Czy mogę zapłacić BlueHost kartą debetową?

BlueHost akceptuje wszystkie główne karty kredytowe / debetowe, płatności PayPal, zamówienia zakupu, przekazy pieniężne (tylko USA) i czeki (tylko USA). W momencie pisania nie akceptują przedpłacalnych przedpłaconych kart kredytowych, kart podarunkowych, płatności za pośrednictwem salda PayPal i przelewów.


W tym artykule wyjaśniono, jak płacić BlueHost za pomocą karty debetowej.

Jak zarejestrować się przy użyciu karty debetowej jako metody płatności

Oto, co musisz zrobić, jeśli planujesz zarejestrować się w BlueHost przy użyciu karty debetowej jako metody płatności:

 1. Przejdź do strony głównej BlueHost.
 2. Kliknij Zacznij teraz przycisk, który przekieruje Cię do nowej strony.
 1. Stamtąd będziesz musiał wybrać plan.
 1. Po wybraniu abonamentu musisz zarejestrować nową nazwę domeny lub zarejestrować się przy użyciu istniejącej nazwy domeny.
 1. Po wprowadzeniu nazwy domeny musisz wypełnić wszystkie wymagane pola w informacje o koncie. Obejmuje to twoje imię i nazwisko, nazwę firmy (opcjonalnie), kraj, adres e-mail itp.
 1. Pod Informacje o paczce, wybierz żądany plan i produkty dodatkowe, jeśli takie istnieją.
 1. W informacjach rozliczeniowych wpisz niezbędne dane, takie jak numer karty debetowej, data ważności i kod podpisu / CVV2.

Po zakończeniu kliknij Zatwierdź przycisk. Nastąpi przekierowanie do strony z potwierdzeniem płatności.

W BlueHost wszystko zależy od zadowolenia i wygody klienta. Możesz również wykonać te same czynności, jeśli wolisz korzystać z karty kredytowej lub PayPal.

W związku z rosnącą liczbą firm hostingowych w dzisiejszych czasach może być trudno znaleźć najlepszego hosta dla swojej witryny. Dlaczego twoja strona potrzebuje hosta? Dzieje się tak, ponieważ musisz zaprezentować swoją witrynę jak największej liczbie osób i udostępnić ją innym komputerom na całym świecie. Host może to zrobić.

Wybierając odpowiedniego dostawcę usług hostingowych dla swojej witryny, możesz wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 • Sprawdzone zapisy niezawodności i niezawodności
 • Plany pozaumowne, w których możesz zlikwidować konto, jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Nieograniczone zasoby serwera
 • Dostępność grupy wsparcia
 • Wygodne metody płatności

Dlaczego warto wybrać BlueHost?

Jeśli chodzi o hosting i tworzenie stron internetowych, wiele osób woli usługi świadczone przez BlueHost. Działają w branży hostingu od 2003 roku i są znane z zapewniania wysokiej jakości usług za rozsądną cenę.

Oto główne powody, dla których powinieneś wybrać BlueHost do hostingu swojej witryny:

 • Ostatecznym celem BlueHost jest zapewnienie zadowolenia i zadowolenia klientów z ich usług. Dla dodatkowej wygody nie ma zobowiązań terminowych, które zablokowałyby Cię w ich usługach. Oznacza to, że jeśli nie jesteś już zadowolony z usług, które one świadczą, możesz zlikwidować swoje konto BlueHost w dowolnym momencie. Otrzymasz nawet proporcjonalny zwrot pieniędzy w przypadku, gdy zdecydujesz się zlikwidować konto 30 dni po rejestracji. Podobnie jak w przypadku domen zarejestrowanych za pośrednictwem Bluehost, nie ma możliwości odzyskania opłaty za domenę. Zamiast tego możesz mieć swoją nazwę domeny w dowolny sposób, na przykład przenieść ją do innego wybranego dostawcy hostingu. W pewien sposób możesz zachować własność domeny, nawet jeśli nie jesteś już powiązany z BlueHost, do momentu wygaśnięcia okresu rejestracji.
 • System wsparcia Bluehost jest otwarty 24/7, więc możesz mieć pewność, że możesz do nich dotrzeć w dowolnym momencie i porozmawiać z kimś na wypadek problemów z hostingiem lub kwestiami technicznymi. Możesz się z nimi skontaktować przez telefon, e-mail lub czat na żywo. Możesz również znaleźć zasoby pomocy online w ich witrynie, w tym obszerną bazę wiedzy i forum społeczności.
 • Posiadanie własnej witryny jest obecnie ważne, zwłaszcza jeśli prowadzisz działalność online. BlueHost Cię obejmuje. Oferują różne narzędzia do tworzenia stron internetowych (np. WordPress, Weebly), z przyjaznym interfejsem, który jest idealny dla przeciętnego użytkownika komputera. Narzędzia te obsługują również eCommerce, dzięki koszykom umożliwiającym sprzedaż produktów online.
 • BlueHost oferuje niezawodne funkcje i narzędzia hostingowe z nieograniczoną przestrzenią dyskową i przepustowością, które pozwalają przechowywać dane i przesyłać duże ilości danych i plików. Co więcej, pozwala mieć wiele domen na jednym koncie.
 • Optymalne bezpieczeństwo online.
 • Wygodne metody płatności za pośrednictwem PayPal, kart kredytowych i debetowych.

Jeśli nadal grasz w BlueHost, koniecznie sprawdź moją recenzję BlueHost z PEŁNYMI szczegółami i niezbędnymi wskazówkami, jak najlepiej wykorzystać swoje konto BlueHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map