Hosting WooCommerce – co musisz zrozumieć?


Hosting Woocommerce

Być może widziałeś wiele firm hostingowych oferujących wyspecjalizowany hosting WooCommerce. W tym przewodniku dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o WooCommerce Hosting, a także kilka kluczowych punktów, które pomogą Ci wybrać plan specjalistyczny WooCommerce. Zanim przejdziemy głęboko do hostingu WooCommerce, ważne jest, aby wiedzieć, czym jest WooCommerce.

Co to jest WooCommerce?

Wocommerce

WooCommerce przekształca witrynę WordPress w całkowicie załadowany sklep internetowy za pomocą kilku kliknięć. I to jest wybór prawie wszystkich właścicieli witryn eCommerce, niezależnie od tego, czy jest to firma rozpoczynająca działalność z bardzo małą liczbą produktów, czy strona internetowa z większą liczbą produktów. Tym, co sprawia, że ​​ta wtyczka jest jeszcze bardziej popularna, jest to, że jest to wtyczka od Automattic, firmy macierzystej WordPress.

WooCommerce popularna wtyczka e-commerce typu open source do WordPress zasila ponad 40% sklepów internetowych i utorowała drogę dla nowych firm i przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć swoją firmę online, bez konieczności wypalania głębokiej dziury w kieszeni. I nie jest zaskoczeniem, że WooCommerce jest uznawana za najlepszą darmową wtyczkę do WordPress.

Oprócz sprzedaży dóbr fizycznych możesz także sprzedawać produkty cyfrowe, takie jak książki elektroniczne, media strumieniowe, klucze licencyjne itp. Nie ma też ograniczeń co do liczby produktów, które możesz dodać do swojej witryny. Ale są szanse, że wybrany dostawca usług hostingowych może ograniczyć liczbę dodawanych produktów. Porozmawiajmy o tym później.

Jak włączyć stronę WordPress na stronie WooCommerce?

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać i zainstalować wtyczkę WooCommerce na swojej stronie WordPress. W ciągu kilku kliknięć Twoja witryna WordPress zostanie przekształcona we w pełni funkcjonalną witrynę eCommerce lub sklep internetowy.

WooCommerce oferuje również najlepsze w swojej klasie opcje zarządzania zapasami. Różne bramki płatności są również oferowane do bezpiecznego dokonywania płatności. Dzięki WooCommerce masz pełną kontrolę nad swoimi danymi.

Istnieje także kilka rozszerzeń WooCommerce, których możesz użyć, aby dodać więcej funkcji do swojego sklepu internetowego. Te rozszerzenia można pobrać i zainstalować z biblioteki WordPress.Org lub ze strony programisty WooCommerce.

Możesz dostosować swoją stronę WooCommerce do najmniejszego elementu na swojej stronie, ponieważ WooCommerce doskonale integruje się ze wszystkimi funkcjami, które już istnieją na stronie WordPress. Twoja witryna WordPress będzie w pełni skalowalna dzięki wtyczce WooCommerce. Dlatego nie musisz dwa razy zastanawiać się nad zmianą strony WordPress na stronę WooCommerce.

Możesz tworzyć kupony i rabaty na wybrane produkty, a także uzyskać świetny system zarządzania przesyłkami. Możesz łatwo uzyskać informację zwrotną od klientów. Kolejną świetną i imponującą funkcją, która jest dostarczana z WooCommerce, są jej wbudowane narzędzia analityczne i SEO. Nie będziesz już musiał polegać wyłącznie na innych narzędziach SEO, aby uzyskać wyższą pozycję i poprawić widoczność swojej witryny i jej produktów.

Dlaczego hosting WooCommerce jest wymagany??

WooCommerce działa na WordPress i będziesz musiał znaleźć hosting od dostawcy usług hostingowych, aby hostować swoją stronę eCommerce. Tak, istnieje opcja zakupu hostingu od WordPress. Ale nie otrzymasz specjalistycznego hostingu WooCommerce od WordPress.

Oprócz hostingu potrzebna będzie również nazwa domeny. Certyfikat SSL jest koniecznością, jeśli chcesz mieć opcję płatności online w swojej witrynie i zwiększyć bezpieczeństwo swojej witryny. Istnieją różne opcje hostingu, które możesz wybrać, jeśli chcesz hostować normalną stronę internetową. I wielu dostawców hostingu oferuje wyspecjalizowany hosting WordPress do hostowania stron internetowych WordPress.

