Czy InMotion oferuje szablony witryn?

W każdym pakiecie hostingowym InMotion znajdują się dwa bezpłatne, ale potężne narzędzia do tworzenia stron internetowych, z których klienci mogą korzystać przy tworzeniu i tworzeniu swoich stron internetowych. Te narzędzia do tworzenia witryn, a mianowicie Premium Web Builder i PowerWebBuilder, są aplikacjami zawierającymi funkcje, które są niezbędne i przydatne w tworzeniu witryny. Wśród funkcji tych twórców stron jest galeria setek darmowych szablonów stron internetowych, które są gotowe do użycia przez klienta w dowolnym momencie, gdy jest to potrzebne.
Ale zanim będziesz mógł skorzystać z dowolnego z darmowych szablonów dla swojej witryny, przede wszystkim musisz zainstalować Kreator stron.


Jak mogę zainstalować Premium Web Builder na mojej stronie??

Wszystkie pakiety hostingowe InMotion są dostarczane z bezpłatną aplikacją Premium Web Builder; jednak oprogramowanie nie jest wstępnie instalowane z pakietem. Oznacza to, że zanim będzie można go użyć, należy zainstalować go na swojej stronie internetowej za pośrednictwem panelu zarządzania kontem AMP.
Aby zainstalować Premium Web Builder, wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

 •  Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do panelu zarządzania kontem (AMP);
 •  Po zalogowaniu kliknij link „Zainstaluj popularne oprogramowanie”;
 •  Na kolejnej stronie przewiń w dół, a następnie kliknij „Install Premium Web Builder”, klikając go;
 •  Następnie kliknij kartę „Poproś o kreatora stron internetowych”, a następnie wprowadź nazwę domeny, w której chcesz zainstalować Premium Web Builder, a następnie kliknij „Dalej”;
 •  Jeśli instalujesz swoje pierwsze konto Premium Web Builder, musisz sprawdzić i potwierdzić informacje przed kliknięciem przycisku „Prześlij”. Jeśli jednak instalujesz dodatkowe konto kreatora stron internetowych, musisz zapłacić kwotę 12 USD za domenę rocznie za dodatkową licencję.
 •  Kliknięcie przycisku „Prześlij” powoduje rozpoczęcie procesu instalacji i powinieneś mieć zainstalowany w swojej domenie Premium Web Builder w ciągu kilku sekund. Poczekaj na komunikat potwierdzenia instalacji, a następnie, jak tylko otrzymasz, możesz użyć strony, aby zalogować się do Premium Website Builder, klikając link logowania i rozpocząć tworzenie własnej witryny internetowej.

Czy mogę wybrać dowolny szablon dla wszystkich stron internetowych, które tworzę?

Jako właściciel witryny z zainstalowanym programem Web Builder, zarówno Premium Web Builder, jak i PowerWebBuilder, masz prawo wybierać i korzystać z ponad 500 bezpłatnych szablonów, które można znaleźć w galerii Web Builder. Należy jednak pamiętać, że należy wybrać odpowiedni szablon, który będzie dobrze pasował i odpowiadać typowi tworzonej witryny oraz usługom i produktom oferowanym przez witrynę.

Jakich wskazówek powinienem przestrzegać przy wyborze szablonów stron internetowych?

Chociaż wybór szablonów stron internetowych jest kwestią własnego gustu i nastroju, zawsze pomocne jest posiadanie szablonu, który dobrze pasuje do rodzaju, usługi i produktu witryny, a także smaku przyszłych użytkowników witryny.

Pierwszą wskazówką przy wyborze preferowanego szablonu powinien być rodzaj tworzonej witryny. Zazwyczaj aplikacja do tworzenia stron internetowych pomaga w tym zadaniu. Po rozpoczęciu procesu budowania przez kliknięcie przycisku Start pojawi się opcja wyboru typu witryny, którą chcesz zbudować, niezależnie od tego, czy jest to zwykła witryna internetowa, galeria zdjęć czy blog. Po wybraniu opcji Konstruktor wykorzysta te informacje i zaleci kilka stron z funkcjami i ustawieniami funkcjonalnymi, które mogą być potrzebne dla Twojej witryny. Jeśli nie masz pewności lub nie podoba Ci się przedstawiona opcja, możesz po prostu wybrać jedną, a następnie zmienić ją w późniejszym terminie. Po dokonaniu preferowanego wyboru kliknij przycisk Dalej, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony.
Aby wybrać szablon, musisz przejść do strony Projekt, klikając przycisk Projekt znajdujący się w prawym górnym pasku narzędzi. Na stronie Projekt znajdziesz szereg szablonów, które można dostosowywać. W rzeczywistości istnieją trzy różne sposoby wyszukiwania szablonów:

 •  Jednym z nich jest przeglądanie według typu kategorii, w którym można wybrać szablony pasujące do kategorii, które można znaleźć w menu rozwijanym;
 •  Drugi polega na metodzie wyszukiwania, w której przeszukujesz szablony za pomocą słów kluczowych określonych typów szablonów; i
 •  Ręcznie przeglądając szablony na stronie, co może pochłaniać czas, ale może być bardziej wydajne.
 • Gdy będziesz w stanie wybrać preferowany szablon, po prostu wybierz go, klikając go.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map