Czy mogę przenieść moją witrynę poza InMotion?

Jeśli chcesz przenieść swoją witrynę hostowaną w InMotion do innego dostawcy usług hostingowych, ale masz wątpliwości, czy przeniesienie jest możliwe, odpowiedź na twoje pytanie brzmi „tak”. Tak, zdecydowanie możesz przenieść swoją witrynę, która jest obecnie hostowana w InMotion, na innego hosta.
Jednak chociaż transfer jest bardzo możliwy, należy wyjaśnić, czy chcesz go przenieść, czy po prostu anulować subskrypcję za pośrednictwem hostingu InMotion. Chociaż żaden dostawca usług hostingowych nie spodobałby się pomysł przeniesienia klienta na innego dostawcę usług hostingowych, prawie wszyscy dostawcy usług hostingowych dadzą Ci swobodę przenoszenia usług hostingowych, a nawet zapewnią ci pomoc. Jeśli chodzi o pytanie, czy możesz anulować swoją obecną i aktywną subskrypcję, ważne jest, aby pamiętać, że każdy klient, który chce anulować swoją subskrypcję, może to zrobić w dowolnym momencie, po prostu informując o tym obsługę klienta. W rzeczywistości firmy hostingowe zwracają nawet swoim klientom koszty zgodnie z podpisaną umową i zgodnie z czasem hostowania witryny.
Ważne jest również, aby zrozumieć, że rejestracja / zarządzanie domeną nie jest taka sama i jest oddzielna od usługi hostingowej, a przeniesienie praw do zarządzania domeną w żaden sposób nie wpłynie na twoje konto hostingowe, które pozostanie aktywne. Jedynym sposobem na dezaktywację konta hostingowego będzie anulowanie.


Co powinienem zrobić, aby przenieść moją witrynę poza Hosting InMotion?

Aby rozpocząć proces anulowania lub przenieść domenę z hostingu InMotion, zasady firmy wymagają przesłania prośby o zwolnienie domeny. Żądanie powinno zostać przesłane w formie wiadomości e-mail i wysłane na adres [email protected] To samo żądanie powinno zostać dostarczone wraz z weryfikacją konta, a także z adresem e-mail administratora. Żądanie z listem przyspieszy proces rejestracji domeny, ponieważ są one potrzebne firmie do odblokowania Twojej domeny. Przede wszystkim jednak ważne jest, aby usunąć prywatność domeny z domeny, aby wpłynąć na proces odblokowania.

Jak tylko domena zostanie zwolniona i już uzyskasz kod autoryzacyjny, który otrzymasz za pośrednictwem e-maila administratora, możesz przejść do nowego rejestratora domeny i rozpocząć proces transferu domeny.
Zazwyczaj przeniesienie zajmie od 7 do 10 dni, choć czas realizacji różni się w zależności od rejestratora. Ważne jest również, abyś wiedział, że za każdym razem, gdy wprowadzane są zmiany DNS lub domeny są przenoszone, okres propagacji DNS trwający od około 7-24 godzin jest obserwowany podczas zmiany.

Jakie kroki muszę wykonać przed i podczas procesu transferu?

Znalezienie nowego hosta dla Twojej witryny i przeniesienie do nowego hosta może być dobrym krokiem naprzód dla Twojej witryny lub dużym krokiem wstecz. Aby mieć pewność, że nie będzie ci przykro i nie żałowałeś właśnie przeprowadzonego ruchu, musisz upewnić się, że to, co zamierzasz zrobić, jest tym, czego potrzebuje Twoja witryna. Oto kilka podstawowych zaleceń, które klienci muszą wykonać przed i podczas procesu transferu. To są:

 •  Przede wszystkim musisz wybrać najbardziej odpowiedniego dostawcę usług hostingowych, porównując go z obecnym dostawcą. Rozważania powinny obejmować:
 •  Używany system operacyjny; czy jest zgodny z wymaganiami twojej strony internetowej;
 •  Wymagania dotyczące miejsca na dysku; i
 •  Przepustowość;
 •  Należy wykonać kopię zapasową wszystkich plików istniejącej witryny, pobierając wszystkie stare pliki kont. Możesz użyć dostępu FTP lub wyeksportować go za pomocą phpMyAdmin, w zależności od tego, który działa. Z reguły zamiast wyjątku szukaj hosta, który oferuje dostęp FTP.
 •  Upewnij się, że możesz otrzymywać wiadomości e-mail, odpowiednio sprawdzając, czy są one nadal aktywne i aktywne.
 •  Zaleca się, aby upewnić się, że witryna i konta e-mail domeny są uruchomione i uruchomione podczas procesu transferu, utrzymując istniejące konto hostingowe otwarte do czasu zakończenia procesu.
 •  Gdy wszystko zostanie zakończone, nie zapomnij zlikwidować swojego konta w hostingu InMotion.

Jakie są typowe powody, dla których ludzie odchodzą od firmy hostingowej?

Istnieje tyle powodów, ile osób lub firm, dlaczego chcą odejść od swojej obecnej firmy hostingowej. Różni się od bardzo prostych do najbardziej złożonych powodów. Wśród tych powodów są:

 •  Klient może być rozczarowany i niezadowolony z usługi.
 •  Firma może potrzebować więcej zasobów, takich jak miejsce do przechowywania i przepustowość, a także potrzeba większej liczby aplikacji, co może zapewnić ich poprzedni host.
 •  Klient mógł mieć trudności z utrzymaniem kwoty miesięcznych rachunków i mógł znaleźć lepszą paczkę w lepszej cenie gdzieś.
 •  Klient może być niezadowolony z obsługi klienta.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map