Czy mogę zapłacić InMotion za pomocą Paypal?

Czy InMotion akceptuje płatności za pośrednictwem PayPal?

Wiele osób może pomyśleć, że InMotion nie przyjmuje płatności za pośrednictwem PayPal. Przyczyną tego błędnego pomysłu jest to, że w przeciwieństwie do innych firm hostingowych, w których automatycznie wybierasz, czy chcesz płacić rachunki za pomocą karty kredytowej czy PayPal podczas procesu rejestracji, opcji PayPal nigdy nie można znaleźć w sekcji Płatności podczas procesu rejestracji . Opcja Paypal niewidoczna na stronie wyewidencjonowania skłoniła wiele osób do myślenia, że ​​InMotion nie akceptuje płatności za pośrednictwem PayPal.
Jednak nic nie jest dalej niż prawda. Prawda jest taka, że ​​InMotion akceptuje płatności za pośrednictwem PayPal, chociaż opcja pozostała niewidoczna na ich stronie whpg. Kilka lat temu ten pomysł został zrealizowany, ale InMotion zaczął akceptować płatności za pośrednictwem PayPal od początku 2013 r., Ale jak dotąd nie podał tej opcji do wiadomości publicznej.


Jak mogę zapłacić InMotion za pośrednictwem PayPal?

W przeciwieństwie do innych firm hostingowych, w których opcja korzystania z PayPal została już określona podczas procesu rejestracji, szczególnie podczas procesu whpg, opcja PayPal InMotion rozpoczęła się rok temu i nie została nawet publicznie udostępniona. Aby móc korzystać z PayPal do płacenia za hosting InMotion, musisz wykonać kilka prostych kroków:

 •  Odwiedź stronę główną InMotion z adresem URL www.inmotionhosting.com;
 •  Na górnym pasku menu najedź wskaźnikiem myszy na „HOSTING WEB”, a następnie wybierz preferowane rozwiązanie hostingowe, klikając je z menu rozwijanego;
 •  Kliknięcie go spowoduje przejście do strony, na której zostaną przedstawione oferowane pakiety wraz z odpowiadającymi im funkcjami i cenami. Pod każdą paczką znajduje się niebieska zakładka „Zamów teraz”. Kliknij taki, który odpowiada Twojemu wyborowi;
 •  Następnie zostaniesz poproszony o wybranie paczki z odpowiednim sposobem płatności. Wybierz, klikając przycisk, a następnie „Kontynuuj”;
 •  Zostaniesz poproszony o wybranie opcji nazw domen. Ważne jest, aby podać nazwę domeny w wyświetlonym polu, a następnie kliknąć „Kontynuuj”;
 •  Na następnej stronie dowiesz się, czy nazwa domeny jest nadal dostępna, czy nie. Kliknij kartę „Kontynuuj” w prawym dolnym rogu.
 •  Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do strony rozliczeniowej. Musisz podać wszystkie wymagane informacje w dostarczonych polach. W dolnej części strony znajduje się pod nagłówek pola Informacje o płatności.
 •  Tutaj możesz zdecydować, w jaki sposób chcesz zapłacić za rachunki InMotion. Opcje płatności poprosą Cię o wybranie jednego z rodzajów kart, których chcesz użyć, lub „Zamówienie lub czek”
 •  Wybierz opcję „Zamówienie zakupu lub czek”.
 •  Po zakończeniu wprowadzania informacji, zaznacz pole wyboru „Zgadzam się” w podtytule Umowy, a następnie kliknij „Kup konto”. Ważne jest, aby kliknąć kartę tylko raz, ponieważ kliknięcie jej kilka razy może oznaczać, ile razy chcesz ją kupić.
 •  Po kliknięciu karty „Kup konto” skontaktuj się ze wsparciem sprzedaży InMotion Hosting za pośrednictwem czatu na żywo lub bezpłatnego telefonu 888-321-4678, a następnie zapytaj przedstawiciela, czy wolisz dokonać płatności za pośrednictwem Paypal. Następnie otrzymasz link do płatności e-mailem w ciągu kilku minut.

Jakie są korzyści z płacenia InMotion przez PayPal?

Płacenie rachunków za hosting InMotion za pośrednictwem PayPal ma wiele zalet. Wśród tych zalet są następujące:

 •  Paypal to jeden z najszybszych, najbezpieczniejszych i najłatwiejszych sposobów płacenia rachunków.
 •  Paypal jest tak elastyczny, że pozwala Ci nawet wykorzystać kredyt do płacenia za pośrednictwem Paypal, oprócz konta bankowego i karty debetowej.
 •  Jest darmowy.
 •  Możesz go używać do wysyłania i odbierania międzynarodowych płatności i transakcji.
 •  Podczas korzystania z Paypal możesz ukryć dane swojej karty kredytowej.
 •  Firma umożliwia śledzenie wszystkich transakcji online.

Dlaczego PayPal nie jest uwzględniony w opcjach płatności InMotion?

Powodem, dla którego PayPal nie jest uwzględniony w opcjach płatności InMotion, są oszczędności. Widzisz, chociaż PayPal nie wymaga żadnych opłat członkowskich, pobiera 4% całkowitego rachunku, podczas gdy wystawcy kart kredytowych pobierają tylko 0,5% do 1%. Oznacza to, że InMotion oszczędza do 5 USD na rachunku, jeśli klienci używają karty kredytowej lub debetowej. Kwotę, którą oszczędza InMotion, inwestuje się w infrastrukturę hostingową i obsługę klienta w lepszą usługę hostingową.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map