Jak dodać formularz kontaktowy do swojej witryny lub bloga WordPress


Jak dodać formularz kontaktowyJako właściciel witryny zdecydowanie powinieneś nauczyć się, jak dodać formularz kontaktowy do WordPress. Twoja witryna nie jest anonimową jednostką. Większość ludzi chce wiedzieć i od czasu do czasu wchodzić w interakcje z każdym, kto stoi za czytanymi treściami. Jak myślisz, dlaczego istnieją profile autorów i komentarze na blogu?


Z tego powodu w tym artykule dowiesz się, jak dodać formularz kontaktowy do swojej witryny WordPress. W poście najpierw omówię powody, dla których jest to dobry pomysł, a następnie otrzymasz przewodnik krok po kroku, jak dołączyć formularz kontaktowy do swojej witryny za pomocą wtyczki.

Porozmawiamy również o tym, jak zmienić projekt formularza i wdrożyć ochronę przed spamem. Ponadto przeanalizujemy formularze kontaktowe i ochronę danych osobowych – coś, co ostatnio stało się bardziej popularne. Na koniec znajdziesz listę wtyczek, których możesz użyć, aby dodać formularz kontaktowy w WordPress.

Może to brzmieć dużo, ale nie martw się – postaramy się to uprościć!

Dlaczego warto skorzystać z formularza kontaktowego na swojej stronie WordPress?

Zanim przejdziemy do tego, jak zbadać, dlaczego jest to konieczne. Istnieje wiele dobrych powodów, aby korzystać z formularza kontaktowego na swojej stronie zamiast na przykład bezpośrednio publikować swój adres e-mail.

 • Ochrona przed spamem e-mail – Spam jest szkodnikiem. Szybko to zauważysz, gdy masz witrynę WordPress, która korzysta z komentarzy na blogu. Jedno, co robią spamerzy, to automatyczne skanowanie stron internetowych w poszukiwaniu niezabezpieczonych adresów e-mail, aby mogli dodać je do swoich list mailowych. Formularze kontaktowe zapobiegają takim sytuacjom, umożliwiając odwiedzającym nawiązanie kontaktu bez publikowania adresu online.
 • Poproś o właściwe informacje – Osoby, które się z Tobą kontaktują, nie zawsze wysyłają wszystkie potrzebne informacje. Za pomocą formularza kontaktowego możesz poprosić o niego z góry. Umożliwia także filtrowanie zapytań, na przykład według typu. To sprawia, że ​​twoje życie jest łatwiejsze i zmniejsza wiele tam iz powrotem.
 • Poinformuj swoich klientów – I odwrotnie, formularze kontaktowe mogą również pełnić rolę pierwszego punktu informacyjnego. Możesz podać informacje dla dzwoniących, aby poinformować ich o oczekiwanym czasie odpowiedzi i krokach, które mogą podjąć z wyprzedzeniem, aby odpowiedzieć na swoje zapytanie. Zmniejsza to prawdopodobieństwo wielu wiadomości e-mail od tej samej niecierpliwej osoby.

Przekonany, że formularze kontaktowe są przydatne? Przejdźmy do praktycznej części tego samouczka.

Jak dodać formularz kontaktowy w WordPress za pomocą formularza kontaktowego 7

Istnieje wiele wtyczek WordPress do dodawania formularza kontaktowego do Twojej witryny, zarówno darmowej, jak i premium. Porozmawiamy o kilku z nich w dalszej części tego artykułu. W poniższym samouczku będziemy korzystać Formularz kontaktowy 7.

Wtyczka jest dostępna bezpłatnie w katalogu WordPress i jest konsekwentnie wśród najpopularniejsze wtyczki wszechczasów (w rzeczywistości w momencie pisania tego tekstu jest to przede wszystkim). Ponadto jest łatwy w użyciu, ma ładną listę funkcji i sensowne dodatki.

Właśnie dlatego wybieramy go, aby nauczyć Cię, jak dodać formularz kontaktowy w WordPress.

