FatCow 3,15 USD Specjalny link kuponu

AKTUALIZACJA: FatCow oferuje obecnie swój najpopularniejszy plan hostingowy w najbardziej przystępnej cenie, jaką kiedykolwiek było, za 3,15 USD miesięcznie. Zablokuj swoje oszczędności teraz, dopóki sprzedaż będzie trwała!


Kiedy idziesz na zakupy z napiętym budżetem, zwykle prosisz o przedmioty ze zniżką lub sam próbujesz ich szukać. Cóż, to jest podstawowy ludzki instynkt, że jeśli uda ci się uciec bez płacenia pełnej ceny, na pewno się na to zdecydujesz i uznasz to za całkiem niezłą ofertę.

Przy dzisiejszych rosnących cenach podstawowych towarów, od żywności po miesięczne rachunki za wodę i prąd, nic dziwnego, dlaczego wielu woli kupować produkty po obniżonych cenach. Ale z drugiej strony cena nie zawsze jest wszystkim. Produkt może mieć niską cenę, ale niskiej jakości, więc nadal nie jest to bardzo dobra oferta.

Jako mądry konsument zawsze musisz brać pod uwagę jakość produktu lub usługi niezależnie od ceny, bez względu na to, ile chcesz zaoszczędzić. Ale nie w przypadku FatCow, popularnej firmy hostingowej od 1998 roku. Oferuje specjalne rabaty bez uszczerbku dla jakości świadczonych usług.

Dowiedz się więcej o FatCow

Przez lata FatCow nieprzerwanie obsługiwał małe i średnie przedsiębiorstwa dzięki niezawodnym usługom hostingu dzielonego. W ramach podziękowań dla wielu zadowolonych klientów za ich ciągły patronat, FatCow oferuje duże zniżki dzięki specjalnemu kuponowi w wysokości 3,15 USD przy zachowaniu usług najwyższej jakości. Uprawnia to potencjalnych posiadaczy kont do 65% zniżki od pierwotnej ceny tylko przez ograniczony czas. To dla nich pewny sposób, aby dowiedzieć się, jak wielki jest FatCow, bez konieczności płacenia pełnej ceny. Pod koniec tego okresu, jeśli nie jesteś zadowolony z usług świadczonych przez FatCow, co jest mało prawdopodobne, możesz zrezygnować z subskrypcji. W ten sposób, jako konsument, zawsze jesteś w sytuacji korzystnej dla obu stron.

Co to jest hosting współdzielony?

Abyśmy mogli w pełni zrozumieć, jak działa FatCow, ważne jest, aby dowiedzieć się lub przynajmniej dowiedzieć się, czym jest hosting dzielony, ponieważ jest to ogólnie rodzaj hostingu oferowany przez FatCow. Hosting współdzielony to płatny typ, w którym wielu użytkowników będzie musiało współużytkować zasoby wspólnego serwera, a tym samym wspólny adres IP. Oto cechy hostingu współdzielonego:

Ponieważ wielu użytkowników będzie musiało współdzielić zasoby serwera, przepustowość i miejsce na dysku mogą być ograniczone. Każdy użytkownik ma prawo do znacznej ilości tych zasobów, ale gdy jego witryna zacznie otrzymywać duży ruch, zużywa znaczną część zasobów i w konsekwencji wpływa na innych użytkowników, może być tak, że dostawca zostanie odpowiednio obciążony opłatą nadmierne użycie lub zaleca się przeniesienie na wyższy poziom.

 • Idealny dla małych i średnich firm
 • Bardziej ekonomiczny w porównaniu do typu dedykowanego, ponieważ koszt określonego pakietu jest również dzielony między użytkowników.
 • W zależności od dostawcy usług hostingowych niektóre pozwalają na posiadanie wielu domen na jednym koncie, inne nie.

Jak FatCow jest współdzielonym dostawcą hostingu?

Od momentu wprowadzenia w 1998 r. Do dziś FatCow zyskał renomowaną pozycję jednego z najlepszych na świecie dostawców hostingu współdzielonego. Wielu właścicieli małych i średnich firm znajduje uznanie w FatCow ze względu na wysoką jakość usług w przystępnej cenie. Oto niektóre z powodów, dla których wielu staje się fanami FatCow:

 • Wspierane pakiety hostingu są obsługiwane przy znacznej ilości miejsca na dysku i przepustowości niezbędnej do pełnej funkcjonalności witryny i jej płynnego działania.
 • Dzięki w pełni wyposażonym serwerom FatCow pozwala tworzyć konta e-mailowe dla dowolnej liczby użytkowników.
 • Oferuje również bezpłatne narzędzia do tworzenia witryn, które pozwolą Ci tworzyć świetne strony internetowe i sprawią, że wybierzesz, jak chcesz wyglądać, dzięki integracji dużej liczby szablonów i motywów. Krótko mówiąc, możesz dostosować własną stronę internetową do marki, aby nadać jej niepowtarzalny wygląd.
 • Dostępne są narzędzia do tworzenia sklepów e-commerce, które umożliwiają dodawanie produktów i usług do witryny w celu ich sprzedaży.
 • FatCow utrzymuje przyjazny interfejs użytkownika, który okazuje się bardzo łatwy w użyciu i zarządzaniu.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy jest ważna w ciągu 30 dni po subskrypcji.
 • Grupa wsparcia Fatcow jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez telefon, czat i e-mail, aby odpowiedzieć na pytania i wątpliwości związane z hostingiem.
 • Każde konto FatCow ma bezpłatne kredyty marketingowe, które mają pomóc Twojej witrynie uzyskać wysoką pozycję na naturalnych stronach wyników wyszukiwania.
 • Oferuje także codzienne kopie zapasowe serwera, które umożliwiają odzyskiwanie utraconych plików.
 • Wygodna metoda płatności dzięki integracji z PayPal.
 • Przede wszystkim FatCow oferuje wysokiej jakości usługi hostingu dzielonego w przystępnych cenach.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map