Ile kosztują dodatkowe domeny na WebHostingHub?

WebHostingHub oferuje nieograniczone funkcje w swoich różnych planach hostingowych, co eliminuje presję na właścicieli witryn, którzy martwią się o alokację zasobów i miesięczne przydziały. Wynika to z faktu, że podstawowy pakiet w WebHostingHub zawiera:


 •  Darmowa nazwa domeny
 •  Cpanel
 •  Narzędzia e-commerce
 •  Darmowe narzędzia do tworzenia witryn
 • Bezpieczny e-mail
 •  Współdzielony certyfikat SSL 

Większość właścicieli małych firm nie musi kupować dedykowanej witryny hostingowej, ponieważ wolą zapłacić rozsądną kwotę za witrynę firmową. To jest powód, dla którego większość nowych właścicieli biznesowych witryn woli patrzeć na pakiety oferowane przez dostawców usług hostingowych, takich jak WebHostingHub.

Korzyści technologiczne

WebHostingHub specjalizuje się w właścicieli witryn, którzy planują używać swoich witryn jako blogów lub małych firm. Oznacza to, że WebHostingHub jest w stanie zarządzać dużą liczbą domen witryn dla wielu osób. Powodem tego jest to, że dostawca usług internetowych korzysta ze zoptymalizowanych serwerów Dell, które oferują 99% gwarancji czasu działania, który jest niższy niż u konkurencji na poziomie 99,99%. Jednak nawet przy niższej prędkości działania różnica prędkości przesyłania jest uważana za nieistotną, ponieważ WebHostingHub korzysta z wielu centrów danych. Serwery Dell są postrzegane jako wydajne i skuteczne, ponieważ wykorzystują:

 •  Układy pamięci 24 GB
 •  24 procesory Intel Core
 •  Szybka pamięć RAID 10

Dwa główne centra danych

WebHostingHub korzysta z dwóch centrów danych z siedzibą w Los Angeles, Kalifornii i Waszyngtonie. Przyczyną tego jest to, że minimalizuje on potrzebę przesyłania danych przez dłuższą trasę z serwera hosta do właściciela strony i jej odwiedzających. Efekt podwójnego centrum danych jest taki, że prędkość transferu informacji jest zwiększona pomimo niższej prędkości działania. Główną zaletą WebHostingHub dla większej liczby właścicieli firm jest to, że posiada zielony certyfikat hostingu. Oznacza to, że zużycie energii w każdym centrum danych jest znacznie niższe niż w przypadku ich najbliższych konkurentów, nawet jeśli WebHostingHub wykorzystuje olej napędowy.

Rzetelna obsługa klienta

Główną zaletą zakupu planu hostingowego w WebHostingHub jest to, że zespół obsługi klienta jest dostępny przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Nawet jeśli właściciel strony zadzwoni w nietypowej godzinie, personel obsługi klienta nadal jest postrzegany jako przyjazny i pomocny w przypadku problemów technicznych właściciela strony. Głównym sposobem skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej jest zwykle telefonicznie, ale istnieją inne metody kontaktów, takie jak:

 •  E-mail
 •  Czat online 

Zastosowanie jednej z dwóch powyższych metod kontaktu spowoduje zgłoszenie do pomocy technicznej, dzięki czemu właściciel witryny będzie mógł śledzić rozwiązywanie problemów technicznych lub wątpliwości. Niestety, dobry system obsługi klienta ma wadę, ponieważ witryna WebHostingHub nie oferuje strony z często zadawanymi pytaniami ani forum pomocy technicznej. Powodem tego jest to, że WebHostingHub zachęca właścicieli witryn do skontaktowania się z nimi, aby istniejący problem techniczny nie został jeszcze pogorszony przez niewłaściwą diagnozę.

Wiele domen na jednym koncie

Najczęstszym problemem właściciela witryny jest konieczność rozszerzenia obecnej witryny biznesowej na wiele witryn. Jest to łatwo wdrażane przez właściciela strony internetowej, korzystając z usługi hostingu wielu domen w ramach WebHostingHub. Właściciel strony internetowej może opracować dodatkowe strony internetowe, aby dotrzeć do nowej niszy rynkowej, rejestrując nową stronę internetową w nowej domenie. Konto w ramach WebHostingHub może z łatwością obsługiwać wiele witryn, ponieważ właściciel witryny może dodawać nieograniczoną liczbę domen. Niektóre z najczęstszych sposobów, aby to zrobić, to użycie alternatywnych wersji głównej nazwy domeny. Istnieją dwa sposoby zarejestrowania nazwy domeny:

 •  Zrób to sam
 •  Aby dostawca usług hostingowych zrobił to za Ciebie 

Niestety rejestracja domeny będzie na początku kosztować, ponieważ każda z używanych nazw domen musi zostać zarejestrowana. Zaletą rejestracji nazwy domeny jest to, że uniemożliwia ona innym osobom korzystanie z tej samej nazwy. Zduplikowane domeny będą trudne dla właścicieli witryn, ponieważ potencjalni odwiedzający mogą odwiedzić inną witrynę zamiast Twojej. Reputacja Twojej witryny firmowej może być zagrożona, jeśli druga strona będzie używać swojej nazwy domeny do nieuczciwych działań.

Koszty nazw domen

Najczęstszą stawką za dodatkową domenę jest 9,99 USD rocznie, jeśli jest ona zarejestrowana przez właściciela witryny. Uważa się to jednak za czasochłonne, ponieważ do agencji rejestracyjnej należy spełnić różne wymagania. Jedną z możliwości jest zlecenie dostawcy usług hostingowych rejestracji właściciela witryny po wyższej stawce wynoszącej zaledwie 11,95 USD. Zaletą tej wyższej opłaty jest to, że dostawca usług hostingowych będzie mógł szybciej przeprowadzić proces rejestracji, a także przypomnieć właścicielowi strony, kiedy należy go odnowić.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map