?”

Jasne, może się tak zdarzyć, jeśli sprzedajesz przedmioty z wysokimi biletami, ale nie możesz zautomatyzować procesu generowania potencjalnych klientów, uzyskując numery komórkowe. Możesz również poprosić o ich numer telefonu później, wysyłając e-mail, gdy nieco rozgrzejesz potencjalną szansę.

Jako właściciel firmy wiem, że nie chcesz codziennie spędzać godzin na tworzeniu potencjalnych klientów i dlatego e-mail jest najlepszą opcją.

I tu właśnie wchodzi OptinMonster.

Działa od razu z WordPress, nie wymaga programowania i ma bardzo łatwy w użyciu interfejs do konfigurowania formularzy.

OptinMonster pokaże odwiedzającym twoją stronę formularz, który pozwala im wprowadzić swoje dane i są zapisywane na twojej liście. Działa również z dziesiątkami usług e-mail, które mogą następnie wysyłać automatyczne wiadomości e-mail do potencjalnych klientów bez konieczności robienia czegokolwiek (wyjaśnione w dalszej części tego artykułu).

OptinMonster nie wysyła e-maili do potencjalnych klientów – to tylko narzędzie do zbierania potencjalnych klientów.

Narzędzie 2 – Stały kontakt

OptinMonster jest pokazany z przodu strony WordPress; każdy to widzi, a jego głównym celem jest zbieranie wiadomości e-mail.

Stały kontakt działa na backend witryny i jest narzędziem, które przetwarza wszystkie kontakty do potencjalnych klientów, dzieli je na różne segmenty i wysyła zautomatyzowane wiadomości e-mail.

Najlepiej nadaje się dla małych firm i jest niezwykle łatwy w konfiguracji.

To jedyne dwa narzędzia, których potrzebujesz do generowania dziesiątek potencjalnych klientów dziennie.

Aby dowiedzieć się, jak skonfigurować OptinMonster i stały kontakt na swojej stronie WordPress, kliknij tutaj.

powrót do menu ↑

Jak stworzyć odpowiednią treść do generowania potencjalnych klientów

Po zoptymalizowaniu witryny pod kątem pozyskiwania potencjalnych klientów należy teraz utworzyć (lub zlecić na zewnątrz) treści, aby zachęcić użytkowników do odwiedzenia witryny w celu zebrania ich e-maili.

Treść to dowolne elementy tekstowe, wizualne lub dźwiękowe na stronie. Na przykład ten post na blogu, który teraz piszę, zawiera treści w postaci tekstu i obrazów.

Aby wygenerować potencjalnych klientów, musisz dać im powód do odwiedzenia witryny i przekazania jej danych. Nikt nie przekazuje swojego adresu e-mail, ponieważ lubią otrzymywać promocyjne wiadomości e-mail.

Jaki rodzaj treści należy utworzyć?

Jeśli jesteś weterynarzem, możesz chcieć tworzyć treści na temat sposobów, w jakie właściciele zwierząt domowych mogą brać prysznic swoje psy, aby zmniejszyć ryzyko wszy.

Jeśli jesteś pośrednikiem w handlu nieruchomościami, możesz utworzyć krótki film wideo lub eBook, w którym po raz pierwszy kupujący domy będą wiedzieć, co powinni myśleć o zakupie nieruchomości.

Jeśli zarządzasz sklepem spożywczym z cegłami i zaprawami, możesz utworzyć wizualny post na blogu przedstawiający najlepiej sprzedające się produkty lub krótki film pokazujący różne przepisy.

The cel twoich treści jest proste: zapewnić czytelnikowi wartość i odcisnąć na nim wrażenie zaufania i wiarygodności z myślą o Twojej firmie.

Oto przykład tworzenia przez HubSpot wysokiej jakości bezpłatnego posta na blogu 6 kroków do przekształcenia liderów agencji w spójnych twórców treści, a na dole mają formularz opt-in pozwalający na otrzymywanie większej ilości treści.

