Jak dodać subskrypcję biuletynu e-mail do swojej witryny

Jak dodać biuletyn e-mailowy


Jeśli chcesz wiedzieć, jak dodać subskrypcję biuletynu e-mail do swojej witryny, mamy tutaj instrukcje krok po kroku..

Poniżej znajduje się samouczek dla początkujących, w jaki sposób dodać ładną skrzynkę subskrypcyjną do swojej witryny WordPress, i jak połączyć go z usługą e-mail marketingu. A co najlepsze, nie kosztuje to ani grosza.

Rzeczy, których potrzebujesz, zanim będziesz mógł dodać subskrypcję biuletynu e-mail do swojej witryny

Dobra wiadomość tutaj; w zasadzie nie potrzebujesz niczego oprócz tego, co już masz, czyli:

 • działająca witryna WordPress
 • konto administratora w tej witrynie
 • około 15 minut twojego czasu

Cały proces składa się tylko z trzech kroków:

 1. �� Zarejestruj się za pomocą stałego kontaktu
 2. �� Utwórz formularz rejestracji do newslettera
 3. �� Dodaj formularz do swojej witryny

Oto jak przejść przez wszystkie z nich (nie wymaga umiejętności kodowania).

Krok 1: �� Zarejestruj się przy stałym kontakcie

„Co to jest stały kontakt?” – słyszymy, że pytasz. Mówiąc wprost, Constant Contact to narzędzie, które zajmie się Twoimi subskrybentami biuletynu i dostarczy im wiadomości e-mail.

„W porządku, ale dlaczego nie mogę po prostu wysłać biuletynów z Gmaila?” To jest częste pytanie. I słusznie – pytanie jest intuicyjne.

Cóż, tak samo jak Gmail działa w porządku gdy wysyłasz jedną wiadomość e-mail do jednej osoby (klasyczny przypadek osobistego użytku), rzeczy nie działają tak samo dobrze, gdy zaczynasz wysyłać tę samą wiadomość do wielu odbiorców – tak jak w przypadku biuletynu.

Po pewnym czasie wiadomości e-mail zostaną oznaczone jako spam i całkowicie przestaną być dostarczane do adresatów. Dlatego chcesz, aby ktoś inny zajął się faktycznym wysyłaniem wiadomości e-mail. Idealnie powinna to być firma o dobrej reputacji i nie oznaczająca wiadomości.

Tutaj zaczyna się gra Constant Contact.

Oto, co powinieneś wiedzieć o stałym kontakcie podczas korzystania z niego do obsługi subskrypcji biuletynu e-mail w Twojej witrynie:

 • Jest 30-dniowy bezpłatny okres próbny, więc możesz przetestować platformę i zobaczyć, jak ci się podoba.
 • Umożliwia tworzenie wiadomości e-mail w interfejsie wizualnym przy użyciu funkcji przeciągania i upuszczania.
 • Posiada zaawansowane funkcje automatyzacji marketingu e-mailowego, które pomagają efektywniej komunikować się z subskrybentami.
 • Stały Kontakt dołoży wszelkich starań, aby Twoja lista subskrybentów była bezpieczna i zgodna z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi prywatności danych.
 • Stały kontakt będzie również obsługiwał nowe subskrypcje i upewniał się, że wszyscy, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie od Ciebie biuletynów, rzeczywiście je otrzymają.
 • Stały kontakt można łatwo zintegrować z witryną.
 • Dostajesz dodatkowe narzędzia mediów społecznościowych (do publikowania nowych aktualizacji), a nawet narzędzie do tworzenia stron internetowych za darmo.

Stały kontakt zaczyna się od 20 USD / miesiąc. Za tę cenę możesz wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości e-mail do listy 500 subskrybentów.

Aby rozpocząć pracę z Constant Contact, przejdź do ConstantContact.com i kliknij przycisk oznaczony ZAPISZ SIĘ TERAZ.