Krok 1. Zainstaluj wtyczkę formularza kontaktowego 7

Instalacja formularza kontaktowego 7 jest tak łatwa, jak każda inna wtyczka WordPress. Po prostu zaloguj się na swojej stronie, przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe i wpisz jego nazwę w polu wyszukiwania.

zainstaluj formularz kontaktowy 7, aby dodać formularz kontaktowy w wordpress

Powinien pojawić się w pierwszej kolejności. Kliknij Zainstaluj teraz aby pobrać go na swoją stronę. Po zakończeniu kliknij Aktywuj aby rozpocząć korzystanie z wtyczki.

Krok 2. Utwórz nowy formularz kontaktowy

Po instalacji znajdziesz nowy element menu o nazwie Kontakt na pasku bocznym WordPress. Kliknięcie powoduje przejście do tego ekranu.

formularz kontaktowy 7 menu główne

Dostajesz szereg podpowiedzi, aby ulepszyć formularz kontaktowy, na przykład korzystanie z ochrony przed spamem. Dojdziemy do tego później.

Co ważniejsze, na stronie znajduje się lista wszystkich formularzy kontaktowych. Zawiera przykładowy formularz, którego teoretycznie możesz użyć od razu. Kliknij, aby rozpocząć edycję lub naciśnij Dodaj nowe u góry ekranu. Oba cię tu doprowadzą:

jak dodać formularz kontaktowy do wordpress za pomocą formularza kontaktowego 7

Na początku wygląda nieco tajemniczo, ale nie martw się – wkrótce to zrozumiesz.

Aby móc pracować, formularz kontaktowy wymaga pól. Pola to miejsca, w których odwiedzający wpisują swoje imię i nazwisko, adres e-mail lub wiadomość, którą chcą wysłać, lub cokolwiek innego, co mogą chcieć dodać.

Formularz kontaktowy 7 tworzy te z odrobiną HTML i niestandardowymi tagami. Wszystko pomiędzy oznacza jedno pole formularza kontaktowego oraz należący do niego opis tekstowy. Rzeczywiste pola są tworzone przez to, co znajduje się w nawiasach kwadratowych.

Czy to oznacza, że ​​aby utworzyć formularz kontaktowy, musisz nauczyć się języków programowania? Na szczęście wtyczka zawiera narzędzia do ich automatycznego generowania.

Krok 3. Skonfiguruj swój formularz

W tej chwili domyślny formularz, który mamy na zapleczu, będzie wyglądał tak na stronie.

Konfiguracja formularza kontaktowego
„Dodaj formularz kontaktowy w formularzu przykładowym WordPress”

To wszystko jest standardowe. Załóżmy, że chcesz dodać menu rozwijane, aby wybrać cel kontaktu z tobą. W ten sposób możesz natychmiast zobaczyć wiadomości, którym nadasz priorytet.

Aby to zrobić, musisz najpierw umieścić kursor w miejscu, w którym ma się pojawiać menu w formularzu kontaktowym. W tym przypadku jest to adres e-mail i temat.

Kliknij menu rozwijane na pasku narzędzi u góry. Umożliwia przejście do tego menu:

formularz kontaktowy 7 utwórz menu rozwijane

Oto jak wypełnić różne pola:

 • Typ pola – Wybierz, czy pole jest wymagane do przesłania formularza kontaktowego, czy nie.
 • Imię – Oznacza nazwę użytą w tagu. Nie pojawia się dla odwiedzających, ale ułatwia zapamiętanie celu tagu, a także konfigurację wiadomości e-mail wysłanej na twoje konto później.
 • Opcje – Wprowadź opcje dostępne dla odwiedzających za pomocą menu rozwijanego. Umieść po jednym w wierszu. Możesz także zezwolić na wiele wyborów i użyć domyślnie pustego elementu.
 • Atrybut Id / Class – W tym miejscu możesz przypisać klasę CSS lub identyfikator do pola. Jest to bardzo przydatne do niestandardowego stylu. Porozmawiamy o tym później.