Musisz zrobić dokładnie to samo z firmą.

Potrzebujesz tylko 2-4 kawałków wysokiej jakości treści.

Nie wpadnij w pułapkę pisania dziesiątek postów na blogu miesięcznie; naprawdę nie musisz tego robić, dopóki Twoja witryna nie zacznie przyciągać tysięcy nowych użytkowników dziennie lub nie będziesz próbował poprawić SEO witryny.

Tworzenie magnesu ołowiowego do treści

Czasami użycie formularza OptinMonster może być niewystarczające do zabezpieczenia potencjalnej szansy.

Konsumenci wiedzą, że otrzymają dziesiątki e-maili, jeśli podadzą swój adres e-mail, w związku z czym nie podają go lekko.

Dlatego potrzebujesz treści do pobrania (zwanej magnesem ołowiowym), która jest połączona z twoją treścią jako kopia zapasowa. Na przykład post na blogu HubSpot, do którego odsyłam wcześniej, oferuje również swoim użytkownikom bezpłatny zestaw strategii w mediach społecznościowych.

Po kliknięciu obrazu poprosi on o podanie adresu e-mail w celu przesłania bezpłatnego przewodnika do pobrania.

Oto kolejny z ich postów na blogu zatytułowany Jak tworzyć wiodące reklamy na Facebooku: przewodnik dla początkujących, ale tym razem zastosowali inny magnes ołowiowy:

Rozważ magnes ołowiowy jako rozszerzenie treści.

Na przykład, jeśli zapewniasz kupującym po raz pierwszy sposoby uzyskania najlepszego kredytu hipotecznego, zaoferuj bezpłatny kalkulator kredytu hipotecznego lub arkusz kalkulacyjny, który pomoże im lepiej zrozumieć prawdziwy koszt zakupu domu, ponieważ będzie mógł go pobrać.

Pokazanie im raportu na temat najlepszych miejsc do zakupu willi z akcją lub luksusu byłoby nieistotne dla ich potrzeb i nie mieliby powodu, aby ją pobrać.

Oto post na blogu od Właściwość Elements pokazując pośrednikom, jak robić lepsze zdjęcia. Na dole oferują BEZPŁATNY przewodnik po e-bookach do pobrania.

Ich zawartość i magnes ołowiowy grają ze sobą i będą miały wysoki współczynnik konwersji do zbierania ołowiu.

powrót do menu ↑

Jak prowadzić prowadzi do swojej witryny

Jeśli czytasz ten przewodnik, zgaduję, że Twoja witryna WordPress nie otrzymuje zbyt wielu unikalnych wyświetleń dziennie.

Nie będę się nudzić sposobami generowania wolnego ruchu, takimi jak komentowanie na forach, bezpłatne publikowanie w mediach społecznościowych lub SEO, ponieważ zajmie to miesiące i dużo twojego czasu – czas, którego prawdopodobnie nie masz.

Zamiast tego powiem wam, co możecie już wiedzieć, ale nie robicie.

Przejdź do jednego z największych sklepów internetowych i kup sobie super ukierunkowany ruch w witrynie. Uwielbiam używać:

 • Facebook
 • Google

Na Facebooku możesz użyć ich szczegółowych opcji kierowania, aby podzielić potencjalnych klientów według wieku, płci, lokalizacji, stanu, miasta, kodu pocztowego i zainteresowań.

Gdy już będziesz grać z ustawieniami i doskonalić swój rynek docelowy, możesz uzyskać stały przepływ ukierunkowanego ruchu każdego dnia.

Facebook jest niesamowity, ponieważ pozwala wprowadzić informacje o idealnej potencjalnej szansie i tak zrobi tylko pokaż swoje reklamy tej grupie.

Z drugiej strony Google umożliwia kierowanie na słowa kluczowe i umieszczanie witryny na pierwszej stronie wyszukiwania powiązanych kluczowych haseł.

Google i Facebook będą najszybszymi i najbardziej efektywnymi sposobami kierowania ruchu do twoich treści.

