Czy mogę zapłacić BlueHost za pomocą Paypal?

BlueHost jest jedną z wiodących firm hostingowych w branży. Istnieje już od 12 lat i cieszy się zaufaniem ze względu na wysokiej jakości, ale niedrogie usługi hostingowe. Jednak właściciele witryn z innych krajów nie otrzymują od nich usług z powodu trudności w procesie płatności. Na szczęście firma akceptuje teraz różne metody płatności, w tym PayPal.


Co to jest BlueHost?

BlueHost został założony w 2003 roku. Jest to jedna z największych firm świadczących usługi hostingowe. Udostępnili ponad milion domen dla różnych krajów na całym świecie. Ze względu na ich ogromną popularność i niezawodność, BlueHost jest jednym z tych dostawców hostów, którzy są wykorzystywani do badania usług hostingowych w różnych programach edukacyjnych online. Oferują różne typy planów hostingu, w tym hosting współdzielony, VPS i dedykowany serwer.

Oto ich wspólny plan hostingowy:

Ostatecznym celem BlueHost jest zapewnienie lepszych usług hostingowych dla właścicieli witryn i programistów. Aby zrealizować ten cel, wykorzystują najnowocześniejsze technologie i zbudowali swoje serwery w oparciu o technologię open source.

Opcje płatności BlueHost

BlueHost akceptuje wszystkie główne karty kredytowe i debetowe, czeki i zamówienia pieniężne (tylko mieszkańcy USA) i oczywiście PayPal.

PayPal to zdecydowanie najwygodniejszy sposób płacenia rachunków przez Internet. Musisz tylko zalogować się na swoje konto BlueHost i wyrazić zgodę na transakcję. Wszystko to za pomocą kilku prostych kliknięć! PayPal jest jedną z najbardziej zaufanych i najbezpieczniejszych metod płatności online, więc masz spokój, wiedząc, że nie zostaniesz oszukany. Jeśli więc chcesz płacić rachunki przez Internet, PayPal jest najlepszym sposobem.

W tej chwili BlueHost akceptuje tylko Płatności Natychmiastowe, aby Twoje płatności zostały pomyślnie przetworzone. Oznacza to, że musisz mieć kartę kredytową lub konto bankowe, które jest bezpośrednio powiązane z Twoim kontem PayPal.

Korzystając z konta PayPal, zgadzasz się ustawić go jako domyślną metodę płatności dla wszystkich przyszłych automatycznych przedłużeń w BlueHost. Oczywiście możesz dostosować ustawienia w dowolnym momencie na swoim koncie PayPal.

Krótki przegląd systemu PayPal

PayPal to popularna usługa płatności online, która umożliwia dokonywanie płatności i przelewów elektronicznych. Przelewy online są wygodną i bezproblemową alternatywą dla tradycyjnych środków papierowych, takich jak czeki lub gotówka.

Możesz użyć PayPal do następujących celów:

 • Dostarczaj lub otrzymuj płatności pieniężne za aukcje internetowe i inne witryny
 • Kupuj lub sprzedawaj produkty / usługi
 • Wysyłaj lub otrzymuj darowizny finansowe
 • Wymieniaj pieniądze z kimkolwiek

Za pomocą konta PayPal możesz wpłacać i wypłacać pieniądze na wiele różnych sposobów. Możesz połączyć swoje konto PayPal z kontem bankowym lub wybraną kartą kredytową / debetową. W przypadku szybszych transakcji warto rozważyć połączenie konta z kartami kredytowymi. Możesz także wypłacić płatność za pomocą bankomatu.

PayPal zapewnia sprzedawcom internetowym, kupującym, stronom aukcyjnym i innym wygodnym sposobem dokonywania transakcji.

Rejestracja w PayPal

Rejestracja w PayPal jest szybka i łatwa. Początkowo nie będzie nawet wymagać podania danych konta bankowego. Jednak jeśli planujesz korzystać z innych funkcji PayPal, musisz podać dane karty kredytowej. Oto, co musisz zrobić, jeśli planujesz zarejestrować konto PayPal:

 • Przejdź do PayPal i kliknij Zapisz się przycisk w prawym górnym rogu strony.
 • Wybierz typ konta i kliknij Zaczynaj Istnieją dwa typy kont: Kup z PayPal i Otrzymuj płatności za pomocą PayPal.

Jeśli wybierzesz opcję Kup za pomocą PayPal, zostaniesz poproszony o podanie niezbędnych informacji. W tym drugim przypadku zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail.

 • Wpisz swoje dane kontaktowe (np. Imię i nazwisko, adres e-mail) i hasło. Twoje hasło musi zawierać co najmniej 8 znaków. Po zakończeniu kliknij Wyraź zgodę i utwórz konto przycisk pod formularzem.
 • Odpowiedz na pytanie bezpieczeństwa. Byłoby to przydatne, jeśli kiedykolwiek zapomnisz hasła, chociaż zapomniane hasła można odzyskać.
 • PayPal prześle Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Wystarczy kliknąć link podany w wiadomości, aby potwierdzić adres e-mail i aktywować konto.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map