Rejestracja stałego kontaktu

Podczas rejestracji musisz podać swoje dane osobowe, a także dane dotyczące metody płatności (nie zostaniesz obciążony przez pierwsze 30 dni).

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i będziesz mógł zalogować się do panelu użytkownika.

Domyślnie Constant Contact tworzy dla Ciebie jedną podstawową listę kontaktów i umieszcza w niej własny adres e-mail – więc jesteś pierwszym subskrybentem. To także tam, gdzie wszyscy rzeczywisty subskrybenci otrzymują przypisanie, gdy rejestrują się, aby otrzymywać biuletyny. Aby znaleźć tę listę kontaktów, kliknij Łączność z menu głównego.

Stałe kontakty kontaktowe

Aby dać Ci wyobrażenie o tym, co Constant Contact może dla Ciebie zrobić, oto inne sekcje dostępne za pośrednictwem menu głównego na desce rozdzielczej:

 • Kampanie – w tym miejscu wyślesz nowe biuletyny
 • Raportowanie – po wysłaniu kilku biuletynów w tym miejscu zobaczysz raporty dotyczące skuteczności kampanii, kliknięć, otwarcia i innych
 • Formularze rejestracji – w tym miejscu możesz utworzyć nowe formularze rejestracyjne, a następnie dodać je do swojej witryny
 • Biblioteka – Stały kontakt daje dostęp do fotografii stockowych we współpracy z Shutterstock
 • Społeczny – jest to dodatkowa funkcja Constant Contact, umożliwiająca publikowanie aktualizacji bezpośrednio w profilach mediów społecznościowych
 • Integracje – katalog możliwych integracji z narzędziami i usługami stron trzecich
 • Stronie internetowej – w pełni funkcjonalny kreator stron internetowych.

Krok 2: �� Utwórz formularz rejestracyjny biuletynu

Doskonałym miejscem do rozpoczęcia rzeczywistej pracy z Constant Contact jest utworzenie nowego formularza rejestracji – tj. Formularza, za pomocą którego użytkownicy będą wchodzić na listę biuletynów.

Aby rozpocząć, kliknij Formularze rejestracji w górnym menu.

Stały kontakt nowy formularz

Następnie kliknij Utwórz formularz rejestracji przycisk. Stały kontakt da ci wybór czterech różnych rodzajów formularzy:

Stałe formularze kontaktowe

Ponieważ dzisiaj dyskutujemy, jak dodać biuletyn / subskrypcję e-mail do swojej witryny, najprawdopodobniej zainteresuje Cię Pop-up lub Inline Formularz. Pójdziemy z tym drugim.

Bezpośrednio za bramą Constant Contact pokazuje podstawową wersję formularza:

Formularz podstawowy stałego kontaktu

Możesz dostosować ten formularz, jak chcesz, klikając opcje dostępne na pasku bocznym, pisząc własną kopię, dostosowując tło, przycisk rejestracji, a także wybierając zestaw pól, które chcesz umieścić w formularzu (wybierając tylko e-mail generuje więcej subskrybentów – rejestracja będzie dla nich mniej kłopotliwa).

Mówiąc o pisaniu skutecznych kopii, musisz to rozwiązać samodzielnie. Zastanów się, jak sprawić, by Twoja wiadomość była unikalna dla Twojej witryny i jaki typ odbiorców chcesz dotrzeć.

Po zakończeniu pracy nad formularzem kliknij przycisk Publikować przycisk w prawym górnym rogu.

Zobaczysz komunikat o powodzeniu wraz z instrukcjami, co dalej.

Ciągły sukces formularza kontaktowego

 • Kliknij na Kod wewnętrzny link (patrz zrzut ekranu powyżej) i skopiuj go i wklej gdzieś pod ręką – jak w nowym pliku na pulpicie.
 • Zrób to samo z Kod uniwersalny.

Kod wewnętrzny stałego kontaktu

Krok 3: �� Dodaj formularz rejestracyjny biuletynu do swojej witryny

Ostatnią rzeczą do zrobienia jest dodanie formularza zapisania się do newslettera na swojej stronie internetowej.