Ale aby w pełni skorzystać z funkcji i możliwości WooCommerce, zaleca się skorzystanie z niej Hosting WooCommerce. Ten rodzaj hostingu może obsłużyć witrynę WooCommerce od razu po wyjęciu z pudełka, a jeśli otrzymasz specjalną obsługę klienta WooCommerce, będziesz prowadzony przez ekspertów WooCommerce. Ale zawsze lepiej jest korzystać z pomocy osób posiadających dogłębną wiedzę na temat WooCommerce i specjalistyczną wiedzę, aby rozwiązać problemy związane z witrynami WooCommerce.

A jeśli chodzi o bezpieczeństwo, WooCommerce nie jest najlepszy na rynku. Witryna eCommerce musi zapewniać wysoki poziom bankowości, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Ponieważ tam przechowywane są informacje o użytkowniku i ważne dane, takie jak dane karty kredytowej i inne. I nie chcesz zepsuć transakcji dokonywanych w Twojej witrynie. Rozwiązaniem tej wady WooCommerce byłoby kupowanie WooCommerce Hosting od bezpiecznego dostawcy usług hostingowych.

Włącz certyfikat SSL, aby zwiększyć bezpieczeństwo swojej witryny eCommerce w celu przeprowadzania transakcji. Dlatego kup tę dodatkową funkcję SSL wraz z planem hostingowym. Nie będziesz chciał, aby Twoi odwiedzający, którzy mogą być również Twoimi potencjalnymi klientami, odwiedzili stronę, która nie jest dostępna. Dlatego porównaj różnych dostawców hostingu i upewnij się, że wybrałeś tego, który zapewnia najwyższą dostępność.

Kupując hosting współdzielony zamiast WooCommerce Hosting, zyskujesz ograniczoną ilość miejsca i przepustowość. I mam nadzieję, że wciąż pamiętasz to, co powiedziałem wcześniej, że WooCommerce pozwala Ci dodawać nieograniczoną liczbę produktów do swojej witryny. A szanse na to, że dostaniesz wystarczającą ilość zasobów, aby uzupełnić opcję „nieograniczoną” oferowaną przez WooCommerce, jeśli kupisz tradycyjny hosting dzielony. Kupowanie hostingu WooCommerce zapewni Ci nieskomplikowaną przepustowość, ogromne miejsce na dysku, konta e-mail i inne, oprócz zwykłych funkcji hostingu.

Strona internetowa WooCommerce oznacza stronę internetową eCommerce. A kiedy mówimy o stronie eCommerce, możemy myśleć tylko o wielu produktach, zdjęciach produktów, innych szczegółach i wielu innych rzeczach. Natomiast w witrynie eCommerce przełączanie między stronami występuje częściej niż w przypadku tradycyjnych witryn blogowych. Dlatego szybkość i wydajność Twojej witryny jest czynnikiem, na który nigdy nie powinieneś nie zwracać uwagi. A ponieważ znasz już efekty powolnego ładowania witryny, upewnij się, że wybrałeś szybkiego dostawcę usług hostingowych.

Kto jest najlepszym dostawcą hostingu WooCommerce?

Po zapoznaniu się z tymi wszystkimi kluczowymi punktami na temat WooCommerce Hosting, jedno pytanie, które może Ci się przydać, to czy powinienem przejść na WooCommerce Hosting? Pozwól, że wyjaśnię ci wszystko.

Istnieją strony internetowe eCommerce, które służą do sprzedaży tylko bardzo niewielu produktów. Na przykład autor ma swoją stronę internetową, aby sprzedać dwie książki, które napisał. W takich przypadkach WooCommerce Hosting nie będzie koniecznością. Taka strona może działać dobrze ze wspólnym planem hostingowym WordPress. Ale jeśli celem Twojej witryny jest sprzedaż większej liczby produktów, a bezpieczeństwo i wydajność są Twoimi najważniejszymi priorytetami, musisz wybrać WooCommerce Hosting.

Sprawy mogą stać się nieco trudne, gdy masz wiele opcji do wyboru i nie jesteś pewien, który jest najlepszym dostawcą hostingu WooCommerce dla Twojej witryny WooCommerce. A teraz, gdy wiesz już wszystko na temat hostingu WooCommerce, nadszedł czas, aby wybrać hosting gotowy na WooCommerce.

Dlatego wymieniliśmy 5 najlepszych dostawców hostingu, którzy zapewniają hosting WooCommerce, który może obsłużyć witrynę WooCommerce od razu po wyjęciu z pudełka.

Bluehost

Bluehost najlepszy hosting Woocommerce

Bluehost jest jednym z liderów rynku i zajmuje pierwsze miejsce pod względem potrzeb hostingowych w małych firmach. Zauważalne pióro w czapce Bluehost jest oficjalnie zalecane przez WordPress i WooCommerce. Są również jednymi z najbardziej niezawodnych dostawców usług hostingowych, jeśli chodzi o obsługę klienta, ponieważ zapewniają wsparcie ekspertów 24/7.