Oto jak to wypełniliśmy:

wypełniony formularz formularz kontaktowy generatora tagów 7

Kiedy będziesz zadowolony, kliknij Wstaw tag umieścić w formie.

dodaj tagi formularza do menu rozwijanego do formularza kontaktowego 7

Pamiętaj, że gdy zrozumiesz, jak działają tagi, możesz je również utworzyć lub wprowadzić zmiany w polu tekstowym. Na przykład, aby nowe menu rozwijane nie było polem wymaganym, możesz po prostu usunąć gwiazdkę po Wybierz. Im częściej korzystasz z wtyczki, tym lepiej rozumiesz, jak działa.

Teraz wystarczy dodać etykietę. To jest tekst dołączony do pola formularza kontaktowego, aby wyjaśnić, co robi. Po prostu skopiuj i wklej istniejący kod z innych pól, a następnie dostosuj go do swoich potrzeb.

dodaj kod HTML, aby utworzyć tagi w formularzu kontaktowym 7

Krok 4. Edytuj ustawienia e-mail

Następnie musisz skonfigurować wiadomość e-mail wysłaną do Ciebie z formularza kontaktowego. Nic dziwnego, że robisz to w ramach Poczta zakładka u góry.

skonfiguruj ustawienia formularza kontaktowego 7

Znajdziesz pola wypełnione podobnymi tagami, jak wcześniej formularz kontaktowy. Zapewnia również dostępne tagi pól, w tym wszystkie nowe utworzone wcześniej (jeśli zapisałeś formularz). Możesz ich użyć, aby dostosować sposób otrzymywania wiadomości z formularza kontaktowego.

Oto, co oznacza każde pole:

 • Do – Adres e-mail, na który będą wysyłane wiadomości. Zwykle możesz to zostawić bez zmian.
 • Od – Nadawca wiadomości e-mail. Domyślnie jest ustawiona na nazwisko osoby korzystającej z formularza kontaktowego.
 • Dodatkowe nagłówki – Miejsce na dodatkowe pola nagłówka wiadomości. Standardowe ustawienia wysyłają odpowiedź na adres e-mail osoby, z którą się kontaktują, a nie na wiadomość e-mail, z której pochodzi (tj. Z witryny) po kliknięciu Odpowiadać. Możliwe jest również umieść tam adresatów do CC lub BCC.
 • Treść wiadomości – Treść otrzymanego e-maila.
 • Wyklucz wiersze z pustymi znacznikami poczty z wyników – Gdy to zaznaczysz, jeśli którykolwiek z używanych tagów jest pusty, wtyczka wykluczy je z wiadomości.
 • Użyj typu zawartości HTML – Domyślnie wiadomość jest wysyłana zwykłym tekstem. Zaznacz to pole, aby zamiast tego użyć HTML.
 • Załączniki do plików – Jeśli Twój formularz umożliwia przesyłanie plików, tagi tych plików należą tutaj. Możesz go również użyć do dołącz pliki hostowane na twoim serwerze.
 • Mail (2) – Dodatkowy szablon poczty często używany jako autoresponder. Zaznacz, aby aktywować.

Standardowe opcje są całkiem dobre. Jedyne, co musimy zmienić w naszym przykładzie, to temat.

skonfiguruj filtr w swoim programie pocztowym

Korzystając z powyższego formatu, możesz teraz ustawić filtr w swoim programie pocztowym, aby sortować wiadomości według tematu, dając pierwszeństwo zapytaniom biznesowym. Na razie chodzi o ustawienia poczty.

Krok 5. Dodaj formularz wiadomości

Następny jest Wiadomości patka. Masz możliwość skonfigurowania wiadomości, które mogą napotkać odwiedzający podczas korzystania z formularza.

skonfiguruj wiadomości formularza dla formularza kontaktowego 7

Są to komunikaty o błędach, komunikaty o sukcesie lub po prostu wskazówki dotyczące prawidłowego korzystania z formularza. Uważamy, że są już całkiem dobre, więc zwykle wszystko zostawiamy bez zmian. Jeśli masz powód, aby zmienić którąkolwiek z nich (na przykład, aby dopasować ją do tonu swojej witryny), możesz to zrobić.

