Gwarancja zwrotu pieniędzy InMotion (szczegóły)

Co oznacza gwarancja zwrotu pieniędzy?

Aby udowodnić swoim klientom, że firma może świadczyć usługi hostingowe z gwarancją satysfakcji, firmy hostingowe oferują swoim klientom gwarancje zwrotu pieniędzy jako „więź zaufania”. W rzeczywistości ta gwarancja jest jedną ze strategii marketingowych stosowanych przez większość firm, zwłaszcza tych, które sprzedają swoje usługi klientom. Gwarancja zwrotu pieniędzy, bardziej trafnie nazywana „gwarancją satysfakcji”, ma służyć jako gwarancja satysfakcji klienta i obietnica dostarczenia wysokiej jakości usług. Zasadniczo oznacza to, że firma zapewnia klienta, że ​​otrzyma najwyższą jakość usług i całkowitą satysfakcję z usługi, w przeciwnym razie zwróci ci pieniądze.


Gwarancje zwrotu pieniędzy różnią się w zależności od firmy, niektóre oferują niską 15-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a nawet 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Niniejsza gwarancja stanie się wykonalna, gdy z jakiegokolwiek powodu klient anuluje subskrypcję u firmy hostingowej przed upływem terminu określonego w umowie. Nie oznacza to jednak, że klient nie otrzyma nic od firmy, gdy anulowanie nastąpi po uzgodnionym okresie gwarancji zwrotu pieniędzy, ponieważ niektóre firmy zgadzają się również zwrócić swoim klientom proporcjonalną kwotę w zależności od czasu, jaki upłynął przed anulowanie stało się skuteczne.

Co muszę wiedzieć o gwarancji zwrotu pieniędzy InMotion?

Hosting InMotion oferuje 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie usługi hostingowe. W ten sposób firma zapewnia swoich klientów, że jest pewna, że ​​może zapewnić klientom najwyższą jakość i gwarancję satysfakcji. Ta gwarancja oznacza, że ​​jeśli z jakiegokolwiek powodu klient zdecyduje się anulować subskrypcję hostingu za pomocą InMotion przed upływem 90 dni, firma zwróci klientowi pełną kwotę za usługę hostingową, bez zadawania pytań.
Chociaż klienci mają prawo do anulowania swojego konta hostingowego w dowolnym momencie, niekoniecznie oznacza to, że możesz również zrobić to zgodnie z Twoimi potrzebami i potrzebami. Zgodnie z Warunkami korzystania z usługi, chociaż klient może anulować swoje konto w dowolnym momencie, zasady anulowania jasno stwierdzają, że klient może to zrobić „po otrzymaniu stosownego powiadomienia od firmy, przed końcem Okresu początkowego lub dowolnego innego okresu późniejszego ”(Warunki korzystania z usługi, Umowa użytkownika 2.c).
Zawarte również w Warunkach świadczenia usług, Umowa użytkownika 2.c.i-iii, że po pierwsze, klient jest zobowiązany do uiszczenia wszystkich opłat i prowizji naliczonych przed okresem, w którym anulowanie staje się skuteczne; po drugie, że firma może, ale nie jest zobowiązana do zapłaty lub zwrotu klientowi wszystkich przedpłaconych opłat za podstawowe usługi hostingowe za pełne miesiące pozostałe po dokonaniu odwołania, oraz trzy, że klient jest zobowiązany do pełnej zapłaty dla wszystkich innych usług, innych niż podstawowa opłata za hosting, za każdy miesiąc pozostałego okresu.
Anulowanie zwykle staje się skuteczne 30 dni po odpowiednim powiadomieniu o anulowaniu, firma otrzyma oficjalny formularz wniosku o anulowanie.

Co oznacza 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy InMotion?

90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy InMotion to gwarancja pełnego zwrotu wszystkich opłat uiszczonych przez klienta w związku z usługą hostingową przed upływem 90 dni od rozpoczęcia Okresu początkowego. Jednak termin „pełny zwrot pieniędzy” niekoniecznie oznacza, że ​​obejmuje uiszczone opłaty niezwiązane z podstawową usługą hostingową i uznaje się, że nie podlegają zwrotowi. To właśnie należy rozumieć przez wyrażenie „w związku z usługą hostingową”. Te bezzwrotne usługi obejmują między innymi:

 Darmowe nazwy domen:

 •  Jeśli podczas rejestracji klient zarejestruje dowolną nazwę domeny w ramach promocji „Bezpłatna nazwa domeny”, zwrot zostanie potrącony w wysokości 11,99 USD rocznie plus opłata administracyjna w wysokości 5 USD. Klient może jednak zachować własność i kontrolę nad swoją nazwą domeny.
 •  Klienci, którzy kupili dedykowany adres IP, otrzymają zwrot proporcjonalnej stawki, co oznacza, że ​​kwota do zwrotu będzie oparta na okresie, który upłynął między datą rejestracji a datą anulowania i warunkami świadczenia usług.
 •  Inne bezzwrotne opłaty, takie jak kwota zapłacona za usługi SSL i prywatność domeny.

Co powinno się stać, jeśli zlikwiduję swoje konto InMotion po upływie 90 dni?

Jeśli i kiedy anulowanie nastąpi po upływie 90 dni, klienci otrzymają zwrot pieniędzy, z zastrzeżeniem następujących warunków:

 •  Klient otrzyma proporcjonalny zwrot opłat uiszczonych w związku z usługą hostingową, z zastrzeżeniem potrącenia 11,99 USD za nazwę domeny, jeśli klient zarejestrował nazwę domeny w ramach promocji „Free Domain Name”.
 •  Klient nie otrzyma zwrotu opłat uiszczonych za opłaty bezzwrotne;
 •  Klient nie otrzyma zwrotu opłat instalacyjnych, które automatycznie nie podlegają zwrotowi po 90 dniach kalendarzowych.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map