– Czy WebHostingHub oferuje miesięczną płatność?

Czy WebHostingHub oferuje miesięczną płatność?

WebHostingHub jest uważany przez większość nowych właścicieli witryn za dobry wybór hosta, ponieważ korzysta z serwerów Dell. Te serwery Dell są uważane za potężne maszyny, ponieważ w procesorach znajdują się 24 GB pamięci, 24 procesory Intel Core i szybka pamięć RAID 10. Oznacza to, że używany sprzęt jest niezawodny i wydajny, co jest poparte 99% gwarancją czasu działania oferowanego przez WebHostingHub.


Jednak większość dostawców usług hostingowych ujawnia, że ​​mają lepszą gwarancję czasu działania wynoszącą 99,99%, co jest nieistotne tylko wtedy, gdy oba są porównywane. Powodem tego jest to, że WebHostingHub korzysta z wielu centrów danych zamiast zwykłego dla większości dostawców usług hostingowych.

Wiele centrów danych

WebHostingHub ma dwa główne centra danych rozmieszczone na wschodnim wybrzeżu i na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Oznacza to zatem, że właściciele witryn internetowych na zachodnim wybrzeżu nie muszą dłużej czekać na przesyłanie danych lub informacji między odwiedzającym witrynę a serwerem hosta. Oznacza to, że poprawia się komfort korzystania z witryny, co przekłada się na lepsze informacje zwrotne lub statystyki dla właściciela witryny. Efektem końcowym tego jest maksymalizacja inwestycji właściciela strony internetowej. Wynika to z faktu, że centra danych WebHostingHub są sklasyfikowane jako kategoria A, ponieważ wszystkie ich urządzenia są zgodne z PCI.

Dodatkowe funkcje centrów danych polegają na tym, że korzystają z wielu kontrolowanych punktów dostępu z kilkoma źródłami energii wykorzystującymi moc diesla. Nawet jeśli WebHostingHub wykorzystuje moc diesla, ma zielony certyfikat hostingu, co oznacza, że ​​zużycie energii jest zminimalizowane w centrach danych. Kolejną zaletą posiadania dwóch centrów danych jest to, że służy ono do obsługi właścicieli witryn w oparciu o inne kraje, takie jak:

 •  Ameryka Południowa
 •  Afryka
 •  Europa
 •  Południowy Pacyfik
 •  Azja
 •  Australia i Nowa Zelandia

Strona internetowa korzystająca z oprogramowania do zarządzania treścią WordPress może wczytywać się z szybkością 1,5 s w przypadku witryn biznesowych z siedzibą w krajach międzynarodowych. WebHostingHub dodatkowo obniża szybkość ładowania do jednej sekundy w przypadku witryn biznesowych z siedzibą w USA, ponieważ dane lub informacje muszą podróżować tylko na krótszą odległość z powodu korzystania z wielu centrów danych.

Regularne stawki miesięczne

WebHostingHub ma różne stawki miesięczne w zależności od roku serwisowego zakupionego przez właściciela strony. Najwyższa miesięczna stawka oferowana przez WebHostingHub wynosi 8,99 USD, a najniższa 6,99 USD. Podział stawek miesięcznych i lat usług są następujące:

 •  12 miesięcy – 8,99 USD miesięcznie
 •  24 miesiące – 7,99 USD miesięcznie
 • 36 miesięcy – 6,99 USD miesięcznie

Niestety dla nowych właścicieli witryn większość dostawców usług hostingowych pozwala im płacić tylko raz w roku. Dzieje się tak pomimo faktu, że większość dostawców usług hostingowych promuje i oferuje swoje usługi hostingu miesięcznie. Głównym powodem, dla którego większość dostawców usług hostingowych oferuje roczny plan, jest to, że wielu właścicieli stron internetowych może zapomnieć płacić swoje miesięczne stawki, a zatem strona internetowa może stać się nieaktywna.

Uznaje się to za niekorzystne dla właściciela witryny, ponieważ czas poświęcony na opracowanie i utrzymanie witryny łatwo minie w ciągu tygodnia od zakończenia umowy. Dodatkowym problemem jest to, że większość właścicieli witryn internetowych nie będzie w stanie odzyskać ustanowionej witryny, jeśli zapłacą po okresie odnowienia. Powodem tego jest to, że większość nazw domen jest automatycznie zwalniana po zakończeniu okresu obowiązywania umowy z usługodawcą internetowym. Wynika to z faktu, że duża liczba osób woli nabyć nazwę domeny ustalonej witryny internetowej firmy.

Wady korzystania z miesięcznej płatności

Osoby, które nabyły ustanowioną stronę internetową, będą musiały wykonywać mniej działań promocyjnych, ponieważ poprzedni właściciel już zrobił dla nich trudną część. Większość właścicieli witryn może zapomnieć o regularnych opłatach miesięcznych, jeśli chodzi o ich witryny, ponieważ nie są one uważane za znaczącą część ich miesięcznych harmonogramów. Zapominanie o płaceniu stawki miesięcznej będzie oznaczało, że inwestycja czasu i pieniędzy ich firmowych stron internetowych zostanie uznana za stratę.

Dostawcy usług hostingowych nie mają kontroli nad udostępnianiem nazw domen, ponieważ to zadanie jest zwykle kontrolowane przez organy regulujące witryny, takie jak Międzynarodowa Korporacja ds. Przypisanych Nazw i Numerów (ICANN). ICANN wymaga, aby właściciele witryn zarejestrowali swoje witryny firmowe przy użyciu następujących informacji:

 •  Nazwisko rejestrującego
 •  Adres pocztowy
 •  Adres e-mail
 •  Numer telefonu

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Powodem, dla którego większość dostawców usług hostingowych nie zezwala na abonament miesięczny, jest to, że WebHostingHub będzie miał problem z wdrożeniem 90-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Większość innych dostawców usług hostingowych ma niższy okres gwarancji zwrotu pieniędzy, a WebHostingHub ma najdłuższy okres wynoszący 90 dni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map