Krok 6. Dostosuj dodatkowe ustawienia

Na koniec przejdziesz do dodatkowych ustawień.

formularz kontaktowy 7 dodatkowych ustawień

Domyślnie są one puste. Możesz robić różne rzeczy – od ograniczania możliwości wysyłania formularza kontaktowego tylko przez zalogowane osoby, aby ustawić formularz w trybie demonstracyjnym do celów testowych. To nie jest ważne dla naszych celów, ale wszystkie opcje znajdziesz w dokumentacja.

Krok 7. Dodaj formularz do swojej witryny

Po zakończeniu konfigurowania formularza nadszedł czas, aby umieścić go na swojej stronie. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zapisać formularz za pomocą przycisku o tej samej nazwie.

Zanim to zrobisz, możesz dodać nazwę na górze. Dzięki temu formularz będzie bardziej rozpoznawalny, jeśli utworzysz kilka z nich.

Po zapisaniu formularza na ekranie pojawi się skrót:

shortcode formularza kontaktowego 7, aby dodać formularz kontaktowy do wordpress

Użyjesz go, aby umieścić formularz w dowolnym miejscu. Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to zaznaczyć i skopiować. Po zakończeniu przejdź do strony, na której chcesz umieścić formularz. Na przykład możesz po prostu utworzyć nową stronę i nazwać ją Kontakt. Wklej krótki kod do edytora WordPress.

formularz kontaktowy 7 shortcode w edytorze wordpress

Gdy teraz opublikujesz stronę i przejdziesz do interfejsu:

Formularz kontaktowy 7 na stronie

Tu jest. Zwróć uwagę na utworzone przez nas menu rozwijane. W razie potrzeby jest on teraz częścią formularza kontaktowego.

Proste, prawda? Ponadto możesz użyć tej samej metody, aby umieścić formularz w dowolnym miejscu.

Krok 8. Dołącz formularz kontaktowy do paska bocznego (opcjonalnie)

Nie ma nic łatwiejszego niż umieszczenie formularza kontaktowego na pasku bocznym. Po prostu idź do Wygląd> Widżety. Dodaj widżet tekstowy do dowolnego obszaru, w którym ma się pojawić formularz kontaktowy, i wklej krótki kod.

dodaj formularz kontaktowy do widżetu wordpress

Nie zapomnij zapisać widżetu! Gdy teraz wrócisz do interfejsu witryny, zobaczysz:

formularz kontaktowy w widżecie WordPress

Właśnie opanowałeś podstawy dodawania formularza kontaktowego w WordPress. Jeszcze nie jesteśmy na końcu. Jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, aby dalej ulepszać swoje formularze.

Formularze kontaktowe w WordPress – kolejne kroki

Gdy znajdziesz już formularz w swojej witrynie, praca się nie kończy. Nadal należy zająć się ważnymi sprawami, np. Stylizować formularz, chronić go przed spamerami e-mail i wdrażać środki ochronne dla danych osobowych. Zróbmy to w kolejności:

Zmiana projektu formularza

W idealnym przypadku nie ma potrzeby zmiany stylu formularza kontaktowego. Jest to prawdopodobne w naszym przypadku, ponieważ Formularz kontaktowy 7 używa standardowego kodu HTML takiego jak etykieta lub input [type = "text"] aby utworzyć pola formularza.

W dobrych motywach WordPress są one zdefiniowane w arkuszu stylów. W związku z tym formularz kontaktowy najprawdopodobniej automatycznie pasuje do projektu witryny. Możesz to zobaczyć na powyższej przykładowej stronie internetowej. Jeśli nadal musisz wprowadzić zmiany, masz kilka opcji.

Jak wspomniano, formularze kontaktowe 7 mają standardowe znaczniki HTML. Możesz po prostu zmienić powiązany CSS, a tym samym wygląd formularzy. Pamiętaj, że ma to również konsekwencje dla innych pól wejściowych w Twojej witrynie, które mają ten sam znacznik.

Ponadto każdy formularz utworzony za pomocą formularza kontaktowego 7 zawiera kod specyficzny dla wtyczki. Możesz znaleźć kod za pomocą narzędzi programistycznych w przeglądarce.

zmienić projekt formularza kontaktowego za pomocą css

Na przykład możesz wprowadzić zmiany w stylu całego formularza, używając .wpc7-form Klasa CSS. Pamiętaj, że ma to konsekwencje dla wszystkich formularzy utworzonych za pomocą Formularza kontaktowego 7, ale pozostawia inne pola wejściowe w Twojej witrynie nietknięte.