Bluehost WooCommerce Hosting zaczyna się od 6,95 $ / miesiąc, aż do 12,95 $ / miesiąc. Otrzymasz bezpieczną bramę płatniczą do przeprowadzania wszystkich transakcji online na swojej stronie internetowej. Bluehost WooCommerce Hosting oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Otrzymasz również darmowe, w pełni konfigurowalne motywy. Otrzymasz także pomoc od eksperta WooCommerce przez telefon, co pozwala skonfigurować sklep WooCommerce w ciągu dwóch godzin.

HostSoch

Hostsoch Tani hosting Woocommerce

HostSoch jest jedną z najbardziej popularnych firm hostingowych w Indiach. HostSoch jest znany z niezawodności i doskonałego hostingu w bardzo przystępnych cenach. Jest to również jedna z najwyżej ocenianych firm hostingowych, jeśli chodzi o szybkość hostingu, czas działania i wsparcie. HostSoch WooCommerce Plany hostingowe zaczynają się od rupii 99 / mies. Ceny idą w górę aż do rupii 329 / mc. Możesz wybrać jeden z czterech pakietów, a mianowicie Starter, Advanced, Business i Pro. Dostajesz 99,9% gwarancji bezawaryjności, bezpłatną ochronę Cloudflare i serwery o wysokiej wydajności.

Możesz zdobyć darmową nazwę domeny, jeśli kupisz hosting od HostSoch. Otrzymasz również bezpłatny certyfikat SSL, aby zwiększyć bezpieczeństwo swoich stron internetowych. Dedykowane wsparcie 24/7 jest zawsze do Twojej dyspozycji, co z pewnością poprawi komfort hostingu.

Hostinger

Plany hostingowe Woocommerce firmy Hostinger

Hostinger zapewnia hosting WooCommerce na najwyższym poziomie, aby zapewnić najwyższą wydajność witryny WooCommerce. Plany hostingowe Hostinger są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Hostinger jest liderem branży hostingowej na całym świecie i jest znany jako najlepszy, jeśli chodzi o jakość usług hostingowych. Mają zespół ekspertów, który jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Ceny WooCommerce Hosting zaczynają się już od rupii 45 / mies., Aż do rupii 189 / mies. Otrzymasz także darmową nazwę domeny dzięki pakietowi Hostinger premium i biznesowym planom hostingowym.

HostPapa

Hostpapa Woocommerce dostawca hostingu

HostPapa jest jednym z wiodących dostawców hostingu, jeśli chodzi o zwiększoną szybkość i wydajność. Jest to również jeden z najwyżej ocenianych dostawców hostingu. Umożliwiły wielu małym firmom pozostawienie śladu w Internecie, oferując usługi w przystępnej cenie. Mają rozsądny przedział cenowy dla swoich planów hostingowych WooCommerce, które zaczynają się od rupii 199 / mies. aż do rupii 699 / mc. Przedział cenowy wskazuje na elastyczność cen i funkcji ich planów. Aby Twój hosting WooCommerce był bezpieczny, mają one wbudowane funkcje bezpieczeństwa i monitorowania. Przez całą dobę otrzymasz także wsparcie eksperta na żywo, gdy będziesz go potrzebować.

A2hosting

A2hosting Host Woocommerce

Szybkość jest właśnie tym, z czego słynie A2 Hosting. Oferują także do 20 razy szybszy serwer. Dlatego bez wątpienia można oczekiwać najwyższej wydajności serwerów A2 Hosting. Korzystasz także z niezrównanego wsparcia 24/7/365 od „Guru Crew”, która jest zespołem przyjaznych i ekspertów. A2 Hosting ma również gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. A2 Hosting Plany WooCommerce zaczynają się od 269,28 rupii, aż do rupii 824,36 / miesiąc. Najtańszy plan kupi w pełni zoptymalizowany i zarządzany hosting, który jest idealny dla dużych witryn WooCommerce.

Wniosek

Chociaż hosting WooCommerce może kosztować nieznacznie więcej niż zwykły hosting, korzyści i funkcje oferowane przez WooCommerce uzasadniają cenę premium. Dlatego naprawdę warto spróbować WooCommerce Hosting. Jeśli chcesz zacząć bez żadnych problemów i od razu zacząć sprzedawać swoje produkty, bez wątpienia powinieneś wybrać Hosting WooCommerce. Wielu dostawców hostingu zapewnia WooCommerce Hosting, od podstawowego wspólnego planu po bardziej zaawansowany w pełni zarządzany hosting dedykowany. Musisz wybrać swój zgodnie z wymaganiami witryny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map