Czy WebHostingHub działa na iPhonie i iPadzie?

Czy WebHostingHub działa na iPhonie i iPadzie?

Wiele osób zabiera ze sobą swoje firmy, gdy są w drodze. Oznacza to, że muszą uzyskać dostęp do swoich stron internetowych, sklepów internetowych i po prostu, ale co ważniejsze, e-maili z dala od biura. Dobrą wiadomością jest to, że większość firm hostingowych obsługuje teraz kompatybilność urządzeń mobilnych, co w zasadzie oznacza, że ​​firmy można teraz zabierać wszędzie, gdzie są webmasterzy, klienci i klienci.
Kilka lat temu, przyniesienie ze sobą swoich firm oznacza, że ​​przedsiębiorcy muszą znaleźć terminale komputerowe w swoich hotelach, w których mogą dostać się do wirtualnego świata biznesu za pośrednictwem komputerów stacjonarnych. Jeszcze kilka lat później mobilność nabrała innego znaczenia, ponieważ komputery stacjonarne ustąpiły miejsca komputerom przenośnym, które przyniosły więcej korzyści niż ich odpowiedniki stacjonarne, ponieważ laptopy są bardziej mobilne i mają możliwości połączenia bezprzewodowego. Era komputerów przenośnych i biznesu mobilnego ma teraz bardziej trafne znaczenie, ponieważ komputery mobilne stały się bardziej mobilne niż kiedykolwiek wcześniej, to znaczy wraz z pojawieniem się smartfona i jego odpowiedników.


WebHostingHub jest jedną z wielu firm hostingowych, które obsługują i mają kompatybilność z urządzeniami mobilnymi, w szczególności z iPhone’em i iPadem. Tak, dobrze mnie usłyszałeś, WebHostingHub jest kompatybilny z iPhone’em, iPadem i innymi urządzeniami z systemem iOS.

Jak skonfigurować iPhone’a i iPada do odbierania wiadomości e-mail za pośrednictwem WebHostingHub?

Jeśli jesteś właścicielem iPada lub iPhone’a, możesz sprawdzać i czytać e-maile za pomocą urządzenia mobilnego. Aby jednak urządzenie mogło odbierać wiadomości e-mail, musisz je skonfigurować i skonfigurować. Poniższy przewodnik dotyczy konfiguracji urządzeń z systemem iOS, takich jak iPhone i iPad.

 •  Na ekranie głównym urządzenia wyszukaj ikonę Ustawienia, która zwykle jest reprezentowana przez ikonę z trzema biegami, i wybierz ją, klikając.
 •  Na ekranie ustawień poszukaj wiadomości e-mail, kontaktów, kalendarzy i ponownie wybierz je, klikając.
 •  Na ekranie Wiadomości e-mail, Kontakty, Kalendarze kliknij opcję Dodaj konto, która powinna przejść do ekranu z wieloma usługami e-mail do wyboru. Wybierz kartę Inne, która powinna znaleźć się na dole ekranu.
 •  Następnie w sekcji Poczta wybierz Dodaj konto pocztowe.
 •  Podaj niezbędne i wymagane informacje w polach podanych w sekcji Nowe konto. Adres będzie Twoim pełnym adresem e-mail, a hasło będzie odpowiadać hasłu do tego konta e-mail.
 •  Po przesłaniu informacji iPhone lub iPad powinien poszukać konta i przetworzyć ustawienia, a następnie automatycznie przejść do następnego ekranu.
 •  Zostaniesz poproszony o wybranie IMAP lub POP, ale ponieważ jesteś urządzeniem mobilnym, zaleca się wybranie IMAP. Powodem tego jest to, że e-maile nie są przechowywane na iPhonie / iPadzie.
 •  W sekcji Serwer poczty przychodzącej wprowadź wymagane informacje. Nazwa hosta powinna mieć następującą postać: bezpieczny ##. Webhosting.com. ## powinien być reprezentowany przez numer serwera. Numer serwera można znaleźć w nazwie hosta. Na przykład twoja nazwa hosta to ehub25.webhostinghub.com, twój numer serwera to wtedy 25. Nazwa użytkownika powinna być twoim pełnym adresem e-mail, a hasło odpowiednim hasłem do tego konta.
 •  Następnie w ramach serwera poczty przychodzącej jeszcze raz musisz wprowadzić te same informacje, które wprowadziłeś wcześniej.
 •  Kliknij przycisk Zapisz, który powinien znajdować się w prawym górnym rogu ekranu.
 •  Po kliknięciu przycisku Zapisz urządzenie z systemem iOS powinno przetworzyć informacje, a po przetworzeniu urządzenie powinno być gotowe do odbierania wiadomości e-mail.

Czy mój iPhone lub iPad może obsługiwać sklep internetowy??

Zdecydowanie tak! Twój iPhone lub iPad jest kompatybilny z internetem za pomocą PrestaShop Mobile Store. W rzeczywistości nie jest konieczne posiadanie osobnej wersji PrestaShop Mobile Store w celu uruchomienia jej na urządzeniach z iOS.

Co muszę wiedzieć o Mobile PrestaShop?

Mobile PrestaShop to aplikacja oferująca te same możliwości PrestaShop, które są wykorzystywane do zarządzania witryną lub biznesem online. Ta mobilna aplikacja PrestaShop pozwoli na łatwe zarządzanie firmami i poza nimi, a także umożliwi tworzenie aplikacji dla Twojego PrestaShop Mobile Store. Wśród innych funkcji oferowanych przez Mobile PrestaShop są:

 •  Mobile PrestaShop Admin – jest to aplikacja służąca do zarządzania sklepem PrestaShop z poziomu telefonu iPhone lub iPada. Dostępne są również dodatkowe aplikacje mobilne, które pozwalają administratorom przeglądać raporty i zamówienia.
 •  MobiCart – MobiCart to usługa, która pozwala na tworzenie aplikacji na iOS i Androida w sklepie Mobile PrestaShop.

Jakie inne korzyści mogę uzyskać z PrestaShop Mobile?

PrestaShop Mobile oferuje również mobilny przełącznik motywów, który pozwala zmieniać motywy w podróży. Należą do nich łatwo dostępne moduły i motywy. Aplikacje, które powinny na to pozwolić, to:

 •  PrestaShopM;
 •  szablon pMobile; i
 •  Motyw DevilMobile
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map