Jeśli chcesz uszczegółowić i zmienić styl tylko dla określonych formularzy, masz szczęście. Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, każdy formularz kontaktowy 7 otrzymuje swój własny identyfikator CSS.

Możesz użyć tego do kierowania elementów na podstawie formularza. Dodatkowo możliwe jest nadanie elementom formularzy własnych klas CSS i identyfikatorów.

dodaj klasę css i identyfikator do formularza kontaktowego 7

Dzięki nim możesz celować w nie bardziej szczegółowo.

Krótko mówiąc, cokolwiek chcesz zmienić wygląd formularzy, masz wszystkie narzędzia, aby to zrobić.

Wdrażanie ochrony przed spamem

Spam to duży temat, jeśli chodzi o Internet i ogólnie strony internetowe. Jeśli pozostawisz swój adres e-mail niezabezpieczony na swojej stronie, istnieje wiele automatycznych programów, które je pobiorą i zaczną wysyłać Ci niezamówione oferty, wiadomości e-mail dotyczące połowów i jeszcze gorzej.

Niestety to samo dotyczy formularzy kontaktowych. O ile nie wprowadzisz środków zapobiegających temu, istnieją również programy, które mogą wysyłać ci spam za pośrednictwem formularzy kontaktowych.

Na szczęście formularz kontaktowy 7 oferuje proste sposoby, aby temu zapobiec. Jeden z nich jest prosty: dołącz do swojej formy quizu, na który boty nie mogą odpowiedzieć, jak proste równanie.

formularz kontaktowy 7 ochrona przed spamem poprzez quiz

Umożliwia to tag quizu. Jest równie łatwy w użyciu, jak wszystkie inne tagi w Formularzu kontaktowym 7 i można znaleźć dodatkowe informacje tutaj.

Oprócz tego istnieje reCAPTCHA. To usługa Google do zwalczania spamu. Potrzebujesz klucza API i zintegruj go z Formularzem Kontaktowym 7. Znajdź instrukcje tutaj. Może to mieć konsekwencje dla ochrony danych osobowych. Więcej na ten temat w następnej sekcji.

Możesz użyć znacznika reCAPTCHA, aby dodać go do formularza. Producent formularza kontaktowego 7 ma także wtyczkę Captcha o nazwie Naprawdę prosta CAPTCHA którego możesz użyć do tego samego celu.

Możesz również korzystać z wtyczek innych firm do ochrony przed spamem. Najbardziej znany jest oczywiście, Akismet a formularz kontaktowy 7 zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące jak korzystać z dwóch razem.

Istnieją inne, np Formularz kontaktowy 7 Honeypot lub WPBruiser. Do tego drugiego potrzebujesz płatne przedłużenie aby działał z formularzem kontaktowym 7. Istnieje również więcej opcji, które można łatwo znaleźć.

Ważna uwaga dodatkowa: Formularze kontaktowe i RODO

Być może wiesz, że ostatnio w Europie wprowadzono pewne zmiany w przepisach dotyczących prywatności w Internecie. W dniu 25 maja 2018 r Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) zaczął działać.

Wprowadził szereg zmian w przepisach dotyczących wykorzystania danych osobowych w Internecie. Grozi również wysokimi grzywnami dla każdego, kto narusza przepisy.

Dlaczego to takie ważne? Formularze kontaktowe zbierają dane osobowe. Z tego powodu, jeśli podlegasz jurysdykcji przepisów (a większość ludzi robi to teraz), musisz zwrócić uwagę na niektóre rzeczy.

Po pierwsze: nie jesteśmy kancelarią prawną!

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak dostosować formularz kontaktowy do RODO. Te wskazówki zostały opracowane zgodnie z naszymi najlepszymi możliwościami.

Jednak nikt tutaj na stronie internetowejsetup.org nie jest prawnikiem, ani nie gramy w telewizji. Z tego powodu poniższe informacje nie zastępują profesjonalnych konsultacji prawnych i nie powinny być postrzegane jako porady prawne.