Możesz zacząć reklamować się na obu platformach już od 5 USD dziennie.

powrót do menu ↑

Jak umieścić cały proces generowania potencjalnych klientów w programie Auto Pilot

Do tej pory powinieneś zrobić następujące rzeczy:

 • Skonfiguruj swoją witrynę, aby zbierać potencjalnych klientów
 • Utworzono cenne treści, aby pokazać ruch w Twojej witrynie
 • Używano Google lub Facebooka do zwiększania ruchu na twoich treściach

Ostatnią częścią ścieżki generowania potencjalnych klientów jest napisanie (lub outsourcing) szeregu wiadomości e-mail, które są wysyłane do potencjalnych klientów, gdy tylko zdecydują się na listę automatycznie.

Korzystając ze stałego kontaktu, wystarczy napisać te wiadomości e-mail tylko raz, a następnie automatycznie wyśle ​​je do każdego nowego potencjalnego klienta przez określony czas, który możesz ustawić.

Twoja seria e-mail może wyglądać mniej więcej tak:

E-mail 1 (wysłany, gdy tylko się zarejestrują) – To jest powitalny e-mail. Jeśli oferujesz magnes ołowiowy, jest to adres e-mail, na który powinni go otrzymać.

E-mail 2 (24 godziny później) – Może to być link do innych postów na blogu, dodatkowych wskazówek lub opinii klientów. Celem wiadomości e-mail 2 jest budowanie zaufania i wiarygodności.

E-mail 3 (48 godzin później) – To jest skala sprzedaży. Możesz wysłać im kupon do zrealizowania w swoim sklepie (kupony działają również jako świetne magnesy ołowiowe), link do zakupu podstawowego produktu lub poprosić o numer telefonu, jeśli sprzedajesz przedmioty z wysokimi biletami (nieruchomości lub drogie SaaS) ).

Te e-maile muszą być napisane tylko raz, a dzięki funkcji Stały kontakt mogą być w 100% zautomatyzowane, co pokazałem tutaj w moim przewodniku.

Oto prawdziwy przykład tego, co właśnie wyjaśniłem z Agory Pulse.

Najpierw serwują mi reklamę na blogu, nie jeden z ich produktów.

Ich reklama jest mi wyświetlana, ponieważ starają się dotrzeć do osób zainteresowanych marketingiem społecznościowym.

Ponieważ zajmuję się marketingiem w mediach społecznościowych, klikam ich reklamę, a oni prowadzą mnie do postu na blogu.

Od razu po prawej stronie możesz zobaczyć formularz rejestracji. Kiedy pisałem to zdanie, zrobili się niesamowicie agresywni, a następnie pokazali mi także wyskakujący formularz.

Poszedłem naprzód i zapisałem się na ich listę e-mail, aw ciągu kilku sekund od rejestracji wysłali mi wiadomość powitalną.

Kilka dni później otrzymałem kolejny e-mail.

I masz to. Korzystając z OptinMonster, Constant Contact, content oraz Facebooka lub Google, możesz umieścić całą generację potencjalnych klientów na auto pilot, tak jak Agora Pulse.

Jak pozyskać nowych klientów, aby nadal wydawać pieniądze na swoją firmę

To najłatwiejsza część.

Po przekonwertowaniu potencjalnego klienta na klienta wszystko, co musisz zrobić, aby nie wydawać pieniędzy, to wysłać więcej e-maili.

Za każdy 1 USD wydany na marketing e-mailowy w 2016 r. Firmy wygenerowały 38 USD przychody ze sprzedaży, e-mail marketing został uznany za kanał nr 1 dla ROI.

