Czy InMotion działa na iPhonie i iPadzie?

 


Czy InMotion działa na moim iPhonie i iPadzie?

Ponieważ tempo życia stało się zauważalnie szybsze w porównaniu z kilkadziesiąt lat temu, wiele osób zabiera swoje firmy ze sobą, gdziekolwiek się udają. Muszą mieć stały dostęp do swoich stron internetowych, sklepów internetowych i witryny e-commerce. Co ważniejsze, muszą stale komunikować się ze swoimi firmami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innych sposobów nowoczesnej komunikacji. Właśnie dlatego firmy hostingowe, a konkretnie hosting InMotion, obsługują urządzenia mobilne, zaprojektowane z myślą o biznesmenach w podróży, zabierają ze sobą swoje firmy gdziekolwiek się udają.
Dziesięć lat temu zabranie ze sobą firm oznacza, że ​​przedsiębiorcy muszą znaleźć terminale komputerowe w swoich hotelach, w których mogą dostać się do wirtualnego świata biznesu za pośrednictwem komputerów stacjonarnych. Jeszcze kilka lat później mobilność nabrała innego znaczenia, ponieważ komputery stacjonarne ustąpiły miejsca komputerom przenośnym, które przyniosły więcej korzyści niż ich odpowiedniki stacjonarne, ponieważ laptopy są bardziej mobilne i mają możliwości połączenia bezprzewodowego. Era komputerów przenośnych i biznesu mobilnego ma teraz bardziej trafne znaczenie, ponieważ komputery mobilne stały się bardziej mobilne niż kiedykolwiek wcześniej, czyli wraz z pojawieniem się smartfonów i ich odpowiedników. Telefony komórkowe są mniejsze, bardziej kompaktowe, ale często mają znacznie większą moc w porównaniu do naszych komputerów stacjonarnych sprzed dekady.
InMotion przenosi przetwarzanie mobilne o krok dalej, ponieważ jest jedną z wielu firm zajmujących się hostingiem, które obsługują i mają kompatybilność z urządzeniami mobilnymi, szczególnie w przypadku iPhone’a i iPada. Tak, to prawda, InMotion działa dobrze na twoich iPhone’ach i iPadach oraz innych urządzeniach z systemem iOS.

Co powinienem zrobić, aby skonfigurować iPhone’a i iPada do odbierania wiadomości e-mail za pośrednictwem InMotion?

Jeśli jesteś właścicielem iPada lub telefonu iPhone lub urządzenia z systemem iOS, możesz używać tego urządzenia do sprawdzania i odczytywania wiadomości e-mail w dowolnym miejscu. Aby jednak urządzenie mogło odbierać wiadomości e-mail, musisz je skonfigurować i skonfigurować. Poniższy przewodnik dotyczy konfiguracji urządzeń z systemem iOS, takich jak iPhone i iPad.

 •  Na ekranie głównym urządzenia wyszukaj ikonę „Ustawienia”, która zazwyczaj jest reprezentowana przez ikonę z trzema biegami, i wybierz ją, klikając.
 •  Na ekranie ustawień poszukaj „E-maili, kontaktów, kalendarzy” i ponownie wybierz go, klikając.
 •  Na ekranie „E-maile, kontakty, inne” kliknij przycisk „Dodaj konto”, który z kolei powinien przejść do ekranu z wieloma usługami e-mail do wyboru. Wybierz zakładkę „Inne”, która powinna znajdować się na dole ekranu.
 •  Następnie w sekcji „Poczta” wybierz konto „Dodaj pocztę”.
 •  Podaj wymagane informacje w polach podanych w sekcji „Nowe konto”. Adres będzie Twoim pełnym adresem e-mail, a hasło będzie odpowiadać hasłu do tego konta e-mail.
 •  Po przesłaniu informacji iPhone lub iPad powinien poszukać konta i przetworzyć ustawienia, a następnie automatycznie przejść do następnego ekranu.
 •  Zostaniesz poproszony o wybranie IMAP lub POP, ale ponieważ jesteś urządzeniem mobilnym, zaleca się wybranie IMAP. Powodem tego jest to, że e-maile nie są przechowywane na iPhonie / iPadzie.
 •  W sekcji Serwer poczty przychodzącej wprowadź wymagane informacje. Nazwa hosta powinna mieć następującą postać: bezpieczny ##. Webhosting.com. ## powinien być reprezentowany przez numer serwera. Numer serwera można znaleźć w nazwie hosta. Na przykład nazwa hosta to cathleen07.inmotionhosting.com, a numer serwera to 07. Nazwa użytkownika powinna być pełnym adresem e-mail, a hasło odpowiadającym hasłem do tego konta.
 •  Następnie w ramach serwera poczty przychodzącej jeszcze raz musisz wprowadzić te same informacje, które wprowadziłeś wcześniej.
 •  Kliknij przycisk Zapisz, który powinien znajdować się w prawym górnym rogu ekranu.
 •  Po kliknięciu przycisku Zapisz urządzenie z systemem iOS powinno przetworzyć informacje, a po przetworzeniu urządzenie powinno być gotowe do odbierania wiadomości e-mail.

Jakie inne aplikacje obsługuje mój telefon iPhone lub iPad za pośrednictwem hostingu InMotion?

Twój iPhone lub iPad jest również kompatybilny z internetem za pomocą PrestaShop Mobile Store. W rzeczywistości nie jest konieczne posiadanie osobnej wersji PrestaShop Mobile Store w celu uruchomienia jej na urządzeniach z iOS. InMotion sprawia, że ​​jest to konieczne, ponieważ znajduje się wśród narzędzi do hostingu e-commerce.
Mobile PrestaShop to aplikacja oferująca te same możliwości PrestaShop, które są wykorzystywane do zarządzania witryną lub biznesem online. Ta mobilna aplikacja PrestaShop pozwoli na łatwe zarządzanie firmami i poza nimi, a także umożliwi tworzenie aplikacji dla Twojego PrestaShop Mobile Store. Wśród innych funkcji oferowanych przez Mobile PrestaShop są:
 Mobilny administrator PrestaShop

Jest to aplikacja służąca do zarządzania sklepem PrestaShop z poziomu telefonu iPhone lub iPada. Dostępne są również dodatkowe aplikacje mobilne, które pozwalają administratorom przeglądać raporty i zamówienia.

 MobiCart

MobiCart to usługa, która pozwala na tworzenie aplikacji iOS i Android dla Mobile PrestaShop .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map