Ok, tyle dla części „jeśli masz kłopoty, nie wracaj i nie pozywaj nas”. Przejdźmy do wskazówek!

Wskazówki, jak wypełnić formularz kontaktowy RODO

Oto jak budować formularze kontaktowe uwzględniające prywatność:

 1. Nie zbieraj danych, których nie potrzebujesz – Formularze kontaktowe umożliwiają wybór pól do uwzględnienia. Jeśli są jakieś dane, których tak naprawdę nie potrzebujesz, przestań je gromadzić. W ten sposób, jeśli dojdzie do naruszenia, nie możesz go zgubić.
 2. Wyłącz wszelkie śledzenie – Jeśli używasz formularza kontaktowego, który śledzi pliki cookie, agenty użytkownika i / lub adresy IP użytkowników, musisz je wyłączyć, aby zachować zgodność z RODO. Formularz kontaktowy 7 najwyraźniej nie ma, więc nie ma nic do zrobienia. Sprawdź wybraną formę kontaktu, jeśli używasz czegoś innego.
 3. Uzyskaj absolutną zgodę – Dodaj sposób, aby ludzie wyrażali zgodę na zbieranie ich danych. Na przykład formularz kontaktowy 7 oferuje an pole akceptacji. Ważne: nie ustawiaj domyślnie tego pola wyboru. Użytkownicy muszą to zrobić sami. Dołącz także wiadomość z informacją o tym, co gromadzisz i w jakim celu, oraz link do Twojej polityki prywatności.
 4. Przygotuj politykę prywatności – Mówiąc o tym, zgodnie z RODO każda profesjonalna strona internetowa musi wyświetlać politykę prywatności, która wyjaśnia, jakie dane gromadzą i jak z nich korzystają. Musisz także dać odwiedzającym możliwość żądania ich danych osobowych i usunięcia ich. To jest bardziej złożony temat, niż możemy tutaj omówić. Użyj poniższego linku, aby znaleźć więcej informacji.
 5. Zaimplementuj HTTPS – Korzystanie z SSL / HTTPS szyfruje wymianę danych między przeglądarką a serwerem. Jest to ważne dla formularzy kontaktowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych. Obecnie jest to również uważane za powszechną praktykę. Sprawdź nasz przewodnik, w jaki sposób go wdrożyć.

Ze wszystkiego, co przeczytaliśmy, powyższe powinno wystarczyć do dostosowania formularzy kontaktowych do nowego prawa. Oczywiście jest więcej w tym temacie dla właścicieli witryn. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj i tutaj.

Inne świetne wtyczki formularzy kontaktowych dla WordPress

Oprócz formularza kontaktowego 7 istnieje jeszcze wiele wtyczek do tworzenia formularzy kontaktowych w WordPress. Oto kilka innych dobrych kandydatów.

Formularze Jetpack (wolny)

formy jetpack

Jetpack to zestaw potężnych wtyczek stworzonych przez WordPress.com (zobacz nasze porównanie WordPress.org z WordPress.com). Należą do nich moduł do tworzenia formularzy kontaktowych. Po włączeniu możesz rozpocząć wprowadzanie formularzy do witryny WordPress bezpośrednio z edytora postów i stron.

Oto kilka wyróżniających się funkcji:

 • Szybkie i łatwe w użyciu
 • Powiadomienia e-mail z powiadomieniem o przesłaniu formularza
 • Dokonaj zmian w edytorze WordPress
 • Świetne rozwiązanie do tworzenia prostych formularzy

Podczas korzystania z formularzy Jetpack pamiętaj o wdrożeniu pewnego rodzaju ochrony przed spamem. mówimy z doświadczenia. Wcześniej wspomniane WPBruiser to darmowa opcja.