Korzystając ze stałego kontaktu, możesz skonfigurować kolejne serie e-maili, które są wysyłane do klientów, aby mieć pewność, że nadal będą spędzać czas z Twoją firmą, a wszystko to odbywa się w Auto Pilot.

powrót do menu ↑

Cztery błędy popełniane przez właścicieli małych firm przy generowaniu potencjalnych klientów

Zanim zaczniesz wdrażać ten przewodnik dla swojej małej firmy, nie popełnij żadnego z tych błędów, ponieważ będzie to kosztować zbyt dużo czasu lub pieniędzy.
Testowanie za dużo Nie zadawaj sobie takich pytań, dopóki każdego dnia nie odwiedzisz swojej witryny setki użytkowników:

 • Czy pasek przewijania działałby lepiej niż wyskakujące okienko?
 • Czy powinienem zmienić kolor mojego formularza zgody??
 • Czy inny obraz w moim eBooku wygenerowałby więcej potencjalnych klientów?

Nie trać czasu na testowanie różnych elementów w celu zwiększenia konwersji, dopóki nie uzyskasz wystarczającego ruchu i opłacalnego leja do generowania potencjalnych klientów. Widziałem, jak właściciele firm codziennie spędzają godziny na testowaniu mikroelementów, które mogą zwiększyć generowanie ołowiu o 1-2%.

Zanim zdecydujesz się zoptymalizować, skoncentruj się na uruchomieniu podstaw.

Pisanie własnych treści, jeśli nie jesteś pisarzem – Jeśli nie jesteś świetny w pisaniu treści, tworzeniu magnesów wiodących lub wyświetlaniu reklam na Facebooku, powierz to komuś, kto jest. W witrynach takich jak Upwork i Freelancer istnieją tysiące freelancerów, których możesz zatrudnić w razie potrzeby, aby pomóc Ci we wszystkim, o czym wspomniałem.

Nie spędzaj 10 godzin na pisaniu eBooka, kiedy możesz zlecić zadanie za 80 USD, ponieważ jestem pewien, że 10 godzin twojego dnia jest warte ponad 80 USD.

Używanie tanich narzędzi – Wszyscy dobrzy dostawcy usług e-mail zazwyczaj mają niewielką miesięczną opłatę za korzystanie z ich usług. Korzystałem z większości bezpłatnych usług e-mail pod słońcem… i wszystkie są do bani.

Większość bezpłatnych usług ma słabe dostarczanie wiadomości e-mail, brak automatyzacji, a wiele nie będzie działać z wtyczkami WordPress, takimi jak OptinMonster.

Sugeruję stały kontakt (najlepszy dla małych firm) lub Get Response (dla firm na poziomie przedsiębiorstwa); oba działają z OptinMonster.

Poddaje się za wcześnie – Gdy tworzysz lejek z magnesem ołowiowym po raz pierwszy, istnieje duża szansa, że ​​zawiedziesz i popełnisz błąd na każdym kroku.

I w porządku, wszyscy tak.

Generowanie potencjalnych klientów i rozwój firmy nie jest procesem liniowym. Chociaż podstawowe kroki dla wszystkich firm są takie same, natkniesz się na małe przeszkody podczas konfigurowania reklam lub znajdowania właściwych wiadomości e-mail.

Może się okazać, że musisz zaostrzyć kierowanie lub dodać dodatkowy ciąg do sekwencji, aby zwiększyć liczbę konwersji. To wszystko jest częścią gry.

Czy Twoja generacja potencjalnych klientów WordPress na Auto Pilot?

Generowanie potencjalnych klientów jest trudne, gdy nie wiesz, od czego zacząć i jak wygenerować potencjalnych klientów.

Generowanie ołowiu jest łatwe, gdy znasz narzędzia do użycia i jak skonfigurować lejek.

W tym przewodniku opisałem prosty, ale skuteczny lejek do generowania ołowiu, który jest używany przez firmy każdej wielkości w wielu niszach, które możesz dziś zastosować w swojej firmie.

Aby rozwinąć swój biznes i generować potencjalnych klientów za pomocą WordPress, wystarczy wykonać każdy krok lub zlecić go komuś, kto może.

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć krok nr 1? Sprawdź mój przewodnik krok po kroku, jak skonfigurować OptinMonster i Constant Contact za pięć minut.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map