Gwarancja zwrotu pieniędzy BlueHost (szczegóły)

Wiele firm hostingowych oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, ale gdy próbujesz odzyskać pieniądze, nękają cię okropną obsługą klienta i nieskończonym bieganiem z powolną reakcją na zapytania o wsparcie i połączenia telefoniczne.


Zasługujesz na znacznie więcej! W końcu jesteś płatnym klientem, któremu ufasz w zamian za obiecaną jakość hostingu.

Dlatego wciąż badam, testuję i oceniam firmy hostingowe na tej stronie, WebHostingPlanGuide.

Na szczęście istnieje wiele firm, które naprawdę honorują gwarancję zwrotu pieniędzy i zwrócą pieniądze na czas, jeśli nie będziesz zadowolony z ich usług. BlueHost jest jednym z nich.

Dzięki BlueHost możesz w dowolnym momencie zlikwidować konto i otrzymać zwrot pieniędzy. Jeśli upłynie pierwsze 30 dni, dokonają proporcjonalnego zwrotu kosztów za liczbę miesięcy, których nie wykorzystałeś.

Jeśli nie masz jeszcze konta BlueHost, przejdź na stronę www.BlueHost.com i kliknij przycisk „zacznij teraz”. Jeśli użyjesz tego linku, otrzymasz najniższą cenę i BEZPŁATNĄ domenę.

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy, aby wybrać hosta, możesz również porównać nasze najlepsze typy lub spróbować quizu hostingowego, aby uzyskać spersonalizowane rekomendacje dotyczące hostingu.

Jak działa gwarancja BlueHost?

Jak wspomniano wcześniej, zadowolenie klientów jest najwyższym priorytetem BlueHost i są oni przekonani, że będziesz zadowolony z ich usług. Jeśli jednak wypróbujesz ich usługi i stwierdzisz, że nie spełniają one w wystarczającym stopniu Twoich potrzeb, możesz w dowolnym momencie anulować swoje konto w celu uzyskania zwrotu pieniędzy, biorąc pod uwagę:

 • Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz swoje konto BlueHost w ciągu 30 dni.
 • Otrzymasz proporcjonalny zwrot kosztów za pozostały okres hostingu, jeśli anulujesz po 30 dniach.
 • Opłata za domenę nie podlega zwrotowi, jeśli zarejestrujesz się w BlueHost i zarejestrujesz domenę. Ma to na celu pokrycie kosztów BlueHost, a także zapewnienie, że nie stracisz nazwy domeny. Możesz przenieść swoją domenę po wymaganych okresach blokady lub możesz po prostu wskazać ją w innym miejscu, w zależności od preferencji.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy BlueHost dotyczy wszystkich ich planów hostingowych, ale nie ma zastosowania do większości produktów dodatkowych, takich jak domeny.

Gwarancja zwrotu pieniędzy jest jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dostawcy usług hostingowych. Jest to ogromna zaleta dla tych, którzy nadal nie są pewni co do hosta i chcą najpierw przetestować wody. Firmy hostingowe z gwarancją zwrotu pieniędzy są często preferowane przez klientów, ponieważ daje im to pewność, że ich pieniądze nie zostaną całkowicie zmarnowane.

Ograniczenia / zasady / postanowienia, o których powinieneś wiedzieć najpierw:

Żądając zwrotu pieniędzy, pamiętaj, że będą pewne ograniczenia i inne warunki. Ale te warunki są rozsądne, więc nie musisz się o nie martwić. Oto inne ważne informacje, które musisz wiedzieć o gwarancji zwrotu pieniędzy BlueHost:

 • Gwarancja zwrotu pieniędzy BlueHost dotyczy tylko hostingu. Inne opłaty związane z certyfikatami SSL, pakietem SEO, nazwami domen lub prywatnością domen NIE są objęte gwarancją.
 • Możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz konto w ciągu pierwszych trzech dni od rejestracji. Możesz poprosić o pełny zwrot wszystkich opłat. Jeśli chcesz zachować domenę zarejestrowaną na swoim koncie, zostanie naliczona 14,99 USD.
 • Opłata za nazwę domeny zostanie naliczona po pierwszych trzech dniach rejestracji.
 • Klienci mogą anulować usługi w dowolnym momencie.
 • Nie możesz poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli Twoja witryna zawierała jakiekolwiek zabronione działania w BlueHost. Czynności te obejmują wulgaryzmy, naruszenie praw własności intelektualnej, wulgaryzmy, naruszenie poufności, hakowanie i inne.
 • Twoje konto BlueHost nie ma żadnych zobowiązań terminowych, żadnych ukrytych opłat ani kar za wcześniejsze zakończenie okresu.

Jak mogę anulować moją subskrypcję BlueHost?

Anulowanie subskrypcji BlueHost jest proste i łatwe. Musisz tylko przekazać prośbę o wypowiedzenie na adres [email protected] Możesz również skontaktować się z ich personelem pod następującym numerem: (888) 401-4678. Możesz także do nich dotrzeć za pośrednictwem czatu na żywo. To żądanie może wymagać weryfikacji własności konta, które anulujesz.

Możesz anulować swoje konto w różnych okresach. BlueHost zapewnia różne procesy zwrotu pieniędzy dla różnych okresów anulowania.

 • Zakończenie subskrypcji w ciągu 3 dni od pierwszej rejestracji. Jeśli wybierzesz tę opcję, możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Nie obejmuje to innych opłat uiszczanych za usługi bezzwrotne. Ale ponieważ BlueHost oferuje nazwę domeny za darmo, klienci mogą zdecydować się na zachowanie jej własności za dodatkową opłatą 14,99 USD.
 • Zakończenie subskrypcji po 3 dniach, ale przed 30 dniami od pierwszej rejestracji. Dzięki tej opcji możesz nadal zwrócić wszystkie swoje pieniądze. Ale, w przeciwieństwie do pierwszej opcji, obecnie obowiązkowe jest zachowanie własności nazwy domeny. Oznacza to, że musisz zapłacić 14,99 USD.
 • Zakończenie subskrypcji po 30 dniach od pierwszej rejestracji. Ta gwarancja zwrotu pieniędzy umożliwia klientom usunięcie konta hostingowego w dowolnym momencie. Klienci mogą uzyskać proporcjonalny zwrot pieniędzy, jeśli anulują swoje konto po 30 dniach. Ten zwrot nadal nie obejmuje innych bezzwrotnych opłat i płatności za nazwę domeny.

A może wolisz opcję płatności miesięcznych? Cena jest prawie dwukrotnie wyższa niż w przypadku 12 miesięcy z góry, ale HostGator oferuje opcję z miesiąca na miesiąc.

Potrzebujesz miesięcznej płatności?

Większość firm hostingowych (w tym BlueHost) zmusza do płacenia z góry przez 1 rok lub dłużej.

Możesz zminimalizować koszty i ryzyko finansowe, wybierając dostawcę usług hostingowych, który jest wystarczająco pewny swoich usług, aby ci zaoferować opcja płatności z miesiąca na miesiąc. HostGator oferuje opcje płatności z miesiąca na miesiąc dla wszystkich swoich planów, a wszystkie plany są objęte 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Dodatkowo możesz użyć kodu kuponu BUILDPATH, aby uzyskać 60% zniżki na wszelkie plany hostingowe od HostGator już dziś!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map