HappyForms (wolny)

Logo HappyFormHappyForms jest stosunkowo nowy na rynku. Integruje się z WordPress Customizer, dzięki czemu rozpoczęcie pracy jest naprawdę łatwe. Oprócz tego ma następujące funkcje:

 • Lekki i szybki
 • Całkowicie darmowy w użyciu (ale wyposażony w branding)
 • Pozwala budować formularze poprzez przeciąganie i upuszczanie
 • Pokazuje przesłane formularze na pulpicie WordPress
 • Pochodzi z wbudowaną ochroną przed spamem

Formularz kontaktowy 7 (wolny)

Formularz kontaktowy 7

Za pomocą formularza kontaktowego 7 możesz zarządzać wieloma różnymi formularzami kontaktowymi za pomocą podstawowego, łatwego w użyciu interfejsu. Mają też wersję premium, ale jest to darowizna. Premia tak naprawdę nic nie robi ani nie daje (oprócz nowej animacji ładowania myszy).

 • Szybkie i łatwe w użyciu
 • Możesz wprowadzać zmiany w WordPress
 • Logika warunkowa dla formularzy kontaktowych

Świetna darmowa opcja.

Formy Ninja (freemium)

Formy Ninja

Ta wtyczka pozwala budować formularze za pomocą przyjaznego interfejsu użytkownika. Ma darmową wersję, ale oferuje również edycja premium z dodatkowymi funkcjami, dodatkami, wsparciem, układami i nie tylko. Obejmują one:

 • Łatwo łącz się ze zwykłymi usługami e-mail marketingu
 • Możliwość przyjmowania płatności za pośrednictwem formularzy
 • Synchronizuj formularze z CRM, takie jak Salesforce

Członkostwo w Formularzach Ninja kosztuje 99 USD rocznie i więcej.

Formy grawitacyjne (premia)

logo grawitacji

Gravity Forms jest prawdopodobnie najpopularniejszym rozwiązaniem premium. Jest dość zaawansowany, ma dobry interfejs użytkownika i świetny system wsparcia. W przeciwieństwie do innych pozycji na tej liście, ta wtyczka jest tylko premium, ale dostajesz dużo za swoje pieniądze.

 • Ponad 30 rodzajów pól formularza
 • Szeroki zakres dodatki
 • Przesyłanie plików
 • Możliwość przesyłania zgłoszeń przez użytkownika na interfejsie
 • Formularze wielostronicowe
 • Logika warunkowa i zaawansowane obliczenia

Jeśli interesują Cię formularze grawitacyjne, ich plany zaczynają się od 59 USD rocznie.

Formularze Caldera (freemium)

formy kaldery

Ostatni wpis na tej liście pozwala również budować formularze z interfejsem graficznym. Oprócz tego ma następujące funkcje:

 • Daj odwiedzającym możliwość przesyłania własnych postów
 • Auto-respondery
 • Funkcje antyspamowe
 • Całkowicie responsywne formularze internetowe

Oprócz darmowej wersji jest też wydanie startowe od 6,24 USD / miesiąc – 74,99 USD / rok.

Formularze kontaktowe WordPress w pigułce

Nauka dodawania formularza kontaktowego do WordPress jest czymś, co powinien zrobić każdy, kto jest właścicielem strony internetowej. To jeden z najważniejszych sposobów, by ludzie mogli się z Tobą skontaktować. Formularz kontaktowy sprawia, że ​​Twoja strona wygląda bardziej profesjonalnie, chroni cię przed spamerami, zapewnia, że ​​otrzymujesz potrzebne informacje i działa jak portier.

W tym artykule omówiliśmy, jak dodać formularz kontaktowy do WordPressa za pomocą Formularza kontaktowego 7. Przeszliśmy przez zaawansowaną stylizację i ochronę przed spamem dla twojego formularza. Poza tym post dotyczył ważnego tematu zgodności z RODO w formularzach kontaktowych i wskazówek, jak to osiągnąć. Na koniec przeanalizowaliśmy szereg innych doskonałych wtyczek, których możesz użyć, aby dodać formularz kontaktowy do swojej witryny WordPress.

Do tej pory wiesz wszystko, czego potrzebujesz, aby dodać formularz do własnej witryny. Mamy nadzieję, że doprowadzi to do wielkich możliwości i ciekawych nowych kontaktów.

Czy masz pytania dotyczące dodawania formularza kontaktowego do swojej witryny? Jeśli tak, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map