Czy mogę anulować BlueHost w dowolnym momencie?

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z BlueHost i chcesz mieć pewność, że nie jesteś w niczym zamknięty?


Świetnie – BlueHost to mądry wybór do hostingu. Z przyjemnością dowiesz się, że wszystkie plany BlueHost można anulować w dowolnym momencie.

BlueHost oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu inwestycja jest bezproblemowa. Ponadto oferują duże zniżki dla planów 12-miesięcznych, 24-miesięcznych i 36-miesięcznych.

Jeśli nie masz jeszcze konta BlueHost, przejdź na stronę www.BlueHost.com i kliknij przycisk „zacznij teraz”. Jeśli użyjesz tego linku, otrzymasz najniższą cenę i BEZPŁATNĄ domenę.

Możesz także porównać ofertę BlueHost z najlepszym konkurentem, takim jak HostGator:

Najlepsza cena
2,95 USD / mc 5,95 USD / mies
Miesięczna płatność
Cena za miesiac
Brak opcji miesięcznej płatności. 14,95 USD / mies
Będzie to kosztować 179,40 USD do 12 miesiąca.
Brak dostępnych zniżek.
12-miesięczny plan
59,40 USD (4,95 USD x 12 miesięcy) 95,40 USD (7,95 USD x 12 miesięcy)
Przy kasie użyj kodu kuponu GET60OFF.
Plan 24mo
94,80 USD (3,95 USD x 24 miesiące)
Zaoszczędź 179 USD dzięki temu planowi!
166,80 USD (6,95 USD x 24 miesiące)
Zaoszczędź 24 USD za pomocą kodu kuponu GET60OFF przy kasie.
Plan 36mo
106,20 USD (2,95 USD x 36 miesięcy)
Zaoszczędź 144 USD dzięki temu planowi!
214,20 USD (5,95 USD x 36 miesięcy)
Zaoszczędź 72 USD, kupując kod kuponu GET60OFF.
Odwiedź stronę
Odwiedź HostGator

Więcej informacji o zasadach anulowania i zwrotów BlueHost

Podobnie jak w przypadku każdego dostawcy usług hostingowych, właściciele witryn mogą anulować swoje konto w BlueHost w dowolnym momencie w okresie obowiązywania umowy. Jednak wartość zwrotu dla właściciela witryny będzie proporcjonalna i nie będzie obejmować niektórych kosztów rozwoju witryny, takich jak rejestracja nazwy domeny.

Priorytetem BlueHost jest świadczenie wysokiej jakości usług dla ich klientów, a oni są pewni, że będziesz zadowolony z ich usług. Ale jeśli nie jesteś z niego zadowolony i zdecydujesz, że Twoje konto nie spełnia twoich potrzeb, wiedz, że możesz anulować w dowolnym momencie w celu uzyskania zwrotu pieniędzy.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy BlueHost

BlueHost oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która umożliwia anulowanie konta w dowolnym momencie w celu uzyskania zwrotu pieniędzy, z zastrzeżeniem następujących warunków:

 • Jeśli anulujesz w ciągu 30 dni, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.
 • Jeśli anulujesz po 30 dniach, otrzymasz proporcjonalny zwrot kosztów do końca okresu hostingowego.
 • Po zarejestrowaniu domeny w BlueHost dostępna jest bezzwrotna opłata za domenę. To pokrywa koszty firmy i gwarantuje, że nie stracisz nazwy domeny. Możesz go przesłać po wymaganych okresach blokady lub możesz zrobić z nim, co chcesz, dla wygody. Oznacza to, że zachowujesz własność domeny do końca okresu rejestracji, chyba że chcesz ją przedłużyć.
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy BlueHost dotyczy wszystkich ich planów hostingowych, ale nie dotyczy większości produktów dodatkowych. Dotyczy to domen.
 • BlueHost nie nakłada ukrytych opłat ani kar za wcześniejsze zakończenie okresu. Z twoim kontem nie wiążą się również zobowiązania terminowe.

Metody anulowania

Istnieją cztery dostępne metody anulowania konta BlueHost, w tym:

 • Czat online
 • Zgłoszenie biletu
 • Żądanie formularza anulowania konta
 • Telefonowanie do zespołu obsługi klienta BlueHost za pomocą numeru telefonu (888) 401-4678 przez numer wewnętrzny 4

Minimalne wymagania dotyczące anulowania konta

Aby móc skorzystać z którejkolwiek z wyżej wymienionych metod anulowania, musisz najpierw spełnić następujące wymagania:

 • Aktywny adres e-mail wymieniony na stronie profilu konta BlueHost
 • Ostatnie cztery znaki hasła do panelu sterowania BlueHost

Jeśli jesteś już posiadaczem konta BlueHost i zapomniałeś hasła do panelu sterowania, nie martw się, ponieważ możesz wysłać wiadomość e-mail z prośbą o zresetowanie hasła do BlueHost. Oni automatycznie wyślą ci nowe hasło.

Adres e-mail umożliwiający zresetowanie hasła znajduje się na stronie logowania do konta pod linkiem Nie pamiętam hasła.

Kroki anulowania konta BlueHost

BlueHost wyśle ​​link anulujący na podany adres e-mail po zatwierdzeniu prośby o anulowanie konta. Następnie zostaniesz poproszony o zalogowanie się do panelu sterowania BlueHost w celu zweryfikowania kluczowych informacji przed zamknięciem konta.

 • Musisz potwierdzić, że masz wszystkie niezbędne kopie zapasowe swoich plików, baz danych i wiadomości e-mail. Dział rozliczeń może następnie anulować i usunąć wszystko związane z Twoim kontem z serwerów BlueHost.
 • Zmiany strefy DNS będą niedostępne. Aby skorzystać z tych usług, musisz skierować swoje serwery nazw do innego dostawcy lub odnowić swoje konto hostingowe. Celem tych zmian jest sprawdzenie, czy witryna została już przeniesiona do innego dostawcy usług hostingowych. Jeśli nie zmieniłeś adresu swojej witryny po zlikwidowaniu konta BlueHost, BlueHost nie będzie już odpowiedzialny za jakiekolwiek błędy lub straty.
 • Musisz potwierdzić, że rozumiesz wszystkie warunki po zlikwidowaniu konta. BlueHost usunie następnie wszystkie pliki i strony internetowe dla wszystkich domen na Twoim koncie.
 • Musisz zweryfikować swoje imię i nazwisko.
 • Musisz określić żądane ustawienia odnowienia dla nazw domen zarejestrowanych w BlueHost, a także dla wszystkich odpowiednich produktów dodatkowych.
 • Musisz podać powód anulowania konta, a także zamieścić krótki komentarz na temat swojego wyboru.

Po wypełnieniu formularza anulowania wystarczy kliknąć Zatwierdź przycisk znajdujący się na dole formularza. Następnie otrzymasz wiadomość od BlueHost, dziękując za przesłanie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map