Czy mogę zapłacić InMotion kartą debetową?

Jedną z zalet hostingu witryny za pomocą InMotion jest to, że firma umożliwia dokonywanie płatności na wiele sposobów, za pomocą kart kredytowych, kart debetowych lub czeków. Ta funkcja umożliwia płacenie rachunków bez konieczności noszenia gotówki i stania na linii, po prostu w celu dokonania płatności, tak jak to było standardową procedurą sprzed kilkudziesięciu lat. Ta funkcja płatności InMotion zapewnia swoim klientom łatwą i bezproblemową obsługę hostingu, co jest dużym plusem, ponieważ umożliwia klientom płacenie powtarzających się rachunków bez konieczności ciągłego zapamiętywania i ręcznego dokonywania płatności.
Karty debetowe, znane również jako karty bankowe, to plastikowe karty wydawane przez instytucje finansowe, takie jak banki, i są akceptowane jako forma płatności zamiast gotówki. Karta używana jako płatność umożliwia odbiorcy wypłatę z wyznaczonego konta bankowego użytkownika. Chociaż karty debetowe i karty kredytowe mają takie samo zastosowanie i funkcje, różnią się w zależności od miejsca, w którym odbiorca pobiera tę płatność. Podczas gdy karta debetowa umożliwia dokonywanie płatności poprzez wypłacanie pieniędzy z wyznaczonego konta bankowego, karty kredytowe wypłacają pieniądze z linii kredytowej przypisanej do użytkownika karty.


Jak działa płatność kartą debetową InMotion?

Płatności kartą debetową dla rachunków InMotion oznaczają, że zezwalasz InMotion na automatyczne pobieranie niezbędnej kwoty z wyznaczonego konta bankowego. Oznacza to ponadto, że po autoryzacji do wypłaty firma nie potrzebuje od ciebie dodatkowej autoryzacji na kolejne płatności miesięczne. Możesz użyć tego procesu, aby zapłacić za wszystkie rachunki InMotion, w tym za wszystkie usługi dodatkowe, które możesz potrzebować później. To postanowienie jest wyraźnie określone w Warunkach świadczenia usług InMotion Hosting, punkt 6.l.
InMotion akceptuje karty wszystkich głównych instytucji bankowych, a także karty kredytowe w ramach Discover, MasterCard, Visa i American Express.

Jakie kroki należy podjąć, aby móc zapłacić InMotion kartą debetową??

Korzystanie z opcji karty debetowej do płacenia rachunków InMotion jest tak łatwe. Zasadniczo wyboru dokonuje się podczas procesu rejestracji, dlatego na potrzeby tej dyskusji skupimy się na procesie rejestracji. Musisz wykonać kilka prostych kroków:

 •  Odwiedź stronę główną InMotion z adresem URL www.inmotionhosting.com;
 •  Na górnym pasku menu najedź wskaźnikiem myszy na „HOSTING WEB”, a następnie wybierz preferowane rozwiązanie hostingowe, klikając je z menu rozwijanego;
 •  Kliknięcie go spowoduje przejście do strony, na której zostaną przedstawione oferowane pakiety wraz z odpowiadającymi im funkcjami i cenami. Pod każdą paczką znajduje się niebieska zakładka „Zamów teraz”. Kliknij taki, który odpowiada Twojemu wyborowi;
 •  Następnie zostaniesz poproszony o wybranie paczki z odpowiednim sposobem płatności. Wybierz, klikając przycisk, a następnie „Kontynuuj”;
 •  Zostaniesz poproszony o wybranie opcji nazw domen. Ważne jest, aby podać nazwę domeny w wyświetlonym polu, a następnie kliknąć „Kontynuuj”;
 •  Na następnej stronie dowiesz się, czy nazwa domeny jest nadal dostępna, czy nie. Kliknij kartę „Kontynuuj” w prawym dolnym rogu.
 •  Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do strony rozliczeniowej. Musisz podać wszystkie wymagane informacje w dostarczonych polach. W dolnej części strony znajduje się pod nagłówek pola Informacje o płatności. Tutaj możesz zdecydować, w jaki sposób chcesz zapłacić za rachunki InMotion. Opcje płatności poprosą o wybranie jednego z rodzajów kart, których chcesz użyć.
 •  Podaj niezbędne informacje o karcie, takie jak numer karty, data ważności i kod podpisu. Kod podpisu to 3- lub 4-cyfrowy numer znajdujący się z tyłu karty.
 •  Po zakończeniu wprowadzania informacji, zaznacz pole wyboru „Zgadzam się” w podtytule Umowy, a następnie kliknij „Kup konto”. Ważne jest, aby kliknąć kartę tylko raz, ponieważ kliknięcie jej kilka razy może oznaczać, ile razy chcesz ją kupić.

Jakie są zalety korzystania z karty debetowej do płacenia rachunków InMotion?

Płatność rachunków za pomocą kart debetowych i / lub kart kredytowych zapewnia wiele korzyści zarówno Tobie, jak i firmie hostingowej. Poniżej znajdują się niektóre z najczęstszych zalet korzystania z karty debetowej do płacenia rachunków.

 •  Płatność jest dokonywana automatycznie, co oznacza, że ​​nie ma szans, abyś zapomniał zapłacić miesięczny rachunek za hosting w firmie.
 •  Nie ma potrzeby przechodzenia przez kłopot polegający na ułatwianiu comiesięcznej płatności rachunków.
 •  Karty debetowe oferują lepsze opcje bezpieczeństwa, ponieważ nie trzeba wielokrotnie przesyłać informacji o karcie kredytowej przez Internet, chroniąc Twoje konto przed możliwą kradzieżą i innymi działaniami przestępczymi.
 •  Możesz używać kart z dowolnych głównych instytucji bankowych i instytucji finansowych, takich jak Visa, American Express, Discover i MasterCard.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map