Stały kontakt nie ogranicza w żaden sposób tego, co możesz tutaj zrobić. Możesz skutecznie dołączyć formularz w dowolnym miejscu – na pasku bocznym, poniżej postów na blogu, na stronie głównej, dosłownie w dowolnym miejscu.

Wszystko to odbywa się za pomocą dwóch fragmentów kodu podanych w poprzednim kroku: Kod uniwersalny i Kod wewnętrzny.

Zrobimy Kod uniwersalny pierwszy.

Kod uniwersalny stałego kontaktu

Stały kontakt instruuje, aby wkleić go tuż przed zamknięciem tag kodu źródłowego witryny. Ale nie martw się, jeśli nie jesteś pewien, co to oznacza. W praktyce możemy tu zastosować przydatne obejście.

Będziemy korzystać z naszej witryny widżety do obsługi Kod uniwersalny włączenie. Ponieważ widżety są zwykle obecne na wszystkich podstronach witryny WordPress, dodanie fragmentu kodu do widżetu działa równie dobrze, jak dodanie go przed zamknięciem etykietka.

Na pulpicie nawigacyjnym WordPress przejdź do Wygląd → Widżety. Chwyć Niestandardowy HTML i przeciągnij go na jeden z dostępnych obszarów widżetów – najlepiej na jakiś obszar w stopce. Wklej Kod uniwersalny tam. Tak jak:

widget w stopce

Kliknij Zapisać.

Na tym etapie jesteś w połowie dodawania formularza subskrypcji biuletynu do swojej witryny!

Teraz weźmiesz Kod wewnętrzny i wklej go dokładnie tam, gdzie ma się pojawiać formularz subskrypcji.

Dwie popularne możliwości:

 • (a) Umieszczenie formularza subskrypcji poniżej postów na blogu
 • (b) Umieszczenie formularza subskrypcji na pasku bocznym lub w innym obszarze widżetów

(a) Umieszczenie formularza subskrypcji poniżej postów na blogu

Podczas pracy nad postem na blogu kliknij przycisk „+” przycisk, aby dodać nowy blok i wybierz Niestandardowy HTML blok z listy.

niestandardowy HTML

Wklej Kod wewnętrzny do bloku. Tak jak:

kod w bloku

Po zapisaniu posta formularz subskrypcji pojawi się dokładnie w miejscu, w którym umieściłeś niestandardowy blok HTML.

(b) Umieszczenie formularza subskrypcji na pasku bocznym lub w innym obszarze widżetów

Dodanie formularza subskrypcji do paska bocznego witryny lub w innym obszarze widżetów jest prawdopodobnie najpopularniejszym podejściem większości osób.

Aby to zrobić, po prostu przejdź do Wygląd → Widżety na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Wybierz obszar widżetów (twój Pasek boczny, na przykład) i dodaj Niestandardowy HTML widget do niego – to ten sam typ widgetu, którego użyliśmy do Kod uniwersalny kilka kroków powyżej.

Tym razem wklej Kod wewnętrzny tam i kliknij Zapisać.

Na tym etapie formularz zapisywania się do newslettera został dodany do obszaru widżetów i jest w pełni operacyjny. Wszyscy, którzy odwiedzą Twoją witrynę, będą mogli ją zobaczyć!

Gotowe i gotowe! ��

Otóż ​​to; właśnie udało nam się dodać subskrypcję biuletynu e-mail do Twojej witryny. Czy jesteś zadowolony z tego, jak wyszedł Twój formularz rejestracyjny? Czy możemy jeszcze w czymś pomóc?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat budowy witryny WordPress i sposobu jej wykorzystania do marketingu firmy, mamy więcej informacji na stronie:

 • Jak utworzyć konta e-mail dla swojej nazwy domeny
 • Jak zrobić stronę internetową
 • Jak założyć sklep internetowy
 • Jak założyć blog
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map